aA
Muzikantų pora Vladas Kovaliovas (47) ir Indrė Launikonytė (25) žiūrovus stebina ne tik vokaliniais sugebėjimais. Patys prisipažįsta, kad dėl amžiaus skirtumo replikų kartais sulaukia. Tačiau, anot žinomos poros, dalyvavimas edukaciniame santykius gvildenančiame projekte tik įrodė, kad jiems kartu pakeliui.
Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas
© DELFI / Tomas Vinickas

- Po pasirodymo projekte „Lietuvos balsas“ daugelis vylėsi, kad išgirs jūsų porą dažniau. Galbūt jau brandinate muzikines premjeras?

Vladas: - Galima sakyti, kad dabar tam ruošiame dirvą. Pastebėjau tendenciją, kad dažnai apie atlikėjus sužinoma anksčiau, nei apie tai, ką jie atlieka. Nusprendėme pasielgti panašiai. Iš tiesų Lietuvoje yra daug žmonių, kurie nėra girdėję, ką aš ar Indrė dainuojame. Tačiau pirmiausia norime sukelti susidomėjimą. O muzikinių planų turime tikrai įvairių. Aš rengiuosi pagaliau pabaigti solinį albumą. Taip pat ketiname kartu įrašyti kelias dainas.

- Kalbant apie tai, kad šiuo metu norite būti labiau matomi, po apsilankymų įvairiose pokalbių laidose ir pasakojimų apie savo santykius netenka pasijausti žurnalistų „medžiojamais“?

Indrė: – Tikrai taip (juokiasi).

Vladas: – Kai kurie viešai pastaruoju laiku nuskambėję dalykai iš tiesų yra neplanuoti. Tačiau scenos žmogui bendravimas su žiniasklaida – neatsiejama darbo dalis. Nors pastebiu, kad Lietuvoje tik maža dalis žiniasklaidos yra rimta, o kita, didžioji, taip ir nesubręsta. Todėl vienu metu buvau net visiškai atsiribojęs nuo to.

- Prasidėjus jūsų, kaip poros, gyvenimui viešumoje nuo visų replikų pabėgti turbūt neįmanoma. Paskaitote komentarus internete?

Indrė: - Pirmaisiais metais skaitydavau visus du šimtus komentarų po straipsniu. O dabar niekada neskaitau, kol Vladas nepasiūlo. Kita vertus, į ką ten reaguoti. Sužinai, kad esame baisūs ir nieko nemokame (juokiasi).

Vladas: - Kalbant apie komentarus internete, didžiausia bėda ta, kad tiems, kuriems dažniausiai neturėtų būti įdomu, labiausiai knieti tuos komentarus rašyti. Kartais paskaitęs sužinai, ko pats nežinojai. Manau, kad viskas dėl pavydo. Tad padariau išvadą, kad gali nieko gyvenime nedaryti ir vis tiek kam nors nepatiksi.

- Kodėl nutarėte santykius atverti viešai viename televizijos projekte?

Vladas: - Kai prodiuseriai skambina ir kviečia kur nors dalyvauti, jie ne visada atskleidžia visas kortas. Neretai iš pradžių pagalvoji, kad tai įdomu ir smagu. Tačiau, kai gauni daugiau informacijos, pradedi galvoti, ar tai tau yra tinkama. Su Indre pasišnekėjome ir nusprendėme, kad jei dalyvaujant šiame projekte tarp mūsų kils kokių nors nesusipratimų ar problemų, tegul geriau tai įvyksta dabar negu po kokių penkerių metų buvimo kartu. Arba mes sugebėsime juos įveikti ir peržengti, arba ne. Ir su kiekviena diena šiame projekte supratome, kad mums tampa lengviau. Jei anksčiau dėl kai kurių dalykų nepavykdavo sutarti, dabar viskas pasidarė aiškiau. Galime kalbėti apie viską, kai reikia - pasijuokti. Dabar geriau girdime vienas kitą.

- Reiškia, tai buvo naudinga patirtis?

Indrė: - Džiaugiuosi, kad dalyvavome projekte. Jis yra edukacinis ir siekiantis parodyti, kad visos šeimos turi tam tikrų problemų. Reikia nebijoti apie jas kalbėti, nes visada yra sprendimo būdų. Santykiams specialisto patarimai tikrai yra naudingi. Tai padeda atverti akis. Psichologas tau neatsako į klausimus, jis padeda tau į juos atsakyti pačiam.

Vladas: - Jis paklausia tavęs tokių dalykų, apie kuriuos tu pats dažniausiai nesusimąstai. Kita vertus, žmonės šiaip nėra linkę apie problemas kalbėti prie svetimų, bet kai tam pasiryžti ir dar tave filmuoja kameros, „apsinuogini“. Nebelieka galimybės pabėgti.

- O būti drauge ir scenoje, ir realiame gyvenime jums nėra sudėtinga?

Vladas: - Niekuomet nesusimąsčiau apie tai. Matote, pasėjote nerimo sėklą (juokiasi). Žinoma, yra sakoma, pavyzdžiui, kad niekuomet negalima dirbti ten, kur gyveni. Matyt, ir dėl darbo kartu panašiai. Tačiau manęs tai tikrai nevargina. Sugebame turėti ir savus pasaulėlius, kur trumpam nuo visko atsiribojame, pailsime. Be to, esu labai kantrus. O Indrė - tolerantiška (šypsosi).

Indrė: - Man atrodo, kad jei Vladas nebūtų muzikantas, būtų tik sunkiau. Tuomet nesuprastume vienas kito. Kaip tik muzikantų poros visur turėtų būti kartu. Juolab kai turiu tokią savybę, kad man būtina visuomet žinoti, kas, kur ir su kuo (juokiasi). Tad man patogu, kad ir dirbame kartu, ir turime bendrą draugų bei kolegų ratą.

- Jei jau psichologine sveikata nesiskundžiate, knieti paklausti, kaip rūpinatės fizine?

Indrė: - Esu išbandžiusi turbūt viską. Buvau vegetarė, atsisakiau saldumynų, kavos, pieno negeriu iki šiol. Bet kai susipažinau su Vladu, po truputį pradėjau grįžti prie blogų įpročių. (juokiasi) Kai jis valgo, vis siūlo man paragauti. Kai paragauju, dažniausiai suprantu, kad tai yra labai skanu. Ir tik jei jis kur nors išvyksta ilgesniam laikui ir aš lieku viena, pavyksta numesti svorio.

Vladas: - Reiškia Indrės geriausia dieta – mano išvykos... (juokiasi) Paskutinius porą mėnesių Indrė virdavo sriubą tik iš įvairių daržovių ir man tai tikrai patiko. Bet mūsų šeimoje ko nors skanaus, po katino, pirmiausia užsimano ji. O šiaip turime ir bemėsių dienų, iš tiesų valgome daug daržovių.

- Sportui laiko lieka?

Indrė: - Nuo dvylikos metų sportuodavau labai daug. Darydavau po tūkstantį atsilenkimų vos ne kiekvieną dieną. Sportuodavau ne tam, kad numesčiau, o tam, kad nepriaugčiau svorio. Paskutiniu metu mane buvo „užkabinusi“ kalanetika. Tačiau dabar tai šiek tiek apleidau.

Vladas: - Aš jaunystėje taip pat šiek tiek sportavau, užsiiminėjau lengvąja atletika, bet po to viską užgožė muzika.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Ant branduolinio karo slenksčio: kodėl 2020-ieji gali tapti lemtingi (266)

Netikėtai kilus didelei tarptautinei krizei kurį laiką trunka apsižodžiavimai, raginimų sėsti...

Žydų gydytojas parodė dar nepažįstamą Aušvico pusę (77)

„ Aušvicas neturi pasikartoti – šis troškimas, atsiradęs tėvo širdyje, vokiečiams palikus...

Išskirtinį Europoje karaliavusios dinastijos atstovų veido bruožą nulėmė kraujomaiša: išnyko visa giminė (22)

Daugeliui karalių ir karalienių, priklausiusių Austrijos Habsburgų dinastijai, valdžiusiai...

Miestas, kadaise tituluotas prekybos sostine: prasiautęs pirmasis pasaulinis karas paliko tik apokaliptinius vaizdus (10)

Prieš pirmąjį pasaulinį karą Tauragė turėjo beveik trylika tūkstančių gyventojų,...

Atėjus šeimyniniams džiaugsmams, išėjo vyriški: viskas dėl to prakeikto sekso... (192)

Rašau, nes nebeturiu ko prarasti. Tegu perskaito kas tik nori, tegu tai būna šauksmas į tyrus, bet...

Derbis, kurio galėjo ir nebūti: LKL lyderių galvose kirba kitokie klausimai (5)

Kalbant juokais, Kauno „Žalgirio“ tritaškių pataikymo procentas nemeluoja. Žvelgiant į jį,...

Hobį darbu pavertęs panevėžietis: veikla prasidėjo todėl, kad valgyti norėjosi (26)

Panevėžio rajone gyvenantis menininkas Erikas Hincas jau trisdešimt metų užsiima keramika ir...

Kaip geriau nepakuoti dovanų, jei nenorite nuvilti

Kuklios dovanos, supakuotos į prašmatnias, daug žadančias pakuotes, sukuria apgaulingų...

„Maximos“ komercijos vadovė: slibinų manija dešimtimis kartų padidino prekių pardavimus (44)

Dėl prekybos centro „ Maxima LT “ vykdomų lojalumo programų, tokių, kaip „Kakė makė“...