B. Gatesas ir jo žmona įvairiems filantropiniams tikslams paaukojo daugiau nei 28 mlrd. JAV dolerių (apie 71 mlrd. litų), įskaitant ir trečdalį savo turto JAV švietimo ir pasaulinėms sveikatos bei plėtros problemoms spręsti skirtam savo fondui „Bill and Melinda Gates foundation“.

Nors dabartinis jo turtas yra vertinamas maždaug 67 mlrd. JAV dolerių (apie 169 mlrd. litų), B. Gatesas teigia: „Po tam tikros ribos pinigai man nebeteikia jokios naudos. Jų nauda yra vien tik organizacijos sukūrime ir išteklių vargingiausiems pasaulyje suteikime“.

Reikia pasakyti, kad B. Gateso turtas sumažėjo milijardais dėl jo aukų labdarai, o ne dėl kokių nors nuo jo nepriklausančių veiksnių. Vis dėlto, dideli jo indėliai į labdarą užkerta jam kelią būti turtingiausiu žmogumi pasaulyje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt