Liucinos Rimgailės (27 m.) gyvenimas, kaip ji teigia, – ypač įdomus ir spalvingas: nuovargį ir neigiamas emocijas atperka puikūs asmeniniai santykiai, mėgstamas darbas.
Liucina Rimgailė
© DELFI / Domantas Pipas

Prieš trejus metus kartu su vyru Tadu Rimgaila įkūrusi šeimos verslą, šiandien moteris sėkmingai plėtoja kepyklėlės „Liu Patty“ veiklą, dirba vestuvių planuotoja.

„Aš nesu karjeristė. Esu ambicinga, turiu tikslų, jei juos pasiekiu – išsikeliu kitus. Man patinka toks gyvenimo modelis: dienos kupinos iššūkių, naujų pažinčių ir įvairovės“, – sako kepyklėlės „Liu Patty“ įkūrėja, Liucina Rimgailė veiklą, dirba vestuvių planuotoja.

Ruduo dažnai asocijuojamas su nostalgija, melacholija. Kartu šis sezonas laikomas užimtumo ir naujų ar jau pradėtų darbų metas. Koks jis tau?

– Na, oras nelabai malonus. Ypač nemėgstu šlapdribos – tuomet nieko nenoriu daryti, tik įsisupti į pledą. Tačiau man labai patinka vadinamasis auksinis ruduo, kuomet būna saulėta, po kojomis šlama nukritę medžių lapai.

Pavasaris, pavyzdžiui, man yra aktyvumo, veiklos metas. Ruduo, atvirkščiai: tas kvapas ore ir ilgi pasivaikščiojimai, kad ir kaip banaliai skambėtų, turi kažkokią aurą, išskirtinę energiją, kuri mane ramina.

Paskutinę spalio dieną vykstanti Helovino šventė Lietuvoje nelabai sureikšminama, nors ir populiarėja. Ką tu apie ją manai? Kadangi esi ir renginių organizatorė, galbūt patartumei, kaip sutikti šią šventę?

– Helovino šventei esu abejinga. Kepyklėlėje šventės laikotarpiu sukuriame atitinkamus papuošimus keksiukams ar kitiems saldumynams – tai vienintelis būdas, kuriuo įsitraukiu į šią šventę.

Žinoma, šventės atributika, persirenginėjimai yra smagu. Manau, jog renginius, jų atmosferą, sukuria patys žmonės. Per Heloviną galima pasitelkti dekoracijas, pavyzdžiui, papuošti namus voratinkliais; teminiam vakarėliui tiktų magijos tematika: kreivi veidrodžiai, magai. Bet šventės nuotaiką sukurs žmonės, kurie arba įsitrauks, pasipuošdami ir pasiruošdami atsakingai, arba ne. Pastebiu, jog Lietuvoje Helovinui daug kas ruošiasi, vakarėliai dažnai pasiteisina.

Prieš porą metų atidariusi kepyklėlę „Liu Patty“ tapai pavyzdžiu, kaip mėgstama veikla gali tapti verslu. Tuomet kalbėdama apie jūsų su vyru įkurtą įmonę vengei verslininkės statuso. Kaip jautiesi dabar? Ar pavadintumei save karjeriste?

– Nuo kepyklėlės atidarymo daug kas pasikeitė: per šį laikotarpį keitėme patalpas, susiformavo puikus kolektyvas – mes vis sparčiau augame, turime ateities planų.

Aš visą laiką juokiuosi, kai manęs paklausia, ar laikau save verslininke. Nors tai skamba gan išdidžiai, faktas, jog kuriu darbo vietas, plėtoju įmonės veiklą, turbūt leidžia taip save įvardyti.

Aš nesu karjeristė. Esu ambicinga, turiu tikslų, jei juos pasiekiu – išsikeliu kitus. Man patinka toks gyvenimo modelis: dienos kupinos iššūkių, naujų pažinčių ir įvairovės.

Kas tau padeda siekti tikslų, kas motyvuoja?

– Veikti mane motyvuoja patys tikslai. Kai tikrai žinai, dėl ko kiekvieną dieną keliesi, tuomet tą ir darai. Labai svarbu ir tinkamai pasirinkta veikla. Šiandien, kad ir kiek daug turiu užduočių, rūpesčių, kad ir koks ilgas darbo laikas (kartais dirbu ir po šešiolika, ir po dvidešimt valandų), dabartinė veikla mane džiugina.

Viešumoje visuomet atrodai puikiai, pasitikinti savimi. Visgi esi atskleidusi, jog anksčiau turėjai problemų dėl mitybos ir savęs vertinimo. Šiandien grožio standartai moterims ypač griežti, tačiau kas dar, tavo nuomone, lemia kritišką (kartais – liguistą) moterų požiūrį į savo kūną?

– Tai – psichologinis dalykas, dažnai susijęs su ankstyvais išgyvenimais, jautria patirtimi. Kažkada nugirsta kritika kūno atžvilgiu neretai įsimenama ir vyresniame amžiuje gali pasireikšti valgymo sutrikimais. To priežastys yra individualios.

Neretai išvaizdos sureikšminimui visuomenėje įtakos turi ir klimatas. Pavyzdžiui, pietiečiai nekelia klausimo, ar reikėtų šypsotis – geras oras, nuolatos šviečianti saulė kelia teigiamas emocijas. Tų kraštų moterys gerai save vertina.

Kitas dalykas – vyrai: lietuviai neretai nesugeba parodyti tinkamo dėmesio moterims. Džiaugiuosi, jog man pasisekė – mano vyras dažnai sako komplimentus, prie jo jaučiuosi ir graži, ir mylima. Deja, bet yra daug moterų, kurioms to labai trūksta.

To išvengti galima tik mylint save. Manau, jog aš tik dabar pradedu tai daryti. Reikia nuolatos dirbti su savimi, suprasti savo vertę, kuri dažniausiai yra labai didelė. Kiekviena moteris turi unikalių bruožų, yra graži. Svarbu rūpintis savimi, stengtis gerai atrodyti, bet tik tam, kad taip jaustumeis ir pasitikėtum savimi.

Niekada nereikia savęs alinti ar reikalauti neįmanomų dalykų. Verčiau pabrėžti privalumus.

– Kokią vietą tavo gyvenime užima sveika gyvensena, ar daug laiko skiri kūno priežiūrai?

– Aš visą laiką bandau save pripratinti prie sporto, tačiau ne visada sėkmingai pavyksta. Neseniai vėl pradėjau lankyti sporto klubą. Nesimaitinu reguliariai, kasdien piktnaudžiauju saldumynais. Galbūt tai – genetika, tačiau ir nuolatinis judėjimas man padeda palaikyti kūno formas.

Grožio procedūras atlieku retai, tačiau pastaruoju metu pradėjau labiau rūpintis savo oda, darytis veido procedūras. Mano darbas turi įtakos nepastoviam dienos režimui. Poilsio trūkumas, oro temperatūrų kaita veikia odą, todėl ją reikia puoselėti.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Parduotuvės vadovas apie krentančius pardavimus: kažkas jaučiasi, bet nežinau tik kas (28)

Tiek Lietuvoje, tiek Europoje kalbama, kad šiuo metu yra ekonominis pakilimas.

Kraupios pliušiniais žaislais nuklotos vaikų kapinės: ten patekus norisi sukalbėti visas maldas, kurias moki (10)

Ilgas žvyrkelis. Šalia jo – sena, medinė, išvirtusi tvora. Aplink matosi kelios trobelės,...

Šio diktatoriaus tironija sunkiai protu suvokiama: po masinės egzekucijos prancūzams trūko kantrybė prabangiose vilose – kraupūs radiniai (81)

Centrinė Afrikos Respublika ( CAR ), nepaisant neapsakomai gausių gamtinių išteklių, išlieka...

Kremliaus logika: baugina JAV bombonešiais Lietuvoje, bet pasienyje griaudi rusų bombos (697)

Kodėl NATO sąmoningai kursto įtampą pasienyje su Rusija ? Kodėl Lietuvoje JAV ir...

Rimvydas Valatka. Paskutiniai neribotos valstiečių arogancijos metai? (570)

Ko neatimsi iš Karbauskio, tai arogancijos ir fantazijos. Priešingai nei dauguma jo į Seimą...

Baigėsi festivalis „Karklė“: didžiausi gerbėjai jau laukia kitų metų Papildytos nuotraukų galerijos (30)

Tris dienas trukusiame festivalyje „ Karklė Live Music Beatch 2018“ nuskambėjo paskutinis šių...

Justino Jankevičiaus nebelieka „Kitokiuose pasikalbėjimuose“: šiandien mes sukame skirtingais keliais (4)

„Kitokių pasikalbėjimų“ kūrėjas Mantas Bertulis socialiniame tinkle „Facebook“...

Papasakojo apie gyvenimą Lietuvos rojaus kampelyje: jis visai kitoks, nei mato turistai (12)

Kopos, miškas, iš vienos pusės Kuršių marios , iš kitos – jūra, gaivus oras. Atrodytų,...

Turgelių gyventoja: mes meldėmės, o jie atėjo kaip šėtonai (7)

Emilio Vėlyvio surežisuotas reklaminis šou per Žolinę Turgelių bažnyčioje papiktino...

Garsus japonų zen vienuolis: žmonės nevertina gėrio, todėl jų kūnas ir protas serga (5)

Žmogus legenda. Taip kalbama apie dzenbudistų meistrą iš Japonijos Taigen Shodo Harada Roshi....