Sužadėtuvės su milijonieriumi

Madeleine gimė 1893 m. birželio 19 d. Niujorke Williamo Hurlbuto Force‘o ir Katherine Arvilla Talmage šeimoje. Mergaitės šeima toli gražu nebuvo skurdi. Motina buvo aristokratė iš aukštesniųjų Niujorko visuomenės sluoksnių, tėvui priklausė klestinti laivų statybos bendrovė. Tuometiniais Amerikos aukso amžiaus metais – visokeriopos gerovės ir mėgavimosi prabanga laikotarpiu – Force‘ų šeima buvo aktyviai įsitraukusi į aukštuomenės gyvenimą.

Madeleine buvo ryški savo laikmečio visuomenės atstovė. Brangūs drabužiai, prabangus gyvenimas, automobiliai ir jachtos. Ji pagrįstai buvo laikoma „viena gražiausių to sezono debiutančių“. Leisdama laiką aukščiausiuose visuomenės sluoksniuose, ji sutiko savo būsimą vyrą. Pulkininkas Johnas Jacobas Astoras IV buvo neseniai išsiskyręs su žmona ir gyveno laisvą gyvenimo būdą. Jis buvo pasakiškai turtingas ir pildė visus naujos išrinktosios pomėgius. Nepaisant didžiulio amžiaus skirtumo, matuojamo trimis dešimtmečiais, jiedu nuoširdžiai ir aistringai įsimylėjo vienas kitą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt