aA
Vieną spalvingiausių vaidmenų naujajame LNK seriale „Jausmų miestas“ sukūręs aktorius Leonardas Pobedenoscevas, arba tiesiog Leo, nesulaukė jo pradžios – susikrovęs lagaminus išdūmė į egzotiškąją Panamą.
Leonardas Pobedonoscevas
Leonardas Pobedonoscevas
© TV3

– Koks jūsų herojus naujajame seriale?

– Toks kietas „bachūrėlis“ Haroldas. Jis dirba masažistu, tačiau ne tik yra savo profesijos asas, bet ir mėgsta „kadrinti“ turtingesnes moteris bei, kurdamas delikačias, kartais neįtikėtinas istorijas, iš jų iškaulyti pinigų.

– Svajojote apie tokį vaidmenį?

– Negaliu sakyti, kad svajojau, bet vaidinti nebuvo sudėtinga, nors aš taip niekada nesielgiau. Mano kuriamas žigolas Haroldas – toks pošlykštis, bet, kita vertus, gana žavus herojus.

– Ar jis jums nors kiek artimas?

– Nežinau... Jaunystėje, studijų laikais, aš taip pat mėgdavau visokius pakvailiojimus, esu kūręs įvairias istorijas, pūtęs merginoms vėjus į akis, nors toks aferistas, koks jis, nebuvau. Suvaidinti tokį personažą buvo nesunku, gal net, sakyčiau, smagu. Kai kuriuos tekstus mes patys, aktoriai, pritaikėme, viskas ėjosi kaip iš pypkės.

– Ar filmuojantis buvo sunkių scenų?

– Iš pradžių visuomet būna sunkiau. Su Jurga pradėjome nuo scenos lovoje. Nors mes – pažįstami, bet ne tiek, kad galėtume laisvai jaustis lovoje. Vėliau po daugybės intensyvaus filmavimo epizodų tokios scenos nuo pirmųjų skyrėsi kaip juoda ir balta.

– Nesibaiminate, kad jūsų žmona, išvydusi jus šalia daugybės gražių moterų, nebus labai sužavėta?

– Nemanau. Jai tas mano koketavimas nuo seno yra žinomas, jai pačiai tai patinka. Jokių neigiamų emocijų mano vaidyba jai tikrai nesukels. Nors mano mylimoji Ieva yra blondinė, vis dėlto ji – suaugusi moteris, suprantanti, kad tokie veiksmai yra mano profesijos dalis. Ji tiki tuo, ką aš darau, ir, manau, tik džiaugsis mane vėl matydama.

– Iš serialo „Jausmų miestas“ tikimasi šiek tiek daugiau – juk tai užsienio scenaristų darbas. Ar jūs taip pat manote, kad šis serialas bus išskirtinis?

– Šio serialo dar nemačiau. Atvirai sakant, kad ir ką darytum, visuomet stengiesi padaryti geriau. Jau buvo ne vienas projektas, kurį lietuviai padarė neką blogiau, gal net ir geriau.

– Pavyzdžiui...

– Girdėjau nemažai komplimentų, net ir savo adresu, kai buvo rodomas lietuviškai dubliuotas filmukas „Mašiniukai“. Iš tikrųjų lietuviai yra darbštūs ir kartais gali padaryti net geriau už originalą.

– Ar jums patinka iš šalies pažiūrėti į savo darbus?

– Be abejo. Kartais tai darau netgi po kai kurių dublių. Kai junti, kad kažkas pavyksta ne taip, kaip tikiesi, labai verta pasižiūrėti į monitorių, kad geriau suprastum, kaip geriau „įeiti“ į tą sceną. Būna, kad tai pavyksta iš karto, bet pasitaiko, jog ir iš penkto karto gali nepavykti. Daugeliui aktorių nepatinka girdėti ar regėti save iš šalies. Aš taip pat labai retai būnu tuo patenkintas.

– Kai serialas startuos jūsų Lietuvoje nebus...

– Epizodai, kuriuose teko pasirodyti mano herojui, pastarąsias savaites buvo intensyviai filmuojami dėl mano kelionės į Panamą. Ketinu ten išvykti mėnesiui.

– Į Panamą išvykstate ne poilsiauti?..

– Ten bus kuriamas režisieriaus Murado Alijevo aštuonių serijų filmas „Jūrų pėstininkai“, kuriame mes filmuosimės dviese iš Lietuvos – aktorius Andrius Paulavičius ir aš. Filmavimo darbai buvo suplanuoti praėjusių metų rugsėjui, vėliau nukelti metų pabaigai ir štai dabar, atrodo, įvyks.

– Žinant režisieriaus braižą, greičiausiai kursite herojų, kardinaliai priešingą savo žigolui Haroldui?

– Taip. Ten aš būsiu amerikiečių kovotojų padalinio narys.

– Tai jums ne pirmas bandymas filmuotis užsienio režisierių filmuose?

– Tai pirmas atvejis, kai esu kviečiamas filmuotis užsienyje. Tačiau Lietuvoje yra tekę filmuotis ne viename užsieniečių kuriamame filme.

– Ar filmuotis pas užsieniečius reikia kitokio nusiteikimo nei pas savus?

– Nusiteikimas visais atvejais yra toks pats – būtina pasitikėti savo jėgomis ir žinoti, kad darai gerai.

– Su kokiu siekiu išvykstate – gerai užsidirbti ar dar labiau išgarsėti?..

– Tai daug aspektų turintis atvejis. Finansine prasme paaukojau labai daug. Kai pagalvoju, gali atrodyti, kad elgiausi nelogiškai – atsisakiau įvairių pasiūlymų, turėsiu nemažą pertrauką teatre. Tačiau jau nuo pavasario norėjau permainų, susijusių su savo profesija. Šis filmavimasis – svajonių dalykas, juolab kad tai bus darbas su užsieniečiais, be to, egzotiškoje vietoje. Važiuoju tikrai ne pralobti, o parsivežti naujos patirties ir praplėsti savo pažįstamų gretas.

– Per daugiau nei mėnesį Panamoje, matyt, ne vien plušėsite rankoves atsiraitoję?..

– Nebus taip, kad kasdien teks filmuotis. Tikiuosi, laisvalaikio akimirkomis turėsime galimybę susipažinti su šalimi. Nesu iš tų, kurie galėtų nuolat gulėti prie baseino, degintis saulėje ar gurkšnoti...

– Šį sezoną jūsų nematyti ir televizijoje...

– Šis mano laikinas pasitraukimas yra viena iš priežasčių, kodėl manęs nėra ekrane. Nenoriu prisirišti. Televizijoje nepavyktų įrašyti laidų mėnesiui į priekį. Serialo kūrėjai surizikavo. Paaiškėjus mano išvykimo datai, dviejų mėnesių darbas filmuojantis seriale buvo sutrauktas į vieną savaitę. Dirbome nuo ankstyvo rytmečio iki vėlaus vakaro.

– Ar nepasiilgstate televizijos?

– Nenorėjau visiškai atsisakyti televizijos, tačiau pailsėti nuo jos svajojau. Lazda turi du galus. Atitolus nuo ekrano, atsirado kita profesinė kokybė teatre. Kolegos, draugai ir pažįstami sako, kad pradėjau dirbti daug profesionaliau. Man tai – didžiulis komplimentas.

– Darbų teatre jums netrūko?

– Teatre turėjau nemažai darbo. Rudenį įvyko dvi premjeros – „Ana Karenina“ Anželikos Cholinos šokio teatre, „Mistras“ (antroji dalis) Vilniaus mažajame teatre. Skųstis veiklos stoka tikrai negalėjau. Vaidinu ne tik šiuose dviejuose minėtuose teatruose, bet dar ir kituose komerciniuose.

– Ne paslaptis, kad televizija jums prilipdė seksualaus vyriškio, moterų numylėtinio titulus. Ar norite, kad šie titulai išliktų kuo ilgiau?

– Tai retorinis klausimas...

„Savaitė“
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Oficialu: Klaipėdoje nuo COVID-19 pasveiko šeši pacientai papildyta 20:44 val.  (249)

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas socialiniame tinkle Facebook pasidalino džiugia...

Koronavirusu susirgusi Seimo darbuotoja atsisako pateikti savo kontaktus ir maršrutus papildyta Gaižausko komentaru (1033)

Karantino sąlygomis gyvenančioje Lietuvoje – precedento neturintis skandalas. Nors įstatymas...

Pirmadienį šalyje nustatyti dar 7 užsikrėtimo atvejai iš viso šalyje užfiksuotas 491 atvejis (140)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti...

Vyrui diagnozavo COVID-19, bet pakartotinai netiria: už kelių dienų į darbą, bet virusą dar gali nešioti (98)

40-metis Andrius (vardas pakeistas, redakcijai žinomas – aut. past.) iš Austrijos, į kurią buvo...

Generalinis komisaras: nubausti už saviizoliacijos pažeidimus patys dar negalime (87)

Šalyje prasidėjus trečiajai karantino savaitei, Lietuvos policija vis dar neturi įstatyminio...

Baltarusiai valdžios sprendimų dėl koronaviruso nelaukia – patys imasi veiksmų (49)

Medikai iš viso pasaulio, įskaitant ir sveikatos priežiūros profesionalus iš Baltarusijos, dėl...

Profesorius papasakojo, kokios apsaugos nuo virusų priemonės yra efektyviausios (34)

COVID-19 pandemijos akivaizdoje susiduriame su asmens apsauginių priemonių trūkumu. Jų...

Italijoje auga nuo koronaviruso mirusių žmonių skaičius, bet užsikrečia vis mažiau pasaulyje jau mirė daugiau nei 35 tūkst. žmonių (62)

Italijoje per pastarąją parą nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) mirė dar 812 žmonių, o...

Malinauskas: buvau asmeniškai Verygos patikintas, kad reagentų nepritrūks (80)

Buvęs premjero patarėjas bei Visuomenės informavimo grupės vadovas dėl koronaviruso Skirmantas...

Dizaineriai neria į naują nišą: kaukes parduoda po 200 dolerių (22)

Gwyneth Paltrow pirmadienį instagrame paskelbė nuotrauką, kurioje ji grįžta iš ūkininkų...

|Maža didelių žinių kaina