aA
Atvažiavusi vos keliems mėnesių padirbėti į Angliją, šiandien jauna moteris čia skaičiuoja jau septintus metus. Metusi dizaino studijas Lietuvoje, viešbutyje Londone dirbanti Gražvyda, labiau žinoma kaip Sally, laisvalaikį leidžia kaip alternatyvus modelis: jos kūną dengia nesuskaičiuojamas kiekis tatuiruočių, o ūgis siekia vos 166 centimetrus.
© Asmeninio archyvo nuotr.

- Kodėl iškeitei tėvynę į Angliją?

- Čia gyvena mano tėtis, atvykau pas jį apsilankyti vasaros atostogoms ir trumpam padirbėti, tačiau labai greitai įsitraukiau į visiškai kitokį gyvenimo ritmą, kuris man patiko. Galiausiai nusprendžiau nutraukti dizaino studijas tėvynėje ir įsikurti Anglijoje. Nesu didmiesčių mergaitė – esu kilusi iš Marijampolės užmiesčio, tad dideli miestai manęs niekada netraukė. Nors teko pagyventi skirtingose vietose – aš vis sugrįžtu į Maidstone, Kent, kur jaučiuosi it žuvis vandeny. Čia namai.

- Esi alternatyvus modelis. Kaip gimė idėja užsiimti šia veikla?

Mane susirado vienas fotografas ir pasiūlė fotosesiją. Sutikau. Nors patirties ir neturėjau, diena prabėgo labai smagiai. Fotografas parekomendavo, kur galėčiau užsiregistruoti – vedina smalsumo taip ir padariau. Labai nustebau, nes sulaukiau daugybės pasiūlymų. Žinoma, paklausa didžiausia yra aukštoms merginoms, o mano ūgis – vos 166 centimetrai, tačiau merginos, turinčios išskirtinius, išraiškingus veido bruožus – nelieka nepastebėtos. Nei tada, nei šiandien modelio karjera nebuvo mano siekiamybė, visuomet žiūrėjau į šią veiklą kaip į hobį, laisvalaikio praleidimą, iš kurio kartais galiu ir papildomai užsidirbti.

Į Angliją iš provincijos atvyko keliems mėnesiams, o tapo žinomu modeliu

- Kokiuose žurnaluose puikuojasi tavo fotografijos ir kaip į juos pakliuvai?

- Alternatyvios fotografo Tado Baliutavičiaus nuotraukos buvo išspausdintos „RedDirt Magazine USA”, taip pat „ISSUU” ir „FrameInn”, todėl mano sėkmė yra labiau įvairių fotografų nuopelnai nei mano pačios.

Įsimintiniausia ir smagiausia buvo paskutinė mano fotosesija su fotografu Kamal Mostofi ir vizažiste Žydre Žilinskaite – nuotraukas galite išvysti „Estela Mag” žurnale.

Prieš kelerius metus esu sulaukusi skambučio ir iš dailininko Oliver Winconek, kuris panoro nutapyti vieną iš mano portretų savo parodos atidarymui – vos atsidarius parodai, kažkas jį tuoj pat nupirko.

Šiuo metu bendradarbiauju su plaukų salonu „Rush” ir jau balandžio 21 – ąją dieną manęs laukia įstabus renginys – „L'Oreal Colour Trophy 2015”. Praėjusiais metais teko dalyvauti „Rush Hair Competition” renginyje, kuriame plaukų stilistai pateikia naujas tendencijas, bando sužavėti komisiją bei būti pastebėti.

Man teko podiumu žingsniuoti su trumpais rožiniais plaukais, aukštakulnių aukštis siekė beveik 20 centimetrų, o podiumo grindys buvo nelygios – labai bijojau suklupti, tačiau viskas praėjo labai sklandžiai ir buvau pastebėta salonų tinklo direktoriaus, kuris iki šiol siūlo tapti jų nuolatiniu plaukų modeliu.

Po šio renginio sekė „Rush Hair Photographic Competition”, kur stilistai varžėsi dėl geriausiojo titulo: ir šį kartą patekome į finalą, tad dabar reikia ruoštis naujai šukuosenai ir vėl praktikuotis eiseną su dangų siekiančiais aukštakulniais.

Užsakymų aš pati niekada neieškojau ir į akis niekam nelendu – rekomendacijos apie mane eina iš lūpų į lūpas. „Facebook” – didžiausia šiuolaikinė reklaminė platforma. „Rush” stilistas mane taip pat atrado per „Facebook”. Viskas vyksta savaime, o aš plaukiu pasroviui.

Galiu pasidžiaugti, jog plaukų tvarkymas man yra nemokamas!

Į Angliją iš provincijos atvyko keliems mėnesiams, o tapo žinomu modeliu
© Asmeninio archyvo nuotr.

- Tavo kūnas nusėtas tatuiruotėmis. Kada ir kodėl ryžaisi pirmajai ir kiek iš viso jų turi?

- Oi tatuiruotės... Ne be reikalo sakoma, jog jos lyg narkotikai! Pirmajai ryžausi būdama vos šešiolikos, tėtis nuvedė į tatuiruočių saloną. Antrąją tatuiruotę pasidariau praėjus trejiems metams nuo pirmosios, o ir abi tada buvo labai mažytės. Nors dabar prisiminiau, kad ir auskarą į nosį vertis mane, keturiolikmetę, tėtis vedė – alternatyvi išvaizda mane traukė jau nuo paauglystės.

Abu tėvai mane visuomet palaikė, nesvarbu, ką norėčiau ar nuspręsčiau daryti, nejausdama spaudimo iš aplinkos turėjau visiškai laisvą pasirinkimą daryti, ką noriu. Tėtis neseniai taip pat išdrįso pasidaryti pirmąją tatuiruotę – ilgai laukė, svajojo, kol pagaliau tam pribrendo.

Ta tikroji tatuiruočių „liga” mane užklupo prieš porą metų. Draugė pasidarė didelę tatuiruotę ant nugaros ir man „užvirė” azartas, juk jei draugė išdrįso – man irgi reikia! Pasidariau ant kojos sapnų gaudyklę, negana to, kad gražu, bet ir tuo metu buvo labai „ant bangos”. Po dviejų savaičių pasidariau pelėdą po krūtine, dar po pusmečio – visą šoną padengiau merginos ir liūto atvaizdu, o visai neseniai užbaigiau visą šį „projektą” – rožėmis ir povo plunksna. Negalėčiau net suskaičiuoti, kiek tatuiruočių šiuo metu turiu – belieka sulaukti bikini sezono!

Niekada nemokėjau ir niekada nenorėjau apsiriboti su nekintančia išvaizda ar vienu rūbų stiliumi: ir plaukai, ir apranga mano kinta pagal nuotaiką. Sulaukiau daug klausimų ir prieštaravimų, kai nusikirpau plaukus. Kodėl nusikirpau? Nes esu drąsi, nebijau priimti sprendimo.

Aš noriu – aš darau, nesėdžiu ir nesvajoju „kaip norėčiau". Svajonės ir lieka svajonėmis, jeigu neišdrįsti imtis veiksmų. Nors, tiesa, šiuo metu vėl auginuosi plaukus, norisi kažko naujo, o ir atsiradus širdies draugui, atsirado nauji prioritetai: norisi daugiau laiko ir dėmesio skirti namams.

Į Angliją iš provincijos atvyko keliems mėnesiams, o tapo žinomu modeliu
© Asmeninio archyvo nuotr.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Mažas ir visų pamirštas regionas, kurio vertė Kremliui – neįkainojama: mes bijome kalbėti (40)

Kad išvengtų sankcijų, Kremlius suka aplinkkeliais: naudojantis šalia Juodosios jūros esančiu...

Mažo Šveicarijos miestelio triumfas ir tragedija: geriausiais laikais „Ferrari“ ir „Porshe“ net nebuvo prabanga (2)

Sparčiai tiksint laikrodžiui ir artėjant „Brexit“ valandai, Europos miestai varžosi...

Šaltis jau greit sukaustys Lietuvą: ruoškitės – bus ir sniego pusnų (22)

Sekmadienio naktį maloniai paspaus šaltukas ir kai kur truputį pasnigs. Rimtesnio sniego sulauksime...

Žemė atakuoja Marsą: mokslininkai papasakojo, kokie pavojai tyko žmonių Raudonojoje planetoje (39)

Turbūt daugelis matėte filmų apie taikius Žemės gyventojus atakuojančius agresyvius marsiečius....

Nepilnametės išžaginimas mokyklos personalo nesukrėtė: visos jos čia tokios (202)

Stūmė, spyrė kojomis, kando. Prievartautojas atsitraukė, tačiau grįžo ir su visa jėga...

Praėjus 32 metams po mažamečių nužudymo trūko žudiko kantrybė teisme paskelbta siaubą keliančių nuotraukų (32)

Didžiojoje Britanijoje paskelbtas nuosprendis didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje:...

Ne visi pedagogai verti šio vardo: šaukštas deguto sugadino medaus statinę (59)

Įžengusius į kabinetą rimtomis akimis nužvelgia trys iškiliausi Lietuvos partizaninių kovų...

Vytautas Landsbergis: negalima žiūrėti į gerovę tik iš ekonominės perspektyvos (2417)

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ( TS–LKD ) garbės pirmininkas,...

Kristina susirūpino, ką valgo, kai smarkiai susirgo: pakeitusi kelis dalykus, dabar jaučiasi puikiai (24)

Vilnietė Kristina Bondar sveika mityba susidomėjo stipriai sušlubavus sveikatai. Moteris buvo...

7 raudonosios arbatos privalumai (8)

Raudonoji ( rooibo s) arbata – tai raudonoji žolelių arbata, gaminama iš fermentuotų...