Pagrindinis žmogaus tikslas, siekiamybė yra laimė – savo paties, artimųjų, pasaulio... Visa kita yra tik priemonės šiam tikslui pasiekti. Kiekvienas pirmiausia nori būti laimingas. Bet kaip tokiu tapti? Mokytis iš sėkmingų žmonių, klausytis jų patarimų – tai bene geriausias būdas.

Albertas Einšteinas mėgo dalyti patarimus. Iš šios pusės apie genijų žinome nedaug. Apie jį apskritai žinome nedaug. Jis sukūrė reliatyvumo teoriją ir parodė liežuvį fotografui – galbūt tai ir yra viskas, ką apie jį žinojote. Tačiau amžininkai mokslininką apibūdina kaip bendraujantį ir draugišką žmogų. Kai susipeša du džentelmenai, kiti paprastai nesikiša. O Einšteinas negalėdavo praeiti pro šalį, jeigu jis būtų gyvas ir šiais laikais prieitų ir abiems duotų į kailį. Jis sako, kad nėra gėrio ir blogio, viskas yra reliatyvu. Tiek to, čia buvo anekdotas. Tačiau yra keletas realių patarimų, kuriuos aprašė Einšteino biografai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)