aA
“Taip, manęs pilna visur!” - garsiai kvatodama sako dainininkė Gintarė Karaliūnaitė (31). Nors išbandė jėgas įvairiausiose srityse: ir interjerų kūrime, ir baldų restauravime, ir ekologiškos kosmetikos gamyboje, ir net knygą apie save parašė, tačiau sako savęs dar neatradusi.
Goda Alijeva, Nijolė Pareigytė ir Gintarė Karaliūnaitė (d.)
© A.Solomino nuotr.

- Neseniai pasirodė knyga “Nebaigtas romanas”, kurioje atskleidėte savo gyvenimo smulkmenas. Kokių atsiliepimų sulaukėte?

Blogų nesulaukiau, o komentarų internete neskaitau ir jais tikrai nesivadovauju. Kai kas sakė gal per drąsiai viską papasakojau, bet mane pažįstantys žmonės žino, kad tai nebuvo visiškai apnuogintas mano gyvenimas. Daug ką pasilikau sau, o blogų momentų neminėjau, nes norėjau, kad knyga būtų šviesi, su gera humoro doze. Išrinkau smagius, ryškius savo gyvenimo momentus. Aišku, nepavyko išvengti intymių detalių, bet aš to visiškai nesigailiu ir nesigėdiju.

Geriausias įvertinimas buvo, kai viena moteris pasakė, kad mano knygą pirktų net dukroms. Jaunos merginos sakė, kad atrado kažką savo, jaukaus ir artimo. Rašydama jaučiau didelę atsakomybę. Nuo mažumės esu knygų rijikė ir daugelis perskaitytų kūrinių mane įkvėpė bei suformavo požiūrį į daugelį dalykų, kad ir jausmus, emocijas, moteriškumą.

- Manot, kad Jūsų knygą įkvėps kitas moteris?

Visai neseniai gavau vienos merginos laišką. Ji rašė, kad buvo gilioje depresijoje, net buvo pamiršusi, kad yra graži. Tiesiog jos gyvenime linksmas akimirkas užgožė juoda spalva. Džiaugiuosi, kad perskaičiusi mano knygą ji nusibraukė ašaras ir nusprendė apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis, o juodą spalvą pakeisti balta. Tai man - didžiausias komplimentas.

- Romane aprašyti žmonės atpažinę save nesupyko?

Oi ne. Tiesa, vieno pikto atsiliepimo sulaukiau. Buvo pasakyta, kad tokio žanro - žurnalistinės autobiografinės knygos yra šlamštas ir visiškai nereikalingos. Bet man tai, tiesą sakant, nė motais. Kiekviena knyga randa savo skaitytoją, o jei skaitysime tik labai rimtus ar mokslinius kūrinius, pavargsim. Reikia kartais ir “šlamšto”, kad pailsėtumėm nuo tos pilkumos.

- Prieš kelerius metus ryžotės televizijos laidoje plastikos chirurgų pagalba patobulinti nosį. Ar ryžtumėtės tokiai avantiūrai šiandien?

Viešai niekada. O jei mano draugė sugalvotų dalyvauti tokiame projekte, stengčiausi ją atkalbėti.

Man buvo būtina nosies pertvaros tiesinimo operacija, nes dėl patirtų sužalojimų viena šnerve nebegalėjau prakvėpuoti. Tai planavau kokius dešimt metų, bet niekaip nesiryždavau. Tuomet, beje, naiviai pagalvojau, kad tai gera proga ryžtis ilgai planuotam žingsniui. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad tai labai mažas pokytis, o laidos koncepcija buvo ryškūs pasikeitimai ir, be to, reklamuojantys. Net nepajutau, kaip mane nunešė ta srovė ir aš leidausi, kad man išbalintų šypseną ir pakoreguotų nuo vaikystės šiek tiek labiau atsikišusią ausį.

- Ar buvo verta?

Tai man niekada netrukdė ir nekėlė jokių kompleksų, bet daugiau nebuvo ką taisyti. Todėl pasistengė parodyti mane kuo nedailesnę, kad aiškiai matytųsi visi pokyčiai. Po to aš nuoširdžiai gailėjausi. Ne todėl, kad aš tai padariau, bet dėl to, kad tai buvo padaryta viešai. Man tai kainavo septynis kibirus nervų, o ir žmonės mane pradėjo vertinti kitaip, ne pagal mano kūrybą, dainavimą, muziką, kalbamus žodžius. Daugelis tai priėmė kaip mano tuštybės apraišką. Buvo skaudu.

- Kaip tada atrodo  viešas krūtinių didinimasis?

Viena vertus, man lengva kalbėti, kai turiu gamtos dovanotus privalumus, galbūt jei būtų kitaip...vertinimas būtų kitoks. Tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad viešumas atneš daugiau ašarų nei džiaugsmo. Po kurio laiko žmonės galbūt viską ir atsirinks, bet dabar tos mergaitės pastatomos į tokių kvailučių vietą ir iš jų tik juokiamasi.

Kuo daugiau teisinasi, tuo juokingiau atrodo. Manau jos neapgalvojo, kad ateis toks laikas, kai jos to gailėsis. Kai norės, kad jas priimtų rimtai. Išklausytų jų minčių ir priimtų jas tokias, kokios jos yra giliai širdyje. Dabar sukurto įvaizdžio bus sunku atsikratyti.

- Pasukote į kosmetikos verslą. Iš muzikos šias laikais sunku išgyventi?

Aš ne verslininkė. Man labiau patinka save realizuoti įvairiose srityse. O kosmetikos gamyba išties labai įdomi veikla. Pavyzdžiui, mano mama niekada kremų negamina, kai yra pikta, liūdna, ar pavargusi, nes paprasčiausiai neišeina. Natūraliai kosmetikai reikia gerų emocijų. Anksčiau aš į tai numodavau ranka ir sakydavau: “Ką tu čia svaigsti?”. O iš tikrųjų tai yra tiesa. Pavyzdžiui, kai būnu sudirgus ar pavargus, net plauko susiraityt ant galvos neišeina.

- O ekologijos idėjos vien mada?

Su ekologija yra kaip ir su jorkšyro šuniukais. Visi juos taip išreklamavo, kad taip vadinamos “čišiukės” pradėjo juos pirkti net po kelis ir tampytis kaip kokį aksesuarą. Ir tas šuniukas tapo blogo tono ženklu. Atrodytų lyg ir norėtum, bet iš kitos pusės ir gėda.

Tas pats ir su ekologija. Atsirado tokių, kurie šioje srityje nusprendė daryti verslą, kitaip sakant tą patį saldainį įvyniojo į popierėlį “ekologiškas”. Kai kurie žmonės nusivylė ir ekologiją pradėjo vertinti kaip šnipštą.

Taip tai iš dalies mada, bet labai gera, kurią aš visiškai palaikau ir stengiuosi po truputėlį prie jos prisijungti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Klaipėdietės pergalė: pardavėjas privalės atlyginti už ką tik įsigytą ir pakeliui sugedusią transporto priemonę (57)

Sėkminga byla suformavo precedentą: dabar automobilių pardavėjams reikia būti atidesniems.

Po košmariškos savaitės vairuotojams prabilo apie neišvengiamus pokyčius: žada baudas ir sankcijas (33)

Šiomis dienomis ne vienas vairuotojas ar pėstysis keiksnojo kelininkus dėl nevalytų kelių....

Ruoškitės: atkeliauja tikras speigas (140)

Naktimis temperatūra kris iki 19 laipsnių šalčio, dienomis – iki 14, artimiausių dienų orus...

Po slaptų pažymų dėl „Revolut“ – aiškesnis vaizdas: dalis informacijos paneigta (175)

Antradienį žiniasklaidoje paviešinta informacija galimai meta šešėlį ant finansų technologijų...

Į Lietuvą atvykęs „Michelin“ šefas iš Italijos parodė, kaip pasigaminti lietuvišką lydeką (13)

„Virtuvė neturi ribų“, – taip Trakų restorano virtuvėje kalbėjo „ Michelin “...

Ginčytinose teritorijose bręsta esminiai pokyčiai: prakalbo apie galimą susitarimą (98)

Japonijos ministrui pirmininkui Shinzo Abe šią savaitę skrendant į Maskvoje vyksiančias...

„The Beatles“ keliais: šalis, kurią aplankę muzikantai sukūrė žinomiausius hitus (4)

„ The Beatles “, joga, transcendentinė meditacija ir Indija – neatsiejami dalykai. Būtent...

Unikauskas įvardijo tikslų laiką, kada reikėtų eiti miegoti: tik taip kokybiškai pailsėsite

Raumuo, kuris dieną gavo fizinio krūvio, paauga tik naktį, kai užmiegate giliu miegu ir pasiekiate...

Prisiminkite visus „Eurovizijos“ laimėtojus nuo 2000-ųjų: braliukams čia sekėsi nepalyginamai geriau (1)

Naujasis tūkstantmetis paliko ryškią žymę „ Eurovizijos “ istorijoje – konkursas sparčiai...

Nori keisti vaikų paėmimą iš šeimų: kartu pas globėjus tektų išsikraustyti ir vienam iš tėvų papildyta (647)

Jei būtų įteisintos valstiečių ir žaliųjų lyderio Ramūno Karbauskio pateiktos Vaiko teisių...