aA
Šiauliuose gyvenanti tačiau angliškai dainuojanti GJan neseniai surengė koncertą Londono centre esančiame muzikos klube „The Garage“. Nedidelė salė buvo pilna jaunimo, kuris šiltai sutiko Gretą ir jos gyvai grojančią grupę - du gitaristus ir būgnininką.
„Gjan“ koncertas Gargare Kaune
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Ne paslaptis, kad merginos vaizdo klipai, nenusileidžiantys užsienio produktams, tiek Lietuvoje tiek ir Anglijoje tapo sensacija. Niekas negali patikėti, kad ta jaunutė (jau dabar 18-os metų) kukli mergina – lietuvaitė Greta Jančytė. Ji puikiai valdo publiką dainuodama ir grodama gyvai. Puiki garso kokybė ir skardus, vinguriuojantis GJan balsas pamalonino ne vieno čia atėjusio ausį.

GJan išgarsėjo praėjusiais metais, kuomet įkėlė savo dainos "Not afraid" klipą į YouTube kanalą. Šiuo metu jis surinkęs daugiau nei 3mln. peržiūrų. Be šios dainos populiarios ir kitos GJan dainos, tokios kaip „Tatoo“ ar naujausioji - „I need your love“.

- Tai buvo pirmas pasirodymas Londone. Kokios emocijos aplankė po pasirodymo?

Labai smagu buvo pamatyti, kad žmonės atėjo į koncertą manęs palaikyt ir išgirst. O dar smagiau buvo, kad po koncerto priėję žmonės dėkojo man už koncertą. Kelias dienas prieš koncertą smarkiai susirgau ir bijojau, kad ant scenos susimausiu, todėl stengiausi atiduot kuo daugiau savęs, per didelius skausmus teko dainuoti...

- Panašu, kad rezultatas vis tiek buvo puikus. Na, o gal galima palyginti, kur publika šiltesnė: Lietuvoje ar užsienyje?

Visur publika šilta. Tik štai nežinojau kaip bendrauti su publika užsienyje, nes užsieniečių mano koncertuose būna labai mažai. Praktiškai vieni lietuviai, todėl sunku atskirti, kur lietuvis, kur ne ir kaip šnekėti, kad visi viską suprastų, dėl to truputį pasimečiau.

- Kokie artimiausi Jūsų planai?

Dabar tai noriu tik pasveikti. O vėliau žiūrėsiu, kur gyvenimas nuves, ką po mokyklos veiksiu. Iš tikrųjų labai norėčiau studijuoti kažką susijusio su gyvūnais, pavyzdžiui, šunų psichologiją, bet Lietuvoje šių studijų nėra, o užsienyje studijų kainos „kosminės“. Jei ką, reiks ieškotis kitų alternatyvų, gal ką su menais.

- Na, ir mūsų pokalbio pabaigai šiek tiek filosofijos. Toks išpopuliarėjimas atrodo tarsi svajonės išsipildymas. Ar GJan lengva įgyvendinti svajones?

Taip atrodo, kad ieškojau savo kalno, kurio viršūnę pasiekti norėjau ir jį radau - muzika. Bet pradėjus juo kopti tik pamačiau, kad viršūnė vis tolsta ir tolsta, ir aš jos niekada nepasieksiu. Bet ne dėl to, kad nenoriu ar, kad pasiduodu, o tiesiog todėl, kad kuo aukščiau lipi, tuo aukštesni tikslai atsiranda. Kuo labiau stengiesi, tuo viskas darosi sunkiau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Pasaulio nepripažintoje Europos „šalyje“ klesti komunizmas: vietiniams negalima išvykti, o turistams – fotografuoti (83)

Yra tokia vieta Europos žemėlapyje, kurioje nesuprantamais būdais klesti komunizmas . Visos...

Tiekėjai kyla prieš vieną didžiausių pirkėjų (35)

Lietuvos daržovių augintojų asociacija planuoja skųstis atsakingoms institucijoms vieno iš...

Putino slaptųjų misijų Ukrainoje ir Sirijoje vado lėktuvas išskrido iš Lietuvos: buvo taisomas Žiemelio įmonėje patikslinta 18:23 (217)

Penktadienį dėl techninių problemų Lietuvoje priverstinai nusileidęs artimo Vladimiro Putino...

Vaida Kurpienė: jokiais laikais nevalgėme tiek daug mėsos (1)

Kad ir kokia aktuali atrodytų aplink vis eskaluojam sveikos mitybos tema, Lietuvoje padėtis ne tik...

Metų seklys: sukčius geriausiai atbaido frazė „Aš neturiu pinigų“ (10)

DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia kasmetinį pasakojimų ciklą „ Metų seklys...

Varšuvos universiteto profesorė įspėja: po Prezidento rinkimų Lietuvos gali laukti nelinksmas scenarijus (142)

Nerimą turėtų kelti ne tik realios valdžios galimybės čia ir dabar primesti savą valią,...

35 kg antsvorio atsikračiusi Aušra Kilkuvienė renginyje - sunkiai atpažįstama (1)

Pirmą kartą prie vakarienės tamsoje stalo svečiai rinkosi 1999 metais Ciuriche, Šveicarijoje, kai...

Naujo „Audi A6“ testas: ar tai – lietuvio svajonių automobilis? (4)

Na, pasakykite man, koks žmogus nenorėtų išbandyti naujausio „ Audi A6 “? Jau aštuntą kartą...

Mišką paskandinęs ežeras spalvą keičia 2 kartus per metus

Pažintį su Tytuvėnų regioniniu parku siūlome pradėti nuo 21 metro aukščio bokšto, kuris...