aA
Dabar Deivido Norvilo (29) ir Renatos Voitechovskajos (30) gyvenime daug malonių rūpesčių. Vos prieš kelias savaites gimė judviejų sūnus Emilis. Tiesa, apie tėvystes atostogas naujai iškeptas tėtis net negalvoja, nes startavo projektas “Šeimų dainos”, kuriam jis “diriguoja”.
Deivis ir Renata
© LNK

- Dažniausiai sakoma, kad vyrai labiau nori sūnaus. O kaip buvo tau?

Jaučiuosi nuostabiai, bet kitaip ir negalėtų būti, kai namus aplanko toks džiaugsmas. Nebuvo jokių baimių, tik nekantrumas. Svarbiausia, kad būtų sveikas. O ar tai bus berniukas, ar mergaitė, nebuvo skirtumo. Tiesą sakant, man tokie vyrų norai atrodo absurdiški.

Gimdyme nedalyvavau, nes manau, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą, o būti žiūrovu aš nemačiau prasmės. Juk padėti niekuo negalėjau. Iki tam tikro momento buvome kartu, po to pasišalinau ir atėjau, kai vaikelis gimė. Nemanau, kad mano dalyvavimas būtų sustiprinęs mano ir sūnaus ryšį. Jis atsirado gerokai anksčiau - visus vakarus jį kalbinau. Tiesa, lopšinių kol kas nemoku, bet manau, kad su Renata ką nors sukursim.

- Vardą sūnui rinkote sunkiai?

Ne. Renata pasiūlė ir man patiko. Kartais pasvarstydavome, ar gimęs kūdikėlis jį atitiks, bet kaip dabar matau, jis kaip tik jam.

- Renata buvo kaprizinga nėštukė?

Oi, tikrai ne. Nors buvau prisiskaitęs visokiausių istorijų ir pasiruošiau. Namuose tikrai buvo ne viena ir ne dvi knygos. Nepastebėjau jokio pasikeitimo. Ji tokia pati kaip ir anksčiau. Bet stengdavausi visaip palepinti. Kol kas labiausiai gilinu žinias apie mitybą. Ką turi valgyti mama, kad ir ji, ir vaikelis gerai jaustųsi, kad nepūstų jam pilvuko ir panašiai. Beje, kol laukėmės, internetu atsisiuntėme ir filmuką apie mažo žmogučio gyvenimą įsčiose, vis pasižiūrėdavome, kurios stadijos esame.

- Dabar gana populiaru saugoti gimusio vaikelio kamienines ląsteles. Ar svarstėte tokią galimybę?

Taip galvojome ir net sulaukėme kelių pasiūlymų. Turėjome daug laiko apsvarstyti ir pasikonsultuoti su medikais, kurių nuomonė šiuo klausimu gana skeptiška.

Aš manau, kad tai yra geras verslas, bet kol kas nesu sutikęs nei vieno žmogaus, kuris kamienines ląsteles būtų pritaikęs sau. Kol kas tas reikalas man atrodo slidus. Antra vertus, nesame tokie turtingi, kad galėtumėm sau tai leisti.

- Daug kam buvo netikėta, kai dangiškasis Klaipėdos choras pasitraukė iš kovos. Ar pats nenustebai?

Laimėti nesitikėjau. Jei atvirai, protas man sakė, kad iškrisime pusfinalyje, bet kad taip atsitiks ketvirtfinalyje, buvo šokas ne tik man, bet ir visiems choristams. Tačiau, matyt, bėda ir buvo tai, kad niekas netikėjo. Žinoma, buvo keletas nepalankių aplinkybių. Beje, Marijoną (Marijoną Mikutavičių - aut. past.) aš ir šiandien vadinu “kileriu”. Bet tebūnie, jų toks darbas. Nepykau ir ant Rūtos, kurios kritika visuomet buvo tiksli bei teisinga. Bet už paskutinę laidą, kurioje dalyvavome, negaliu jai paploti: ten buvo ne vieta rezervams - tai mus sužlugdė.

- O pats nenorėtumei pateisėjauti kokiame nors projekte?

Ne, tikrai ne. Tai sudėtinga. Tokioje mažoje šalyje kaip mūsų nori nenori kritikas ir kritikuojamasis anksčiau ar vėliau atsidurs vienoje patalpoje. Visai nenoriu jausti svilinamo žvilgsnio į nugarą.

- Ar sunku buvo dirbti su choristais?

Esu karštakošis. Ir čia yra mano bėda. Repetuoju visada “pilna koja”. O žmonės ateina su savo problemomis, sunkumais ir dar susitinka su tokiu siaubu Deiviu, kuris iš jų reikalauja šimto procentų pastangų ir kuris siunta, jei taip nėra. Todėl manau, kad dirbti buvo sunkiau jiems, ne man.

- Ir šeimoje esi karštakošis?

Taip, bet šalia turiu fantastišką moterį. Užtenka kelių žodžių, kurie mane nuramina, tik reikia žinoti, kur ir kada pasakyti. O ji žino. Be to, ji mane labai gerai supranta. Renata - šiltas ir geras žmogus. Neatsimenu, kada dar su kuo nors būčiau taip sutaręs kaip su ja. Kaip sako lietuviška patarlė - atitiko kirvis kotą.

Antra vertus, pastaruoju metu daug dirbu, esu velniškai užsiėmęs. Dėl to man lengvai “čiuožia stogas”. O namuose dar ir mažas vaikelis, kuriam reikia dėmesio. Tik dabar suprantu, ką reiškia nemiegotos naktys, nuovargis. Tai priežastys, kurios daro mane šiek tiek nervingą.

- Viename interviu minėjai, kad esi “kietas” virėjas...

Sukiotis virtuvėje mėgstu. Vienu metu net svarsčiau galimybę baigti kokius virėjų kursus.
O gaminti išmokau iš tėvų: mama skaniai ruošdavo valgį, tėtis - rečiau, bet prie puodų taip pat labai sėkmingai sukdavosi. Labai mėgstam pomidorų pastą ir makaronus su įvairiomis jūros gėrybėmis. Jeigu tėtis gamina žuvį, stengiasi, kad tai ir būtų žuvies skonio patiekalas - į jį nesuberia visų spintelėje rastų prieskonių.

- Startavo naujas projektas “Šeimų dainos”. Ar dainos dažnai skamba tavo šeimoje?

Šeimos baliuose jos visuomet skamba, tik kuo toliau, tuo posmelių mažėja. Kiek atsimenu, vaikystėje skambėdavo visi dainos žodžiai, o dabar dažniausiai lieka tik vienas posmelis ir priedainis. Bet taip atsitinka su kiekviena nauja karta, ji po truputį pamiršta lietuvių estrados ir liaudies dainas.

O projekte sutikau dalyvauti iš karto. Man įdomu viskas, kas vyksta televizijoje. Ne paslaptis, kad šie metai nelengvi muzikantams, tuo labiau naujai iškeptiems tėvams. Aš tik dabar suprantu, kiek kainuoja turėti vaiką - mažiukui gi visko reikia, ir norisi, kad nieko netrūktų, todėl piniginė tik šast šast ir tuštėja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Landsbergis: Lietuva prarado Meką taip ir nesupratusi, ką iš tikrųjų turėjo (168)

Trečiadienį mirė vienas garsiausių lietuvių kilmės kino menininkų Jonas Mekas . Jam buvo 96-eri.

Andrius Užkalnis. Išaiškėjo, ką Užkalnis iš tikrųjų veikia JAV ir ką liepia dirbti jums (139)

Pamatėte nuotrauką ir žinote, kodėl iš tikrųjų taip ilgai ir dažnai būnu Amerikoje....

Rusija viešai pademonstravo raketą, galinčią sužlugdyti ginkluotės sutartį su JAV (98)

Rusija trečiadienį pademonstravo raketų sistemą, anot Vašingtono, pažeidžiančią svarbą...

Dainiaus Sinkevičiaus filmo „Pravieniškių mafija“ premjera (37)

Visą Lietuvą sudrebinusios ir kalėjimų sistemos tamsiąją pusę atskleidusios ir jau betseleriu...

Kelionės tikslas – Jordanija: turistų neišlepinti vietiniai atostogas paverčia tobulomis (42)

Prieš pradėdamas norėčiau įspėti – jei Jūs esate poilsį paplūdimyje mėgstantis turistas,...

Karbauskis nori pertvarkų partijoje: jau žino, kokių žmonių nebeliktų (27)

Artėjant Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) suvažiavimui, į partijos narius...

Įtampa Vilniaus daugiabutyje: kaimynui pradėjus remontą – pradėjo griūti visas namas (174)

Nenori susipykti su kaimynu, nepradėk remonto, – sako žmonės. Vieno Vilniaus daugiabučio...

Rusijos grėsmių akivaizdoje – svarbus iššūkis Lietuvai: ekspertai įvardijo, koks žingsnis būtų pražūtingas (534)

Kas turi dar įvykti, kad lietuviai nebesiilgėtų Sovietų Sąjungos? Kuri šalis mums atrodo pati...

Statistikos analitikų prognozė „Žalgiriui“ negailestinga (13)

Eurolygos partneris eurohoops.net paskelbė prognozę, kaip atrodys galutinė turnyro lentelė po...

Iš „Eurovizijos“ atrankų pasitraukusiam Sashai Song gresia tūkstantinė bauda papildyta dainininko komentaru (15)

Trečiadienio vakarą LRT televizijoje filmuojant dar vieną „Eurovizijos“ atrankų laidą...