aA
Prieš aštuonis mėnesius Viktorija džiaugsmingai pasakojo apie pirmuosius ryškius kūno bei gyvenimo būdo pokyčius. Atsikračiusi 18 kilogramų ši energinga ir entuziazmu trykštanti mergina nesustojo, o toliau kasdien mynė sporto klubo slenkstį ir pametė galvą dėl sporto. Tai, apie ką anksčiau nedrąsiai svajojo, šiandien tapo realybe. Viktorija dabar sveria 60 kilogramų, jaučiasi kaip niekada sveika, energinga ir motyvuota naujiems tikslams.
Viktorijos sėkmės istorija: meilė sportui ištirpdė 30 kg
© Good Life Photography nuotr.

- Viktorija, štai nesenai „Goodlife” pakvietė savo sėkmės herojus įsiamžinti su savo senais rūbais ir taip parodyti visiems, kokių rezultatų galima pasiekti per metus. Koks jausmas išsitraukti kažkada vilkėtą rūbą ir tiesiogine to žodžio prasme jame paskęsti?

- Turiu prisipažinti, kad senų, kažkada vilkėtų rūbų, ieškoti teko vykti pas tėvus, kur dar užsiliko keletas neišmestų ar neatiduotų. Linksmos buvo tos paieškos, padovanojusios gerą juoko dozę – išsitrauki senus džinsus ir negali patikėti, kad kažkada juos vilkėjai. O kai suradau fotosesijoje įamžintą sijoną ir jį užsivilkau… mirė iš juoko visa šeima, nes į jį šalia manęs dabar tilpo ir mano sesė. Aš taip pat juokiausi, tačiau tuo pat metu apėmė sunkiai nusakomas jausmas, kai kartu ir juokinga, ir graudu, ir pikta, ir gera. Man kažkodėl atrodė, kad tai (laikas, kai šie rūbai man tiko) buvo taip senai, aš niekaip negalėjau prisiminti, koks jausmas yra būti to sijono šeimininke.

Metai ir keli mėnesiai mane pavertė visai kitu žmogumi, tačiau įdomiausia, kad visi artimieji ir draugai manęs kitokios nei dabar nebepamena. Jie man sako, kad aš visada ir buvau tokia Viktorija, kaip dabar. Tad tik tas sijonas ir buvo vienintelis negrįžtamai praėjusių laikų liudininkas, tuo pačiu labai akivaizdžiai parodęs mano pokyčius. Skendau tame sijone ir galvojau: „Na ir spurga buvau…”.

Viktorijos sėkmės istorija: meilė sportui ištirpdė 30 kg
© Good Life Photography nuotr.

- O kaip į tuos pokyčius reagavo tavo šeima, draugai?

- Artimiesiems šiandien atrodo, kad aš visada buvau tokia kaip dabar, ach, kaip greitai visi užmiršo, kokia aš buvau prieš metus… Žinoma, šeima džiaugiasi ir palaiko, o draugas – labai didžiuojasi. Nors… dažnai pyksta, kad per savo meilę sportui vėlai grįžtu namo.

Draugės taip pat negaili komplimentų nei išvaizdai, nei mano valiai. Jos klausia patarimų, o aš mielai dalinuosi savo patirtimi. Tiesa, po pirmųjų sėkmingų mėnesių patarimų klausdavo tik apvalutės merginos, o dabar visos be išimties.

- Kai kalbėjomės pavasarį, buvai numetusi 18 kilogramų ir svajojai atsikratyti dar dešimties. Ar pavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų?

- Kaip tik šiandien po „Body Pump” treniruotės pasikviečiau man tikslų padėjusius siekti žmones paminėti ir atšvęsti mano „šešiasdešimtmečio” – taip juokaudama vadinu pasiektą 60 kg svorį. Nors to svorio šiandien jau taip nebesureikšminu, tačiau man tikrai norisi švęsti. Aš tai pasiekiau ir žinau, kad nėra neįmanomų dalykų. O iš pradžių galvojau, kad atsikratyt 30 kilogramų yra tas pats, kaip išmokti skraidyti. Šiandien žinau, kad įveikus vieną viršukalnę drąsiai gali svajoti apie dar didesnę, o panorėjus gali ir ją įveikti.

Viktorijos sėkmės istorija: meilė sportui ištirpdė 30 kg
© Good Life Photography nuotr.

- O kaip svajonės atsistoti ant rankų, padaryti nors vieną prisitraukimą?

- Taip, labai norėjau to pasiekti per šią vasarą, tačiau atidėjau kitai... Šiandien tai vadinu užgaidomis, kurios paįvairina mano sportinę kasdienybę. Nors šiaip salėje nesitreniruoju – esu nepataisomas grupės žmogus – tačiau penktadieniais ateinu į salę ir pakabu ant skersinio, treniruojuosi prisitraukimui, šokinėju per šokdynę, vienu žodžiu, ruošiuosi ir šių užgaidų šturmavimui.

- O ar per tuos aštuonis mėnesius po pirmojo mūsų pokalbio atsirado kažkas naujo tavo sportiniame režime? Ar vis dar sportuoji po 6 kartus per savaitę?

- Taip, vis dar sportuoju 6 kartus per savaitę, nors, tiesą pasakius, be sporto neištveriu ir sekmadienį. Negaliu nusėdėti vietoje, neįsivaizduoju, kaip turėčiau pavargti, kad niekur neičiau. O jei pavalgau daugiau – neturiu kur dėti energijos, man būtina ją išlieti. Draugai mane praminė vaikščiojančia „Duracel” reklama ir pavargusiems rekomenduoja eiti pas Viktoriją pasikrauti energijos...

Sporto klube lankau vien grupines trenerės Julijos vedamas treniruotes. Man patinka intensyvios kardio treniruotės, nes jaučiu, kad galiu iš savęs išspausti tikrai daug dirbdama su savo svoriu. Tad pirmadieniai bei trečiadieniai yra mano kardio dienos („Fat Burner” bei „Combat” treniruotės), o antradieniais –ketvirtadieniais paįvairinimui renkuosi „Body Pump” ištvermei ir jėgai treniruoti.
Dar mano gyvenime atsirado skvošas. Juo užkrėtė „Goodlife” sutikta Irena (ačiū jai!). Tad sekmadienius dažniausiai leidžiu skvošo aikštelėje. Mielai dar žaisčiau ir krepšinį savo fakulteto komandoje, bet tiesiog nebeturiu tam laiko.

Viktorijos sėkmės istorija: meilė sportui ištirpdė 30 kg
© Good Life Photography nuotr.

- Panašu, kad tavo laisvalaikis=sportas?

- Absoliučiai taip. Mano laikas iki pietų skirtas mokslams, o vakaras – sau, tai yra – sportui. Tuo pačiu pabendrauju su man imponuojančiais žmonėmis ir mane tai veža. Kai manęs klausia, kaip aš nepavargstu nuo sporto, nesuprantu, kaip galima pavargti nuo to, kas tau be galo patinka.

- O kodėl renkiesi vien Julijos treniruotes?

- Tai mano žmogus! Tai mano motyvacija! Mane ji įkvepia ir užveda. Aš noriu išmokti taip motyvuoti žmones, kaip moka ji – kai per treniruotes be galo sunku, kai štanga atrodo nepakeliama – užtenka vien pažiūrėti į Juliją ir svoris atrodo savaime palengvėja. Man patinka griežti jos šūkiai ir jos treniruočių stilius. Ir be abejo tai labai malonus žmogus.

- Kai tiek daug pasiekta, metas aikštėn traukti slaptas svajones... Kas toliau, Viktorija? Kokie planai ateinantiems metams?

- Planų mano galvoje tikrai netrūksta ir jie be abejo susiję su sportu. Sportas tapo mano gyvenimu ir jis niekur nedings, be jo aš jau nebegalėčiau. Dabar man noris pačiai motyvuoti ir įkvėpti pokyčiams kitus. Noriu tapti trenere ir padėti kitiems pasitikėti savimi ir savo jėgomis, mylėti ir atrasti save, kovoti su silpnybėmis ir suvokti vardan ko siekia vieno ar kito tikslo. Štai tokia svajonė šiandien mane gena į priekį.

Viktorijos sėkmės istorija: meilė sportui ištirpdė 30 kg
© Good Life Photography nuotr.

„Goodlife” trenerės Julijos Beperščiūtės komentaras

Su Viktorija susipažinau jai atėjus sportuoti į „Goodlife” sporto klubą. Pamenu, kuomet ji dar labai apvalutė atėjo į mano vedamą „Combat” treniruotę. Tuomet truputėlį sutrikau, nes žinojau, kad kol kas tokio aukšto intensyvumo treniruotės jai netinka. Tad teko Viktoriją palydėti pas asmeninį trenerį konsultacijai. Kai kitą kartą pamačiau Viktoriją „Body Sculpt” treniruotėje, ji jau buvo pradėjusi savo didžiuosius pokyčius ir atsikračiusi keleto kilogramų.

Nepaisant to, kad pirmosios treniruotės nebuvo lengvos, Viktorija užsispyrusiai ir iki galo vykdydavo treniruotės programą, o kitą dieną ateidavo vėl. Mačiau jos progresą, todėl vis pakalbindavau, stengiausi motyvuoti toliau siekti savo tikslo. Kaip matome, tai puikiai suveikė! Viktorija puikus pavyzdys, įrodantis, kad puikių rezultatų galima pasiekti ne tik dirbant su asmeniniu treneriu, bet ir grupinėse treniruotėse.

Viskas priklauso nuo to, kaip reguliariai sportuoji, kaip sąžiningai vykdai treniruočių programą ir koks maistas sudaro pagrindinį meniu. Negana to, grupėje sportuoti smagu, visus vienija bendras tikslas, o tuo pačiu ir noras pasivaržyti, kuris gali daugiau. Viktorijai būdinga kovotojos dvasia (tą puikiai jaučiu, kai drauge žaidžiame skvošą), todėl nesistebiu, kad ji mūsų padedama sugebėjo tiek daug pasiekti. Svajonės pildosi, tad pirmyn, Viktorija!

Viktorijos sėkmės istorija: meilė sportui ištirpdė 30 kg
© Good Life Photography nuotr.
GOODLIFE
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Patvirtintas 11 mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejis (188)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien Lietuvoje patvirtinta vienuolikta...

Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai papasakojo visą tiesą, kaip įstaiga tapo koronaviruso židiniu (57)

Šeštadienį su Delfi susisiekė Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai , kurie tikina, kad...

Klaipėdoje mirusios moters dukra siunčia žinutę Verygai: nemeluokite – pasakykite žmonėms karčią tiesą (76)

Sveikatos apsaugos ministerija ( SAM ) pranešė, kad šeštadienį Lietuvoje patvirtintas dar...

Artėjantis pikas pranašauja katastrofą Ukrainoje: šalis pandemijai itin pažeidžiama (376)

Koronavirusas Ukrainai žada didelių problemų: dauguma prognozių numato recesiją, o...

„Agurkinių“ lyderiui – valstybės kompensacija už tai, kad tualete nebuvo nei durų, nei užuolaidos (139)

Kauno nusikalstamos „Agurkinių“ grupuotės lyderis Saulius Velečka , pravarde Agurkas, kuris...

Širvintų merė kaltinama savivaliavimu: tikina, kad koronavirusu užsikrėtusią moterį į ligoninę vežė per prievartą (161)

Šeštadienį socialiniuose tinkluose pasirodė Lauros, kurios mama užsikrėtė koronavirusu,...

Veryga pateikė daugiau atsakymų dėl situacijos Klaipėdoje ir vakarinių sprendimų (104)

Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės ( KUL ) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti...

Klientai užgulė sodybą nuomavusią moterį: ar force majeure leidžia atgauti pinigus (256)

„Delfi“ sulaukė smulkiosios verslininkės Akvilės laiško, kuri teigė šiandien atsidūrusi...

Turistams neskirtoje Turkijos dalyje su pabėgėliais dirbusi lietuvė: tikros demokratijos šiai šaliai tikrai stinga (22)

Karantinas negailestingai pakeitė gyventojų kasdienybę. Namai jau keliskart sutvarkyti, nuo...

Koronavirusas diagnozuotas kariui, dirbančiam su šauktiniais: kur užsikrėtė, nežino (98)

Šeštadienį vakare žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad koronavirusas neaplenkė ir...

|Maža didelių žinių kaina