aA
Dažnai moterys ir merginos bando pasiekti rezultatų per itin trumpą laiką, tarkime iki vasaros likus mėnesiui ar iki numatytos šventės likus vos kelioms savaitėms. Nereikia būti naiviomis ir tikėti, kad įmanoma pakeisti savo kūno formas per tokį trumpą laiką.
Treniruotė bikinio linijoms dailinti ir motyvacijos trenerės patarimai
© Shutterstock nuotr.

Save mylėti reikia kiekvieną dieną, o tai reiškia, kad turime judėti ir žiūrėti, ką valgome. „Rekomenduoju sportuoti reguliariai, pradėti nuo 2 kartų per savaitę, po truputį didinant treniruočių skaičių ir jų intensyvumą“ sako trenerė Agnė Bastienė.

Šioje bikinio linijoms dailinti vidutinio intensyvumo treniruotėje visi pratimai - efektyvūs, jei jie atliekami taisyklingai.

Treniruotėje didžiausias dėmesys skiriamas pilvo presui, sėdmenims bei kojoms, kas moterims - labai aktualu. Pratimų atlikime dalyvauja visas raumenynas: rankos, pečių lanko, krūtinės, nugaros, pilvo bei kojų (dubuo, sėdmenys, šlaunys, blauzdos) raumenys. Prieš pradedant mankštintis, būtinas apšilimas (ypač pradedantiesiems) tam, kad paruoštumėte kūną tolimesniam intensyvesniam darbui.

Kad treniruotė duotų norimą rezultatą, visų pratimų metu mintis nukreipkite į tą vietą, kuri tuo metu yra mankštinama. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, turite laikytis trijų pagrindinių principų: visos treniruotės metu laikykite įtemptą pilvo presą, ritmingai kvėpuokite, bei būkite geros nuotaikos.

Su laiku didinant atliekamų pratimų pakartojimo skaičių, tikrai pajausite savo kūno pokyčius. Ir tai tikrai atsitiks, jei tai bus tikrasis jūsų noras. O kas gali nutikti, jei noras yra netikras?

Jeigu nežinote ar jums reikia pradėti sportuoti, nežinote, ar tai tikrasis jūsų noras ir norite įsitikinti, kad jis „netikras“ ir jums nepriimtinas, motyvacijos trenerė Viktorija Baltramiejūnienė rekomenduoja taikyti tą pačią vidinio pokalbio sistemą, kuomet užduodame teiginį ir klausimų seka išsiaiškiname fundamentalų žmogaus poreikį, prie kurio siekimo prisidės norų pildymas.

Pavyzdžiui, noriu išmokti šokti, nes gražiai judėsiu, busiu graži, busiu laiminga. Stop. Noras = LAIMĖ. „Netikro“ noro klausimų sekoje, tikriausiai atsiras ne pats žmogus, bet kiti veikėjai. Dažnai tai būna vyras, visuomenės spaudimas, mada, psichologinė trauma ar panašiai.

Keletas pavyzdžių – vyras pasakė, kad esu stora; aš esu storiausia iš mūsų kompanijos; žurnale perskaičiau, kad dėl svorio tikriausiai liksiu vieniša.

Destruktyvūs dalykai, kurie neturi nieko bendro su žmogaus vidine būsena (pvz., noriu pradėti sportuoti, nes vyras turi liekną meilužę, sakė, kad jo nejaudinu, nežinau, kaip kitaip įrodyti savo meilę, bijau prarasti šeimą. Stop. „Netikras“ noras = BAIMĖ). Gal viduje, jus viskas kaip tik tenkina, galbūt žmogus vyras nebejaučia jums jausmų ir tiesiog nori jus įžeisti. Tikėtina, kad sportuodama dėl vyro, padarysite jį laimingu, o gal ir nepadarysite.

„Ne savo norų“ vykdymas sukelia vidinę įtampą, kurios žmogus negalės pakęsti ilgai. „Netikras“ noras sportuoti, dažniausiai priveda prie to, kad nekalta ir labai pozityvi veikla, kuri išties lemia žmogaus laimės hormonus, sveikatos gerinimą ir kitus dalykus taps atgrasi, neduos rezultatų, bus vengiama ateityje, nes buvo pradėta ne dėl „tikro“ noro ir siejama su neigiamais išgyvenimais. Sportuokite, vedini savo „tikro“ noro! Būkite laimingi!

judamkartu.lt
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Apsisprendimo metas: kaip geležinius karantino gniaužtus atlaisvina kitos šalys (24)

Panašu, kad griežtos karantino sąlygos Lietuvoje bus dar sugriežtintos Velykų savaitgalį ir pats...

Ekonomistas išanalizavo, kaip karantino laikosi Baltijos šalys: Lietuva išsiskiria (160)

Ekonomistas išanalizavęs „Google“ paviešintus gyventojų mobilumo duomenis padarė išvadą,...

Pažiūrėkite į savo majonezo indelio etiketę: mokslų daktarė paaiškino, kas ten parašyta (19)

Majonezas yra vienas populiariausių padažų visame pasaulyje. Toks, kokį mes šiandien žinome,...

Paskelbė naujus užsikrėtusių koronavirusu maršrutus: lankėsi parduotuvėje, vairavo ir tarpmiestinį autobusą (7)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ( NVSC ) paskelbė ir atnaujino užsikrėtusiųjų...

Prezidento Gitano Nausėdos tėčiui atlikta širdies operacija (110)

Prezidento Gitano Nausėdos tėvui Antanui Nausėdai Kauno klinikose antradienį buvo atlikta...

Turkijoje gyvenantis Sirijos kurdas Ali apie pabėgimą iš tėvynės: tegul žmonės sužino viską iš pirmų lūpų (16)

Praeitų metų du rudens mėnesius praleidau Gaziantepe (Turkijoje), kur vietinį jaunimą mokiau...

Improvizacijų šou „Gero juoko dozė“. Dramatiška Amerikos bardo M. Nedzinsko mirtis Anykščiuose

Daugiau ištraukų rasite teatro „ Kitas kampas “ „Youtube“ paskyroje Kitas kampas....

Paaiškėjo, kokias subsidijas už prastovas gaus darbdaviai: Seimas patvirtino naująją mokėjimo tvarką (151)

Antradienį Seimas galutinai apsisprendė ir kaip atrodys subsidijos darbo vietas išlaikantiems...

Vokietijoje sunkūs ligoniai nuo koronaviruso bus gydomi eksperimentiniu preparatu (17)

Vokietijoje koronavirusu užsikrėtę sunkios būklės pacientai ateityje galės gauti...

Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms – mokytojus į neviltį varančios rekomendacijos: kai kurie gavo raštus eiti priverstinių atostogų (158)

Nuotolinio ugdymo rėmai nelabai tinka ikimokyklinio ugdymo įstaigoms – šitaip nusprendė Lietuvos...

|Maža didelių žinių kaina