Paradoksalu, tačiau vienas populiariausių Holivudo siužetų – jis, ji ir intymūs santykiai pliaže – iš tikrųjų yra itin ekstremali situacija, gresianti rimtais nemalonumais. Nekalbant jau apie tai, kad mūsų šalies įstatymai tai draudžia. Bet kodėl būtent pliaže mums norisi atsiduoti kūniškiems malonumams?
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, aukšta oro temperatūra, ultravioletinių spindulių perteklius ir iš šviežių vaisių bei daržovių organizmo gaunami vitaminai išprovokuoja galingą hormonų antplūdį.

Staigus klimato pasikeitimas tiesiog „sprogdina“ žmogaus libido ir nepalieka jokių galimybių likti abejingam kūniškiems malonumams. Kitaip tariant, tai vien tik fiziologija ir jokio sveiko proto.

Labai karšta

Meilės žaidimų aukštoje temperatūroje neigiama pusė – didelis krūvis širdžiai, o tai kartais netgi kelia širdies priepuolio riziką. Medikams atlikus ne vieną eksperimentą buvo nustatyta, kad kraujo spaudimas intymių santykių metu esant karštai oro temperatūrai pakyla 30 vienetų, o vėsioje aplinkoje – 10 vienetų. Be to, stipriai susitraukia kraujagyslės ir tirštėja kraujas.

Negana to, mylintis 32 laipsnių Celsijaus karštyje pulsas gali padažnėti iki 200 dūžių per minutę! Toks dažnas širdies plakimas, švelniai tariant, nėra visiškai nekaltas dalykas. Ką daryti, jeigu vasaros ir meilės laikas sutapo?

Patarimas. Puiki išeitis – atsiduoti kūniškiems malonumams vėlai naktį po vėsaus dušo arba po juo. Būtent tokį intymaus pasitenkinimo būdą rekomenduoja medikai. Vis dėlto nepamirškite, kad vėsus dušo vanduo kūną atvėsina tik iš išorės, „nepasiekdamas“ vidaus organų. Todėl įkaitus netgi vandenyje pernelyg aktyvūs seksualiniai žaidimai nerekomenduojami.

Smėlio audra

Seksas tiesiog pliaže išties neįprastas potyris! Saulė, bangų mūša, lengvas vėjelis... Kita vertus, tai gali sukelti išties „deginančių“ pojūčių, jeigu nugarą brūžina aštrūs įkaitę akmenys ar visur, kur tik gali, lenda smėliukas.

Patarimas. Optimalus sprendimas – pasiekti savo viešbučio numerį. Jeigu tiek kantrybės nebeturite, pasinaudokite persirengimo kabina ar gultu. Nėra ir vieno, ir kito? Pasiklokite rankšluostį ar bent jau drabužius ir pasistenkite neperžengti pakloto ribų.

Aplink vanduo!

Pagal Archimedo dėsnį, vanduo sumažina svorį. Žinoma, tai pliusas. Dar vienas intymių santykių jūroje ar vandenyne privalumas – toks seksas įmanomas bet kuriuo paros metu ir susiklosčius bet kokioms aplinkybėms. Virš vandens jūs tiesiog apsikabinę, o po juo – aistrų audra. Deja, ir čia be minusų neapsieisite...

Didžiausias sekso vandenyje trūkumas – jūros vanduo gali išplauti natūralias makšties gleivinės išskyras, todėl gali sudirgti jos sienelės. Kitaip tariant, teoriškai gilus įsiskverbimas turėtų įvykti sausumoje, o paskui jau reiktų nerti į bangas. Bet sutikite, tai utopija...

Patarimas. Prisiminkite ir tai, kad jūros vanduo – ne kontraceptikas, veikiau jau atvirkščiai, vandenyje visada lengviau pastoti. Jūros vanduo taip pat nepajėgus sunaikinti visų jame esančių ligas sukeliančių bakterijų, vadinasi, išlieka rizika vietoj malonumo gauti nemalonų „siurprizą“.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Viskas pasikeitė per naktį: oro uoste – „turistai“ su automatais, gatvėse pasirodė tankai (131)

„Sugedus lėktuvui“ nusileidę „turistai“ ir „ Aeroflot darbuotojai“ atstato automatų...

Baltarusės vyksta gimdyti į Vilnių ir moka tūkstančius: Olga papasakojo esminius skirtumus (91)

Tarp Baltarusijos moterų, besiruošiančių tapti motinomis, populiarūs gimdymai Vilniuje. Žinoma,...

Lietuvių atostogas Lenkijoje apkartino grėsmę sveikatai keliantis jūros vanduo (18)

Praeitame pasakojime apie Lenkijos pajūrį išsiaiškinome, kad sąvoka “pasijausti ponais” gal...

Bandė emigruoti į Norvegiją, bet nepasisekė: nuo to laiko savo šeimos gyvenimą pavertė pragaru (54)

„Sugyventinis sakė, kad neužsikoduos. Sakė: ką, aš nesveikas, kad negersiu? Vaikų teisių...

„Žiurkikių“ kebabais prekiaujantis verslininkas: nėra ko piktintis, pavadinimas – žmonos garbei (113)

„Žiurkikių“ kebabas. Tokį maisto patiekalą galite nusipirkti dviejose Molėtuose...

Tikriems lietuviškiems lašiniams iškilo rimtas pavojus (56)

Naujas kovos su afrikiniu kiaulių maru (AKM) planas grasina tautinio paveldo mėsos produktų gamybai...

Doveika įvertino Vėlyvio provokaciją bažnyčioje: ar nusišlapinti ant artimo žmogaus kapo taip pat būtų labai meniška? (441)

„Čia nieko originalaus. Nieko. Tuščia. Čia garbėtroškos priemonė“, – apie Emilio Vėlyvo...

Dvylika efektyviausių būdų, kaip sujaudinti moterį (3)

Mokslininkai išsiaiškino, kad norint susijaudinti prieš seksą, moterims reikia daugiau laiko nei...

Mama pasibaisėjo kitų patarimais: motinos pieną ragino keisti ryžių nuoviru (6)

Konkursui „Mano istorija – esu kitokia mama negu visos“ savo pasakojimą atsiuntusi Justina...

Niekšai bites išmetė į šiukšlių konteinerį

Klaipėdoje, Mokyklos gatvėje, prie šiukšlių konteinerio žmonės pastebėjo besisukantį bičių...