Tai yra nauja „Electrolux“ dulkių siurblio koncepcija, pavadinta „Silent Vacuum“ ir patobulinta dabar jau parduodamo „UltraSilencer“ siurblio versija.

Taigi, jei jau reikia siurbti dulkes, tai kodėl gi nepadidinus šio proceso malonumo prie siurblio prijungiant „iPod“? Tiesą sakant, netgi atliktas kažkiek moksliškas tyrimas, kuriuo nustatyta, kas nutinka, derinant muziką ir dulkių siurbimą.

Tyrėjai išsiaiškino, kad grojant muzikai, dulkes siurbiantys žmonės šoko pagal ritmą ir judino klubus. Todėl šio darbo metu jie degino daugiau kalorijų. Be to, jei girdima muzika yra sunkusis rokas, tuomet dulkės siurbiamos greičiau. Ganėtinai keista yra tai, kad dulkių siurbimo metu klausantis džiazo, darbas atliekamas kruopščiau. O ir patiriama kur kas mažiau streso.

Galima manyti, kad „Electrolux“ tikrai neapsistos koncepcijos stadijoje ir netrukus parduotuvėse pasirodys siurbliai su „iPod“ jungtimis. Bet argi sunku paprasčiausiai prisisegti „iPod“ ausinuką prie diržo ar rankos? Žinoma, tuo metu jis nebus įkraunamas nuo siurblio, bet efektas juk tas pats, ar ne?

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės