aA
Kai kurie Zodiako ženklai dažniau už kitus kartoja: „Šiandien ne mano diena“. Kiekvienas ženklas turi savo sėkmės reikaluose laipsnį. Vienus galima pavadinti tikrais Fortūnos numylėtiniais, kitiems sekasi prasčiau, jų daliai tenka daugiau išbandymų. Pateikiame penkis ženklus, kuriems labiausiai nesiseka.
© Shutterstock

ŽUVYS

Šio ženklo žmonės dažnai negali priimti sprendimų ir kamuoja save ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai. Dėl to jaučia nesiliaujančią įtampą. Jų protuose gali įsišaknyti pavojinga mintis, kad kuo daugiau jiems tenka sunkumų, tuo palankesnis gyvenimas laukia ateityje. Tokia nuostata pritraukia Žuvims dar daugiau problemų, juk mintys materializuojasi.

Astrologai rekomenduoja šio ženklo atstovams nelaikyti likimo smūgių savaime suprantamu dalyku, o pasistengti išsiaiškinti su savimi ir liautis nuolankiai plaukti paskui savo pačių niūrias mintis.

SVARSTYKLĖS

Šiam Zodiako ženklui svarbi aplinkinių nuomonė, ir jis neretai griebiasi apgaulės, kad nusipelnytų pagyrimo ar paskatinimo. Svarstyklės eikvoja pernelyg daug energijos, dėl ko likimas pakiša kliūtis ir sunkumus, kad ištrauktų jas iš tokios būsenos. Svarstyklėms reikia ieškoti problemų priežasčių savo pačių kompleksuose ir pasistengti vengti apgaulės, kad paskui negraužtų sąžinė.

Būtent sąžinės graužimas trukdo Svarstyklėms įgyvendinti planus ir idėjas. Nusipelnyti Fortūnos dovanų jos galės atsisakiusios svetimos nuomonės ir susikūrusios nuosavas pažiūras. Tokia pozicija padės pradėti naują gyvenimą ir įgyvendinti tikslaus, kurių jos atsisakydavo iš baimės susilaukti pajuokiančių komentarų savo kelyje.

SKORPIONAS

Jie nuoširdžiai tiki, kad dėl laimės būtina kovoti ir deda daug pastangų, kad įgyvendintų šį įsitikinimą gyvenime. Skorpionai iš prigimties užsispyrę ir tai dažnai neleidžia priimti teisingo sprendimo ir nusileisti ten, kur to reikia. Jiems svarbu išmokti daryti kompromisus, juk likimas palankus tiems, kurie moka laiku nusileisti ir pasikliauti ne vien atkaklumu, bet ir saiko jausmu bei intuicija.

VĖŽYS

Šiam ženklui dažnai trukdo prigimtinis atsargumas ir svajingumas. Gamta apdovanojo Vėžius daugybe teigiamų bruožų, tačiau gyvenimą jie neretai eikvoja ne kovai už laimę. Jų strategija – pasislėpti nuo grėsmės savo vidiniame pasaulyje ir perlaukti nemalonumus svajonėse, susigalvotuose laiminguose vaizdiniuose.

Tapti Fortūnos numylėtiniu Vėžys galės išmokęs siekti išsikelto tikslo ir pasitikdamas sunkumus aukštai iškelta galva. Tokia strategija padės išvengti pesimistiškų minčių ir suteiks jėgų kovai su vidiniu netikrumu bei troškimu perlaukti „prastą orą už lango“.

AVINAS

Apie šio ženklo atstovų kategoriškumą ir patologišką polinkį viską perdėti galima kurti legendas. Unikalus sugebėjimas išpūsti iš musės dramblį trukdo jiems pastebėti pačioje panosėje gulinčius sprendimus. Šis bruožas gimdo vieną problemą po kitos. Avinams vertėtų priimti pasaulį tokiu, koks jis yra ir išmokti labiau pasitikėti žmonėmis.

Avinams kaip oro reikia sugebėjimo nusileisti žmonėms ten, kur tai tikslinga ir nesistengti viską daryti išdidžioje vienatvėje. Išmokę kantrybės, jie turės visus šansus pasiekti sėkmę. Emocijų kontrolė, protingas problemų sprendimas „šalta galva“ labai supaprastins jiems gyvenimą. Priešingu atveju Avinai pasmerkti visą gyvenimą laipioti ant vienų ir tų pačių grėblių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

VTEK krizė gresia virsti Karbauskio krize: kyla trys dideli klausimai (26)

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos ( VTEK ) krizė dėl dalies jos narių galimo spaudimo 2017...

CNN: palydovinės nuotraukos rodo, kad Rusija sparčiai modernizuoja karinius objektus Kaliningrade analitikai: atnaujintos branduolinių ginklų saugyklos

Sprendžiant iš kanalui CNN perduotų kosminio palydovo kameromis užfiksuotų vaizdų, Rusija...

Širinskienė: norime galų gale išsiaiškinti, kas įvyko Seimo pirmininko kabinete (61)

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) pirmininkė „valstietė“ Agnė Širinskienė sako,...

Gruževskis: 1000 eurų į rankas – būtinos pajamos lietuviui (155)

Tikras paradoksas – lietuviai ypač nepatenkinti savo darbo užmokesčiu, tačiau darbo keisti dėl...

Ką ir už kiek siūlo lietuviškos mados išpardavime: drabužius iš čia neša glėbiais (16)

Kiek kartų esate burnoję, jog lietuviška mada dėl savo kainos yra prieinama tik daliai šalies...

Vilniaus oro uoste atnaujinta „Duty Free“ zona pranoko lūkesčius: dabar tikrai negėda prieš užsieniečius (3)

Vilniaus oro uostas nuo šiol savo klientus pasitinka atsinaujinęs – trečiadienį oficialiai...

Atamanas „Žalgirio“ pergalę sutalpino į kėlinį, atvykstantis Obradovičius Kaunui skyrė galingą epitetą (11)

„Žalgirio“ trečiadienio vakarą Stambule įveiktos „Anadolu Efes“ komandos vyriausiasis...

Priminė taisyklę, kurią pamiršta vairuotojai: kas rodo, kad jau reikia keisti padangas (7)

Užsitęsusi bobų vasara ir iki trumpų rankovių spalį vis dar leidžiančios išsirengti dienos ne...

Įtaria, kad Ozzy Osbourne‘o neištikybės skandalą organizavo jo paties žmona: Sharon yra tokių triukų karalienė

Kaltinimų, kad Ozzy Osbourne‘as apgaudinėjo Sharon Osbourne su Michelle Pugh ir galbūt dar...

Šis žavus gyvūnas patinka ne visiems: gyvenantys nuošaliau skaičiuoja nuostolius

Turbūt visi gyventojai yra girdėję apie ūdrą. Dalis tų, kurie savo sklypuose turi išsikasę...