aA
Kodėl tada, kai viskas klostosi kuo puikiausiai, kai kurie žmonės atrodo geranoriški ir patikimi, tačiau vos ištikus bėdai, tuojau pat nusigręžia ir nesuskumba suteikti pagalbos?
Zodiako ženklai, galintys išduoti pačiu atsakingiausiu momentu
© Shutterstock

Aišku, daug lemia charakteris ir kitos žmogaus savybės. Kartai ir tam tikros aplinkybės pakoreguoja žmonių elgesį. Visgi ne paskutinis vaidmuo tenka žvaigždžių išsidėstymui.

Astrologai išskiria keturis Zodiako ženklus, tarp kurių atstovų dažniausiai tenka sutikti tokių, kurie nesunkiai gali išduoti lemtingu momentu.

Žuvys

Tarp Žuvų atstovų neretai pasitaiko tokių, kuriuos drąsiai galima vadinti prisitaikėliais. Galbūt todėl kad yra Žuvys, jie tik ir ieško, kur giliau? Pajuokauti, aišku, galima, tačiau taip jau yra, kad vyras, kurio ženklas – Žuvys, suvokdamas, kad jį pamilusi dama gali būti kuo nors naudinga, gali kuo puikiausiai įsijausti į meilužio vaidmenį. Deja, vos partnerei iškyla kokių nors problemų, jas spręsti tenka savarankiškai.

Žuvų ženklo moterys gali būti nepriekaištingos žmonos, jei jų vyrai priklauso tiems, kuriems sekasi, tačiau tik tol, kol sekasi. Reikalams pašlijus, jos kuo laisviausiai gali imti postringauti apie skyrybas ir net rimtai joms ryžtis. Skyrybos su šia moterimi nebūna iš lengvųjų: ji visada pasistengia išsireikalauti visko, kas įmanoma.

Mergelė

Mergelės yra praktiškos ir ypač apdairios: visus savo veiksmus jos atsakingai pamatuoja ir įvertina. Siekdamos išpešti kokios nors naudos, jos gali „susibičiuliauti“ su sumaniu ir perspektyviu kolega, kurio slapčia nekenčia. Taip pasielgtų vien todėl, kad su juo bendradarbiaudamos turėtų galimybę sėkmingai įvykdyti projektą.

Besišildydamas iš pažiūros tikros draugystės spinduliuose, kolega nieku gyvu neįtars, kad Mergelė gali ištaisyti didžiausią niekšybę: padaryti taip, jog atrodytų, tarsi prie projekto tik ji ir darbavosi. Nenuostabu, jei Mergelių kolegos kartais pasijunta it likę prie suskilusios geldos.

Dvyniai

Šie neprilygstami artistai ir apsimetėliai geba pelnyti net pačių įtariausių asmenų pasitikėjimą, tad apie artimuosius nė kalbėti neverta. Pastariesiems ypač dažnai tenka krimsti karčius savo pasitikėjimo vaisius.

Štai tipinis pavyzdys. Dvynių ženklo moteris paprašė sunkiai sergančios motinos, kad ši sutvarkytų savo buto dokumentus – perrašytų nuosavybę jai: atseit taip bus geriau, nes nutikus blogiausiam, nereikės laukti, kol įsigalios paveldėjimo teisė. Senoji moteris taip ir padarė, nes pati buvo įsitikinusi, kad netrukus mirs.
Vis dėlto sveikata pasitaisė ir moteris iš ligoninės išsiruošė namo.

Deja, netrukus teko su skausmu suvokti, kad namų ji nebeturi – juose įsikūrusi duktė su vyru tik duris senutei parodė, esą, atėjo metas ir jai pagyventi savo malonumui. Gerai dar, kad nelaimėlė turėjo seserį. Ši ir priglaudė ją savo name kaime.

Šaulys

Šauliai pasižymi impulsyvumu ir dažnai yra valdomi emocijų. Rutina ir monotonija Šaulius be galo vargina, todėl jie neretai ieško progų pasilinksminti. Kol šeimoje tvyro ramybė, jie taip ir leidžia dienas veikdami dviem frontais. Tačiau, neduokdie, ištinka bėda...

Štai kaip sykį nutiko. Gyveno sau vienas Šaulio ženklo vyras kuo ramiausiai – tai pas meilužę (neva komandiruotėje), tai šeimoje, kurioje visą rūpesčių naštą tempė žmona. Tačiau kartą susirgo duktė. Prireikė daryti operaciją, padaugėjo išlaidų... Pabūgęs bet kokių rimtų problemų ir atsakomybės, vyras tik susikrovė į lagaminą daiktus, o tada tiek šeima jį ir tematė – išrūko į atsarginį „oro uostą“.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(34 žmonės įvertino)
2.6765

Top naujienos

Vilniuje teisiama akušerė ginekologė: prokurorų teigimu, dėl jos kaltės nėščioji neteko kūdikio (7)

Vilniaus Antakalnio poliklinikoje dirbanti gydytoja akušerė ginekologė Laura Bražėnienė...

Išvardino vakcinacijos klaidas Lietuvoje: kalbant apie mirčių gausą, šiems žmonėms – didžiausias pavojus (123)

Delfi laidoje „Iš esmės“ sveikatos ekspertai nesutarė dėl vakcinacijos proceso ir mirčių...

Seime – šūsnis Darbo kodekso pakeitimų: pokyčiai būtų ir dėl išeitinių, ir dėl „mamadienių“ bei „tėvadienių“ (3)

Parlamentarai ir vėl siūlo keisti Darbo kodeksą – šįsyk pokyčius inicijuoja tiek valdantieji,...

Prezidentūros ir valdančiųjų žingsniai suvaldant migracijos krizę: kas už uždarų durų priiminėjo lemtingus sprendimus (147)

Žiežirbos dėl indėlio į migrantų krizės valdymą pažiro ir iš Prezidentūros, ir iš...

Lietuvos įmonė patiria sunkumų dėl Kinijos: nepratęsiamos ir nesudaromos naujos sutartys, stringa žaliavų tiekimas (118)

Kai kurios su Kinija dirbančios Lietuvos įmonės praneša, kad pašlijus Vilniaus ir Pekino...

Fausta Marija Leščiauskaitė. O jeigu nemokėsiu elgtis prabangiame restorane?

Kaip jau ko gero nemaža dalis mano skaitytojų galėjo pastebėti, vakar išpildžiau vieną savo...

Arūnas Milašius. Per daug išlepome, dėl to ir bijome darbo bei pabėgėlių

Valdžia pati susipainiojo, kas išsprendė atbėgėlių krizę, ir ar išvis išsprendė, politikai...

Prancūzijos vartotojų asociacija pareiškė ieškinį „Vinted“ dėl žmonių klaidinimo (66)

Prancūzijos vartotojų asociacija „UFC-Que Choisir“ dėl vartotojų klaidinimo pareiškė...

Lietuva pagal sergamumą COVID-19 – ketvirta, pagal mirtingumą – antra Europos Sąjungoje (57)

Lietuva pagal naujus užsikrėtimo koronavirusu atvejus užima ketvirtą, o pagal mirtingumą –...

Dulkiui ir Šiugždinienei – pikti klausimai dėl priverstinio pedagogų skiepijimo: svarstoma keisti įstatymus (246)

Darbo partijos frakcija ketvirtadienį surengė susitikimą dėl COVID-19 pandemijos valdymo...