aA
Kai kuriuos Zodiako ženklus visą gyvenimą lydi keistenybės. Jie gali neigti magijos buvimą, tvirtinti, kad neegzistuoja tai, ko negalima paliesti.
© Shutterstock

Dalis jų galbūt susimąsto apie keistus įvykius, ieško magiškos potekstės. Tiesa, tai įžvelgti sudėtinga, o raganiški gebėjimai išryškėja tada, kai mažiausiai to tikiesi. Štai kurie Zodiako ženklai gali jais pasigirti:

Skorpionas pažvelgs į žmogų – ir tas suklups. Piktai palinkės ko nors blogo – viskas išsipildys. Čia suveikia apsauginis mechanizmas – jei Skorpioną įžeidžia, mobilizuojasi jo apsauginės funkcijos. Frazė „aš nenorėjau“ netiks – čia veikia grandinė: pamačiau, palinkėjau – išsipildė. Pirmos Skorpiono emocijos pačios stipriausios. Vėliau jausmai atlėgsta, jis adekvačiau įvertina situaciją, tačiau laiko atgal neatsuksi, pikta Skorpiono akis jau nužiūrėjo. Taip dažnai sprendžiamos problemos su piktavaliais ir su konkurentais.

Nagrinėjant situaciją iš teigiamos pusės, jausdamas dėkingumą ar meilę Skorpionas gali pasidalinti sėkme. Jei žmogus turi nemalonumų, Skorpionas gali nuraminti vienu žvilgsniu. Jei mylimas žmogus eina į svarbias derybas, o Skorpionas pagalvoja, kad jam seksis, taip ir būna.

Avinai moka sukelti arba numalšinti skausmą. Jie be jokių pastangų, vien nuoširdžiai trokšdami gali pašalinti negalavimą, galvos skausmą, kartais žmogus net pamiršta, kad jam kažką skaudėjo. Lygiai taip pat sėkmingai gali sukelti skausmą, jei būna apimti pykčio. Po barnio su Avinu žmogus jausis lyg primuštas, jam plyš galva, apims apatija. Taip yra dėl kunkuliuojančios Avino gyvybinės jėgos – kai jis duoda valią emocijoms (teigiamoms ar neigiamoms), toji gyvybinė jėga paveikia žmogų.

Paprasčiausias būdas netapti kenkiančia ragana – suvaldyti emocijas. O norit padėti žmogui įveikti negalavimą, pakaks nuoširdžios užuojautos ir noro padėti.

Liūtai dažniausiai raganauja, nors nuoširdžiai nė nenumano apie tai. Jiems nesunku paversti priešą geriausiu draugu, įtikinti kolegas, kad perspektyvos neturintis projektas – tikras laimėjimas kompanijai, visada sulaukti kolegų palaikymo, o aplinkinių akyse atrodyti žmogumi be trūkumų.

Žmonės nori įtikti Liūtams, paskui juos daugelis nesusimąstydami eis net į ugnį. Juos visada lydi susižavėjimo, pagyrų šleifas. Atrodytų – jokios magijos, tiesiog įgimtas gebėjimas patikti aplinkiniams, ryškios lyderio savybės. Liūtai sugeba ir palenkti žmogaus valią, paveikti įvykius, įtikinti. Vienu žvilgsniu ir kerinčia šypsena Liūtas jus įtikins, kad tiesa skamba tik iš jo lūpų. Jis tarsi apkeri, ir žmogus, pamiršęs, ko norėjo, lyg aklas kačiukas seka paskui Liūtą.

Žuvys dažni mato vizijas. Transas jų neištinka, iš šalies žiūrint, jos nesiskiria nuo kitų, viskas vyksta kur kas paprasčiau – jos mato ateities atkarpą, kuri panaši į viziją ar į svajonę. Žuvys ją taip ir traktuoja, mano, kad vėl kažką susigalvojo. Ir labai nustemba, kai po kiek laiko jų vizija išsipildo.
Žuvims sunkiausia atskirti, kur jų fantazija, o kur – likimo įspėjimas.

Žuvų pirmas įspūdis apie žmogų visada būna teisingas, net jeigu jei paskui norėtų save perkalbėti. Iš esmės spontaniškai jų galvoje kylančios mintys ir vaizdiniai – tarsi pasufleravimas. Pasąmonė veda Žuvis, kužda į ausį teisingus variantus, įspėja apie likimo posūkius. Tiesa, ne visiems pavyksta išmokti savęs klausyti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(41 žmogus įvertino)
3.8537

Top naujienos

Užkalnis. Kodėl lietuviai blogai maitinasi ir kaip juos perauklėti (107)

Šlapia dešra ir forminė duona vaikų ligoninėse, fotografuota iš įvairių kampų ir įkelta į...

Norint rasti auklę, teks paplušėti: papasakojo, kokius reikalavimus kelia tėvai, o kokių užgaidų turi auklės (1)

Prasidėjus rudeniui, daugelis mamų grįžta į darbus, o vaikai keliauja į darželius. Jei vietą...

Kupiškyje iš tėvų atimti vaikai išgyveno kančias: globėja 5-erių berniuką laikė rūsyje (120)

Kupiškio rajone, kaip įtariama, prieš penkiametį smurtavo laikinoji globėja. Ji vaiką uždarė...

Kuodis: makroekonominė kriminologija yra labai smagus ir prasmingas sportas, juo užsiimu daug metų (1)

„Iš principo tas legalus gyvulių ūkis tai gausybė išimčių, kurios nėra pateisintos...

Brangi sveikatos paieška: lietuviams siūlo medų po 187 eurus už kilogramą (64)

Lietuvoje kylant sveikuoliško gyvenimo bangai, auga ir susidomėjimas įvairiais produktais, kurie...

Į laisvę lygtinai paleistas garsus nusikaltėlis paspruko iš Lietuvos: gražuolės žudiko ieško jau kaip dingusio be žinios (165)

Dėl grožio konkurso nugalėtojos nužudymo ir milijonais eurų įvertintų 70 kg narkotinių...

Tarp valdančiųjų – užuominos apie naujus mokesčius: įkvėpė Lenkijos pavyzdys (278)

Artėjant biudžeto svarstymo metui tarp valdančiųjų pasigirdo užuominų apie svarstymus...

Technologijų tobulėjimas gali sukelti tikrą karinės technikos perversmą: kalba apie naujos kartos tankus (17)

Elektrinės transporto priemonės vis labiau populiarėja. Tai skatina ir ekologiniai įsitikinimai,...

Žemaitės kostiumą sukūrusi cosplay atstovė Crazy Queen: nedavė ramybės klausimas – o ką kiti pagalvos?

Cosplay – popkultūros reiškinys, kurio metu žmonės įsikūnija į mėgstamą filmų, knygų,...

Papasakojo, kaip pagaminti paprastą, bet labai skanų vienuolių troškinį (12)

Apsilankę Videniškiuose esančiame Vienuolyno muziejuje, ragavome vienuolių troškinio, o jo...