Po Vėžio ženklu gimusi dailiosios lyties atstovė iš kitų moterų išsiskiria itin sudėtingu dvasiniu pasauliu. Ši savybė puikiai iliustruoja paplitusią nuomonę, jog suprasti kito žmogaus sielą – labai sudėtinga, praktiškai neįgyvendinama užduotis.
Pora
© Shutterstock nuotr.

Dažniausia Vėžio ženklo atstovėms kaip oras būtinas artimų žmonių palaikymas, tačiau šio moterys per daug drovios ir kuklios, kad garsiai išsikalbėtų apie savo jausmus.

Vėžio ženklo atstovė negali pakęsti kritikos ir kandžių juokelių– anot jos, nieko baisiau šiame pasaulyje tiesiog ir būti negali. Skaudžias patirtis Vėžio ženklo atstovė giliai širdyje nešiosis tol, kol neišaus ideali diena atkeršyti.

Tiesą sakant, puikios atminties Vėžio ženklo atstovėms belieka tik pavydėti, jos niekada nieko neužmiršta, labai lengvai gali prisiminti ir net žodis žodin atkartoti įvykį, nutikusį prieš kelerius metus, idealiai prisimena vardus, pavardes, matytus filmus ir skaitytas knygas. Vėžio ženklo atstovės žavisi praeitimi ir šventai tiki reinkarnacija. Jų visai nebaugina amžių dulkės – jos su malonumu skaito istorinius romanus, perka antikvarinius daiktus ir mielai savo būsto sienas nukabinėtų protėvių portretais.

Vėžio ženklo atstovės itin brangina šeimos nuotraukų albumus. Po Vėžio ženklu gimusios moterys - tarsi praeities ir ateities jungtis. Joms gyvenimas žymiai daugiau nei tiesiog požiūris, telpantis į kelis žodžius „gyvename tik čia ir dabar“, ji tiki šventu tęstinumu.

Vėžio ženklo atstovės puikios šeimininkės, kurdamos namų jaukumą ir reikiamą atmosferą niekada negaili nei laiko, nei jėgų, nei pinigų. Galbūt jų pastangų rezultatai kam nors ir gali pasirodyti šiek tiek senamadiški, tačiau neskoningi – niekada. Jų virtuvė neretai primena olandų menininkų tapybos kūrinius. Posakis „mano namai – mano tvirtovė“ – aksioma, kuria besąlygiškai tiki Vėžio ženklo atstovė.

Vėžio ženklo atstovė iš namų nepavalgiusi išeina tik išskirtiniais atvejais. Ji mėgsta ir moka gaminti, jos šaldytuvas niekada nebūna tuščias. Maistas šio ženklo atstovei suteikia saugumo jausmą. Jai tiesiog būtina žinoti, kada kitą kartą galės užkąsti. Taip pat Vėžio ženklo atstovė visada nori žinoti, kada gaus kitą algą.

Vėžio ženklo atstovės nuolat balansuoja ant taupumo ir šykštumo ribos, nuolat jaučia poreikį dėti pinigus į kojinę juodai dienai. Tačiau ši savybė joms netrukdo išskirtiniais atvejais sielos žaizdas gydyti apsipirkinėjimo terapija.

Viena vertus, po Vėžio ženklu gimusi moteris moka laikyti liežuvį už dantų, jai galima patikėti tikras paslaptis. Kita vertus, ji puiki pasakorė, kurios klausytis – vienas malonumas, jeigu tik ji nesugalvoja pasakoti anekdoto. Norėdama papasakoti smagią istoriją, ji niekaip negali susitvardyti nesijuokusi. Būtent juokas šios moters tikrai nepuošia, nes vis pasigirsta ne itin malonios isteriškos gaidelės.

Po Vėžio ženklu gimusi moteris niekada neišduos draugų, o juo labiau mylimo vyro. Pastarąjį toks atsidavimas kartais erzina, nes ne juokais primena tupėjimą už kalėjimo grotų. Po Vėžio ženklu gimusios moterys įsitikinusios, jog už tokią ištikimybę ir atsidavimą joms turi būti atlyginama nuolat primenant, kokios jos mylimos.

Elgtis su Vėžio ženklo atstovėmis derėtų kaip su trapiu ir itin brangiu porcelianu – atsargiai ir švelniai. Po šiuo zodiako ženklu gimusioms moterims labai sunku užmegzti santykius, nors vyrus ir traukia jų kuklumas bei natūralumas.

Norint užkariauti po Vėžio ženklu gimusios moters širdį, būtinas visas romantiškų triukų arsenalas – pradedant pasimatymais žvakių šviesoje ir baigiant meilės eilėraščių deklamavimu. Be to, Vėžio ženklo moteriai prisijaukinti prireiks nemažai laiko, tad stipriosios lyties atstovams derėtų apsišarvuoti kantrybe ir rasti kuo daugiau laiko.

Po Vėžio ženklu gimusios moterys – maksimalistės iš prigimties, joms reikia „visko arba nieko“ – vedybos arba išsiskyrimas.

Iš esmės meilės santykiuose po Vėžio ženklu gimusias moteris domina viso labo du, tačiau esminiai dalykai – meilė bei saugumas. Jai būtina meilė, esanti aukščiau nei seksas – namus suteikiantis jausmas: pilnavertė laimė, vaikai ir stabilumas. Po Vėžio ženklu gimusi moteris niekada savo miegamojo durų neatvers vyrui, su kuriuose neketina kurti ilgalaikių santykių.

Vėžio ženklo atstovė – moteris, kuri jokiais būdais ir susiklosčius nepalankiausioms aplinkybėms niekada nemes savo vyro, net jeigu jis alkoholikas, mergišius ar bambeklis. Po Vėžio ženklu gimusi moteris pasišventusi neš jai likimo skirtą kryžių.

Atsiranda vyrų, besiskundžiančių, jog tokia dusinanti meilė gadina jiems nervus, o psichologai tokį Vėžio ženklo atstovių elgesį su sutuoktiniu aiškina kaip baimę pasirodyti esant nevertai savo partnerio. Stipriosios lyties atstovai šia po Vėžio ženklu gimusiu moterų charakterio savybe naudojasi savais tikslais ir neretai priekaištauja ir žemina savo antrąją pusę.

Vėžio ženklo atstovė lovoje

Vyras, kuriam pavyks įtikinti po Vėžio ženklu gimusią moterį neslėpti ir nesigėdinti savo seksualumo, bus apdovanotas su kaupu. Ši moteris labai jautriai reaguoja į menkiausius savo partnerio nuotaikos pokyčius. Jeigu jos mylimasis švelnus, rūpestingas ir supratingas, Vėžio ženklo atstovės seksualumas pamažu prabunda ir pasirodo tarsi saulė pro debesis – tuomet vyrui suteikiama proga pasijusti pačiu geriausiu meilužiu visame pasaulyje.

Vėžio ženklo atstovėms „greitukai“ ant galinės automobilio sėdynės nedaro visiškai jokio įspūdžio. Šioms moterims žymiai maloniau meile užsiimti skubant lėtai ir patogiame guolyje.

Vėžio ženklo atstovės įsitikinusios – jeigu kalbama apie tikrą meilę (jokia kitam joms netinka), vyras privalo pasirūpinti tinkama vieta meilės žaidimams.

Vėžio ženklo atstovė nieko prieš mylėtis savo namuose, tačiau tik tokiu atveju, jeigu konkretaus vyro draugijoje jaučiasi saugi. Kai Vėžio ženklo atstovė pirmą kartą fiziškai suartėja su vyru, jai labai svarbu išgirsti žodžius, jog ji nuostabi. Komplimentai jai tokie pat svarbūs kaip ir įžanginės glamonės. Jeigu partneris neatbaidys jos grubumu ir spaudimu, Vėžio ženklo atstovė su didžiuliu malonumu leistis į kelionę maršrutu „Mylimojo erogeninės zonos“ – ji mielai bučiuos ir švelniai dantimis grybštels jautriausias vietas.

Po Vėžio ženklu gimusios moteris tiesiog dievina seksą naktį paplūdimyje – mėnulio šviesa ir švelnus bangų kuždesys leidžia joms visiškai atsipalaiduoti.

Po Vėžio ženklu gimusių moterų prisilietimai lengvi tarsi pūkas ir itin subtilūs, jos su malonumu liečia savo mylimą žmogų, glosto ne tik pirštais, bet ir akimis. Be to, su ne mažesniu malonumu pačios leidžiasi glostomos ir glamonėjamos – tarsi išdidžios katės. Vėžio moterų aistrą ir geidulingumą skatina ir aromatiniai aliejai.

Vėžio ženklo atstovės mielai renkasi visas sekso pozas, kur vyrui tenka pozicija iš nugaros. Taip šios moterys užsitikrina, jog orgazmo metu vyras nemato jos veido išraiškos.

Dažniausiai po Vėžio ženklu gimusioms moterims ekstremalūs potyriai seksualiniame gyvenime visiškai nebūtini. Šio zodiako ženklo atstovės neretai renkasi lesbietišką meilę, nes vyrus laiko per grubiais jų poreikiams.

Kas tinka į porą Vėžio ženklo atstovei?

Idealiai Vėžio ženklo atstovei į poras tinka po Skorpiono ženklu gimęs vyras. Nors abu šie žmonės ir labai emocionalūs, jie puikiai papildo vienas kitą (net ir lovoje). Liguistas Skorpionams būdingas pavydas kitų zodiako ženklų moteris atbaido, tačiau tik ne po Vėžio ženklu gimusias moteris: tokiais atvejais ši moteris jausis daugiau nei užtikrinta savo antrosios pusės jausmų tikrumu.

Kitas neblogas kandidatas Vėžio ženklo moteriai į porą – po Žuvų ženklu gimęs vyras. Jai puikiai seksis nuleisti ant žemės šį padebesiais skraidžiojantį vyruką, organizuoti jo gyvenimą, būti jam „mylinčia ir rūpestinga mama“. Toks vyras – puiki galimybė Vėžio ženklo atstovei realizuoti savo itin stiprų motinišką instinktą.

Į porą Vėžio ženklo atstovei puikiai tinka ir po Mergelės ženklu gimęs vyras, jie tiesiog pasmerkti gyventi ilgai ir laimingai, juk abu mėgsta tvarkytis, kurti namų jaukumą ir taupyti.

Du to paties ženklo atstovai – Vėžiai – būtų gana darni pora, jie tikrai turi nemažai bendro ir jiems niekada kartu nebūtų liūdna. Ši sąjunga – puikus pagarbos vienas kitam pavyzdys. Grėsmę kelia tik depresija, jeigu ji pasiglemžtų abu partnerius.

Po Jaučio ženklu gimęs vyras nors ir užsispyręs ir gana grubus, tačiau geba įvertinti po Vėžio ženklu gimusios moters švelnumą ir atsidavimą. Šie žmonės puikiai papildytų vienas kitą.

Kadangi Vėžio ženklo atstovė nori būti valdoma, o ne pati būti lydere, jai neblogai sektųsi su Liūto ženklo atstovu. Tokios poros santykiai bus stabilūs, o tokios šeimos laiveliui „Titaniko“ likimas tikrai negresia.

Po Avino ženklu gimęs vyras Vėžio ženklo atstovę tikrąja to žodžio prasme išves iš proto - iš pradžių savo netvarkingumu, o vėliau – aistra (tiesą sakant, abu procesai gali vykti ir paraleliai). Jeigu tokia pora kartu ir nesulauks senatvės, apie šį romaną galės drąsiai pasakoti anūkams.

Koks vyras Vėžio ženklo moteriai netinka?

Su Dvynių ženklo atstovu po Vėžio ženklu gimusi moteris tikrai nesutars: tokiam vyrui, pratusiam racionaliai mąstyti ir visada apsvarstyti visus įmanomus variantus, labai nepatiks Vėžio ženklo atstovės jausmingumas ir emocionalumas. Vėžio ženklo atstovei bus labai sunku susitaikyti su Dvynių ženklo vyro lengvabūdiškumu ir priešinimuisi bet kokiai gyvenimo stabilumo formai.

Su po Vandenio ženklu gimusiu vyru Vėžio ženklo moteris gali palaikyti tik draugiškus, bičiuliškus santykius. Tokios poros romanas pasmerktas nesėkmei dėl įgimto šios stipriosios lyties atstovo lengvabūdiškumo ir atsakomybės jausmo trūkumo.

Nors po Ožiaragio ženklu gimęs vyras Vėžio ženklo atstovei ir gali iš pradžių pasiūlyti jos taip trokštamą stabilumą ir saugumo jausmą, šalia tokio vyro ši moteris gali labai greitai pasijusti nereikalinga.

Vėžio ženklu gimusios moterys labai žavisi Svarstyklių ženklo vyrų seksualumu ir laiko juos itin žavingais, labai greitai jų būdas tokias moteris atgraso.

Po Šaulio ženklu gimęs vyras Vėžio ženklo atstovei iš pradžių gali palikti neišdildomą įspūdį, tačiau šeimyniškumas ir rūpinimasis namais nėra šio vyro stipriosios pusės. Be to, Vėžio ženklo moteriai toks vyras per mažai prognozuojamas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Nemirsetoje įsitaisęs naftos magnatas oficialiai pripažintas žemgrobiu (122)

„Minijos naftos“ direktorius turi griauti tvorą, ardyti trinkeles ir naikinti nuotėkų...

Reikšmingas įvykis pasaulio politikoje: kokia kryptimi žengs Kinija? (104)

Kas penkerius metus pasaulis stebi, kaip Kinijos valdančioji partija rengia savo suvažiavimą....

E. Šileikis apie dvigubą pilietybę: argumentai svarūs, bet nežinau, ar konstitucinio kalibro (169)

Seimo prašymu Konstitucinis teismas vėl ėmėsi dvigubos pilietybės klausimo. Teismo prašoma...

Artėja permainos – jau paspaus šaltukas (21)

Nors šiuo metu vyrauja ganėtinai šilti ir palyginti sausi orai , visgi, pokyčiai jau atkeliauja....

A. Pitrėnienė – jau ne bedarbė, vadovaus Skuodo vaikų darželiui (332)

Neperrinkta į Seimą, priversta skandalingai palikti savo draugės Laimutės Anužienės vadovautą...

Vilniuje mįslingai dingo vyras: namuose nerimauja žmona ir dvi mažametės dukrytės Varėnoje rastas motociklas (120)

Antradienio vakarą DELFI redakciją pasiekė sunerimusios šeimos laiškas. Sekmadienį Vilniuje...

„Real“ Madride nesugebėjo palaužti „Tottenham Hotspur“ pasipriešinimo visi antradienio dvikovų rezultatai (7)

UEFA Čempionų lygoje H grupės lyderių Madrido „Real“ ir Londono „ Tottenham Hotspur “...

Dvigubą dublį pelnęs G. Orelikas trileryje su pratęsimu krito nuo graikų AEK komandos

Pirmą pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Venecijos „Umana Reyer“ komanda su...

Užsimojo pagerinti prekybos tinklų darbuotojų sąlygas (90)

Po to, kai buvo pasirašytas nacionalinis susitarimas dėl šalies pažangai būtinų reformų ,...

D. Trumpo dukra Tiffany triukšmingai atšventė savo gimtadienį: netrūko nei žinomų draugų, nei įspūdingų akimirkų (3)

Praėjusį penktadienį savo 24-ąjį gimtadienį atšventusi Jungtinių Amerikos valstijų prezidento...