aA
Metai ant slenksčio, ir nori nenori kirba klausimas, ko tikėtis iš jų. Niekas nenori laukti visus metus ir kalbėti jau apie tai, kas buvo. Ką žada žvaigždės Lietuvai, politikams ir kiekvienam mūsų, paprašėme žvilgtelėti astrologę Vaivą BUDRAITYTĘ.
Vaiva Budraitytė
Vaiva Budraitytė
© DELFI montažas / Shutterstock

Pasak V.Budraitytės, ateinantys metai Lietuvai bus prastesni, negu nueinantys.

„2018-ieji Lietuvai buvo tikrai neblogi. Galima sakyti, valstybingumo atkūrimo šimtmetis sutapo su palankiais metais. Ateinantys metai bus prastesni todėl, kad Lietuvos horoskope Jupiteris sudarys kvadratą su Saule. Tai Lietuvai atsilieps. Nors teigti, kad metai bus blogi, negalima - ekonomika kils, iždas pilnės. Vaizdžiai kalbant, jei praėjusiais metais buvo žengti į priekį trys žingsniai, ateinančiais žengsime vieną žingsnį atgal. Bet yra kuo guostis - po 2019-ųjų Lietuvos laukia augimas. Į priekį, į priekį ir į priekį. Ir daug metų. Gali būti, kad išsirinksime visai neblogą valdžią. Vyriausybė, institucijos įgaus stipresnį brandumą, daugiau atsakomybės. Ir nebebus taip karštligiškai reaguojama, aklai vykdomos kitų valstybių nurodytos politikos, o išlaikytas aukso vidurys tarp iš viršaus nuleistų direktyvų ir prigimtinių, tautinių ir kultūrinių interesų. Tai ypač svarbu Lietuvai.

Labai svarbu mūsų valstybei rimčiausius sprendimus priimti ir susitarimus pasirašyti iki vasario 15 dienos. Jei iki 15-os nebus spėta, geriau to nedaryti iki Kovo 11-osios. Tuo metu pasirašyti sprendimai gali būti išnaudotojiški mūsų šaliai. Iki pat rinkimų pabaigos iškils daug dumblo, skandalų. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į įvykius, vyksiančius rugsėjo mėnesį. Tai sudėtingiausias šaliai periodas. Tuo metu tikėtini ypač dideli neramumai, kai šalies struktūros trumpam paleis iš rankų vadeles. Galimi mitingai. Dabartinis nesusipratimas su mokytojais atrodys menkniekis. Tai net ne vidaus reikalas. Šią situaciją išorinės, pabrėžiu - išorinės, jėgos brandins nuo metų pradžios. Rugsėjo pradžios įvykiai Lietuvoje gali sukurti daug chaoso, susipriešinimo, kai valdžios veiksmai pirma priimami, o mąstyti pradedama vėliau. Patartina liepą ir rugpjūtį valdžiai ne atostogauti, o daugiau komunikuoti su visuomene. Užkertant kelią galimiems konfliktams. Tuo periodu (rugsėjį) labai tikėtina Vyriausybės krizė - kaita. Spalio viduryje ši situacija bus išsisėmusi ir turėtų atsistoti į savo vietas.

Problemos švietimo srityje 2018 metais tik prasidėjo. Konfliktas tęsis iki 2019 metų spalio. Simboliška, kad mokytojai pradėjo kovoti už savo teises, kai Jupiteris įėjo į jiems palankų Šaulio ženklą. Nuo ateinančių metų vėlyvo rudens mokytojai vėl pradės atgauti pagarbą, kurią lietuviai visada jautė savo tautos šviesuoliams", - sako astrologė.

Pasak V.Budraitytės, iš visų ateinančiais metais numatytų rinkimų geriausias laikas paskirtas prezidento rinkimų pirmajam turui. Jei prireiks antro turo, tikėtina, kad bus pasirinktas netinkamas variantas. Gegužės pabaiga apskritai netinkamas laikas jokiems rinkimams. Ir savivaldybių rinkimai gali sukelti nemažai šaršalo. Prieš savivaldybių rinkimus bus „suvalgytas“ vienas pretendentas į sostinės merus.

Vaiva Budraitytė: Kiaulės metais teks iškęsti ir krizę
© DELFI / Andrius Ufartas

Kaip 2019-aisiais gyvens Zodiako ženklai

„Ateinančiais metais seksis geležinės valios darbštuoliams ir nesvarbu kokioje srityje. Atkreipkite dėmesį - geležinės valios. Tokiems piliečiams ir organizacijoms palanku pirkti obligacijas ar imti paskolas. Visiems kitiems šie metai nepalankūs skolintis“ - atskleidžia astrologė. O ko esminio tikėtis kiekvienam ženklui?

* 2019 metai iš Avinų pareikalaus kokybiško sąmonės šuolio dvasiniame vystymesi, antraip jų laukia profesinės veiklos ar karjeros krizė. Pakėlę savo dvasinį lygį į naujas aukštumas, sulauks pripažinimo, išsiplės įtakos sferos, profesinis kilimas vyks lengviau ir greičiau. Gali kilti klausimas, kaip tai pasiekti? Tiesiog 2019 metais pradėkite mokytis kažką naujo, neįprasto. Metai nebus palankūs kovoti dėl valdžios, įsitraukti į organizacijų veiklą, geriau likti pasyvesniems ir mokintis, mokintis... Atsargumo pareikalaus antra rugsėjo pusė ir spalis. Tuo metu nieko naujo nepradėkite, nerizikuokite.

* Jaučiams ateinantys metai atneš didžiulę valios jėgą bei stiprybę. Tai atsipirks. Puikus laikas naujų projektų, kurie ateityje gali sudaryti prielaidas dideliam praturtėjimui, pradžiai. Tai ypač pajus aktyvieji, vietoje nenustygstantys Jaučiai. Ir lėtesni, pasyvesni gali tikėtis nemenkų likimo dovanų. Palankios visos veiklos, į kurias būtina įdėti daugiau valios (mokintis, sportuoti, lieknėti). Sėkmingas periodas mokslininkams, tyrinėtojams, politikams, finansininkams, visiems lyderiams.

* Norėdami susigaudyti juos supančioje realybėje Dvyniai turės įdėti daugiau pastangų. Visą savo intuiciją teks sutelkti norint atskirti melą nuo tiesos. Patartina sekti darbe vykstančius įvykius. Antraip galite būti įtraukti į nepelningą verslą ar prastai apmokamą veiklą. Apgaulė gali glūdėti net artimiausioje aplinkoje. Ypač atsargiems reikėtų būti rugpjūtį, rugsėjį. Tuo metu suaktyvės visi jūsų slaptieji priešai.

Vaivos Budraitytės prognozė 2019 metams / Foto: DELFI, Scanpix
Vaivos Budraitytės prognozė 2019 metams / Foto: DELFI, Scanpix

* Vėžiams susidarys sąlygos pagerinti materialinę padėtį. Tapsite rūpestingesniais, pareigingesniais, pajusite poreikį užsiimti labdaringa veikla. Jūsų asmeniniai kontaktai darbe atneš nemažą naudą. Netikėtai galite gauti svajonių darbą. Visi geriausi dalykai ateinančiais metais suksis apie darbą, o padidėjusi energija leis nuveikti daugiau nei įprasta. Tačiau šeimyniniuose, partnerystės santykiuose teks įdėti kur kas daugiau atsargumo bei išminties.

* Liūtams visi ateinantys metai bus palankūs meilei ir partnerystei. Palankus metas tuoktis, įsigyti nuosavą būstą ar ūkį. Žodžiu, susisukti jaukų lizdelį. Darbe Liūtams palankus laikas sulaukti pripažinimo, paskatinimo veikti. Todėl 2019 m. galite drąsiai atlikti įvairias pinigines operacijas, pirkti ar parduoti, finansuoti ar investuoti. Jau sausio mėnuo Liūtams parodys susiklosčiusias galimybes, tai paskatins imtis ambicingesnių projektų. Dirbantys samdomą darbą pasijus galintys prisiimti daugiau atsakomybės ar užsibrėžti tikslą gauti geriau apmokamą darbą. Sudėtingesnis Liūtams - kovas. Tuo metu atsargumo prireiks visur.

* Mergeles ateinantys metai įtrauks į veiklą - suksitės nuo ryto iki vakaro, atsikvėpti laiko neliks. Tai nenueis perniek. Tokiais metais padedami tvirti pamatai ilgametei sėkmei. Būsite linkę palaikyti ilgalaikius ryšius su skirtingo amžiaus žmonėmis, sugebėsit pasinaudoti jų patirtimi, gauti naudą. Pirmą pusmetį savijauta gali būti prastoka, persekios slogios mintys, atrodys, kad viskas vyksta ne taip, bet iš tiesų tai bus tik jūsų perfekcionizmo, savikritikos apraiškos, kurios antrą metų pusę išgaruos... Šiuo laikotarpiu verta užsiimti kokiu nors hobiu, daugiau judėti. Vienuma šiuo metu - netinkamas palydovas.

* Svarstyklėms ateinančiais metais šeimyniniai reikalai gali tapti svarbesni nei darbiniai. Santuokinis ryšys tai įsitemps tiek, kad vos netrūks, tai vėl stiprės, šiltės. Net nesusituokę partneriai niekaip negalės apsispręsti būti kartu ar skirtis. Na, bet geriau iki metų pabaigos nieko nekeisti, nes situacija gali pati savaime atsistatyti, santykiai normalizuotis. Šio ženklo žmonės visus metus turės daug darbo, tai padės jaustis reikalingiems. Metų pabaigoje, net ir kukliausios Svarstyklės supras, kad nori būti įvertintos, pripažintos. Panašu, kad likimas patenkins jų siekius.

* Kad viskas keičiasi į gerąją pusę, Skorpionai pajus vos metams prasidėjus. Visus metus galite sau leisti imtis atsakingesnės ar įdomesnės veiklos, naujo projekto. Verta imtis net šiek tiek protingai rizikingų veiklų, nes energijos bus pakankamai, - ir tikrai pavyks įgyvendinti visus planus. Šeimoje jausite palaikymą, meilę, gali atsirasti poreikis šeimos pagausėjimui. O gal tiesiog įsigysite augintinį?

* Metai bus puikūs ypač tiems Šauliams, kurie sėkme paskutiniais metais pasigirti negalėjo. Visus metus aplinkybės bus palankios progresyviems žingsniams, todėl daugelį tikslų pavyks pasiekti pakankamai lengvai. Tikslinga pradėti nuosavą verslą. Apetitas ateina bevalgant, taip ir šiais metais su turtu, pinigais. Kils noras ir galimybės taupyti, kaupti. Deja, gyvenimas taip surėdytas, kad, kai sekasi su pinigais, su meile - bėdelės...

* Ožiaragiams ateinantys metai atneš daug darbo, veiklos, bet ne visada juos tenkins atlygis. Plėtrai būsimieji metai nėra palankūs, bet tai, ką jau esate sukaupę, išlaikysite. Visus metus galite jausti sunkesnį emocinį foną, bet tai labai subjektyvūs pojūčiai - reikalai klostysis ženkliai geriau, nei jums gali atrodyti. Naujos pažintys gali tęstis ilgus metus ir atnešti daug naudos. Asmeniniame gyvenime permainos laukia vienišių - galų gale sutiksite savęs vertą žmogų.

* Vandeniui pakankamai sėkmingi bus visi metai. Nusimato daug judėjimo, kelionių, naujų patirčių. Sėkmės sulauksite visose srityse. Metų pradžia iki kovo bei vasara bus pats darbingiausias laikotarpis - kunkuliuos kūrybiškumas, išradingumas, iš viršininkų sulauksite pripažinimo ar paskatinimo. Bus pasiūlytos naujos pareigos su ženkliai didesniu atlyginimu. Visus didžiuosius metų planus vandeniui reikėtų įgyvendinti iki vasaros pabaigos, o nuo rugsėjo stenkitės dirbti tik rutininius darbus. Metų pabaiga bus ne tokia palanki savirealizacijai.

* Užduotis Žuvims ateinančiais metais - išmokti įvertinti riziką, sugebėti suprasti, kas ko vertas ir kokia tikroji visko kaina. Daugeliui Žuvų ateinančiais metais prasideda dar nepažintas gyvenimo etapas. Tik... reikia būti atsargioms. Ypač jaunos, neturinčios įsipareigojimų Žuvys turėtų kritiškiau vertinti permainų poreikį.

***

Paulius Rakštikas
Paulius Rakštikas
© Asmeninio albumo nuotr.

Psichologo Pauliaus RAKŠTIKO komentaras:

- Ateičiai mes galime įtaką daryti keisdami savo elgesį, nuostatas, planuodami gyvenimą. Žmogaus tikėjimas, kad sužinojus, kas laukia, išsipildys, tėra savęs paguoda. Tai tik viltis, kad gaus atsakymą, būdas nusiraminti, kai nežinai kaip elgtis. Ateitį mes kuriame patys, o ne aukštesnės galios. Ateitis nėra nulemta likimo ar kažkokios nesuvokiamos valios. Kas bus rytoj ar dar vėliau, mes kuriame čia ir dabar.

Perskaičius horoskopą nesudėtinga suprasti, kaip jie parašyti. Ir iš tiesų dalis spėjimų gali išsipildyti. Jei aš jums pasakysiu, kad sutiksite svarbų žmogų ar jums bus svarbu pailsėti ir po to priimti svarbius sprendimus - taip ir gali būti. Tokiais sakiniais galima kalbėti apie ateitį kiekvienam, ir tai bus tiesa. Mes atpažįstame tam tikrus elementus, kurie sutampa, bet nepastebime didžiosios dalies, kuri nesutampa.

Dažniausiai pranašystėmis linkę tikėti žmonės, kurie nesijaučia užtikrinti savo jėgomis. Tuomet ieškome paguodos loterijose, būrimuose. Bet ten, deja, paguodos nėra. Tai tarsi greitas vaistas savęs nuraminimui. Galime paklausti šimto ar tūkstančio daugiausiai pinigų turinčių žmonių ir nė neabejoju, kad tarp jų sunkiai rasime perkančių loterijos bilietus ar besitikinčių, kad nieko nedarant likimas ką nors pasiūlys.

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(4 žmonės įvertino)
4.7500

Top naujienos

Kinija pranešė apie vienos mirtiniausių ligų istorijoje atvejį, Rusija stiprina pasienio kontrolę (37)

Kinija patvirtino vieną buboninio maro atvejį šiaurinėje šalies Vidinės Mongolijos...

Desperatiški laikai reikalauja desperatiškų priemonių: rado alternatyvą šeimos gydytojui

Karantino metu kai kurie gyventojai greitąją pagalbą mato kaip lengvesnę išeitį bandant...

„Sodra“: mažėja ligos išmokų, senjorai gaus gerokai pasikeitusias pensijas (31)

Pirmąjį mėnesį po karantino nedarbo išmokų gavėjų skaičius vis dar gerokai didesnis, nei tuo...

Populiaraus Vilniaus turgaus prekeiviai tiesiai šviesiai išklojo, kas šiuo metu vyksta lietuvių piniginėse (6)

Nors karantinas Lietuvoje jau pasibaigęs, vis dėlto jo padariniai iki šiol jaučiami. Vienas...

TS-LKD patvirtino rinkimų sąrašą: keitėsi ir pirmosios pozicijos (17)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) partijos Prezidiumas, gavus...

Profesionalai pasidalijo patarimais, kaip atnaujinti senus baldus: turėdami šias priemones, viską galite pasidaryti patys

Kai pagaliau rasite tą tobulą baldą, kurio ilgai ieškojote, galite susidurti su šiek tiek...

Įvertino istorijos egzaminą: gali išsisukti ir šiek tiek nežinodamas, bet turėdamas gebėjimą analizuoti tekstą įvardino sunkiausią klausimą (12)

Istorijos brandos egzaminas daug staigmenų nepateikė, tarsi atokvėpis po matematikos išbandymo....

Užkalnis mano, kad automobilių stovėjimas Senamiestyje per pigus: kaina turėtų būti 7–9 eurai už valandą (182)

Nuo antradienio Vilniaus senamiestyje įsigalioja nauja eismo organizavimo tvarka, kuri vyks kilpiniu...

„Eurovizijos“ numylėtiniai „The Roop“ toliau skina pergales: Vaidotas Valiukevičius pelnė asmeninį prestižinį apdovanojimą (13)

Nors „Eurovizijos“ dainų konkursas buvo atšauktas dar kovo mėnesį, tačiau Lietuvai turėjusi...

|Maža didelių žinių kaina