Turtas ir sėkmė yra glaudžiai susiję tarpusavyje, nes žmogui labai sunku būti laimingu, neturint nė cento kišenėje. Kai kuriems zodiako ženklams daug lengviau pasiekti turtų ir sėkmės, o kiti turi daug išmokti.
© Shutterstock

Labai dažnai sėkmingais žmonėmis tampa asmenybės turinčios lakią vaizduotę ir pasitikinčios savimi. Minties traukos galia padeda keisti gyvenimą ir paversti geresniu.

Turtingiausi zodiako ženklai

Jautis. Savaime sujungia visus Žemės elementų privalumus. Šie žmonės žino, kaip pinigus uždirbti, taupyti ir tinkamai išleisti. Šiuo atžvilgiu jie pranoko savo „kolegas“: Mergelę ir Ožiaragį. Ožiaragiai žino, kaip dirbti, jie žino, kaip pasiekti savo tikslus, tačiau šie žmonės dažnai yra vienašaliai, neturi tokio išvystyto visuotinio mąstymo kaip Jautis. Jautis mato visą pasaulį, o ne atskirą jo dalį. Jie yra iš prigimties verslininkai. Mergelės taip pat gali tapti tokiomis, tačiau joms trukdo baimė prarasti viską, ką jau turi. Šie žmonės nežino, kaip rizikuoti ir nėra pasirengę dalintis su tuo, ką jiems suteikė sunkus darbas. Tiek Ožiaragiai, tiek Mergelė yra natūralūs darbo kolegos, kuriems sunku peržengti savo komforto zoną.Tai yra jų suvaržymas.

Vandenis. Vandenis įsisavino visas Svarstyklių ir Dvynių savybes kurie taip pat yra oro pajėgų atstovai. Vandeniai yra nepaprastai išradingi ir protingi, taip pat turi įspūdingą žinių ir erudicijos bagažą. Šie žmonės dažniausiai užima įvairius intelektualiniais žaidimais. Dauguma didžiausių išradėjų ir verslininkų gimsta tik po Vandenio ženklu. Svarstyklėms ir Dvyniams trūksta Vandenio kruopštumo. Dvyniai yra protingi, tačiau savo intelektinius išteklius panaudoja visiškai neracionaliai.

Skorpionas. Skorpionai padaro viską geriausiai, geriau nei Vėžys ar Žuvys. Vėžiai yra tie, kurie gali pasikliauti ir rasti draugų greičiau nei bet kuris kitas Zodiako ženklas. Žuvys yra Zodiako ženklas, kuriame viskas puikiai tinka kūrybiškiems polinkiams. Skorpionai yra išmintingi ir stiprūs dvasia kaip Vėžys, taip pat žino, kaip kūrybiškai mąstyti, kaip ir Žuvys. Skorpionai yra vieni iš turtingiausių žmonių Žemėje, nes jie puikiai toleruoja bet kokį darbą, jie gali rasti bendrą kalbą su žmonėmis ir turi nepaprastą atmintį. Jie labiausiai linkę į turtą ir sėkmę, juos sunku įvardinti, tačiau potencialas yra didžiulis.

Šaulys. Šaulys yra tipiškas Ugnies elementų atstovas. Iš šių elementų ir stiprios Avinų dvasios šie žmonės turi nelankstų charakterį. Jie nebijo sunkumų ir puikiai susidoroja su bet kokio tipo uždaviniais. Jie yra labai optimistiški žmonės, todėl jiems pavyksta pritraukti laimę ir pinigus minties galia. Liūtas – trečias ugnies elementų atstovas. Iš Liūto Šaulys įgijo galimybę prognozuoti situaciją, turėti žmonių ir padaryti pirmąjį įspūdį tinkamą. Liūtams trūksta motyvacijos, nors jie patys protingiausi Zodiako ženklai. Jie pasižymi išskirtiniais gabumais ir netrinkėtinu taupumu, o Šaulys moka suteikti motyvaciją šiam Zodiako ženklui, kartu jie gali tapti pačiais sėkmingiausias ir turtingiausiais žmonėmis. Todėl jie gali būti puikūs verslo partneriai arba arba puiki darni finansiškai stipri ir sėkminga šeima.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

„Lietuvos įtakingiausieji 2018“: popkultūros sąraše – didžiuliai pokyčiai (177)

DELFI tęsia įtakingiausiųjų rinkimus, kuriuose – ir didžiausią įtaką turinčios...

Poilsiautojai gali džiūgauti: jau netrukus nakvynė populiariausiame pajūrio kurorte gali per pus atpigti (16)

Lietuvos pajūris daugelį vilioja karštomis vasaromis dienomis, tačiau ir rudeniui atėjus galima...

Pasikeitus vairuotojų dokumentų tvarkai, pastebimos ir pirmosios neigiamos pasekmės (15)

Sustabdžius pareigūnams šiek tiek ilgiau trunkanti patikra – pagrindinė neigiama naujos...

Sauliaus Skvernelio patarėjas įžvelgia nebylų kartelį tarp prekybos tinklų (330)

Kartais atrodo, kad vartotojų gerove rūpintis turinti Konkurencijos taryba žaidžia verslo...

Lietuviams šiltų orų neužteko – jau ieško, kur pratęsti vasarą

Šiais metais lietuviai buvo apdovanoti puikiais vasaros orais, tačiau, artėjant rudeniui, nemaža...

Karbauskis gerbia Guogą: siūlo neskubėti daryti išvadų (244)

Valstiečių-žaliųjų lyderis Ramūnas Karbauskis neslepia, kad gerbia europarlamentarą Antaną...

Su apnuogintais ispaniškais ašmenimis susidūręs „Žalgiris“ pasijuto „supjaustytas“ (91)

„Pietų IV“ sirgalių tribūna prieš rungtynes ironišku transparantu pasveikino „Sevilla“...

Penkių vaikų įtėvis pasipiktino: kasdien susiduriame su diskriminacija ir stereotipiniu požiūriu (19)

Tikrieji sunkumai prasideda ne bandant įsivaikinti, bet tada, kai vaikas atvyksta į namus – šeima...

Kada lietuviai imasi remontuoti būstą? (20)

Per ateinančius metus kas ketvirtas Lietuvos gyventojas planuoja atnaujinti savo būstą – atlikti...

Simonos Burbaitės receptas: kokosiniai saldainiai, kuriuos paruošti lengva, o skonis fantastiškas (9)

Pagalvojau, o kodėl nepadarius sveikuoliškų saldainių? Ir dar kad jie būtų veganiški. Ir dar...