aA
Aura yra energija, supanti fizinį kūną. Joje ypatingų ekstrasensorinių galių turintis žmogus gali pamatyti jūsų ligas, emocines problemas ir pan. Kiekvieną dieną, bendraujant su įvairiais žmonėmis, aura nuo neigiamos energijos užsiteršia. Taigi norėdami būti sveiki, turite nepamiršti kuo dažniau ją išsivalyti.
© Shutterstock nuotr.

Jums nebūtina tapti ekstrasensu ar ragana, paprasčiausiai turite būti žmogumi, norinčiu ir besistengiančiu gerai jaustis kasdien.

Kas turėtų valyti savo aurą?

Jums gali kilti klausimas – ar tikrai turiu švaistyti laiką tokiems dalykams? Kuriems žmonėms reikia tai daryti, o kuriems nebūtina? Paprasčiausias atsakymas būtų toks – auros valymas turėtų tapti kiekvieno žmogaus kasdieniu įpročiu, ypač jei jūs:

Dirbate „užterštoje“ aplinkoje. Žinoma, čia kalbama apie dvasinį užterštumą. Jei esate mokytojas, policininkas, teisininkas, dirbate ligoninėje, kalėjime ar tiesiog įtampos kupinoje aplinkoje, jūsų darbo aplinka greičiausiai yra užteršta. Jūsų aura pati nuo šių energijos nuodų negali apsisaugoti. Taigi anksčiau ar vėliau ją reikės išsivalyti.

Sergate. Kai jus užpuola liga, aura savaime susilpnėja. Norint palaikyti jos galias, reikėtų atlikti auros valymą. Kalbant apie ligas, omenyje turimi tiek fizinio kūno susirgimai, tiek emocinės ir psichologinės problemos.

Kuo dažniau susiduriate su sunkumais ir iššūkiais, kuo daugiau kančių ir skausmo kasdien matote, kuo dažniau patiriate stresą ir įtampą, tuo daugiau neigiamos energijos prisirenka jūsų aura. Todėl retkarčiais ją privalu išvalyti.

Vizualizacija su šviesa

Vienas iš paprasčiausių, o kartu ir efektyviausių būdų išsivalyti aurą yra baltos šviesos „dušas“. Susiraskite ramią vietą, kur jūsų niekas netrukdytų, patogiai atsisėskite, nusiraminkite, giliai kvėpuokite ir skirkite laiko sau. Užmerkę akis įsivaizduokite save, sėdintį toje vietoje, kur esate, ir pamatykite, kaip ant jūsų kūno tarsi smulkūs dušo lašai krenta balta šviesa. Ji užlieja jus ir švelniai, maloniai nuplauna visus nešvarumus ir neigiamą energiją.

Galite užbaigti šią vizualizaciją auksinių dulkių lietumi, kuris suteikia aurai apsauginį šydą. Įsivaizduokite, kaip lengvos aukso dulkės krenta ant jūsų viršugalvio ir apgaubia visą kūną iki pat jūsų širdies, iki tikrosios jūsų esybės. Kelis kartus mintyse pakartokite: „Dabar esu visiškai apsaugotas.“

Eterinis laimų aliejus

Eterinis laimų arba citrinų aliejus puikiai veikia ne tik fizinį kūną, bet ir aurą, todėl labai naudinga pasigaminti iš jo purškalą. Kaskart pajutus, kad aura susilpnėjo ar užsiteršė, apipurkškite juo orą aplink savo kūną. Nuostabu tai, kad buteliuką su purškalu visur galite pasiimti su savimi. Taigi jausitės saugiai, net ir iškeliavę toliau nuo namų ir neturėdami sąlygų ilgesniems ir sudėtingesniems auros valymo metodams.

Baltasis šalavijas

Būtų idealu, jei baltąjį šalaviją užsiaugintumėte patys savo darželyje ar bent jau vazonėlyje ant palangės. Tuomet būsite tikri, kad jis nepatyrė neigiamo kitų žmonių energijos poveikio.

Sudžiovinkite šalavijo lapelius ir, norėdami išvalyti namų energiją ir sustiprinti jų aurą, įdėkite keletą jų į metalinę ar molinę lėkštelę. Smilkydami lapus, ėmus sklisti dūmams, leiskite sau pajausti, kokią stiprią energetinę galią turi šis augalas, mąstykite apie tai, kaip valoma jūsų namų aura. Galite sakyti tokius žodžius: „Tegu visa neigiama energija išeina, o ateina nauja“, ar pan. Išvalę visus namus, kambarį po kambario, įsivaizduokite, kad juos uždengia nematomas auksinis gaubtas, suteikiantis namams ir jų gyventojams stiprią apsaugą.

Meditacija su žvake

Šiam auros valymo metodui reikėtų skirti bent penkioliką minučių, todėl seansą pradėkite tik tada, kai esate tikri, kad jums niekas nesutrukdys. Susiraskite žvakę – jos spalva ir forma nėra svarbi, paprasčiausiai pasirinkite tą, kuri jums atrodo miela, sava ir priimtina. Svarbiausia yra žvakės liepsna – ugnis, turinti nepaprastą galią valyti. Uždekite žvakę, atsisėskite ar atsistokite prieš ją patogiai. Sukoncentruokite savo mintis, žiūrėdami į liepsną.

Tuomet delnais brėžkite ratą aplink savo kūną, jausdami, kad surenkate visą neigiamą energiją, ir saujomis meskite ją ant žvakės, kad sudegtų. Taip pamažu valykite visą savo aurą nuo kūno apačios iki viršugalvio: griebdami energiją delnais, įkvėpkite, o mesdami ją į liepsną, iškvėpkite. Šie veiksmai turi būti ne tik fiziniai, bet ir proto – mąstykite ir jauskite tai, ką darote, patirkite, kaip jūsų dvasinis kūnas tampa švaresnis, lengvesnis, stipresnis. Baigę padėkokite žvakei, kad ji padėjo jums apsivalyti, ir užpūskite liepsną.

Angelai

Po auros valymo galite pasimelsti ir paprašyti savo angelų sargų pagalbos, kad šie saugotų jus nuo būsimų pavojų. Įsivaizduokite du stiprius angelus, stovinčius prieš jus, ir du už jūsų, kurie lydi kiekviename žingsnyje. Tai padės apsaugoti aurą, kad ji greitai neužsiterštų neigiama energija. Taip pat galite įsivaizduoti, kad du angelai sargai saugo jūsų namų duris.

Įdomūs faktai

Aura yra kiaušinio formos energija aplink žmogaus kūną. Jei asmuo yra sveikas ir stiprus, ji tęsiasi maždaug per ištiestos rankos ilgį.
Gerą apsaugą aurai suteikia kvarco kristalas, kurį galite visur nešiotis su savimi ir paimti į delną, kai jaučiate, kad patiriate neigiamos energijos ataką.

Viskas aplink mus yra energija – žmonės, gyvūnai, augalai, mineralai ir akmenys, mintys, emocijos, ir viskas yra susiję nepaliaujamais energijos mainais.

Keli sandalmedžio eterinio aliejaus lašeliai ant kaklo taip pat padeda išvalyti aurą ir apsaugo ją nuo energetiškai užterštos aplinkos. Manoma, kad kaklo nugarinė dalis yra ta vieta, per kurią lengviausia paveikti žmogų neigiama energija.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Tikinčiųjų minios pasitiko popiežių Katedros aikštėje nuolat pildoma (825)

Į Vilnių atvykęs popiežius Pranciškus Katedros aikštėje susitinka su tikinčiu šalies jaunimu,...

Apsilankė prabangiausiuose Lietuvos studentų bendrabučiuose: čia galioja ypatingos taisyklės (4)

Daugelis vyresnės kartos atstovų studentiškus laikus prisimena su nostalgija, ypač tie, kurie...

Gyvai / LKL sezono atidarymo tiesioginė transliacija: „Žalgiris“ – „Pieno žvaigždės“ (9)

26-tasis LKL sezonas oficialiai prasidėjo! Pirmosios rungtynės vyksta Kaune, kur aštuoniskart iš...

Žmonių gelbėjimo drama Baltijos jūroje: sudužo jachta, kapitonas ir jo sūnus nuskendo papildyta 17.03 (98)

Šeštadienį Klaipėdoje gelbėtojai išskubėjo į pagalbą skęstantiems žmonėms. Pranešama apie...

Popiežiaus kalba prie Aušros vartų sulaukė ir kritikos: jautėsi užmiršti nuolat pildoma (214)

Popiežiaus kalba prie Aušros vartų susilaukė įvairių reakcijų: vieni braukia ašaras, teigia,...

Arūno Valinsko sūnus – apie vaikystę garsioje šeimoje ir kodėl dar neskuba vesti savo vaikelio mamos (106)

Šou verslo ryklių Ingos ir Arūno Valinskų sūnus Arūnas Valinskas jaunesnysis (28) rugsėjo...

Popiežiaus laukiantis Henrikas užvis labiausiai norėtų vieno: sveikatos (24)

75 metų Henrikas kartu su kitais Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso pacientais laukia...

Mokslininkai rado rimtą priežastį, kodėl šiukštu negalima atsisakyti angliavandenių (19)

Vienas didelio masto tyrimas padarė išvadą, kad vartojant mažai angliavandenių, kyla pirmalaikės...

Patarimai, kuriuos turėtų išgirsti kiekviena sutuoktinių pora (1)

Šie rimti ir šmaikštūs patarimai padarys jūsų santuoką tvirtesnę, skelbia womenshealthmag.com.

Naujas sukčių taikinys – įmonės: išviliojamos sumos čia kur kas didesnės (4)

Praėjusios darbo savaitės pabaigoje, penktadienį, viena rajono įmonių tapo įžūlių sukčių...