Visi turime ir teigiamų, ir neigiamų savybių, tačiau turime mokytis naudotis tiek stipriosiomis savo pusėmis, tiek silpnosiomis.

Tamsiosios ir šviesiosios Zodiako ženklų pusės:

Avinas

Avinai garsėja gyvenimo džiaugsmu. Tai energingos, ambicingos, aistringos, siekiančios tikslo asmenybės. Avino ženklo atstovai pasitiki savimi, yra ryžtingi, drąsūs, pasirengę kovoti už save, nebijo sunkumų.

Kita vertus, Avinai greitai susierzina, jų nuotaika dažnai kinta, kartais jie tampa agresyvūs. Jei kažkas vyksta ne pagal planą, Avinas supyksta. Jeigu šio Zodiako ženklo atstovai išmoktų suvaldyti savo tamsiąją pusę, išmoktų tinkamai pasinaudoti savo vidine ugnimi.

Jautis

Jaučiai atkakliai stengiasi, kad pasiektų stabilumo – pradedant gerai mokamu darbu, baigiant pastoviu gyvenimo partneriu. Jautis bus ištikimas partneriui, saugos ištikimybę ir ilgalaikiuose santykiuose. Jaučiai taip pat mėgsta kokybę, yra pasirengę vardan to darbuotis dieną ir naktį.

Bet kartais šie žmonės būna labai užsispyrę, kietakakčiai, nelinkę į kompromisus. Jaučiai – savininkiški, gali būti despotiški.

Dvyniai

Dvyniai – puikus pavyzdys, kad žmogus gali turėti dvi puses. Dvyniuose dera dvi viena kitai prieštaringos asmenybės. Viena vertus, Dvyniai draugiški, lengvi, mėgsta bendrauti, niekada nesiskundžia.

Kita vertus, Dvyniai dažna praranda ramybę, yra linkę impulsyviai priimti sprendimus. Jie atskleidžia savo tamsiąją pusę, kai patiria stiprų stresą ar depresiją. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai jaučia nerimą dėl vidinio dviejų skirtingų asmenybių konflikto.

Vėžys

Vėžio ženklo žmonės gali pasigirti teigiamų savybių rinkiniu, nors dėl menkos savivertės dažnai tai užmiršta. Jie be galo rūpestingi, subtilūs, ištikimi, atsidavę, gilūs žmonės. Vėžiai moka klausyti, jie neatsisakys padėti, net jei pažįsta jus visiškai neilgai.

Kita vertus, Vėžiai kovoja su savo vidiniais demonais, apie kuriuos mažai kas žino. Vėžiai jautriai į viską reaguoja, todėl turi polinkį į depresiją, nervų sutrikimus ir kitus psichikos negalavimus. Jiems dažnai atrodo, kad niekas jų nesupranta, todėl jie izoliuojasi ir graužia save.

Liūtas

Liūtai – lyderiai iš prigimties, jie nori visur būti pirmi. Jie ambicingi, lengvai bendraujantys, linksmi, žavūs, pasitikintys savimi. Jie, kaip ir Avinai, yra Ugnies stichijos atstovai.
Bet Liūtai yra išskirtinai susikoncentravę į save, garbėtroškos, pernelyg dramatiški ir pretenzingi. Šio Zodiako ženklo atstovai labai draugiški, bet kartais atrodo paviršutiniški, lengvabūdžiai.

Mergelė

Mergelės pastebi net mažiausias detales, gali valandų valandas laužyti galvą, kad rastų tinkamą sprendimą. Jos organizuotos, pedantės, turi analitinį mąstymą, tai pat gali pasigirti geležine kantrybe. Mergelės puikiai sprendžia bet kokias problemas, moka išklausyti.

Kita vertus, Mergelės į viską žiūri pernelyg rimtai, kartais pedantiškumas apsunkina joms gyvenimą. Joms labai sunku atsipalaiduoti ir leisti įvykiams tekėti sava eiga. Be to, jos gali pasirodyti griežtos, šaltos, abejingos, nes dažnai pasineria į save.

Svarstyklės

Svarstyklės – dar vienas Oro stichijos ženklas. Šie žmonės džiaugsmingi, aplinkiniams yra geri, rodo pagarbą. Svarstyklėms patinka padėti žmonėms, jos bet kokia kaina siekia išsaugoti gyvenime pusiausvyrą.

Tiesa, toks elgesys ne visada būna praktiškas, juk Svarstyklės visada stengiasi išvengti konfliktų. Be abejo, tai puiki savybė, tačiau gyvenime būna atvejų, kai reikia atsilaikyti prieš aplinkinius ir mokėti už save pakovoti. Kartais Svarstyklės būna neryžtingos, užsidariusios, tad gali pasirodyti, kad neįmanoma jų pažinti giliau.

Skorpionas

Skorpiono stichija – Vanduo, šio Zodiako ženklo atstovai aštraus proto, sarkastiški. Skorpionai be galo emocionalūs, dažnai slepia tikruosius jausmus, kad aplinkiniai negalėtų jais pasinaudoti. Skorpionai labai aistringi, organizuoti, kūrybingi, nepriklausomi ir ištikimi žmonės.

Kita vertus, Skorpionai ilgai atsimena skriaudas, yra kerštingi, linkę manipuliuoti. Jie labai nemėgsta būti išduoti. Užuot šaukę, rodę pyktį, jie tyliai kuria keršto planą. Būkite atsargūs, neperženkite Skorpionui kelio, nes jis gali kirsti.

Šaulys

Šaulys priklauso Ugnies stichijai. Šauliai traukia žmones, kaip žvakės liepsna vilioja naktinius drugius. Šauliai – optimistai, giedro būdo, mėgsta nuotykius.

Tačiau Šauliams sunku susikoncentruoti į vieną dalyką, jie imsis tai to, tai kito, neturėdami aiškaus plano. Šauliai pasižymi impulsyvumu, greitai susierzina. Neturint tikslo, šio Zodiako ženklo atstovams greitai pasidaro nuobodu. Šauliams sunku valdytis, ypač jei jaudinasi.

Ožiaragis

Ožiaragiai – darbščiausi iš visų Zodiako ženklų. Tai labai protingi, siekiantys tikslo, išmintingi, praktiški, organizuoti žmonės. Jie būna puikūs lyderiai, nes mato bendrą vaizdą ir visada vykdo pažadus.

Kita vertus, Ožiaragiai būna be galo užsispyrę, garbėtroškos, nelinkę į kompromisus, arogantiški.

Vandenis

Vandenis – vienas iš įdomiausių Zodiako ženklų. Vandeniai mėgsta keliauti, pažindintis su kitomis kultūromis, žmonėmis. Jie gali valandų valandas kalbėti, kadangi turi labai daug pomėgių, daug kuo domisi.

Vandeniai gali atrodyti uždari, nepastovūs, neemocionalūs. Jie labai praktiški, tik jei neišmoks valdyti savo emocionaliosios pusės, gali kilti santykių problemų.

Žuvys

Žuvys, kaip ir Vėžys, yra emocionalios, jausmingos, rūpestingos, jautrios ir kūrybingos. Dėl tokių savybių Žuvys būna puikūs draugai ir partneriai. Jos ištikimos, mylinčios, daug kam ryžtųsi dėl savo artimųjų.

Bet Žuvims sunku priimti realybę, todėl jos gali bėgti nuo jos. Žuvų ženklo žmonės – vienišai, kuriems dažnai reikia pabūti vieniems.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)