Psichologai nurodo tokias 5 galimas sugrįžimo priežastis.

* Nepavyko įsikurti naujoje vietoje. Pasaka pasibaigė, kai tik prasidėjo bendra buitis. Arba nuotakas, supratusi, kad vyras persikraustė pas ją, bet neketina vesti, išsiuntė jį atgal.

* Įprotis. Naujiena yra gerai, bet tokio rūpinimosi ir supratimo, kaip, buvo anksčiau, jis nerado. Prasidėjo diskomfortas ir kilo noras grįžti atgal.

* Prisismagino. Jis ir nesiruošė išeiti, tik norėjo pasimėgauti laisve ir pasijusti nepriklausomas. Pasivalkiojo ir sugrįžo.

* Pavydas. Pamatęs, kad moteris po jo išėjimo nenusiminė ir susirado gerbėjų, pyksta ir trokšta įrodymų, kad jis pats yra nepranokstamas. Jis paprasčiausiai pavydi ir trukdo buvusiajai pradėti naują gyvenimo etapą.

* Meilė. Pagyvenęs kurį laiką atskirai, vyras suprato, kad paliko moterį, kurią tikrai myli ir be kurios gyventi negali. Stebuklų pasitaiko, bet ir šiuo atveju neišspręstos problemos gali nulemti išsiskyrimą.

Pagal horoskopą jūs galite net nesitikėti buvusiojo sugrįžimo, jeigu jis priklauso vienam iš toliau nurodytų keturių Zodiako ženklų, rašo astromanija.lt. Visi likusieji dažniausiai sugrįžta.

SKORPIONAS

Skorpionas nepripažįsta kompromisų ir reikalauja visiško atsidavimo. Jeigu praradote jo pasitikėjimą, atstatyti jo bus neįmanoma. Šio ženklo atstovai nemoka atleisti, todėl jie išeina galutinai ir niekada negrįžta.

AVINAS

Avinas myli visa širdimi, pamiršdamas save, bet kai jausmai praeina, jis palieka partnerį, dažniausiai net nepaaiškindamas priežasčių. Jis juda tik į priekį ir niekada nesugrįžta prie ankstesnių santykių.

MERGELĖ

Vyriškieji šio Zodiako ženklo atstovai dažnai atrodo švelnūs ir jautrūs, tačiau jų viduje slypi tvirtas charakteris. Jie sunkiai ryžtasi išsiskyrimui ir iki paskutinio momento stengiasi išsaugoti ryšį, bet jeigu jų kantrybė išsenka, išeina negrįžtamai ir nebesižemina iki santykių aiškinimosi.

LIŪTAS

Liūtai lengvai įsimyli, todėl dažniausia jų išėjimo priežastis būna nauja meilė. Jeigu išsiskyrimas įvyksta dėl neištikimybės, tai skandalas gali kilti audringas ir paskutinį žodį visada tars Liūtas. Net jeigu jis pats buvo kaltas, niekada nepripažins savo klaidos, todėl kelio atgal į santykius jau nebus.

Šaltinis
patarimupasaulis