aA
Galbūt bus sunku patikėti, bet kasdien mes gauname iš savo dvasinių palydovų (arba kaip jie dar vadinami – angelų sargų) gyvenimo nuorodas.“ Jei išmoksime pastebėti tokius ženklus ir pasitikėti savo intuicija, suprasime, kad aukštesnės jėgos mus visada palaiko ir mums padeda.
© Fotolia

Deja, mes taip panirę į savo problemas, nerimą ir rūpesčius, kad nepastebime akivaizdžių gyvenimo nuorodų. O jos visur! Tik pagalvokite – atsakymą į patį svarbiausią klausimą galima gauti bet kuriuo paros metu, bet kokioje vietoje ir bet kokiomis aplinkybėmis. Kaip tai vyksta? Redler.ru kviečia išsiaiškinti, kokios būna gyvenimo nuorodos, ir kaip galima išmokti jas pastebėti.

Vizualinės

Tai gali būti bet koks ženklas, kurį galite išvysti akimis. Pavyzdžiui, jūs niekaip negalite priimti sprendimo, ar verta pereiti į naują darbą, jūs galvojate, kankinatės ir staiga atverčiate žurnalą, kuriame jums į akis krenta frazė: „Padaryk tai ir nepasigailėsi!“ Tai ženklas iš aukščiau, kurį jums parodė jūsų dvasinis palydovas. Tą patį galite perskaityti ne tik žurnale, bet ir reklaminiame stende, knygoje, internete, skrajutėje, kurią jums įkiša gatvėje, ir taip toliau. Bet nereikia perlenkti lazdos – skaityti viską ir ieškoti atsakymo, nes paprastai tai įvyksta netikėtai ir netyčia, tarsi atsitiktinai.

Taip pat vizualios nuorodos gali slypėti gamtos vaizduose. Pavyzdžiui, debesis, kurio forma primena atsakymą į jūsų klausimą, medžio lapas, gėlė ar dar kas nors. Kai mano gyvenime atsirado žmogus, kuris vėliau tapo mano vyru, man į akis vis pakliūdavo širdelės. Ir širdelės formos debesys, ir asfalto įskilimai, primenantys širdelę, ir dar daug kas. Tada aš susimąsčiau, kad ko gero tai ne sutapimas. Taip ir buvo.

Tam, kad išmoktume matyti tokias gyvenimo nuorodas, reikia pradėti jas pastebėti. Tam reikia sąmoningai sustabdyti visą šurmulį, skubėjimą ir pradėti jaustis „čia ir dabar“. Tik tada galima suprasti, ką sako angelas sargas.

Garsinės

Tai nuorodos, kurias galite išgirsti. Nesvarbu, iš kur ir iš ko: iš televizoriaus ekrano, kurį ką tik įjungėte, iš atsitiktinių praeivių, kurių frazių nuotrupas jums atnešė vėjas, iš radijo eteryje skambančių dainų... Svarbiausia – ne tik klausytis, bet ir girdėti.

Intuityvios

Kai jums tiesiog kažkas atrodo. Neaišku kodėl ir kuo tai galima paaiškinti. Tiesiog taip atrodo ir viskas. Į tokį intuicijos balsą būtinai reikia atkreipti dėmesį! Yra nuomonė, kad intuicija – Dievo pokalbis su žmogumi, ir iš dalies tai teisybė. Tereikia pasikliauti aukštesnėmis jėgomis ir girdėti savo jausmus, o ne logiką.

Vaizdinės

Tokios nuorodos ateina mums per sapnus, ir jų jokiu būdu negalima ignoruoti! Tie sapnai, kurie labai aiškiai ir ryškiai įsirėžia į mūsų atmintį, sukelia emocijas ir palieka įspūdį – ženklai iš viršaus. Būna net pranašingų sapnų, bet juos sapnuoja tik tie žmonės, kurie atveria savo sielą dvasiniams palydovams, pasitiki aukštesnėmis jėgomis.

Kognityvinės

Tai nuorodos-įvykiai, kurie nutinka mūsų gyvenime tam, kad mums atskleistų kažkokią informaciją. Kad būtų aiškiau, pateiksiu pavyzdį iš savo gyvenimo. Kažkada, ankstyvoje jaunystėje man patiko vienas „blogas“ vaikinas. Tiesą sakant, aš žinojau, kad man nereikia su juo susitikinėti, man tai pranešdavo aukštesnės jėgos įvairiomis formomis. Man tai sakė ir artimieji, ir draugai, sapnavau sapnus, manyje šaukė intuicija: „Nereikia!”, bet aš buvau užsispyrusi ir vadovavausi tik savo noru.

Ir štai kartą jis atkreipė į mane dėmesį ir pakvietė į kiną. Buvo žiema, aš, visa laiminga, bėgau su juo susitikti. Leisdamasi nuo tilto aš paslydau ant laiptelių, nes buvo plikledis, ir pargriuvau, trenkdamasi stuburu. Tai nebuvo rimta trauma, tik labai stiprus sumušimas, bet į pasimatymą aš vis vien nuėjau, nors tai buvo akivaizdus ženklas: „Neik ten!“ Ši istorija baigėsi tuo, kad jis mane labai įskaudino, ir aš labai ilgai negalėjau atsigauti nuo išdavystės. Tai, kad aš tada pargriuvau, buvo kognityvinė nuoroda. Paprastai mūsų angelai sargai jų imsi išskirtiniais atvejais, kai visi kiti ženklai neveikia.

Tam, kad išmoktumėte pastebėti ženklus ir suprasti, dėl ko jus įspėja aukštesnės jėgos, visų pirma reikia jomis tikėti. Taip pat reikia išmokti atsiriboti nuo šurmulio, sustabdyti minčių srautą galvoje ir ne šiaip žvalgytis į šalis, bet matyti. Ne šiaip klausytis aplinkos garsų, bet juos girdėti. Ne šiaip patirti pojūčius, bet jausti. Išmokti nesunku, tereikia panorėti gyventi sąmoningai.

Atkreipiame dėmesį, kad ši informacija skirta žmonėms, kurie domisi nekasdieniais reiškiniais, publikacijoje naudoti teiginiai nėra įrodyta tiesa.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Baškienė apie nusivylimus politikoje: tokie dalykai Seime mane liūdina (35)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) narė, Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja...

Vitas Vasiliauskas: pajamų nelygybės klausimas kitąmet tik aštrės (112)

Vyriausybės vykdoma mokesčių ir viešojo sektoriaus politika neprisideda prie pajamų nelygybės...

Masinė avarija Vilniuje: paralyžiuota Geležinio Vilko gatvė (30)

Penktadienį sostinėje, piko metu, Geležinio Vilko gatvėje, link Gerosios Vilties žiedo, įvyko...

Atsikirto Mauricui dėl Lietuvos pavadinimo „pigia“ (1)

Ekonomistas Žygimantas Mauricas paskelbė, kad Lietuva negaus pusės milijardo eurų Europos...

Tikra žemaičių kalvė: protėvių tarmė išgydė net nuo mikčiojimo (2)

„Man geriau dirbti, nei kalbėti“, – nusijuokia Jūratė Rubavičienė, tačiau vos paklausus...

Iššifravo, apie ką kalbėjo May ir Junckeris itin atšiaurioje diskusijoje (8)

Atlaikiusi balsavimą dėl nepasitikėjimo savo partijoje Theresa May susiruošė į Briuselį, kur...

Apklausa: „valstiečiai“ iš balos lipa sausi, kova naudinga dviem partijoms (669)

Nei Registrų centro istorijos, nei istorijos dėl vaiko teisių, nei prasidėję mokytojų streikai...

Meilutytės nesėkmė: neįveikė pusfinalio barjero ir liko be antro apdovanojimo (121)

Antra medalių medžioklės dalis Hangdžou (Kinija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate...

140 kg svėrusi Rima Antonovienė pribloškė pokyčiais: vyras sakė, kad geriau mirčiau nuo sporto, bet ne nuo lašinių (59)

Vido Antonovo, kuris anksčiau vadintas „Mafijos tėvu“, žmona Rima per pusmetį numetė 50...

Neblaivus vairavęs ir avariją padaręs vairuotojas gavo dvi bylas – pasiskundęs sužinojo, kodėl (4)

Neblaiviam vairavusiam ir eismo įvykį sukėlusiam vairuotojui iškelta ir baudžiamoji, ir...