Asmeninio gyvenimo srityje rugpjūtis žada būti karštas ir gan įvairiapusis. Yra tikimybė tiek atnaujinti santykius su buvusiais mylimaisiais, tiek išsiskirti su tais, su kuriais susitikinėjote kelerius metus. Be to, jūsų laukia gan perspektyvios pažintys.
Pora
© Shutterstock nuotr.

Apskritai šių metų rugpjūtis alsuoja meile. Tam padeda Liūtas ir Drakonas. Pirmąją savaitę dar išsilaikys paviršutiniški santykiai su aplinkiniais, bet jau nuo septintos dienos viskas pasikeis.

Ir net jei susipažinsite su kuo nors pirmosiomis šešiomis mėnesio dienomis ir nusiteiksite lengvam romanui, labai greitai teks pakeisti nuomonę. Jums užsinorės gilių, rimtų santykių, ir jūs pakeisite savo elgesį.

Seniai bendraujančioms poroms gali kilti rimtų problemų, susijusių su tuo, kad vienas partnerių ims spausti kitą, demonstruoti autoritarinį elgesį, valdingumą, išdidumą. Vieni kentės, suvokdami, kad tai laikinas reiškinys, o kiti nutrauks santykius, nenorėdami, kad kažkas dominuotų. Rekomenduojama vis dėlto pralaukti nepalankų momentą, kadangi rugpjūčio pabaigoje partneris susivoks ir supras, kad elgėsi neteisingai.

Pirmosios mėnesio dekados metu bus lengva įsimylėti. Oras tiesiog alsuos meile, jūsų širdis bus ištroškusi naujų jausmų, todėl trokšite bendrauti su priešinga lytimi, rinkdamiesi sau porą. Ir net tiems santykiams, kurie prasidėjo nuo atsitiktinio sekso, bus įmanoma peraugti į meilę, o vėliau - ir į santuoką. Taip pat šiuo periodu padažnės meilės iš pirmo žvilgsnio atvejų.

Rugpjūčio viduryje didelė planuotų ir neplanuotų nėštumų tikimybė. Todėl, jei kol kas nesate pasiruošę šiai atsakomybei, saugokitės. Antrosios dekados metu rekomenduojama kreipti dėmesį į neįprastus atvejus, susijusius su priešinga lytimi. Tai gali būti fortūnos ženklai, nurodantys jums jūsų antrąją pusę.

Rugpjūčio pabaigoje reikėtų susilaikyti nuo atsitiktinių ryšių ir seksualinių eksperimentų, kadangi yra tikimybė apsikrėsti įvairiomis ligomis, taip pat gali būti traumų siekiant pademonstruoti naujas pozas.

Šiuo periodu didelė tikimybė susitikti tuos, su kuriais kažkada siejo meilė. Šie susitikimai taps dingstimi atnaujinti santykius, kurie dabar bus harmoningesni ir gali baigtis šeimos sukūrimu.

Apskritai seni ryšiai laikas nuo laiko įsiplieks visą rugpjūtį. Svarbiausia - nesupainioti gilių jausmų su vienatvės baime.

Reikia priminti, kad „grynais“ laikomi tie žmonės, kurie gimę nuo 1 iki 18 dienos, o kitus veikia prieš tai buvęs ar paskesnis ženklas - tiek ir asmenybės charakteristiką, tiek ir astrologinius numatymus. Į tai reikia atsižvelgti.

Avinas

Avinai rugpjūtį gali daug pasiekti, bet ir daug prarasti. Jei norite apsieiti be praradimų, teks pasiruošti tam, kad dėl mylimo žmogaus teks keistis. Problemos gali kilti dėl jūsų noro dominuoti ir valdyti. Ir jei jūsų partneris audringo charakterio, santykiai gali pasibaigti.

O jei jūs kol kas vieniši, jums teks pakeisti savo įvaizdį, juk pakeitę savo išorę, pasikeisite ir vidumi, pasiruošite naujai meilei.

Mėnesio pradžioje jums rekomenduojama sutramdyti savo charakterį ir nespausti partnerio. Jei jūs kol kas laisvi, atkreipkite dėmesį į kolegą, kuris jus palaiko. Rugpjūčio viduryje jūsų laukia kelionė, kuri kažką pakeis jūsų asmeniniame gyvenime. Mėnesio pabaigoje galite sugrįžti prie buvusių santykių.

Jautis

Jaučių rugpjūtį laukia malonios permainos asmeniniame gyvenime. Šalia jūsų gali pasirodyti žmogus, su kuriuo susiklostys harmoningi santykiai.

Tas žmogus atitiks jūsų reikalavimus, jis gan greitai pademonstruos jums, kad jį domina rimti santykiai, o ne romaniukas. Pasitikėsite savo nauju mylimuoju, todėl jums viskas susiklostys gerai. Tai aktualu ir tiems, kurie dar laisvi, ir tiems, kurie jau turi porą.

Lemtingas susitikimas jūsų laukia mėnesio pradžioje. Todėl nusimato labai intensyvus periodas, kadangi daug ką teks permąstyti, o ir asmeniniai susitikimai užims visą laisvą laiką.

Rugpjūčio viduryje galite susidurti su tuo, kas privers jus suabejoti, ar teisingai pasirinkote. Nieko neklausykite. Mėnesio pabaigoje svarbus sprendimas nustatys tolesnę jūsų asmeninio gyvenimo tėkmę.

Dvyniai

Dvyniams rugpjūtis audringas. Jūsų laukia nauji, įdomūs dalykai. Galite įsimylėti iš pirmo žvilgsnio, bet galite ir užbaigti jus išvarginusius santykius. Jei staiga suprasite, kad meilė praėjo, nesikankinsite, o tiesiog patrauksite ieškoti naujų santykių.

Mėnesio pradžioje esti tikimybė nusivilti savo partneriu, jei jis iš jūsų reikalaus pernelyg daug. Tuomet galite suliepsnoti aistra žmogui, kuris yra visiškai nepanašus į jūsų buvusį mylimąjį. Nauji jausmai aplankys ir tuos, kurie kol kas laisvi.

Rugpjūčio viduryje imsite kurti naujus santykius, gali būti, apsigyvensite kartu. Mėnesio pabaigoje venkite atsitiktinių ryšių - jie gali baigtis nemalonia liga, nebūtinai perduodama lytiniu keliu.

Vėžys

Vėžių rugpjūtį laukia senų santykių atnaujinimas, ypač jei jie susitiks su žmogumi, kuriam iki šiol puoselėja švelnius jausmus. Jei jūs jau susituokę ir viskuo patenkinti, pasistenkite nerūstinti sutuoktinio. Jam šios permainos gali nepatikti, arba jis tiesiog neįvertins visiško jūsų įvaizdžio pasikeitimo.

Taip pat šį mėnesį įsitrauksite į giminaičių gyvenimą, o tai gali sutrukdyti jums skirti sau ir savo jausmams tiek laiko, kiek jums norėtųsi.

Rugpjūčio pradžioje jūsų laukia lemtingas susitikimas, kuris pakeis jūsų asmeninį gyvenimą. Mėnesio viduryje jums teks kovoti už savo laimę, kadangi kažkam gali pasirodyti, kad elgiatės neteisingai, ir jums bus pasistengta sutrukdyti.

Mėnesio pabaigoje subręsite globalioms permainoms, imsitės jų su pasitenkinimu ir tikėjimu šviesia ateitimi.

Liūtas

Liūtų rugpjūtį laukia audringas asmeninis gyvenimas, taip pat išgyvenimai, susiję su noru patikti ne tik mylimajam, bet ir visiems priešingos lyties atstovams. Būsite nusiteikę svajingai, ir tai teigiamai atsilieps jūsų išvaizdai. Taigi laukia pasisekimas.

Mėnesio pradžioje jums teks užkariauti meilę žmogaus, į kurį ne taip seniai atkreipėte dėmesį. Šio dėmesio reikalausite gan originaliais būdais.

Rugpjūčio viduryje moterims galimas nėštumas, ir tai gali tapti likimo dovana. Tačiau jei tam dar nesate pasiruošusi, naudokite patikimus kontracepcijos metodus.

Mėnesio pabaigoje rekomenduojama sumažinti krūvius ir išgyvenimų intensyvumą, kitaip tai neigiamai paveiks sveikatą.

Mergelė

Mergelėms rugpjūtį gali būti nelengva. Jus gali apimti abejonės priimto sprendimo teisingumu arba esamų santykių tikslingumu. Gali būti, kad išsigąsite kažkokių ryžtingų žingsnių pasekmių, todėl jų atsisakysite. Vis dėlto vėliau, po ilgų apmąstymų veikiausiai sugrįšite prie pirminių planų.

Mėnesio pradžioje jūsų laukia barnis su mylimuoju, kurį patys ir inicijuosite, tačiau labai greit pasigailėsite to. O jei kol kas esate laisvi, bus galimybių laimingai įsimylėti.

Rugpjūčio viduryje pasistenkite palankioms aplinkybėms netrukdyti savo abejonėmis. Leiskite sau mylėti ir keistis. Mėnesio pabaigoje laukia nuostabi likimo dovana.

Svarstyklės

Svarstyklės rugpjūtį bus visai patenkintos tuo, kas vyksta jų asmeniniame gyvenime. Yra ir kurortinio romano, ir jau esamų santykių įtvirtinimo tikimybė.

Tiesa, kažkuriuo momentu galite imti abejoti savo mylimojo jausmais, tačiau laikas parodys, kad abejonės nepagrįstos. Svarbiausia - nieko nereikalauti ir neužsispirti. Paleiskite situaciją, ir labai greitai jums bus parodyta, kad esate mylimi ir laimingi.

Mėnesio pradžioje jūsų laukia jaudinimasis dėl išsiskyrimo su mylimuoju, tačiau viskas greitai susitvarkys. Rugpjūčio viduryje giminių reikalai atitrauks nuo asmeninio gyvenimo. Tačiau jei jūs kol kas laisvi, laukia perspektyvus susitikimas.

Mėnesio pabaigoje nerimas dings, kadangi iš mylimojo gausite tai, apie ką visą laiką svajojote.

Skorpionas

Skorpionų rugpjūtį laukia savirealizacija per meilę. Jums norėsis tapti dar geresniam, dar sėkmingesniam, todėl dėl savo meilės sieksite karjeros aukštumų arba stabilios materialinės padėties.

Jei kol kas esate laisvi, toks elgesys gali būti sukeltas naujo kolegos: panorėsite, kad jus ne tik pastebėtų, bet ir įvertintų.

Mėnesio pradžioje santykiai su mylimuoju peraugs į naują lygį, taps tvirtesni, tačiau ir tikėsitės iš jo daugiau nei įprastai.

Mėnesio viduryje rekomenduojama atsitraukti nuo asmeninio gyvenimo ir praleisti daugiau laiko su giminaičiais, tai padės iš šalies pažvelgti į kažkokią situaciją.

Mėnesio pabaigoje būsite neatremiami. Tai padės arba sutvirtinti esamus santykius, arba pradėti naujus.

Šaulys

Šaulių rugpjūtį lauks stulbinama sėkmė. Dėl jūsų dėmesio bus kovojama, būsite gundomi ir žavimi. O jūs nuspręsite nieko nespręsti.

Jei esate susituokę, toks elgesys paaiškinamas tuo, kad nenorite būti neištikimi. O jei esate laisvi, gali būti, kad tiesiog niekas iš gerbėjų nesuvirpino jūsų širdies.

Taip pat rugpjūtį laukia pažintis su žmogumi, kurį ilgą laiką laikysite tik draugu, ir tik po kažkokių įvykių su juo suartėsite.

Mėnesio pradžioje patrauksite iškart dviejų gerbėjų dėmesį. Tačiau ši situacija jus veikiau palinksmins, nei privers rinktis. Mėnesio viduryje šalia jūsų gali atsidurti žmogus iš praeities, tačiau vargu ar panorėsite vėl su juo kurti santykius. O mėnesio pabaigoje gali atsirasti žmogus, kuris įrodys, kad yra vertas jūsų meilės.

Ožiaragis

Ožiaragių rugpjūtį laukia galimybė pasirinkti. Suprasite, kad norite nuolat šalia savęs regėti kažkokį konkretų žmogų. Yra tikimybė, kad net imsitės iniciatyvos ir pasiūlysite jam susituokti arba pagyventi kartu.

Jei jūsų širdis kol kas laisva, šį mėnesį galite įsimylėti ir modeliuoti situaciją taip, kad suartėtumėte su savo meilės objektu.

Mėnesio pradžioje sąmoningai keisite asmeninį gyvenimą. Mėnesio viduryje kartu su mylimuoju imsite kažką daryti kartu dėl bendros ateities. O mėnesio pabaigoje jums teks parodyti visą savo išradingumą, kad gautumėte kuo daugiau naudos savo asmeniniam gyvenimui iš tam tikros situacijos.

Vandenis

Vandenių rugpjūtį laukia santykių, užsimezgusių per praėjusius du mėnesius, pratęsimas. Yra netikėtos kelionės tikimybė. Ši kelionė gali padėti suvokti ir savo jausmus, ir jausmus žmogaus, pas kurį važiuosite arba kuris jus lydės šioje kelionėje.

Jei jūs kol kas laisvi, rugpjūtis atneš galimybę įsimylėti. Šalia jūsų pasirodys žmogus, kuris sieks jūsų dėmesio. Neatsakykite jam: gali būti, kad būtent su šiuo žmogumi susituoksite.

Mėnesio pradžioje pasistenkite neatstumti garbintojų ir įsimylėjėlių. Mėnesio viduryje giminaičiai atitrauks nuo asmeninio gyvenimo, tačiau jums tai išeis į naudą ir padės apsispręsti. O mėnesio pabaigoje apskritai apie meilę negalvosite - visą laiką atims darbas.

Žuvys

Žuvims rugpjūtis taps startu permainoms asmeniniame gyvenime. Yra tikimybė, kad teks priimti labai svarbų sprendimą, kuris nuties jums kelią pas žmogų, su kuriuo nugyvensite visą gyvenimą.

Svarbiausia - nebijoti kažką keisti, nesistengti stabdyti. Neatsisakykite savo laimės. Stebėkite, kas vyksta aplink. Gali būti, kad kažkoks įvykis priartins jus prie mylimojo.

Mėnesio pradžioje laukia svarbus pokalbis, kuris ir pradės visus įvykius. Mėnesio viduryje galima netikėta kelionė, kuri padės apsispręsti dėl tolimesnio gyvenimo. Mėnesio pabaigoje prireiks ryžtingų veiksmų. Elkitės, kaip pataria aplinkybės - tuomet jūsų laukia laimė ir sėkmė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Pavilionienė: ištekėjau 2 kurse, o po pusantrų metų išprašiau tą žmogų (40)

Profesorė, žmogaus teisių gynėja, buvusi Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė pratinasi...

Lietuvės darbas už 7 tūkst. eurų prabangiausioje jachtoje Europoje: ištvėrė mėnesį (80)

Nuolatinis žeminimas ir patyčios, kone alpulį kelianti konkurencija, intrigos, kerštas, nevaldomas...

Švelnesnių orų nesitikėkite: arktinis šaltis gali dar labiau nustebinti (10)

Prieš smogiant dar stipriau šaltis šeštadienio naktį truputį sušvelnės, kai kur pasnigs,...

Neringa Venckienė įkalinta neįprastame Čikagos kalėjime (786)

Garsioji Lietuvos bėglė Neringa Venckienė yra įkalinta gana neįprastai atrodančiame, bet savo...

Ar lietuviams įkandamos bilietų į kiną kainos? (177)

Bilietų į kino teatrą kainų augimą lemia tobulėjančios technologijos, kurias reikia įsigyti,...

Paskambinus į greitąją – pritrenkianti dispečerės reakcija (270)

Moteris, kuri nusprendė padėti šaltyje gulinčiam žmogui, iš greitosios medicinos pagalbos...

Duoną ūkininkui uždirba sliekai (27)

Mindaugas Kulakauskas laisvu nuo darbo metu ūkininkauja, bet jo augintinių, įkurdintų buvusioje...

„Aukso vertės“ pergalės pradžiugintas Jasikevičius dar nepasiruošęs skaičiuoti viščiukų (16)

Pasinaudojęs išretėjusiomis autsaiderio Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) gretomis, Kauno...

Vilniuje automobilių kaktomuša, avarijos kaltininko mašinoje rasta narkotikų sužaloti 3 žmonės (14)

Vėlų penktadienio vakarą, kiek prieš 23 val., Vilniuje, Apkasų g., kaktomuša susidūrė...

Legendinis Johnny Eckas: įveikęs save, bet nenugalėjęs žmogiškojo žiaurumo (16)

„Jei užsimanysiu pamatyti išsigimėlių, pažvelgsiu pro langą“, – gyvenimo pabaigoje viešai...