aA
2011–ieji metai – Baltojo Katino metai. Jie žada būti nepaprasti, daugeliu atvejų netgi paradoksalūs. Visų pirma todėl, kad šie metai turi net du valdovus: Katiną ir Triušį. Toks susidvejinimas aiškinamas neatitikimu tarp kinų ir japonų astrologinių sistemų, kurias mes įpratę vadinti „Rytų horoskopais“.
Katinas
© Corbis/Scanpix

Žinoma, jų astrologinės sistemos labai artimos. Tačiau prasideda ketvirtieji dvylikos metų ciklo metai ir išryškėja nesutarimai! Suprantama, mums skirtumas tarp katino ir triušio yra labai akivaizdus. Rytų kultūroje manoma kitaip: abu šie gyvūnai, krisdami ant žemės, visuomet "nusileidžia“ ant keturių kojų, o tai reiškia, kad jie išlenda sausi iš vandens. Tai ir bus svarbiausia metų charakteristika.

2011-ųjų sėkmės formulė

Grįžkime prie „pagrindinio“ mūsų ateinančių metų valdovo – Katino. Baltasis Katinas labai drąsus, tačiau ir atsargus, garbėtroška ir kuklus, bendraujantis ir taktiškas, žingeidus ir santūrus, nuoseklus, bet kartais ir nenuspėjamas, melancholiškas ir siekiantis tikslo, visur dalyvaujantis ir kartu paprastas. Dabar mums aišku, kokios savybės padės siekti tikslo 2011-aisiais metais.

Kadangi 2011-ųjų metų stichija – Metalas, reikia parodyti "metalines" savybes: aktyvumą, užsispyrimą ir tuo pačiu metu lankstumą. Tai atvirų durų metas, tinkamas geranoriškiems pokalbiams, taikai ir ramybei tarp šeimų, giminių ir tarp skirtingų tautų.

Likimas nepadės tiems, kurie nukreips savo jėgas atviram priešiškumui, konfliktams. Baltasis Katinas greičiau diplomatas, negu karys. Net ir abejotina taika jam priimtinesnė negu sėkmingas karas. Ateinančiais metais netinkamas laikas per dideliam jausmų demonstravimui, nesvarbu, ar tai atvira neapykanta, ar pernelyg rodoma meilė.

Sėkmė lydės gimusius Katino metais. Juk tai jūsų metai, tačiau su sąlyga, kad jūs nepradėsite girtis pergalėmis ir afišuoti savo pasiekimus. Šiais metais gerai jausis Ožka, o Kiaulės ir Šunys taip pat gali tikėtis sėkmės.

Mažiau harmoningi, tačiau gana sėkmingi metai laukia Tigrų: katės saugojasi stambių ir nenuspėjamų giminaičių. Kates taip pat baugina Jautis: per daug masyvus smulkiems gyvūnams, todėl likimo prielankumas šio ženklo atstovams taip pat bus jaučiamas. Jaučiui, tikėtina, gali pritrūkti lankstumo, prisitaikymo ir greitos reakcijos, o Tigrui trukdys per didelis pasitikėjimas savimi ir išdidumas.

Drakonui rekomenduojama kantrybės ir laukimo strategija. Neblogi metai nusimato ir Arkliams.

Gimusiems po Žiurkės ženklu šiais metais bus sunkoka pateikti savo idėjas kitiems žmonėms.

Sunkiausi santykiai su Baltuoju katinu bus Beždžionėms, Gaidžiams ir Gyvatėms: jums geriau pralaukti šiuos metus nesiimant jokių aktyvių veiksmų, nes šie metai netinkami svarbiausiems gyvenimo sprendimams.

O dabar pažvelkime, kas laukia mūsų Baltojo Katino metais:

Žiurkė: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

Žiurkės labai judrios, ekscentriškos, užsispyrusios ir mylinčios laisvę – būtent šios savybės gali sugadinti ateinančius metus. Prisiminkite, kad Katinas – kruopštus, jis prisirišęs prie savo namų ir nemėgsta ekstravagancijos. Tai reiškia, kad norint įtikti naujam valdovui, jums teks prisitaikyti, ieškoti tinkamų žodžių, nuolat sekti, ką kalbate ir kokia intonacija, pasirinkti tinkamą elgesį bendraujant. Tai nebus jums lengva... Įpratusios visur matyti antrą, trečią ar dar tolimesnį planą, Žiurkės gali kentėti dėl neaiškumo ir nereikalingumo.

Katinas, kaip ir tigras, nenusiteikęs jums duoti galimybės parodyti viską, ką galite. Būkite kantrūs ir pabandykite naujai pažvelgti į tai, ką jūs laikėte nesėkme. Tikriausiai paaiškės, kad praleidote kažką svarbaus, kas būtent laukė jūsų dėmesio. Dar daugiau, nepamirškite ir tokio pastebėjimo: jūs pamatysite, kad jau seniai gavote tai, ko seniai norėjote; gal rezultatą kurio siekėte – tačiau to tiesiog nepastebėjote, nes buvote susidomėję kitais naujais dalykais. Žodžiu, katinas padės jums surasti kelią iš besikartojančio siužeto labirinto.

Žiurkėms reikės pasirūpinti sveikata: atkreipkite dėmesį į stichijos balansą savo organizme. Žvaigždės sako, kad jumyse kiek per daug Ugnies. Kuo daugiau laiko praleisite prie vandens, tuo geriau jausitės.

Jautis: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997

Jums Katinas padės atskleisti naujas perspektyvas, realizuoti planus ir laimėti pergales. Tai reiškia, kad nereikia įsitvirtinti anksčiau iškovotose pozicijose, o aktyviai judėti tolyn. Tuo labiau, kad įdomių pasiūlymų jūs sulauksite daugiau negu tikėjotės. Taip, Baltasis Katinas padiktuos jums pašėlusį gyvenimo tempą, tačiau ir naudos pasiūlys daug. Tiesa, naudą gausite ne iš karto, gali būti, kad tai nutiks tik po metų, tačiau vis tiek verta pasistengti.

Šeimyniniame gyvenime Jaučiams reikėtų sutelkti dėmesį santykių stiprinimui, o ne ieškoti naujų partnerių. Parodykite kuo daugiau pakantumo nelauktiems charakterio pokyčiams, kurie pasireikš artimo žmogaus veikloje.

Sveikatos reikaluose Jaučiams galima patarti valgyti augalinės kilmės maistą: salotas, daržovių patiekalus, aliejų, daigintus grūdus – tai suteiks jums jėgų ir sveikatos.

Tigras: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998

Tigrai aktyvūs, ryžtingi ir pasirengę avantiūroms – vargu ar tai patiks namisėdai Katinui. Suprantama, prieš tokius dryžuotus plėšrūnus sunku atsilaikyti, tačiau ir ypatingos pagalbos nereikėtų tikėtis. Žodžiu, pasikliaukite tik savimi. Tuo labiau, kad pagrindine kliūtimi jūsų kelyje į sėkmę būsite jūs pats... Pernelyg staigūs, neapgalvoti veiksmai, nereikalinga agresija Baltojo Katino metais gali prišaukti nemalonumus.

Užsidirbti ar pakilti karjeros laiptais Katinas jums tikrai padės, ypač jeigu būsite kantrus ir geranoriškai nusiteikęs aplinkinių atžvilgiu. Ypatinga sėkmė lydės projektus, susijusius su labdara ir naujų technologijų diegimu.

Tigrui derėtų prisiminti, kad vienas iš pagrindinių jo pliusų yra intuicija. Norint, kad vidinis balsas sakytų tiesą, patys turite jausti vidinę ramybę.

Artimiausius dvylika mėnesių jums reikėtų ryžtingai atsisakyti alkoholio: reikia saugoti kepenis. Būkite atsargūs kelyje.

Katinas (Triušis): 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999

Jus tikrai galime pasveikinti – jūsų ženklas - jūsų valdovas! Pateiksime keletą įspėjimų.

Metų pabaigoje galite pajausti jėgų stygių, energijos ir vidinės harmonijos sumažėjimą, kurie taip reikalingi kiekvienam iš mūsų. Ne išimtis, kad kai vieni Katinai mėgaujasi rampų šviesomis, kiti puola į melancholiją ar net į depresiją.Todėl jums nebus taip paprasta pradėti ryžtingus veiksmus, kurių iš jūsų laukia Baltasis Katinas.

Vis dėlto suimkite save į rankas. Ateinančiais metais būtent jūs – fortūnos numylėtiniai. Būties ritmai nusistovės taip, kad palaikytumėte savo ženklo atstovus. Svarbiausia – nebėkite garvežio priešakyje, duokite sau laiko, kad galėtumėte ramiai įeiti į naują ciklą.

Tai reiškia, kad pirmoji metų pusė bus perėjimas į atsinaujinimą.

Katinas impulsyvus, turi greitą reakciją, atlieka staigius šuolius. Tai dviguba jo prigimtis – tylus ir naminis, jis gali daryti stebuklus koncentruodamasis ir parodyti temperamento proveržius. Tačiau tokie proveržiai trunka neilgai. Katinas – sprinteris, o ne stajeris. Ką gi, šiais metais teks mokytis bėgioti ilgas distancijas. Galimybių, kai bus galima kaip reikiant pailsėti ir atsipalaiduoti nenusimato. Mokykitės tinkamai paskirstyti laiką ir jėgas – tuomet atsidursite laimėtojų gretose.

2011-ieji - jūsų sėkmės užtaisas. Sveikatos ir geros savijautos paslaptis – tinkamas dienos režimas.

Drakonas 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000

Drakonas – ryškus individualios mąstysenos pavydys.Tai stiprių asmenybių totemas, dažniausiai pasirenkančių nors ir sunkesnį, tačiau savarankišką ir laisvą kelią.

Ar Baltasis Katinas palaiko tokį ryžtingumą? Visumoje – taip. Juk ir Katinai individualistai, o Drakonas gali pasirodyti Katinui ypač radikalių pažiūrų. Tačiau maksimalizmo mūsų naujasis valdovas nemėgsta. Į tai reikėtų atsižvelgti Drakonui, nes jis dažnai pasiekia sėkmę, sekdamas principu: ,,viskas arba nieko“. Šiuo metu siūlome atsisakyti tokio šūkio ir ne mažiau kaip metams atidėti grandiozinių projektų įgyvendinimą.

Mielieji Drakonai, daugiau dėmesio skirkite šeimai. Katino metais mylimi žmonės laukia iš jūsų dėmesio, supratimo, kantrybės ir lankstumo. Turėkite omenyje, kad dažnai sėkmė darbe, kopimas karjeros laiptais priklausys nuo santykių su artimaisiais ir giminėmis.

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti vaikų auklėjimui. Drakonas šiemet sužinos, kiek daug džiaugsmo gali patirti bendraudamas su savo atžalomis.

Sveikatos reikaluose Drakonai turėtų daugiau dėmesio skirti organizmo valymui. Ugnies trūkumas gali sukelti įvairiausias problemas. Ypatingo dėmesio pareikalaus kraujagyslės. Jums reikia priimti gyvenimą tokį, koks jis yra, ir mažiau kritikuoti supantį pasaulį.

Gyvatė 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001

Gyvatės – santūrios, praktiškos ir turinčios nuojautą asmenybės. Šio ženklo atstovai lengvai adaptuojasi, t.y. prisitaiko prie bet kokios situacijos. Katinui jūs darote nemažą įtaką. Ką jums žada ateinantys metai? Pačias geriausias perspektyvas! Kuo daugiau dabar panorėsite, tuo daugiau gausite ateityje.

Suprantama, yra ir kita medalio pusė. Džiaugdamasi viskuo, ką gauna, Gyvatė gali prarasti saiko jausmą ir nukrypti į priešingą pusę – ir galiausiai pasiklysti, nes prieš jus atsivėrusios visos durys – net ir tos, už kurių žaliuoja uždraustas sodas.

Todėl jums nederėtų užmiršti apie tokius dalykus, kaip susitaikymas ir pakantumas. Gyvatei Baltojo Katino metais nederėtų išsižadėti autoritetų ar dvasinių vadovų.

Verslo ir darbo reikaluose jums taip pat reikėtų įsiklausyti į vyresnių žmonių nuomonę. Šeimoje klauskite tėvų patarimo.

Nevenkite ir astrologo konsultacijos ar dvasininko patarimo.

Sveikatos reikaluose Gyvatės yra rizikos sferoje – saugokite akis: regėjimas šiais metais gali pablogėti. Stenkitės būti ramioje gamtos aplinkoje, daugiau dėmesio skirkite tam, kas džiuginą akį ir nuramina dvasią.

Sveikatai labai naudingomis bus gydomosios vandens procedūros.

Arklys 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002

Arklys – aktyvesnis, dinamiškesnis ir nepastovesnis negu Katinas. Tai geranoriškas, optimistiškas, tačiau dažniausiai nepastovus savo ženklo atstovas. O šios savybės Katinas nemėgsta: saugokitės savo nepastovumo ir nesupykinkite žvaigždžių valdovo. Katinas atsargus, taigi ateinančio periodo aktyvumą keis atsipalaidavimo laikotarpiai, kuomet visos iniciatyvos sulėtės. Būtų neprotinga manyti, kad tokie pokyčiai nesukels susierzinimo Arkliams.

Jaudintis nereikėtų, priimkite šiuos dalykus natūraliai, atidžiai sekite situaciją: svarbu nepraleisti momento, kuomet gyvenimas jums atveria naujų galimybių vartus. Tokios minutės tikrai bus – todėl būtina suspėti realizuoti, ką sugalvojote, per labai trumpą laikotarpį, kurį galėtume pavadinti Katino šuoliu.

Ne kiekvienas Arklys sugebės atlikti tokius staigius posūkius – bet jūs esate perspėti! Tuo labiau, kad metai pasiūlys jums daug naujų galimybių, pažinčių, verslo ryšių.

Sėkmingas periodas mokymuisi. Pats metas pagalvoti apie papildomą išsilavinimą, naują profesiją, neblogas sprendimas išvykti mokytis į užsienį. Ne blogiau prasidės ir toliau klostysis jūsų pedagoginė ar dėstytojo veikla. Arkliai pedagogai, auklėtojai tiesiog naudosis likimo sėkme.

Tarpusavio santykiai 2011-aisiais Arkliams gali atnešti daug romantiškų akimirkų ir stiprių jausmų. Vienišiems pasiseks surasti savo antrąją pusę ir susituokti.

Jėgų antplūdis, kūrybinė energija bus juntama ir jūsų sveikatoje. Dauguma Arklių šiais metais taps laimingais tėvais ir mamomis. Galimas vaikų arba anūkų pagausėjimas.

Gaidys 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Praeinančiais metais Gaidys gavo stiprią paramą praktiškai visuose savo darbuose ir naujose pradžiose, todėl dabar teks pasikliauti savo jėgomis, per daug nesitikint iš Fortūnos. Ji užimta kitais reikalais...

Daugelis dalykų, kurie sekėsi tarsi savaime, dabar pasiseks sunkiau. Gyvenimo tempas lėtėja, pereina į stagnacijos fazę... Nepanikuokite! Viskas normalu, negalima visą laiką judėti pirmyn – yra greitėjimo periodai, o šis skirtas pasiekimų įtvirtinimui.

Nepulkite šturmuoti spindinčių viršukalnių, sutelkite dėmesį užmirštiems projektams, iki galo juos pabaikite, tuomet metai pasirodys tikrai sėkmingi.

Taip pat nerekomenduojama nieko keisti šeimos santykiuose, nors kai kuriems Gaidžiams gali pasirodyti, kad jau pribrendo krizė. Mielieji, krizės ateina ir praeina, o šeima – pasilieka.

Sveikatos srityje galime patarti laikytis protingos, subalansuotos dietos: ateinančiais metais nepatartina priaugti svorio ir užpildyt organizmą toksinais. Todėl lengvas augalinis maistas bus jums į sveikatą.

Ožka 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003

Sveikiname; jūs tikrai patekote tarp fortūnos numylėtinių. Ožka šiais metais gaus visapusišką Katino paramą! Ypatinga sėkmė laukia tų, kurie tyrinėja senolių plikimą, gimimų programas ar tradicines religijas. Ne mažiau sėkmingi bus Ožkų verslo reikalai, kurios užsiima žemiškais reikalais tiesiogine šio žodžio prasme: žemdirbyste ar dirba žemės ūkio srityje. Katinas bus palankus įvairioms naujoms pradžioms – namo statybai, tradicinio gyvenimo būdo stiprinimui, amatų vystymui. 2011-ieji sustiprins pasirinkimą, kurį Ožka padarė ankstesniais metais.

Ožka išliks ištikima savo reformatoriškam gyvenimui. Net tuo metu, kai ženklo atstovai rūpinasi tradicijų puoselėjimu ir jų išlikimu, Ožkos pirmiausia galvoja apie ugnies, o ne šilumos palaikymo strategijas.

Gali būti, kad užsispyrusi Ožka dažniausiai kopia į naujas viršūnes, kurias mato tik ji pati. Tai sukels nesusipratimus ar net draugų, kolegų bei vakarykščių bendraminčių pasipriešinimą. Ką gi, teks atnaujinti bendraujančiųjų ratą.

Šiais metais dauguma Ožkų pakeis gyvenamąją vietą ar mažų mažiausiai pradės rimtą remontą. Namai, kuriuos Ožkos įsigis Katino metais, bus laimingi: juose bus galima kurti naują giminės lizdą – gražiam vaikaičių prisiminimui.

Mielosios Ožkos, jėgų ir sveikatos užteks pradėti viskam. Pagrindinė grėsmė – tikėjimo savo jėgomis praradimas, o tai gali iš karto atsiliepti savijautai. Galimi įvairūs peršalimai, kuriuos kaip ir visus negalavimus galima gydyti žolelėmis, sveiku maistu, badavimu ir buvimu švarioje, sveikoje aplinkoje.

Beždžionė 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004

Beždžionė – judrus, kaprizingas gyvūnas, kuriam dažnai keičiasi nuotaika. Beje, su aiškiai matomais troškimais. Negalima sakyti, kad Katinui šis psichotipas yra artimas, todėl kai kurioms Beždžionėms šiais metais teks susidurti su sunkumais. Ne todėl, kad metų valdovas jums keršytų, tačiau laikas nuo laiko teks įsitikinti, kad katino letena – su aštriais nagučiais.

Katinas gali kiek apriboti labai stiprius Beždžionių troškimus, atidėti ateičiai planų vykdymą. Apsišarvuokite kantrybe, parodykite išmintį ir sveiką protą, daugiau medituokite – ir jums pavyks pasiekti energijos rezonansą šiais metais. Tuo labiau, kad jums artimas mąstymo gyvybingumas ir dinamiškumas, kuris imponuoja Baltajam Katinui.

Tarp bendraminčių ir draugiškoje kompanijoje kaip niekada prireiks Beždžionės gebėjimų kolektyvinei veiklai bei patirties pasidalijimui. Draugai jus palaikys, padės tinkamai pasirinkti tikslą ir surasti optimalų kelią į sėkmę.

Sveikata bus gera, tačiau svarbu nekoneveikti savo lemties, nekaupti nuoskaudų ir pretenzijų, nenešioti akmenų užantyje. Visa, kas bloga, reikia paleisti lengvai, tada energijos ir jėgų užteks viskam.

Šuo 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994

Žinoma, patarlė apie amžinus priešus, gyvenančius kaip šuo su kate, visuomet trikdo žmones, kurie namuose laiko abu šiuos gyvūnėlius. Jie žino: katinas su šuniu draugauja, be to, šuo niekuomet neleis nuskriausti savo draugo katino. Taigi, gimę Šuns metais, gali pilnai pasikliauti rimtu likimo palaikymu Katino metais.

Galima sakyti, kad Šuniui sugrįžta visa teigiama karma, kurią jis užsitarnavo per visą dvylikos metų ciklą. Jeigu šiuos visus metus gyvenote dorai, Baltasis Katinas atsidėkos už nuopelnus. Jūsų laukia netikėtos likimo dovanos, laimėjimas loterijoje, įdomaus ir gerai apmokamo darbo pasiūlymas. Gali būti, kad Šuniui bus grąžintos seniai pamirštos skolos, gal gausite palikimą, gal pasikeis jūsų vaidmuo šeimoje. Kaip visuomet, stiprioji Šuns pusė – ištikimybė, tai šeimyninės laimės garantas.

Šunys, sukaupę per pastarąjį metų ciklą daug karminių įsiskolinimų, šiais metais gali susidurti su savo negerų poelgių pasekmėmis: juk niekas nelieka užmiršta...

Kad nesiskųstume sveikata Katino metais, pasistenkite susilaikyti nuo pykčio, susierzinimo, ramiau reaguokite į aplinkinius. Rūpinkitės sveikata, ypač dantimis: galimi įvairūs negalavimai, taigi nuolat lankykitės pas stomotologą.

Kiaulė 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995

Gimusiųjų po Kiaulės ženklu laukia nepaprastas laikotarpis. Asmeninėms problemoms spręsti dabar - ne pats palankiausia metas, tačiau įvairiausios gerumo ir labdaros akcijos pavyks puikiausiai – vėliau už tai būsite gausiai apdovanoti.

Šio ženklo atstovams reikėtų surasti tokias sferas, kur jie maksimaliai galėtų būti naudingi aplinkiniams. Tegul jūs dabar negausite materialių dividendų, tačiau moraliniai - garantuoti: meilė ir dėkingumas tų, kuriems jūs padėjote, palaikykite jų siekius nors geru žodžiu. Neabejokite – jums pasiseks.

Galimas šeimos pagausėjimas: vieni susilauks vaikų, kiti – anūkų. Santykiai su antrosiomis pusėmis bus ramūs ir harmoningi.

Šiais metais galite susirgti kvėpavimo organų ligomis – todėl juos saugokite. Jeigu turite problemų su plaučiais ar bronchais, užsiimkite kvėpavimo mankšta ir atsisakykite cigarečių. Bendrai tariant, visoms Kiaulėms reikia kreipti dėmesį į kvėpavimo technikos pratimus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Aistis Zabarauskas: visi požymiai rodo, kad kažkas su mūsų politika yra ne taip (8)

Kol kas Prezidento rinkimus laimėjęs ekonomistas, buvęs „SEB“ banko prezidento patarėjas...

Naujoji Lietuvos delegacija Europos Parlamente gali tikėtis daugiau svarbių postų (39)

Europos šalys išsirinko naujas delegacijas, kurios išvyks darbuotis į Europos Parlamentą....

Andrius Tapinas. Dešimt detalių po rinkimų ir vienas noras (159)

1. Išrinktasis Prezidentas vadovauti šaliai ateina geru metu – viskas gan stabilu, gaisrų...

Precendento neturinti vaikų atėmimo byla: vaiko teisių specialistams teks atlyginti žalą šeimai priteista 40 tūkst. eurų  (5)

Kretingiškių šeima pateko į nepavydėtiną situaciją, kai Vaiko teisių apsaugos tarnybos pirma...

Atotrūkis Rusijoje: milijoniniams miestams pasiekti Maskvą prireiks 100 metų (35)

Daugiau nei milijoną gyventojų turintys Rusijos miestai pagal ekonominio išsivystymo rodiklius nuo...

Išrinkto prezidento tėvas: jau vakar kaimynai pradėjo belsti į langus (92)

Nuo šeštos ryto klaipėdiečio Antano Nausėdos telefonas netyla – artimieji, bičiuliai,...

Likimas nepagailėjo iššūkių, bet jie nepasidavė: daugiavaikė šeima padeda kitiems, auginantiems vaikus su negalia (2)

Mokykloje susipažinę Ineta ir Aismantas Grytės šiemet paminėjo 10 metų, kai yra drauge. Per juos...

Nebetveriantis buvusios žmonos kaltinimų Johnny Deppas išdavė daugiau įtartinų detalių: mėlynes ji nusipiešė, o auka buvau aš

Holivudo žvaigždė Johnny Deppas kaltina buvusią žmoną Amber Heard nederamu ir užgauliu...

Patyčių objektu virtusią futbolo kalvę keičia nuo Lietuvos trenerių nusigręžiantis naujadaras

Savo dienas baigia parodija virtusi, dešimtmetį kritikuota ir apčiuopiamų rezultatų nedavusi...

Grybauskaitė tiesia ranką Nausėdai: visa mano komanda yra pasirengusi padėti atnaujinta 14:58 (172)

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė patikino, kad ir ji asmeniškai, ir visa jos...