Dažnokai sulaukiu tokio klausimo susijusio su santuokos linija- kiek aš turėsiu vyrų, santuokų ir panašiai. Tad čia jums pateiksiu išsamų atsakymą apie tai žvelgiant iš chiromantijos ir astrologijos pusės.
© Shutterstock nuotr.

Pati santuokos linija yra delne ant Merkurijaus planetos t.y. po mažuoju pirštu kaip pavaizduota aukščiau esančiame paveikslėlyje, bet čia iškyla klausimas: ar ten esančios linijos visada žymi santuokas?

Pagal likimo dėsnius arba karmos dėsnius yra nulemta, kiek partnerių gali turėti žmogus. Tai galima pamatyti žmogaus delne santuokos linijose arba horoskope. Tačiau likimą savo pasirinkimu galima keisti tiek į gerą, tiek į blogą pusę. Ypatingai šiuo metu, kuomet žmonės labiau paiso savo norų, o moralę ir kultūrą palieka antroje, o dažnai ir paskutiniojoje vietoje.

Jeigu žvelgsime į žmogaus horoskopą, tai ten yra septintas namas, kuris žymi partnerius, sutuoktinį, galimybes kurti santykius, santuoką, jausmus sutuoktiniui, harmoniją šeimoje, partnerio charakterį, santuoką, vietą ir susipažinimo laiką.

Priklausomai nuo to, kokios yra santuokos linijos ir nuo to kokios planetos yra septintajame name, toks gali būti žmogaus seksualinis ir šeimyninis gyvenimas.

Septintas namas taip pat parodo žmogaus lytinius organus, todėl jeigu septintas namas yra pažeistas, žmogus gali turėti problemų tiek seksualiniame, tiek šeimyniniame gyvenime. Aistra, seksualiniai norai ir iškrypimai taipogi susiję su septintuoju namu, ir priklausomai nuo to, kokios planetos ten yra, tokios tendencijos bus žmogaus šeimyniniame ir seksualiniame gyvenime.

Santuokos linijos ir horoskopas gali parodyti, kaip seksis žmogui santuokoje, ar ji bus vėlyva ir kokios problemos gali žmogaus laukti. Tačiau jeigu žmogaus gyvenime atsiranda žinojimas, kaip teisingai elgtis vienoje ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje, tai likimą galima keisti. Pasak K.G. Jungo, „Jeigu žmogus netampa sąmoningu, tai visi įvykiai į jo gyvenimą ateina kaip karma“. Todėl žvelgiant į tokio žmogaus delnų ir santuokos liniją ar horoskopą, galima pamatyti, ar žmogus stengėsi ar nesistengė nieko savo gyvenime pakeisti.

Jeigu žiūrėsime į santuokos linijas, tai ten yra linijos, kurios parodo ne tik santuoką, bet žmogaus prisirišimus bei artimesnius santykius. Teisingiausia šiandien santuokos linijas traktuoti kaip prisirišimo linijas. Šios linijos žymi stipriausius prisirišimus, tačiau jos ne visada gali reikšti santuoką, tai gali būti stiprūs jausmai ir išgyvenimai.

Priklausomai nuo to, kaip atrodo santuokos linijos, jos gali rodyti jau vedusio partnerio atėjimą į žmogaus gyvenimą. Arba gali parodyti netgi labai neordinarios asmenybės atėjimą į jūsų gyvenimą. Tačiau kaip rodo praktika, tai nebūtinai visada gali būti partneris. Tai gali būti prisirišimas prie vaiko arba netgi prie gyvūno.

Santuokos linijų išsidėstyme amžiaus diapazonas yra skaičiuojamas nuo nulio iki penkiasdešimties metų, vidurys reiškia dvidešimt penkerius metus.

Priklausomai nuo to, kaip atrodo linijos, toks partneris gali ateiti į jūsų gyvenimą. Jeigu santuokos linijos gale yra išsišakojimas į tris linijas, trišakis - tai jums labai pasisekė, nes sulauksite sėkmingo žmogaus.

Taigi iškyla klausimas, kaip suprasti, kada bus vestuvės? Jeigu žiūrėsime pagal visatos dėsnius, tai kuomet vyras ir moteris turi intymius santykius, juos reikėtų įvardinti kaip vyrą ir žmoną, tačiau kodėl tokie santykiai ne visada pasibaigia santuoka? Tai dažnai priklauso nuo moters savigarbos ir vyro atsakomybės.

Mes visada pritraukiame į savo gyvenimą būtent tokį žmogų, kokie esame mes patys. Jeigu jūsų netenkina aplinka, kuri jus supa, tai vertėtų pažvelgti į savo vidų. Jeigu jūs manote, kad jums pasisekė su jus supančiais žmonėmis, tai tik dėl to, kad jūs esate sėkmingi. Todėl jeigu norite pritraukti į savo gyvenimą dorus žmones, tiesiog tapkite tokiais žmonėmis.

Kiekvienas atvejis yra individualus ir jį reikėtų žiūrėti individualiai, čia buvo pateiktos bendros rekomendacijos.

Linkiu Jums ko geriausios kloties!

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Žudikų ir prievartautojų gauja, kuriai pakluso ne tik kaliniai, bet ir kalėjimo prižiūrėtojai (91)

Lietuvos kalėjimų sistemoje – precedento neturintis skandalas: į nusikalstamą susivienijimą...

Henry Kissingeris apie blogiausią scenarijų dėl Trumpo: alternatyva – labai nepatraukli (55)

Praėjus dienai po Helsinkyje įvykusio JAV ir Rusijos prezidentų Donaldo Trumpo bei Vladimiro...

Apsilankymą kai kuriuose „Swedbank“ padaliniuose reikės suderinti telefonu – kitaip nepriims (13)

Komercinis bankas „Swedbank“ nuo rugpjūčio imasi naujovių – Pakruojyje ir Zarasuose...

Grėsmės Lietuvos energetikai: „blackout`as“ už 3 milijardus ir VSD įspėjimai (232)

Birželio pabaigoje Briuselyje pasirašytas politinis susitarimas dėl Baltijos šalių elektros...

Teisėsauga pradėjo tyrimą dėl Klaipėdos tarybos nario Viačeslavo Titovo žodžių apie partizanų vadą (135)

Teisėsauga pirmadienį pranešė pradėjusi tyrimą dėl Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos...

Sostinės pareigūnai demaskavo nusikalstamą grupuotę ir paėmė kokaino už 240 tūkst. eurų (11)

Vilniaus policijos komisariato pareigūnai sėkmingai pasinaudojo turima kriminalinės žvalgybos...

Kaip tinkamai pasirinkti stiliaus detales: viskam yra ribos pataria „StiliuSOS“

Dažnai moterys bijo eksperimentuoti derinant avalynę, rankines bei aksesuarus prie pasirinkto...

Paplūdimio smėlyje tyko pavojingi mikrobai (23)

Apsilankymas paplūdimyje gali būti puikus būdas praleisti vasaros dieną. Tačiau beieškodami...

JAV didina spaudimą – po naujų sankcijų Irano vadovybei Pompeo pažadėjo daugiau veiksmų (36)

Jungtinės Valstijos nebijo imtis sankcijų prieš Irano vyriausybės aukščiausio rango...

Įveikite karščius atsigaivindami sveikuolišku šefo kokteiliu (4)

Nacionalinės šefų rinktinės narys, viešbučio „ Marriott “ gamybos vadovas Jevgenijus...