aA
Dažnokai sulaukiu tokio klausimo susijusio su santuokos linija- kiek aš turėsiu vyrų, santuokų ir panašiai. Tad čia jums pateiksiu išsamų atsakymą apie tai žvelgiant iš chiromantijos ir astrologijos pusės.
© Shutterstock nuotr.

Pati santuokos linija yra delne ant Merkurijaus planetos t.y. po mažuoju pirštu kaip pavaizduota aukščiau esančiame paveikslėlyje, bet čia iškyla klausimas: ar ten esančios linijos visada žymi santuokas?

Pagal likimo dėsnius arba karmos dėsnius yra nulemta, kiek partnerių gali turėti žmogus. Tai galima pamatyti žmogaus delne santuokos linijose arba horoskope. Tačiau likimą savo pasirinkimu galima keisti tiek į gerą, tiek į blogą pusę. Ypatingai šiuo metu, kuomet žmonės labiau paiso savo norų, o moralę ir kultūrą palieka antroje, o dažnai ir paskutiniojoje vietoje.

Jeigu žvelgsime į žmogaus horoskopą, tai ten yra septintas namas, kuris žymi partnerius, sutuoktinį, galimybes kurti santykius, santuoką, jausmus sutuoktiniui, harmoniją šeimoje, partnerio charakterį, santuoką, vietą ir susipažinimo laiką.

Priklausomai nuo to, kokios yra santuokos linijos ir nuo to kokios planetos yra septintajame name, toks gali būti žmogaus seksualinis ir šeimyninis gyvenimas.

Septintas namas taip pat parodo žmogaus lytinius organus, todėl jeigu septintas namas yra pažeistas, žmogus gali turėti problemų tiek seksualiniame, tiek šeimyniniame gyvenime. Aistra, seksualiniai norai ir iškrypimai taipogi susiję su septintuoju namu, ir priklausomai nuo to, kokios planetos ten yra, tokios tendencijos bus žmogaus šeimyniniame ir seksualiniame gyvenime.

Santuokos linijos ir horoskopas gali parodyti, kaip seksis žmogui santuokoje, ar ji bus vėlyva ir kokios problemos gali žmogaus laukti. Tačiau jeigu žmogaus gyvenime atsiranda žinojimas, kaip teisingai elgtis vienoje ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje, tai likimą galima keisti. Pasak K.G. Jungo, „Jeigu žmogus netampa sąmoningu, tai visi įvykiai į jo gyvenimą ateina kaip karma“. Todėl žvelgiant į tokio žmogaus delnų ir santuokos liniją ar horoskopą, galima pamatyti, ar žmogus stengėsi ar nesistengė nieko savo gyvenime pakeisti.

Jeigu žiūrėsime į santuokos linijas, tai ten yra linijos, kurios parodo ne tik santuoką, bet žmogaus prisirišimus bei artimesnius santykius. Teisingiausia šiandien santuokos linijas traktuoti kaip prisirišimo linijas. Šios linijos žymi stipriausius prisirišimus, tačiau jos ne visada gali reikšti santuoką, tai gali būti stiprūs jausmai ir išgyvenimai.

Priklausomai nuo to, kaip atrodo santuokos linijos, jos gali rodyti jau vedusio partnerio atėjimą į žmogaus gyvenimą. Arba gali parodyti netgi labai neordinarios asmenybės atėjimą į jūsų gyvenimą. Tačiau kaip rodo praktika, tai nebūtinai visada gali būti partneris. Tai gali būti prisirišimas prie vaiko arba netgi prie gyvūno.

Santuokos linijų išsidėstyme amžiaus diapazonas yra skaičiuojamas nuo nulio iki penkiasdešimties metų, vidurys reiškia dvidešimt penkerius metus.

Priklausomai nuo to, kaip atrodo linijos, toks partneris gali ateiti į jūsų gyvenimą. Jeigu santuokos linijos gale yra išsišakojimas į tris linijas, trišakis - tai jums labai pasisekė, nes sulauksite sėkmingo žmogaus.

Taigi iškyla klausimas, kaip suprasti, kada bus vestuvės? Jeigu žiūrėsime pagal visatos dėsnius, tai kuomet vyras ir moteris turi intymius santykius, juos reikėtų įvardinti kaip vyrą ir žmoną, tačiau kodėl tokie santykiai ne visada pasibaigia santuoka? Tai dažnai priklauso nuo moters savigarbos ir vyro atsakomybės.

Mes visada pritraukiame į savo gyvenimą būtent tokį žmogų, kokie esame mes patys. Jeigu jūsų netenkina aplinka, kuri jus supa, tai vertėtų pažvelgti į savo vidų. Jeigu jūs manote, kad jums pasisekė su jus supančiais žmonėmis, tai tik dėl to, kad jūs esate sėkmingi. Todėl jeigu norite pritraukti į savo gyvenimą dorus žmones, tiesiog tapkite tokiais žmonėmis.

Kiekvienas atvejis yra individualus ir jį reikėtų žiūrėti individualiai, čia buvo pateiktos bendros rekomendacijos.

Linkiu Jums ko geriausios kloties!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kandidatų į prezidentus reitinguose – paskutinė didelė mįslė (171)

Kandidatų į prezidentus reitinguose į antrą vietą stipriai padidinusi savo populiarumą iškopė...

Po skandalo Pravieniškėse – košmaras Alytuje: „bachūrai“ pademonstravo, kas zonoje yra valdžia (4)

Alytaus pataisos namuose , kur bausmę atlieka už sunkius ir labai sunkius nusikaltimus nuteisti...

Daugybę metų prekyboje skaičiuojantys Lietuvos verslininkai: sumažinti kainų – neįmanoma (70)

Beveik 19 metų prekybos verslu Lietuvoje užsiimantys Valdas Čeilutka ir Saulius Jurkus įsitikinę...

Robotai gviešiasi europiečių darbo vietų – ypač pažeidžiama – Lietuva (36)

Robotai taikosi į žmonių darbo vietas Europoje, ir ypač pažeidžiamos atrodo šalys iš...

Orai: plikledis primins apie artėjančią žiemą (1)

Artėjantis savaitgalis bus žiemiškai vėsus, tačiau termometro stulpelis į minuso pusę persiris...

Ar lėktuvas galėtų tęsti skrydį, jei sugestų trys iš keturių variklių?

„Boeing 747“ – tai laineris kartais vadinamas dangaus karaliene. Šis įspūdingas lėktuvas...

Nemalonūs parazitai, platinantys pavojingas ligas: dabar jų aktyvumo metas

Žiema ne už kalnų ir nors jau pamiršome musių zyzimą, kovą su geliančiais uodais, kenkėjų...

Vairuotojus įspėja apie plikledį: priminė, kurios vietos pavojingiausios

Lapkričiui nebūdingus ganėtinai šiltus orus, teigia sinoptikai, netruks pakeisti šaltukas. Jau...

15 kg priaugusi Natalija Bunkė dabar save vadina plius dydžio modeliu: dar niekada tiek daug nesvėriau (61)

Atlikėjai Natalijai Bunkei tikrai galima pavydėti žavesio. Tačiau pati dainininkė savo grožio...

Slaugytojas tarsi iš siaubo filmo įtariamas sąmoningai numarinęs virtinę pacientų kai nebeturėjo, ko vogti, ieškojo naujų aukų (24)

Ne vienerius metus slaugos namuose Vokietijoje dirbęs lenkų tautybės slaugytojas pražudė...