aA

2008 m. gegužės 25 - birželio 1 d.

Ožiaragius šią savaitę apims nenumaldomas noras aktyviai dirbti. Jūs pajusite malonumą tvarkyti kasdienius reikalus. Tai gali nulemti tam tikrus teigiamus pokyčius tarnyboje. Bet atminkite, kad paaukštinimas ne tik suteiks moralinį pasitenkinimą, bet ir pareikalaus išlaidų, susijusių su atitinkamomis iškilmėmis.

Vandeniui šią savaitę rekomenduojama be ypatingo reikalo neprisiimti naujų didelių įsipareigojimų. Juos įvykdyti bus labai sunku, be to, ir bendraminčiai dabar jūsų neparems. Seniai numatytus planus pradėkite realizuoti ne anksčiau kaip antroje savaitės pusėje. Tuomet gerokai padidės tikimybė, kad bus pasiektas teigiamas rezultatas.

Žuvys visą savaitę turės daug ir atkakliai dirbti. Galite neabejoti, kad visos šios pastangos nenueis veltui ir už jūsų darbą bus deramai atlyginta tiek materialiniu, tiek moraliniu požiūriu. Savaitės pabaiga puikiai tinka linksmam bendravimui su bičiuliais ir artimaisiais, kurių jau seniai nematėte.

Avinas šią savaitę turėtų daug bendrauti su kolegomis. Galite gauti naudingų pasiūlymų, kuriuos teks svarstyti kartu su partneriais. Neatidėliokite sprendimų priėmimo. Taip pat palankiai klostysis kontaktai su valdininkais, dokumentų tvarkymas. Aukštesnėms instancijoms adresuoti jūsų prašymai bus patenkinti.

Jaučiai turi gerai apgalvoti darbe susiklosčiusias aplinkybes. Pamėginkite išpešti naudos iš šios situacijos. Jūs nesunkiai pelnysite pripažinimą bet kurioje srityje, jei jūsų sprendimai ir poelgiai šią savaitę remsis tvirtu įsitikinimu, kad esate teisūs ir turite pakankamai jėgų tikslui pasiekti.

Dvyniams pavyks užmegzti kontaktus su potencialiais verslo partneriais. Tik turite derybose pademonstruoti visus savo organizacinius sugebėjimus ir profesionalumą. Šiuose susitikimuose sudaryti sandoriai jums leis ne tik pagerinti materialinę padėtį ir išplėsti savo dabartinį verslą, bet ir imtis naujų, įdomesnių darbų.

Vėžiams primygtinai rekomenduojama neišsisukinėti nuo reikalų ir neužkrauti savo darbo kitiems. Tai gali ne tik sudaryti papildomų problemų, bet ir pakirsti jūsų autoritetą aplinkinių akyse. Jei norite įkopti į sėkmės viršūnę, tai pirmiausia pasikliaukite savo jėgomis, o jei jų nepakaks, tai tuomet jau prašykite kitų pagalbos.

Liūtai užmegs naudingų pažinčių su reikalingais žmonėmis. Bendravimas su jais artimiausiomis dienomis jums suteiks galimybę realizuoti savo kūrybines ir profesines ambicijas, taip pat pakelti savo statusą aplinkinių akyse. Šią savaitę jūs sėkmingai sutvarkysite reikalus, susijusius su būsto remontu.

Mergelės šią savaitę pasieks naujas karjeros aukštumas ir išsvajotą materialinę gerovę. Tam prireiks visų jūsų sugebėjimų, talento ir atkaklumo. Nenumokite ranka į aplinkinių pagalbą: užimti naujas pozicijas jums padės bendras darbas ir kolektyvi kūryba.

Svarstyklėms ši savaitė bus palanki visais atžvilgiais. Artimiausiu metu jūs gausite tai, apie ką anksčiau tik svajojote. Knygos jums atvers daug naujo ir įdomaus. Visuose darbuose galite tikėtis aplinkinių pagalbos. Ruoškitės gauti dovanų iš artimų žmonių.

Skorpionai pajus turį kelti savo išsilavinimo lygį. Kitą savaitę taps aktualūs mokymosi klausimai, bus svarbu efektyviai ir laiku panaudoti turimą informaciją. Verslo srityje galite tikėtis naudingos partnerystės, jeigu laiku rasite bendraminčių ir sužavėsite juos savo idėjomis.

Šauliai šią savaitę galės sėkmingai realizuoti seniai puoselėjamus sumanymus, susijusius su buto ar namo pertvarkymu. Šis darbas, žinoma, bus ne iš lengvųjų, bet galutinis rezultatas ne tik nudžiugins jus, bet ir pelnys aukščiausią artimųjų įvertinimą.

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Policija pateikė 7 miestų gatvių sąrašą, kur stovės „trikojai“: Vilniuje jų – per 30 (163)

Keliuose atsiradus „trikojais“ pramintiems mobiliems greičio matavimo įrenginiams vairuotojai...

KT padėjo tašką dėl atliekų deginimo jėgainių: statybų ribojimai prieštarauja Konstitucijai (22)

Konstitucinis teismas (KT) antradienį paskelbė sprendimą dėl valdančiųjų priimtų Atliekų...

Prorusiški separatistai puolė Ukrainos pajėgas, šaudyta Minsko susitarimais uždraustais ginklais žuvo vienas karys, keturi sužeisti (74)

Vasario 18 d. ryte prorusiški separatistai puolė Ukrainos kariuomenės pozicijas, esančias netoli...

Statybininkams Kaune moka ir per 4 tūkstančius eurų: yra dvi priežastys (9)

Kauno miesto savivaldybės administracijos vykdyto viešojo pirkimo konkurse kapitaliniams lopšelio...

Gyvai / Krentantys Putino reitingai: ką reiškia tokie signalai ir kokios gali būti jų pasekmės?

„Levada Center“ nuomonių apklausų duomenimis, pasitikėjimo Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu...

Automobilių taršos mokestis dar neįsigaliojo, bet jau veikia: rinkoje pastebima pokyčių (289)

„Kalbos apie automobilių taršos mokestį galimai šiek tiek prisidėjo prie pokyčių Lietuvos...

Kokių vaiko pinigų tikisi ir daug, ir mažai uždirbantys tėvai

Didžioji dalis Lietuvos gyventojų palaiko vaiko pinigus, ir tik mažesnioji mano, kad vietoj jų...

Savivaldybės: nauja tvarka vėl brangins atliekų tvarkymą gyventojams (15)

Aplinkos ministerijos siūlomas naujasis atliekų tvarkymo kainodaros modelis ne tik vėl brangins...

„Lidl“ atsisako pirkėjams įprastų plastikinių maišelių (14)

„Lidl“ pirmasis iš didžiųjų prekybos tinklų Lietuvoje atsisako vienkartinių plastikinių...

|Maža didelių žinių kaina