aA
Sužinokite, ką žada Rytų horoskopas jums šiemet:
© Vida Press

Ožiaragiams Naujieji metai žada daug reikšmingų įvykių tiek darbe, tiek namuose. Pirmosiomis 2015 metų savaitėmis jūs įgyvendinsite seniai numatytus pertvarkymus darbovietėje. Tai susiję su kadrų kaita. Jeigu jums prireiks artimųjų paramos, nesidrovėkite jos paprašyti ir neatstumkite ištiestos pagalbos rankos.

Vandeniai kitais metais produktyviai dirbs ir kops karjeros laiptais. Į galvą ateisiančios idėjos gali tapti tikrai didingų projektų pradžia. Jums primygtinai rekomenduojama atsisakyti bet kokios rizikos. Visus sumanymus įgyvendinkite apgalvotai ir etapais, skuba ir azartas čia gali tik pakenkti.

TAIP PAT SKAITYKITE:

2015 m. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Naglis Šulija: linkiu visiems sveiko proto, nes 2015 m. jo prireiks labiausiai

Astrotarologė Lana Kutkytė: kas mūsų laukia 2015 m.

Astrologės Palmiros prognozė: 2015 m. - nelaimėliai du Zodiako ženklai

Žuvys ateinančiais metais turėtų laikytis lūkuriavimo pozicijos. Kad ir ką jums sakytų aplinkiniai, nemėginkite aprėpti to, kas neaprėpiama, nes galite prarasti ir tai, ką jau turite. Verčiau atlikite vieną darbą, bet gerai. Neskubėkite priimti sprendimų, kadangi pažiūrėti geniali idėja gali būti apskritai nereali.

Avinus darbe lydės sėkmė. Labai galimas daiktas, kad kitais metais vyresnybė deramai įvertins jūsų nuopelnus ir gal netgi pasiūlys pereiti į atsakingesnes ir geriau apmokamas pareigas. Kitaip tariant, šio Zodiako ženklo atstovai turi visas galimybes pasiekti reikšmingų profesinės veiklos laimėjimų. Šeimoje vyraus santarvė.

Jaučiai kitąmet pirmiausia neturėtų lįsti į skolas. Pagunda pagerinti savo finansinę padėtį pasiskolinus pinigų iš draugų ar giminių bus labai didelė. Bet šito jokiu būdu nereikėtų daryti, kadangi dėl objektyvių priežasčių grąžinti skolas bus labai sunku, o tai gali sukelti krizę jūsų santykiuose su skolintojais.

Dvyniai turėtų nustoti dėtis dideliais viršininkais. Ateinančiais metais pasistenkite duoti mažiau visokiausių nurodymų ir kritinių pastabų, kad nesukeltumėte aplinkinių žmonių nepasitenkinimo. 2015 metai žada būti palankūs finansinio stabilumo ir uždarbio požiūriu. Tiesa, artimiausiais mėnesiais galite turėti ir didelių išlaidų.

Vėžiai ateinančiais metais galės atnaujinti nutrūkusius ryšius su draugais ir giminėmis. Maksimaliai išnaudokite būsimą palankų laikotarpį, suraskite visus, kurie jums kadaise buvo artimi ir brangūs, pamirškite senas nuoskaudas. Darbe galėsite sustiprinti savo pozicijas ir autoritetą kolegų ir vyresnybės akyse.

Liūtai kitais metais turės gerą progą žengti pirmuosius puikios karjeros žingsnius. Palankiai susiklosčiusios aplinkybės jums leis realizuoti senus planus, bendravimas su vyresnybe bus daug žadantis ir perspektyvus. Jūs pajusite, kaip didėja jūsų kūrybinis potencialas. Turėsite galimybę išmėginti savo jėgas visiškai naujoje srityje.

Mergelės bus labai aktyvios ir priims netikėtus sprendimus. Naujaisiais metais visos aplinkybės klostysis labai palankiai. Jūs tvirtai sieksite užsibrėžto tikslo. Čia jums daug padės artimi žmonės. Metai bus labai sėkmingi ir materialiniu požiūriu - jūsų laukia pastovios įplaukos, atgausite anksčiau paskolintus pinigus.

Svarstyklės kitais metais atskleis anksčiau nežinomus savo talentus, tai gerokai suaktyvins profesinį ir visuomeninį gyvenimą. Daugelis jūsų aplinkos žmonių ir vyresnybė pritars jūsų iniciatyvoms. Pirmosios 2015-ųjų dienos bus tinkamas metas parengti planus visiems 12 mėnesių. Palankios permainos laukia visose gyvenimo srityse.

Skorpionai ateinančiais metais galės sutvarkyti kadaise atidėtus reikalus ir sureguliuoti neišspręstas problemas. Jūs jau seniai supratote, kad šios problemos trukdo žengti į priekį, bet išspręsti jų anksčiau nebuvo galimybės dėl objektyvių priežasčių. Metai bus stabilūs finansiniu požiūriu: pinigų jums netrūks, be to, padidės jūsų alga.

Šauliams ateinantys metai pirmiausia žada stipresnius ryšius šeimoje. Reikia pamiršti visas abipuses nuoskaudas ir atsisakyti tuščių nepagrįstų kaltinimų. Labai padidės jūsų domėjimasis filosofija, lavinimosi ir auklėjimo klausimais. Bet daugiausia dėmesio reikėtų skirti savitarpio santykiams su sutuoktiniu.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Mažas ir visų pamirštas regionas, kurio vertė Kremliui – neįkainojama: mes bijome kalbėti (132)

Kad išvengtų sankcijų, Kremlius suka aplinkkeliais: naudojantis šalia Juodosios jūros esančiu...

Mažo Šveicarijos miestelio triumfas ir tragedija: geriausiais laikais „Ferrari“ ir „Porshe“ net nebuvo prabanga (6)

Sparčiai tiksint laikrodžiui ir artėjant „Brexit“ valandai, Europos miestai varžosi...

Šaltis jau greit sukaustys Lietuvą: ruoškitės – bus ir sniego pusnų (47)

Sekmadienio naktį maloniai paspaus šaltukas ir kai kur truputį pasnigs. Rimtesnio sniego sulauksime...

Žemė atakuoja Marsą: mokslininkai papasakojo, kokie pavojai tyko žmonių Raudonojoje planetoje (47)

Turbūt daugelis matėte filmų apie taikius Žemės gyventojus atakuojančius agresyvius marsiečius....

Nepilnametės išžaginimas mokyklos personalo nesukrėtė: visos jos čia tokios (215)

Stūmė, spyrė kojomis, kando. Prievartautojas atsitraukė, tačiau grįžo ir su visa jėga...

Praėjus 32 metams po mažamečių nužudymo trūko žudiko kantrybė teisme paskelbta siaubą keliančių nuotraukų (35)

Didžiojoje Britanijoje paskelbtas nuosprendis didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje:...

Ne visi pedagogai verti šio vardo: šaukštas deguto sugadino medaus statinę (60)

Įžengusius į kabinetą rimtomis akimis nužvelgia trys iškiliausi Lietuvos partizaninių kovų...

Vytautas Landsbergis: negalima žiūrėti į gerovę tik iš ekonominės perspektyvos (2517)

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ( TS–LKD ) garbės pirmininkas,...

Kristina susirūpino, ką valgo, kai smarkiai susirgo: pakeitusi kelis dalykus, dabar jaučiasi puikiai (24)

Vilnietė Kristina Bondar sveika mityba susidomėjo stipriai sušlubavus sveikatai. Moteris buvo...

7 raudonosios arbatos privalumai (8)

Raudonoji ( rooibo s) arbata – tai raudonoji žolelių arbata, gaminama iš fermentuotų...