aA
Kai užklumpa ligos, dažnas klausia: už ką man? Ką aš blogo padariau? Kažkodėl manoma, kad ligos atsiranda dėl netinkamo gyvenimo, blogų darbų ir minčių. Tačiau sunkiomis ligomis serga ir šventi žmonės, vienuoliai bei vaikai ir kūdikiai. Kokių nuodėmių jie galėjo turėti? Galbūt jie jas atsinešė iš praėjusio gyvenimo? Pasaulyje gyvena nemažai žmonių, kurie yra tuo įsitikinę.
© Shutterstock nuotr.

Dvidešimt septynerius gyvenimo metus britė Sherrie Jenner kartą per mėnesį patirdavo itin stiprų migrenos priepuolį. Šiuo metu 64-erių metų moteris tris dienas per mėnesį turėjo kęsti aštrų, deginantį skausmą po dešiniąja akimi. Skausmas buvo toks stiprus, kad Sh. Jenner tuo metu negalėdavo nieko kito, tik gulėti lovoje aklinoje tamsoje.

Jau tris mėnesius medicinos klinikos registratore dirbanti moteris nebepatiria jokių priepuolių. Ji teigia, kad ją išgydė ne vaistai, bet… stebuklas. Sh. Jenner įsitikinusi, kad skausmas nebepasikartoja dėl terapijos, kurios metu grįždavo į praėjusį gyvenimą.

Kaip vyko alternatyvus gydymas? Moteris buvo užhipnotizuota, kad atgytų pasąmonės prisiminimai apie praėjusius gyvenimus ir inkarnacijas. Daugumai toks gydymas atrodo kaip iš mokslinės fantastikos filmų. Tačiau išbandžiusieji šią terapiją tvirtai tiki, kad yra ne tik įmanoma „susisiekti“ su praėjusiais gyvenimais skirtinguose laikotarpiuose, bet gali ir padėti išspręsti problemas šiame gyvenime.

Pastaruoju metu britų salose pastebimas itin didelis susidomėjimas minėta terapija, hipnoze, kuri esą gali išgydyti įvairius fizinius negalavimus, tarp jų migrenas, odos ligas, dirgliosios žarnos simptomą. Teigiama, kad žmogaus pasąmonėje saugoma informacija apie patirtas traumas iš visų praėjusių gyvenimų, todėl galima atsikratyti jų padarinių.

Grįžimo į praeitą gyvenimą gydymą taikantys terapeutai dažniausiai būna baigę hipnozės terapijos kursus, tačiau jokių specialių mokslų jiems nėra. Nepaisant to, tikinčių tokių gydytojų galiomis kasmet daugėja.

Anksčiau Sherrie Jenner niekada nebuvo bandžiusi alternatyvių gydymo būdų. Pati prisipažįsta, kad į tokį gydymą žiūrėjo ciniškai. Tačiau, kai visi tradiciniai gydymo būdai buvo išbandyti, moteris nusprendė, kad neturi ką prarasti, todėl ryžosi nueiti į terapijos seansą. Sherrie buvo tokioje neviltyje, kad jai nerūpėjo, kai jos vyras pasijuokė iš šio sumanymo.

„Tai buvo pirmas kartas, kai buvau užhipnotizuota, todėl nežinojau, ko tikėtis. Jaučiausi visiškai atsipalaidavusi ir pažįstamoje aplinkoje. Iš pradžių pamačiau dvi mažas, įdegusias pėdas. Paskui pastebėjau, kad mano strėnas dengia raištis. Aš buvau keturiolikmetis berniūkštis, stovintis vešliose džiunglėse.

Instinktyviai žinojau, kad esu Pietų Amerikoje prieš 200 metų. Tolumoje mačiau savo trobelę ir dariausi lanką, nes buvau alkanas ir reikėjo kažką suvalgyti. Kai terapeutas paklausė, ar man skauda, aš atsakiau, kad skauda širdį, nes visi mane atstūmė. Paskui aš nukeliavau laiku dar toliau. Man buvo dveji metai. Sėdėjau kojas pasikišęs po užpakaliu, prie laužo.

Staiga man į akį įkrito žarija ir mano mama pradėjo rėkti. Paskui vėl mačiau save kaip keturiolikmetį paauglį, kuris buvo netekęs dešinės akies (tos pačios, kuri sukeldavo migrenos priepuolius). Nors daugelis žmonių yra skeptiški, tačiau manoma, kad pažadinus atmintį, anksčiau ar vėliau pajuntamas pagerėjimas.

Toliau terapijoje naudojama vizualizacija. Pacientas turi įsivaizduoti tą asmenį, kuriuo buvo praėjusiame gyvenime. Sherrie turėjo įsivaizduoti, kad ji yra tas berniukas iš Pietų Amerikos džiunglių, be randų, su sveika akimi ir apsuptas draugų. Ji teigia, kad tai ir lėmė pagijimą nuo beveik tris dešimtmečius trukusių migrenos priepuolių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Visiškai išteisintas Balčiūnas: dar pagalvosiu, ar reikalausiu kompensacijos už pareigūnų neprofesionalumą (21)

Namų šturmas paryčiais, dešimt parų areštinėje ir penkeri metai teismo proceso, kol buvęs...

Pasaulio nepripažintoje Europos „šalyje“ klesti komunizmas: vietiniams negalima išvykti, o turistams – fotografuoti (292)

Yra tokia vieta Europos žemėlapyje, kurioje nesuprantamais būdais klesti komunizmas . Visos...

Išlydėjusi 11-metį sūnų į mokyklą motina tokios tragedijos nesitikėjo (8)

Kartais turi nutikti kas nors labai nelaimingo, kad sužinotume, kokie nuostabūs žmonės mus supa....

Sunerimę Čeponis ir Sirvydis pateisina Šaro rimbą, bet siūlo keisti „Žalgirio“ žaidimą (29)

„Stengsiuosi, kad mūsų vyrai pataptų vėl tokiais pačiais žmonėmis, kokie jie buvo...

Paaiškėjo neįtikėtina tragedijos priežastis – vienas neatsargus rankos mostas pražudė 5 asmenų šeimą (8)

Remiantis naujausiais žiniasklaidos pranešimais, vienas iš hidroplano keleivių, darydamas...

Sveikatos specialistė sukritikavo naują visuomenės įprotį: kodėl į tualetą nereikėtų neštis telefono (23)

Visi nuo pat vaikystės žinome, kad rankas reikia plauti pasinaudojus tualetu, prieš valgį ar...

Mokslininkė įkvėpimo sėmėsi iš Nobelio premijos laureato: svarbiausia nepasiduoti po nesėkmių (8)

Jaunoji neuromokslininkė dr. Julija Krupič, prieš 12 metų baigusi fizikos studijas Vilniaus...

Kitas aktoriaus Nicolo Cage'o veidas: 54-erių aktorius demonstravo sugebėjimus lovoje (2)

Dramoje „Between Worlds“ vieną iš pagrindinių personažų įkūnijusiam Nicolui Cage‘ui...

Psichologų patarimai, kaip palikti žmogų, suteikiant jam kuo mažiau skausmo (6)

Vienas iš nemaloniausių dalykų gyvenime – būti paliktam. Tiesa, būti tuo, kuris nutraukia...

Užklupusi liga parodė Lietuvos institucijų grimasas: ar ten sėdintys jaučiasi nuo visko apsaugoti? (9)

Oi kaip neretai man norisi pakartoti tą garsiąją AtA Bobelio frazę – mūsų Seimas bukas. Ir...