Ugnis, oras, žemė ir vanduo- tai keturios 12-os astrologinių ženklų grupės. Ši kategorija - svarbiausias suderinamumo (biologinio ir psichologinio ) faktorius, kuris sąlygoja tvirtą bendravimą.
Astrologija
Aišku, kad du žmonės, gimę po skirtingais ženklais, gali vienas kitą seksualiai patenkinti. Tačiau ilgesnei pažinčiai ir tarpusavio supratimui, geriausia pasirinkti tos pačios grupės ženklo partnerį. Ženklų paskirstymo į grupes principas- jų padėtis horoskope pagal tarpusavio santykį (120). Panagrinėkim kiekvieną grupę.

UGNIS: Avinas, Liūtas, Šaulys.

Pagrindinis šios grupės bruožas- tai aktyvumas, energija. Šie trys ženklai susiję su ugniniais, aktyviais protiniais ir lytiniais procesais ir šie ženklai tarpusavyje nėra taip stipriai susaistyti, kaip vandens ženklai. Netgi pačiame tampriausiame šių ženklų ryšyje egzistuoja kažkas panašaus į draugystę, brolybę. Kiekviena pusė nori gyventi savarankiškai ir retai, individualumo praradimo kaina bei savo gyvenimą primeta kitam žmogui.

Šioje grupėje galime sutikti daugelį porų, kurios gali ilgai iškęsti išsiskyrimo periodus ir vienas kitam išlaikyti pačius stipriausius jausmus, bet tuo pačiu ir turėti savų tikslų. Šios grupės raktinis žodis- asmeninė nepriklausomybė. Nors visi šio ženklo žmonės karštakošiai, jų protas susikoncentravęs ties karjera, finansais ir jie nori būti dėmesio centre. Tam tikrą naudą ugnies ženklai gali turėti iš žemiškos grupės.

Lytinio bendravimo srityje ugnies ženklų žmonės priklauso aistringųjų kategorijai, yra gana agresyvūs. Visi trys labai linkę bendrauti. Svarbiausias lozungas- gyvenk ir leisk gyventi kitam.

ŽEMĖ: Jautis, Mergelė, Ožiaragis.

Pagrindinis šių ženklų bruožas- praktiškumas. Šie trys ženklai susiję su atsitiktiniais, tam tikrais pasyviais fiziniais ir jausminiais procesais, o jų santykiai tvirti ir tampriai tarpusavyje susiję. Šių ženklų žmonės susirenka siekdami savų tikslų. Savo partneryje kiekvienas nori rasti priklausomybę ir pastovumą. Šioje grupėje yra porų, kurios sujungia savo finansinius ir socialinius resursus tam, kad kartu užkariautų pasaulį. Jų kasdienybė laisva nuo emocinių kraštutinumų.

Šios grupės raktinis žodis- bendras darbas. Šios grupės žmonės yra geidulingi, tačiau gali gerai kontroliuoti savo aistrą, norėdami pasiekti savo tikslą. Jie- “žemės druska”.

Lytinio bendravimo požiūriu, priklausą “gyvuliškos” aistros kategorijai, jie gana pasyvūs. Svarbiausias santykių palaikymo principas- kokia man bus nauda iš to, jei aš tau kažką duosiu?...

ORAS: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.

Esminis šio ženklo bruožas - intelektas. Šie ženklai susiję su lengvais, neapsunkinančiais protiniais ir jausminiais procesais ir jų ryšiai nepastovūs bei kintantys. Jų lytinio susidomėjimo palaikymui reikia rasti tokio pat proto (jie reikalauja to paties intelekto) žmogų. Kiekvienas ieško partnerio, pasiruošusio eksperimentuoti visose gyvenimo srityse.

Šiems žmonėms lengva atsibosti. Jų tarpe mes randame savo srities meistrų: mokslininkų, medikų, išradėjų, aktorių, dainininkų, šokėjų. Šios grupės raktinis žodis- intelektas. Visi trys ženklai myli protu, retai visiškai atsiduodami. Jie gali naudotis vandens ženklų jausmų gilumu ir jų stipriomis emocijomis.

Lytinių santykių požiūriu, šių ženklų žmonės priklauso “eksperimentatorių” grupei ir būtinai viską išbando. Jie sako, kad jų jausmai gilūs, tačiau dažniausiai juos kontroliuoja protas. Pasaulį, žmones ir įvykius jie mato kaip teatro aktorius ir pjesę.

VANDUO: Vėžys, Skorpionas, Žuvys.

Esminis šios grupės bruožas- emocijos. Šie ženklai susiję su aistra, giliais emociniais procesais, šioje grupėje egzistuoja toks požiūris į pasaulį: viskas meilei ir tegul visas pasaulis lekia velniop. Šios grupės nariai dažniausiai susiję asmeninių pažadų grandinėmis. Čia negali egzistuoti individualumas: kiekvienas turi būti siejamas su mylinčiu.

Šioje grupėje mes randame kūrybingus ir nepastovius žmones. Meilužiai praktiškai neišskiriami. Kiekvienas savo partneryje ieško seksualinio ir moralinio pasitenkinimo. Visi trys ženklai pernelyg aistringi, kartais iki ribos. Esminis šios grupės žodis- tarpusavio priklausomybė. Ši grupė galėtų pasinaudoti kai kuriais ugnies ženklų ekstravagantiškais ir žemiškų - praktiškais bruožais.

Lytinių santykių požiūriu, jie priklauso “rusenantiems žmonėms”, su besitęsiančia meilės aistra. Paprastai jie pasyvūs, bet gali suaktyvėti tam, kad būtų viršesni. Jų lozungas: “Mylėk mane labiausiai, padaryk taip, kad aš jausčiausi reikalingas”.

NEATITINKANČIOS KOMBINACIJOS

Trikampio priešingybė (120 laipsnių), kuri reiškia aukščiausią suderinamumą - kvadratas (90 laipsnių). “Kvadratiniai” santykiai paprastai yra neigiami ir veda link disharmonijos ir nesuderinamumo. Apskritai žmonės, gimę po ženklais, priešingais vienas kitam 90 laipsnių kampu, turi vengti vedybų

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kemzūros prognozė nepradžiugins „Žalgirio“ sirgalių: tai sportas, kitaip nebūna (14)

Laiko patikrintas Kęstučio Kemzūros ir Davido Blatto duetas, panašu, ruošia dirvą dar vienam...

Prabilo dar viena su „Alfa vyru“ pasimatyme buvusi mergina: bandė bėgti, bet jis ją sekė (178)

„Ėjau į troleibusą, jis iš paskos“, – apie bandymą pasprukti nuo „Alfa vyro“ Airino...

DELFI eksperimentas Palangoje atskleidė tikrąją situaciją: nepilnamečių tėvai turėtų sunerimti rezultatai šokiruoja (106)

Prieš pusę metų pradėjo galioti įstatymas, kuris numato, kad alkoholį vartoti gali asmenys nuo...

Visa tiesa apie nuolaidų korteles: kam jos iš tiesų naudingos? (51)

Lojalumo kortelės Lietuvoje atsirado prieš gerus 11 metų ir šiandien jau nieko nebestebina, kad...

Šalys, kuriose labiausiai verta pirkti nekilnojamąjį turtą (7)

Jei turite minčių įsigyti nekilnojamojo turto užsienyje, tikriausiai svarstote, kokios šalys tam...

Po skandalo užsiaugintą sekėjų armiją Emma lepina erotiškais kadrais: man tai kasdienės asmenukės (5)

Balandžio mėnesį beveik visą Lietuvą savo pasisakymais ir išvaizda nustebinusi Emma Hulse...

Iš kojų verčiančios vestuvių akimirkos: kai nuotraukos priverčia raudonuoti iš gėdos (82)

Dažniausiai vestuvių nuotraukose pozuojantys jaunieji ir svečiai atrodo it nulieti modeliai,...

Žinomi ir daugiavaikiai – kurios Holivudo žvaigždės turi daugiausiai vaikų?

Nors daugelis Holivudo žvaigždžių nuolat sukasi filmavimo aikštelėse, tai jiems ne kliūtis...

10 „Instagram“ paskyrų, kurias turėtumėte sekti, jei esate kelionių mėgėjas (1)

Čia rasite nurodytas 10 socialinio tinklo Instagram paskyrų, kurių savininkai jaučia didžiulę...

Kojoje pastebėjo keistą reiškinį: gydytoja paaiškino, ką reikėtų daryti (9)

„Visą dieną vienoje kojos vietoje kone be perstojo timpčioja raumuo. Ką tai reiškia ir ką...