aA


Žmogaus asmenybei, charakteriui ir elgesiui turi įtakos ir skaičiai, pirmiausia – gimimo datos. Ką jie lemia, nagrinėja numerologija, vadinama skaitmenine psichodiag­nostika. Pasak numerologijos žinovo, reiki specialisto, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų nario Sigito Povilaičio, numerologiją galima laikyti viena iš netradicinės medicinos sričių, kuri gali padėti mums geriau pažinti save, pagerinti emocinę ir psichologinę būseną, fizinę sveikatą, sumažinti įtampą. Pasitelkus ją įmanoma identifikuoti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus vietas.
© Shutterstock nuotr.

Užkoduota informacija

Nuo seniausių laikų tikima, kad skaičiuose užkoduota tam tikra informacija: vieni laikomi laimingais, kiti nešančiais nelaimę, kai kurie vadinami sėkmės skaičiais, yra simbolizuojančių blogio jėgas, mirtį ir pan.

Numerologijoje svarbiausia žmogaus gimimo data, laikas, vardas ir pavardė, taip pat tėvo vardas ir pavardė. Remdamasis šiais duomenimis aš sudarinėju numerologinius kodus ir individua­lius numerologinius horoskopus. Per konsultacijas taikau ir integralinę numerologiją – taip vadinama numerologijos ir astrologijos sintezė“, – aiškina S. Povilaitis.
Numerologiniai kodai (tam tikra skaičių seka) padeda sustip­rinti ir harmonizuoti žmogaus kūną bei psichoemocinę būseną, jie naudojami ir pažeistų organų būklei atkurti. Integralinė numerologija pagelbėja sprendžiant emocines, psichologines, sveikatos problemas, gerinant tarpusavio santykius, skatina tobulėti dvasiškai, pajusti vidinę pusiausvyrą ir padeda siekti užsibrėžtų tikslų.

Numerologinis horoskopas parodo žmogaus organizmo būklę, leidžia geriau suprasti asmenybę, įvertinti jos trūkumus ir privalumus. Pasitelkus šią informaciją galima atkurti harmoniją visais pasąmonės lygmenimis, sumažinti įtampą, parinkti tinkamas priemones, stiprinančias silp­nąsias organizmo vietas, – mineralus, spalvas, vaistažoles, maistą.

Mus veikia visos planetos

Pasak pašnekovo, skaičiai susiję su Saulės sistemos planetomis, todėl mus veikia. Jie yra universalios visatos energijos išraiškos forma ir patys skleidžia energiją (pagal kitas teorijas skaičiai, kaip ir planetos, skleidžia vibracijas). Dabar jau nebeabejojama, kad tam tikrą įtaką žmogui daro artimiausi dangaus kūnai – Saulė ir Mėnulis. Tai įrodyta moksliniais tyrimais, pripažįsta ir tradicinės medicinos atstovai.

Vis plačiau kalbama apie neigiamą magnetinių audrų poveikį sveikatai, ypač širdies ir kraujagyslių sistemai, Mėnulio fazių įtaką psichinei sveikatai, per pilnatį paūmėja psichikos ligos, padidėja emocinis nestabilumas. Mus veikia ir kitos planetos, tik šiek tiek silpniau, jų poveikis pasireiškia pasąmonės, o ne fiziniu lygmeniu.

Numerologinėje struktūroje kiekvieną planetą atitinka tam tikras skaičius: Saulę – vienetas, Mėnulį – dvejetas, Marsą – trejetas, Merkurijų – ketvertas, Jupiterį – penketas, Venerą – šešetas, Saturną – septynetas, Uraną – aštuonetas, Neptūną – devynetas. Be to, kiekviena planeta globoja tam tikras žmogaus organizmo vietas, sistemas ir jas veikia.

Asmenybės raktas – gimimo data

Kiekvienas iš mūsų gimstame su tam tikru skaičiumi. Jis vadinamas įvairiai: visu gimimo datos skaičiumi, likimo, asmeniniu, gyvenimo kelio skaičiumi. Jį apskaičiuoti nesunku. Reikia sudėti tris gimimo datą sudarančius skaičius – metų, mėnesio ir dienos, kol gausime vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, 1985 07 24. Taigi 1 + 9 + 8 + 5 + 7 + 2 + 4 = 34; 3 + 4 = 7.

Atskiri gimimo datos skaičiai irgi turi savo reikšmes. Gimimo dienos skaičius yra vienas iš svarbiausių, teigia S. Povilaitis. Jeigu jis dviženklis, žmogus turi abiejų jį sudarančių skaitmenų savybių ir juos sudėjus gauto skaitmens savybių. Jis atitinka fizinį kūną, mėnesio skaičius simbolizuoja emocijas ir jausmus, o metų skaičius – tai protas, siekiai, planai.

Šie skaičiai, ypač gimimo dienos, daug pasako ir apie asmenybės tipą, charakterį, atskleidžia jo prieštaravimus. Remdamiesi visa šia informacija numerologijos žinovai gali nustatyti svarbius žmogaus gyvenimo periodus, krizes, sėkmės laikotarpius, pakilimus ir nuopuolius. Žinant juos lengviau planuoti savo veik­lą, karjerą, priimti sprendimus.

Viskas priklauso nuo mūsų pačių

Gimimo dienos, mėnesio ir metų skaičius numerologai ima pagrindu sudarydami individualų sveikatos kodą. Asmeniniai sveikatos kodai gali padėti sustiprinti tradicinės ir natūralios medicinos priemonių poveikį, pasiekti geresnių gydymosi rezultatų. Kai kuriose šalyse sudaromi netgi skaičių kodai nuo tam tikrų ligų, padedantys jas įveikti.
Tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, ar sugebėsime pasinaudoti šia informacija. Numerologas parodo, kaip atlikti meditacijas, harmonizuojančias vidinę energiją, leidžiančias išvengti planetų poveikio (netgi magnetinės audros nebekelia pavojaus arba jį sumažina, nereaguojama ir į Mėnulio fazių pokyčius). Toliau žmogus privalo dirbti savarankiškai.

„Visus įrankius turime, tik nemokame jais naudotis, nes savęs nepažįstame. Pirmiausia turime išmokti pripažinti, kad problema slypi mumyse, o ne aplinkoje. Didžiausia klaida – pasikliauti vien protu ir logika. Tik įsiklausydami į intuiciją galime gyventi harmoningai, pagal gamtos dėsnius“, – sako S. Povilaitis.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Orai: po liūčių vėl sugrįš šiluma (5)

Šiandien Lietuvos orus dar lems nedidelis, į Rytus tolstantis ciklonas .

Po šiurpą keliančio nužudymo – šokiruojantis prisipažinimas: norėjau išvaryti velnią (47)

Diena iš dienos gėrė alkoholinius gėrimus, kol ėmė vaidentis velnias, kurį jis nutarė...

Už 4000 kilometrų likusio dukters kapo pamatyti nebesitikėjo: padėjo 70 metų senumo nuotrauka (8)

93-ejų Jurgis Dirvonskis „ Misija Sibiras ’19“ dalyviams prieš ekspediciją įdavė...

Apklausos: rinkimus Ukrainoje laimėjo Zelenskio partija, pasiekė rekordinį rezultatą atnaujinta 21:31 (228)

Ukrainiečiai sekmadienį suteikė naujajam prezidentui Volodymyrui Zelenskiui mandatą pertvarkyti...

18-mečio vedamas Izraelis antrus metus iš eilės laimėjo 20-mečių Europos čempionatą (22)

Trečius metus iš eilės Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato finale žaidusi Izraelio...

Didžiuliu greičiu atlėkęs BMW rėžėsi į tokios pačios markės visureigį, nukentėjo 19-metis (124)

Sekmadienio vakarą, apie 21 val., Vilniaus pakraštyje, Šiaurės g., susidūrė du BMW...

Rumunijoje rungtynių metu lietuvio trenerį ištiko širdies smūgis (3)

Pasaulio futbolo bendruomenę sukrėtė įvykiai Rumunijoje. Šios šalies čempionato rungtynių metu...

Vilnietę šiurpina vaizdas prie Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios (35)

Priešais Šv. Petro ir Povilo bažnyčią dar neseniai buvo paminklinė lenta, bylojanti, kad čia...

Kaip fizinis aktyvumas gali kenkti jūsų intymiam gyvenimui? (15)

Jūsų užpakaliukas – stangrus, presas – akmeninis, o kojos dar niekada neatrodė taip gerai....

Unikalios vietos lietuvių pamėgtame kurorte: mėnulio žemė, banginių slėnis ir mėlynoji duobė (8)

Daugelis lietuvių Egiptą jau yra aplankę ne vieną ir ne du kartus, tačiau šioje saulėtoje...