aA


Žmogaus asmenybei, charakteriui ir elgesiui turi įtakos ir skaičiai, pirmiausia – gimimo datos. Ką jie lemia, nagrinėja numerologija, vadinama skaitmenine psichodiag­nostika. Pasak numerologijos žinovo, reiki specialisto, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų nario Sigito Povilaičio, numerologiją galima laikyti viena iš netradicinės medicinos sričių, kuri gali padėti mums geriau pažinti save, pagerinti emocinę ir psichologinę būseną, fizinę sveikatą, sumažinti įtampą. Pasitelkus ją įmanoma identifikuoti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus vietas.
© Shutterstock nuotr.

Užkoduota informacija

Nuo seniausių laikų tikima, kad skaičiuose užkoduota tam tikra informacija: vieni laikomi laimingais, kiti nešančiais nelaimę, kai kurie vadinami sėkmės skaičiais, yra simbolizuojančių blogio jėgas, mirtį ir pan.

Numerologijoje svarbiausia žmogaus gimimo data, laikas, vardas ir pavardė, taip pat tėvo vardas ir pavardė. Remdamasis šiais duomenimis aš sudarinėju numerologinius kodus ir individua­lius numerologinius horoskopus. Per konsultacijas taikau ir integralinę numerologiją – taip vadinama numerologijos ir astrologijos sintezė“, – aiškina S. Povilaitis.
Numerologiniai kodai (tam tikra skaičių seka) padeda sustip­rinti ir harmonizuoti žmogaus kūną bei psichoemocinę būseną, jie naudojami ir pažeistų organų būklei atkurti. Integralinė numerologija pagelbėja sprendžiant emocines, psichologines, sveikatos problemas, gerinant tarpusavio santykius, skatina tobulėti dvasiškai, pajusti vidinę pusiausvyrą ir padeda siekti užsibrėžtų tikslų.

Numerologinis horoskopas parodo žmogaus organizmo būklę, leidžia geriau suprasti asmenybę, įvertinti jos trūkumus ir privalumus. Pasitelkus šią informaciją galima atkurti harmoniją visais pasąmonės lygmenimis, sumažinti įtampą, parinkti tinkamas priemones, stiprinančias silp­nąsias organizmo vietas, – mineralus, spalvas, vaistažoles, maistą.

Mus veikia visos planetos

Pasak pašnekovo, skaičiai susiję su Saulės sistemos planetomis, todėl mus veikia. Jie yra universalios visatos energijos išraiškos forma ir patys skleidžia energiją (pagal kitas teorijas skaičiai, kaip ir planetos, skleidžia vibracijas). Dabar jau nebeabejojama, kad tam tikrą įtaką žmogui daro artimiausi dangaus kūnai – Saulė ir Mėnulis. Tai įrodyta moksliniais tyrimais, pripažįsta ir tradicinės medicinos atstovai.

Vis plačiau kalbama apie neigiamą magnetinių audrų poveikį sveikatai, ypač širdies ir kraujagyslių sistemai, Mėnulio fazių įtaką psichinei sveikatai, per pilnatį paūmėja psichikos ligos, padidėja emocinis nestabilumas. Mus veikia ir kitos planetos, tik šiek tiek silpniau, jų poveikis pasireiškia pasąmonės, o ne fiziniu lygmeniu.

Numerologinėje struktūroje kiekvieną planetą atitinka tam tikras skaičius: Saulę – vienetas, Mėnulį – dvejetas, Marsą – trejetas, Merkurijų – ketvertas, Jupiterį – penketas, Venerą – šešetas, Saturną – septynetas, Uraną – aštuonetas, Neptūną – devynetas. Be to, kiekviena planeta globoja tam tikras žmogaus organizmo vietas, sistemas ir jas veikia.

Asmenybės raktas – gimimo data

Kiekvienas iš mūsų gimstame su tam tikru skaičiumi. Jis vadinamas įvairiai: visu gimimo datos skaičiumi, likimo, asmeniniu, gyvenimo kelio skaičiumi. Jį apskaičiuoti nesunku. Reikia sudėti tris gimimo datą sudarančius skaičius – metų, mėnesio ir dienos, kol gausime vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, 1985 07 24. Taigi 1 + 9 + 8 + 5 + 7 + 2 + 4 = 34; 3 + 4 = 7.

Atskiri gimimo datos skaičiai irgi turi savo reikšmes. Gimimo dienos skaičius yra vienas iš svarbiausių, teigia S. Povilaitis. Jeigu jis dviženklis, žmogus turi abiejų jį sudarančių skaitmenų savybių ir juos sudėjus gauto skaitmens savybių. Jis atitinka fizinį kūną, mėnesio skaičius simbolizuoja emocijas ir jausmus, o metų skaičius – tai protas, siekiai, planai.

Šie skaičiai, ypač gimimo dienos, daug pasako ir apie asmenybės tipą, charakterį, atskleidžia jo prieštaravimus. Remdamiesi visa šia informacija numerologijos žinovai gali nustatyti svarbius žmogaus gyvenimo periodus, krizes, sėkmės laikotarpius, pakilimus ir nuopuolius. Žinant juos lengviau planuoti savo veik­lą, karjerą, priimti sprendimus.

Viskas priklauso nuo mūsų pačių

Gimimo dienos, mėnesio ir metų skaičius numerologai ima pagrindu sudarydami individualų sveikatos kodą. Asmeniniai sveikatos kodai gali padėti sustiprinti tradicinės ir natūralios medicinos priemonių poveikį, pasiekti geresnių gydymosi rezultatų. Kai kuriose šalyse sudaromi netgi skaičių kodai nuo tam tikrų ligų, padedantys jas įveikti.
Tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, ar sugebėsime pasinaudoti šia informacija. Numerologas parodo, kaip atlikti meditacijas, harmonizuojančias vidinę energiją, leidžiančias išvengti planetų poveikio (netgi magnetinės audros nebekelia pavojaus arba jį sumažina, nereaguojama ir į Mėnulio fazių pokyčius). Toliau žmogus privalo dirbti savarankiškai.

„Visus įrankius turime, tik nemokame jais naudotis, nes savęs nepažįstame. Pirmiausia turime išmokti pripažinti, kad problema slypi mumyse, o ne aplinkoje. Didžiausia klaida – pasikliauti vien protu ir logika. Tik įsiklausydami į intuiciją galime gyventi harmoningai, pagal gamtos dėsnius“, – sako S. Povilaitis.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Policija: nebuvo tokio įvykio kaip pagrobimas papildyta (402)

Penktadienio vakarą policijos pareigūnai sušaukė spaudos konferenciją naujienoms apie galimą...

Po Nausėdos pasisakymo apie „laukinius vakarus“ davė pasiūlymą: reikia didinti mokesčius (148)

Prezidento Gitano Nausėdos pasisakymas apie tai, kad Lietuvos ekonomikai pernelyg ilgai leista...

Tokio prekybininkų šou lietuvis dar nebuvo matęs: vokiečiai ten šėlsta nuo pat ankstaus ryto (2)

Šį kartą Orijus lankėsi Hamburge – viename įdomiausių ir gražiausių miestų Vokietijoje ....

Vitalija Guobė

Dieve, apsaugok nuo klasės susitikimų!

Viskam yra ribos. Kai prieš Naujuosius dalyvavau klasės susitikime, visa pakylėta, šį kartą be...

Zelenskis nepaleidžia atsistatydinti norinčio Ukrainos premjero papildyta (4)

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį nesutiko patenkinti savo premjero...

Paskelbtas šalių, kur geriausia auginti vaikus, sąrašas: kelintoje vietoje atsidūrė Lietuva? (58)

Norite sukurti šeimą? Remiantis nauja „USA News & World Report“ apklausa, Lietuva nėra...

Sunkiausią dieną užbaigę Žala ir Jurgelėnas: tai buvo pati šūdiniausia diena šiame Dakare (61)

Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas , „ Agrorodeo “ ekipažas, 2020-ųjų metų Dakaro ralį...

Bedarbį mažamečio tėvą sveikatos draudimo tvarka pribloškė: noriu įspėti kitus (32)

Norėčiau įspėti bedarbius tėvus, auginančius mažamečius vaikus, kurie svarstys pasinaudoti...

Religinė sekta egzorcizmo metu nukankino nėščią moterį ir nužudė penkis jos vaikus (12)

Aukos buvo kankinamos, mušamos, deginamos ir kapojamos mačetėmis, kad „atgailautų už savo...

Karjerą baigia aukštosios mados dizaineris Jeanas-Paulas Gaultier

Prancūzų dizaineris Jeanas-Paulis Gaultier paskelbė, kad artėjantis jo kolekcijos pristatymas jam...