aA
Sakoma, kad reikia tik labai panorėti ir visi troškimai išsipildys. Tačiau astrologė Rita Vainauskienė pataria neskubėti. Pasirodo, kiekvienam norui yra savas laikas, o tiksliausias laikrodis – Mėnulio jaunatis.
© Shutterstock nuotr.

Kuo jaunatis tokia ypatinga?

Lietuvių kalboje žodis „mėnulis“ yra vyriškosios giminės. Tačiau daugelyje kalbų ir kultūrų jis simbolizuoja moteriškąjį pradą, išmintį, dvasines žinias. Mėnulio kalendorius naudotas dar 3–4 tūkst. pr. Kr. Remdamiesi šiuo dangaus kūnu žmonės skaičiuodavo laiką, švęsdavo šventes ir dirbdavo įvairius darbus. Jie puikiai žinojo, ką kokiu metu palanku ir ko negalima daryti.

Mėnulis, kaip ir nėščia moteris, turi patirti skirtingus ciklo etapus. Iš pradžių niekas nemato, kad dailiosios lyties atstovė laukiasi, tačiau ji pati tai žino, todėl tampa pasyvesnė. Tokia yra ir jaunaties pradžia. Per šį periodą formuojami ketinimai, kuriamos svajonės ir ramiai laukiamas metas, kuris bus palankus įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Šis laikotarpis nulemia artimiausių 30 dienų įvykius. Tačiau jei jaunatis sutampa su Saulės užtemimu – visi norai, minčių poveikis tęsiasi kur kas ilgiau, t. y. nuo 6 mėn. iki 3 m.

Prasidėjus jaunačiai žmogus gali formuoti bet kokius jam tuo metu svarbius ketinimus?

Ne, kiekviena jaunatis nevienoda, nes jai daro įtaką skirtingi Zodiako ženklai, turintys savo energiją. Dėl to svarbu žinoti, kokiame ženkle yra jaunatis. Juk savo norus būtina formuoti atsižvelgiant būtent į jį. Tik tuomet bus lengviau per jaunatį užsibrėžtus tikslus ir norus įgyvendinti. Ketinimus galima kurti tiesiog mintyse medituojant arba juos užsirašyti. Be to, nevertėtų skubėti pirmomis dienomis jų įvykdyti, nes jie dar neturės tiek daug vidinės galios. Palūkėkite porą dienų ir tik tuomet ženkite pirmuosius pokyčių žingsnius.

Jaunatis Vandenyje – sausio 30 d. 23 val. 38 min.

Tai Zodiako ženklas, kuris susijęs su įvairiomis naujovėmis, mentalinėmis gyvenimo sritimis. Todėl jaunatis leis rasti naujų idėjų, kurios padės ką nors modernizuoti ir atnaujinti savo gyvenime. Dėl Urano įtakos žmonėms kils nemažai originalių, netgi genialių idėjų. Tikėtina, kad jos nustebins jūsų bendradarbius ir kolegas bei atneš malonių pokyčių darbe. Pasiseks ir namiškiams – jūsų mintys, kaip pagerinti ir palengvinti buities rūpesčius, tikrai pradžiugins partnerį.

Jaunatis Žuvyse – kovo 1 d. 9 val. 59 min.

Šalia Saulės bei Mėnulio prisijungs ir Žuvų ženklo valdovas Neptūnas, kuris žadins intuiciją, atvers dvasingumo lobius. Tai viena šviesiausių ir gražiausių jaunačių šiais metais. Ją reikėtų sutikti klausantis muzikos, smilkant smilkalus ar medituojant. Ji ypač svarbi kūrybingiems žmonėms, kurių gyvenimas susijęs su muzika, daile ir kitais menais. Tikėtina, kad gims šedevrai, kuriuos pavyks gana greitai įgyvendinti. Kitiems asmenims puikiai seksis darbai, susiję su pagalba ar labdaringa veikla. Jupiteris padės sėkmingai įgyvendinti išsikeltus tikslus. Ši planeta suformuos palankių aplinkybių susipažinti su naujais žmonėmis, kurie į jūsų gyvenimą atneš teigiamų emocijų.

Jaunatis Avine – kovo 30 d. 21 val. 44 min.

Šio ženklo energija skatina veiklumą ir drąsą priimti įvairius iššūkius. Tačiau dėl santykio su revoliucinguoju Uranu per šią jaunatį patariama neprisižadėti atlikti daug darbų, jeigu žinote, kad tikrai nepavyks to padaryti. Svarbu, kad dieviškoji Avino kibirkštėlė nepavirstų į pigų fejerverką. Avinas pasižymi gebėjimu visada rasti išeitį iš nepalankiausių situacijų. Tai drąsos ir ryžto ženklas. Tikėtina, kad per jaunatį vieniši asmenys sutiks sau skirtą žmogų, kuriam galės atverti širdį. Tačiau jei šalia jau yra mylimasis, tuomet bus puiki proga planuoti šeimos pagausėjimą.

Jaunatis Jautyje – balandžio 29 d. 9 val. 14 min.

Šiai jaunačiai įtaką darys Saulės užtemimas. Dėl to jos poveikis taps stipresnis, o įvykiai tęsis ilgiau nei įprastai. Ši įtaka gali trukti net iki 6 mėn. Per šį laikotarpį reikėtų pasistengti dėl verslo stabilumo, saugumo ir finansų. Derėtų nepamiršti pasirūpinti kūno grožiu ir sveikata. Dėl Merkurijaus įtakos pavyks rasti naudingos informacijos ir vertingų pažinčių, kurios suteiks galimybę sėkmingai plėtoti verslą. Jautį valdo Venera, todėl per jaunatį norai būti gražiems ir sveikiems skambės ne tik kaip pažadai, bet bus matomi ir realūs pokyčiai.

Jaunatis Dvyniuose – gegužės 28 d. 21 val. 40 min.

Per šią jaunatį palanku pamąstyti apie tarpusavio santykius, keliones, mokslus. Jaunaties besileidžiantis karminis mazgas jungtyje su Venera rodo, kad teks išsiaiškinti problemas, susijusias su buvusiais mylimaisiais. Tikėtina, kad pasirodys praeities šešėliai. Todėl būtina išsiaiškinti, kas skleidžia gandus, kurie kenkia geram jūsų vardui, ir juos sustabdyti. Palankus metas planuoti įdomias keliones su dvasiškai artimais žmonėmis.

Jaunatis Vėžyje – birželio 27 d. 11 val. 08 min.

Ši jaunatis grąžins žmones į vaikystę, taip pat kils klausimų, susijusių su šeima, jos tradicijomis ir namais. Todėl bus puikus metas permąstyti, ar jūsų santykiai su artimaisiais pakankamai gražūs, ar namie vyrauja šilta atmosfera ir meilė. Agresyvus santykis su Plutonu rodo, kad kartais žmonės negeba rasti pusiausvyros tarp darbo ir šeimos, todėl pritraukia krizines situacijas. Per šią jaunatį derėtų pabandyti surasti būdų, kaip vienodai paskirstyti laiką artimiesiems ir karjerai. Pasistenkite pagerinti namų energiją, nepamirškite aplankyti tėvų ir giminaičių.

Jaunatis Liūte – liepos 27 d. 1 val. 41 min.

Šis Zodiako ženklas susijęs su saviraiška, savojo „aš“ atskleidimu, kūrybiškumu. Jaunatis leis patirti Liūtams būdingą kūrybinį džiaugsmą, gebėjimą suprasti, ko norisi iš gyvenimo save realizuojant. Tai gali būti norai, susiję su gebėjimu mylėti, aistra, azartu ir vaikais. Kai Jupiteris atsidurs Liūto ženkle, jį globos apie metus. Per jaunatį ši planeta bus susijungusi su Mėnuliu ir Saule, todėl derėtų atsargiai reikšti norus, nes viską gausite su kaupu ir dar daugiau.

Jaunatis Mergelėje – rugpjūčio 25 d. 17 val. 12 min.

Per šią jaunatį patariama nekurti didelių ir rimtų planų. Verčiau pasirinkite konkrečias ir aiškias užduotis. Būtina skirti daugiau dėmesio sveikatai ir karjerai. Jaunaties planeta – Merkurijus – su energinguoju Marsu skatins imti iniciatyvą į savo rankas. Vasarą patariama kuo ilgiau būti gryname ore.

Jaunatis Svarstyklėse – rugsėjo 24 d. 9 val. 13 min.
Bus palanku formuoti ketinimus, susijusius su teisingumu, vidine pusiausvyra ir partneryste. Tikėtina, kad šią dieną artimieji, draugai, bendradarbiai parodys jūsų stipriausias ir silpniausias puses. Labai svarbu, kad viską, ką per dieną pamatysite ar išgirsite, priimtumėte sąmoningai ir tiesiog pažiūrėtumėte į save nešališkai. Energingasis Marsas suteiks galimybę priimti tinkamus sprendimus, susijusius su santykiais.

Jaunatis Skorpione – spalio 24 d. 00 val. 57 min.

Jaunatis sutaps su Saulės užtemimu, todėl per šį laikotarpį bus galima pajusti labai stiprią energiją. Užtemimai visada būną susiję su karminėmis situacijomis, kurios juntamos ne vieną mėnesį. Tikėtina sėkmė finansų srityje. Per šią jaunatį palanku atsikratyti nereikalingo, pasenusio materialaus arba emocinio „šlamšto“. Tiesa, užduotis yra sudėtinga ir dažnai skausminga... Taip pat patariama pasigilinti į meilės paslaptis, moterims pažadinti seksualumą, o vyrams aistrą. Tikėtina, kad sutiksite sau skirtą žmogų.

Jaunatis Šaulyje – lapkričio 22 d. 14 val. 32 min.

Šaulys susijęs su Jupiterio planeta. Todėl per šią jaunatį palanku kurti naujas idėjas ir jas įgyvendinti. Šaulys į gyvenimą atneša norą pažinti ir atrasti naujas šalis, kultūras, sužinoti ką nors naujo. Todėl per šią jaunatį patariama planuoti keliones, mokslus, studijas ir kt. Į gyvenimą ateis žmonės, kurie gali tapti jūsų mokytojais. Jie padės pažinti ir išplėsti suvokimo apie pasaulį ribas. Dėl neharmoningo santykio su iliuzijų planeta Neptūnu, patariama būti atsargesniems atsidūrus tarp nežinomos bendruomenės narių. Vietoj lauktų dvasinių žinių, teks papurtyti ir plačiai atverti pinigines.

Jaunatis Ožiaragyje – gruodžio 22 d. 3 val. 35 min.

Ši jaunatis į savo ratą surenka 5 planetas, kurios paskatina ambicijas karjeros srityje, norą kurti didelį verslą, sėkmingą kilimą socialiniais laipteliais į viršų, norą savo autoritetu daryti įtaką kitiems. Ši stipri jaunatis siūlys pagalvoti, ar esate pasirengę prisiimti atsakomybę. Jei taip – planuokite karjerą metams į priekį ir įgyvendinkite turimus planus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Skvernelio reitingo paslaptis: surastas priešas ir galandami nauji ginklai (187)

Spalis Lietuvos Vyriausybei buvo tikrai karštas, bet ne dėl to, kad šiemet mūsų šalyje...

Kad pavakarieniautų, vienu ypu perka 200 kiaušinių: mūsų gaili, lyg būtume nukankinti tėvai (6)

„Kai turi vieną vaiką, supranti, koks sunkus tavo gyvenimas. Viską sureikšmini, stengiesi, kad...

Visame pasaulyje sutriko „Facebook“ ir „Instagram“ veikla (54)

Visame pasaulyje sutriko socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ veikla. Svetainės su...

Pasaulio prekybos organizacijos vadovas tikisi įveikti dabartinį neramų periodą

Įtampą prekyboje lemia didesnis ją ribojančių priemonių skaičius, sako Pasaulio prekybos...

Prieš policijos automobilį užlindęs ir avariją sukėlęs dviratininkas stebina įžūlumu (60)

Į redakciją kreipėsi vilnietis Vadimas M., kuris rugpjūčio 10 d. Vakariniame Vilniaus...

Apsilankė vilniečių namų vakarėliuose: studentiškos linksmybės šiais laikais ramesnės, nei mokytojų įkurtuvės

Iš vakarų kultūros prieš gerus dvidešimt metų Lietuvoje įsitvirtino nauja mada – prieš...

Kručinskų advokatai: vaikų atėmimo dramoje – skandalingas posūkis (52)

Visa Lietuva užgniaužusi kvapą stebėjo širdį veriančias dramas, kai Kauno vaikų teisių...

Petrauskienė žada 40 proc. didesnes algas dėstytojams ir mokslininkams (76)

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė įsakymą dėl studijų kainų...

Kelerius metus su ketvirta vėžio stadija gyvenanti Rasa: be proto noriu gyventi (49)

Ketvirtos stadijos vėžio diagnozę prieš ketverius metus sužinojusi Rasa Vaitekūnienė savo...

Žinomi bičiuliai ir kolegos gedi netikėtai mirusio Eimunto Nekrošiaus: liko nepapasakotos istorijos ir neįgyvendinti planai (142)

Antradienį, lapkričio 20 dieną žinomas teatro režisierius Eimuntas Nekrošius iškeliavo...