Kiekvienas zodiako ženklas myli savaip, tačiau ir meilė turi savo zodiako ratą.
Meilė
© Shutterstock

Kas septynerius metus pereiname į kitą lygį, mums atsiveria naujos jausmų ribos, rašo esotericblog.ru. Jūsų dėmesiui – meilės tarpsnių pagal zodiaką aprašymai:

Avinas (iki 7 m.)

Pirmi mus aplankantys jausmai – po Avino ženklu. Tokia meilė įgauna įvairių formų. Vienas myli, galvodamas tik apie save, o kito jausmais naudojasi, kad sėkmingiau susitvarkytų savo gyvenimą. Kiti renkasi aukos kelią. Ir tik dalis žmonių geba mylėti šildančia meile, kuri kelia šviesius atsakomuosius jausmus.

Jautis (7–14 m.)

Vienintelis amžius, kai tauri meilė ir jausmingumas neatskiriami – Jaučio globoje. Šiuo laikotarpiu visų zodiako ženklų atstovai renkasi meilės objektą pagal jo ryškią išvaizdą, pagal patrauklumą. Brandesniame amžiuje Jaučio energija nukreipiama į darbą, į verslą, o partnerio grožis, seksualumas atsiduria antrame plane.

Dvyniai (14–21 m.)

Šio amžiaus žmonės pasineria į romantinių jausmų ir emocijų vandenyną. Priešingai nei Jaučio energija, Dvyniams svarbu ne grožis ir seksualumas, o sutampantys požiūriai, bendri interesai, charakteris. Žmogaus sieloje akimirksniu plyksteli aistra, dėl kurios dažnai anksti susituokiama. Jei santuoka ir išlieka, laiminga jos nepavadinsi.

Vėžys (21–28 m.)

Vėžiui globojant, sukuriamos pačios tvirčiausios santuokos. Meilė jau taip stipriai neaptemdo proto, kaip paauglystėje. Visų ženklų atstovai blaiviai, paskaičiuodami renkasi gyvenimo palydovą. Išlikęs jausmingumas, fantazija ir seksualumas suteiks galimybę ilgus metus žavėti ir šalia išlaikyti mylimą, žmogų.

Liūtas (28–35 m.)

Bėgant metams jausmai tampa brandesni, egoizmas mažėja, kaip ir meilės eksperimentų troškimas. Šio amžiaus Liūto globojama meilė susilieja su intuicija, prasideda romantiškas gyvenimo tarpsnis, galva sukasi nuo meilės ir aistros. Net užkietėję egoistai geba pademonstruoti nuoširdų rūpinimąsi, švelnumą, apiberti mylimą žmogų dovanomis ir netgi dainuoti po balkonu serenadas.

Mergelė (35–42 m.)

Mergelei globojant, atsiranda racionalesnis požiūris į šeimos kūrimą. Įgyta gyvenimiška patirtis suteikia galimybę suprasi, koks partneris reikalingas ir kokia turi būti santuoka. Visų zodiako ženklų atstovai jau pasirengę susilaukti vaikų, prisiimti atsakomybę ir saugoti šeimos židinį. Tokio amžiaus sukurtos santuokos bus patvariausios, jei bus grindžiamos pagarba partneriui arba atviru išskaičiavimu.

Svarstyklės (42–49 m.)

Veikiant Svarstyklėms, žmonės aktyviai ieško sau idealiai tinkančios antrosios pusės. Daugelis tokio amžiaus jau yra sukūrę šeimas. Drąsesni griauna sąjungas, kurios buvo sukurtos remiantis aistra, vieno iš partnerių meile ar šaltu skaičiavimu. Bet yra ir tokių, kurie nesiryžta traukyti pančiais tapusių šeimyninių ryšių.

Skorpionas (49–56 m.)

Tikra meilė Skorpiono ženkle ateina jau brandaus amžiaus. Sieloje vyksta vos juntami pokyčiai, kurie paverčia seksualinę energiją magine energija. Svarbu rasti žmogų, su kuriuo santykiuose būtų visiška harmonija, bet neperžengti ribos, už kurios šviesūs jausmai virsta viską griaunančiomis aistromis.

Šaulys (56 – 63 m.)

Po Šaulio ženklu meilė partneriui perkeliama visam pasauliui. Visų zodiako ženklų atstovai galės suprasti savo paskirtį žemėje per kūrybą, žemiškus darbus ir meilę vienam žmogui. Radę savo antrą pusę, jie atras joje visus žemiškus džiaugsmus, išmoks kitaip suvokti pasaulį, įveikiant savo ego.

Ožiaragis (63–70 m.)

Globojant Ožiaragiui, kiekvieno gyvenime atsiras vietos idealiai meilei, kuri primena motinos ir tėvo meilę savo vaikams. Visų zodiako ženklų atstovai saugos savo mylimą žmogų nuo problemų ir netinkamų poelgių, taps jam patikima atrama, o jei prireiks – pasiūlys petį išsiverkti. Misija bus džiaugsminga, nesunki.

Vandenis (70–77 m.)

Vandenis žada geriausią metą kurti tvirtus šeimyninius, meilės santykius. Tokio amžiaus žmogus jau subrendęs bendradarbiavimui, draugystei, o draugyste grįsta meilė – visada abipusė, nepajudinama. Partneriai keičiasi energija, gyvenimiška patirtimi ir gebėjimais, papildydami vienas kitą.

Žuvys (77–84 m.)

Žuvims globojant, įvyksta visiškas žemiškos ir dangiškos meilės susiliejimas, švelnių ir šildančių jausmų atsiradimas. Partneriai nesiekia vienas kito pakeisti, jie laimingi vien todėl, kad yra kartu. Džiaugsmas sklinda iš pačios širdies, kurios neapgausi.

Nuo 84 metų zodiako ratas skaičiuojamas iš naujo. Nuo 84 iki 91 m. – Avinas, paskui – Jautis ir t. t. Nepamirškite, kad kalbame apie bendrus bruožus, būdingus vienam ar kitam zodiako ženklui, globojančiam meilę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Smūgius Sirijai atidžiai stebėjo ir Lietuvos kaimynė: Rusijai jau yra ko nerimauti (779)

Daugiau nei 100 sparnuotųjų raketų į objektus Sirijoje praėjusią savaitę paleidusios JAV ,...

Lietuviškų statybų stebuklai: daugiabutis yra, bet nėra (110)

Vilniuje esančiuose Balsiuose, Žalčių g. gyventojai dovanų gavo nemielą kaimynystę – jų...

Perspėja apie nesąžiningus verslininkus: apgaulės sistema veikia nepriekaištingai (59)

Neseniai DELFI portalas rašė apie skaitytojo Edgaro skundą, kuris galimai nukentėjo nuo esą...

Kaune dėl karo Ukrainoje susimušė užsieniečiai, išsiblaivęs agresorius puolė atgailauti (10)

Šios savaitės pradžioje Kaune pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo....

Po vyro skundo policijoje – Oksanos Pikul atsakas: būkit geri, saugokitės Jasaičio (18)

Ankstyvą penktadienio rytą policijos komisariate apsilankęs Simas Jasaitis netrukus iššaukė...

Į Lietuvą ateina naujas viešbučių ženklas (1)

Lietuvos viešbučių rinką papildys naujas prekės ženklas – „ Clarion “. Tai bus antrasis...

Kraujo centro vadovė Bikulčienė nušalinta nuo pareigų (12)

Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino prokuratūros prašymą ir trims mėnesiams nuo...

Jelcino nuotykiai Vašingtone: vien su apatiniais išėjo ieškoti picos (408)

Buvusių prezidentų Billo Clintono ir Boriso Jelcino santykiai buvo gana keisti. Buvo laikas, kai...

Girtas „Ryanair“ lėktuve siautėjęs bei keleivę ir stiuardesę grabinėjęs lietuvis išgirdo nuosprendį (13)

Prieš sėsdamas į lėktuvą skrydžiui iš Rygos į Mančesterį, lietuvis Robertas Bajelis...

Skandalas Turkijoje: taurės rungtynės nutrauktos, sirgalių į galvą sužeistas treneris atsidūrė ligoninėje (1)

Turkijos taurės turnyro pusfinalyje tarp „ Fenerbahče “ ir „ Bešiktaš “ netrūko...