aA
2003 m. spalio 27 – lapkričio 2 d.

 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vėžys
 • Liūtas
 • Mergelė
 • Svarstyklės
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys

  Avinas

  (kovo 21 – balandžio 20 d.) Avinai pirmadienį ir antradienį bus nusiteikę savarankiškiems sprendimams ir jums tikrai savaitės pradžioje nepatiks valdingo sutuoktinio arba draugo mėginimai jums vadovauti. Dėl jūsų sėkmės siekimo profesinėje srityje trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį gali nukentėti jūsų meilės reikalai, tačiau jeigu jums tenka atidėti pasimatymą su mylimuoju, būtinai sutarkite dėl vėlesnio laiko – vien tik darbas ir jokių malonumų gyvenimą paverčia labai nuobodžiu! Šeštadienį ir sekmadienį jums lengviausia bus bendrauti su panašiai kaip ir jūs mąstančiais žmonėmis. Savaitės pabaigoje jums tikrai vertėtų deramai pailsėti.

  Jautis

  (balandžio 21 – gegužės 20 d.) Jūsų prastoka finansinė situacija pirmadienį ir antradienį jus nuliūdins, kas reiškia, kad šiomis dienomis jūs tikriausiai nebūsite nusiteikusi pradžiuginti savo mylimojo malonia dovanėle. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį galėtumėte leistis į kelionę su savo mylimuoju, o jeigu esate vieniša, potencialaus partnerio galite dairytis darbe ar verslo kelionėje. Šeštadienį ir sekmadienį rimtus santykius palaikančios poros kovos dėl įtakos ir valdžios, tačiau vienintelis būdas jums abiem pajusti pasitenkinimą – tai pasiekti kompromisą.

  Dvyniai

  (gegužės 21 – birželio 21 d.) Pirmadienį ir antradienį atraskite galimybių ir būtinai pasinaudokite jomis – jeigu nesate patenkinti savo meilės reikalais, tai yra dienos, kuomet galite įnešti reikalingų teigiamų pokyčių. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį jums bus sunku išreikšti savo jausmus, tačiau jeigu jūs norite, kad kitas žmogus žinotų, ką jūs jam iš tikrųjų jaučiate, suraskite būdų nugalėti savo drovumą. Šeštadienį ir sekmadienį jūs būsite pakankamai lengvai paveikiami, kas leis jums išgirsti keletą įdomių pasiūlymų, tačiau galite tapti pažeidžiama ir nelabai sąžiningų ketinimų. Pasistenkite būti atidi, tačiau visiškai nesugriaukite malonių akimirkų.

  Vėžys

  (birželio 22 – liepos 22 d.) Jeigu pirmadienį ir antradienį neturėsite ką palepinti, padarykite ką nors malonaus sau – kad pasijustumėte ypatinga, jums nebūtinas atidus partneris. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį jūsų drovumas gali būti suprastas kaip išpuikimas, taigi jeigu šiomis dienomis su kuo nors susipažinsite, pasistenkite būti kuo draugiškesnė, kad paliktumėte kuo geresnį pirmąjį įspūdį. Galbūt šeštadienį ir sekmadienį neturėsite daug pinigų, tačiau jeigu būsite kūrybinga, turėtumėte sugebėti surengti nuostabų pasimatymą už minimalią sumą ir suteikti daug malonių akimirkų savo partneriui.

  Liūtas

  (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.) Pirmadienį ir antradienį jūs būsite tikra vakarėlio siela ir puiki partnerė pasimatymui, nes nebijosite būti savimi ir linksmintis. Žmonėms, kuriuos pirmą kartą pamatysite trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, galite pasirodyti šiek tiek arogantiška, taigi jeigu nenorite, kad apie jus taip manytų, pakeiskite savo požiūrį ir būkite šiltesnė. Šeštadienį ir sekmadienį galite būti atstumta ir su tuo jums bus nelengva susitaikyti, tačiau tai nuolat visiems atsitinka, todėl atsitieskite, nusipurtykite dulkes ir neleiskite, kad vienas blogas patyrimas sustabdytų jus nuo sėkmingų tolimesnių paieškų.

  Mergelė

  (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.) Pirmadienį ir antradienį svarbiausiu dalyku taps jūsų įsipareigojimai jūsų partneriui, taigi jeigu turėjote suplanavusi kitų darbų, būkite pasirengusi juos atšaukti. Senamadiški, nuvalkioti romantiški gestai iš tikrųjų trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį gali jums pasitarnauti, taigi jeigu jus sužavėjusiam asmeniui jūs atnešite gėlių ar saldainių, pajusite, kad jūsų pastangos yra labai vertinamos (ir už jas bus atsilyginta)! Pasitelkdama netradicinį mąstymą jūs pralenksite savo konkurentus ir laimėsite puikų pasimatymą šeštadienio arba sekmadienio vakarui. Pagalvokite apie tai, kas kelia jums juoką ir yra malonu, tuomet suteikite tam lašelį savo asmeninio žavesio ir jam neliks nieko kita kaip tik pasakyti „taip“!

  Svarstyklės

  (rugsėjo 23 – spalio 23 d.) Pirmadienį ir antradienį nieko neslėpkite nuo savo mylimojo – kuo su juo (ir su savimi) būsite atviresnė, tuo bus geriau. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį skausmingais prisiminimais ir apgailestavimais dėl klaidų gali sugrįžti praeitis, tačiau protingiausia būtų dairytis į ateitį, o ne mąstyti, kas būtų buvę, jeigu būtų buvę. Net jeigu dabar šalia jūsų nėra to ypatingojo, galvokite apie ateitį šviesiai. Šeštadienį ir sekmadienį kažkas su jumis žais žaidimus ir nors jums nelabai patiks tai, kad nežinote, kas yra jūsų gerbėjas, ar ką jums suplanavo jūsų sutuoktinis, galite būti įsitikinusi, kad staigmena jums bus maloni!

  Skorpionas

  (spalio 24- lapkričio 22 d.) Pirmadienį ir antradienį jus valdys impulsai, kurie privers jus pasakyti ar padaryti ką nors spontaniško, kas gali baigtis tiek gerai, tiek ir blogai, priklausomai nuo kito žmogaus reakcijos. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį jums gali būti sunku atsispirti pagundai, tačiau ilgalaikius santykius su partneriu palaikantys Skorpionai turėtų žinoti, kad kelios malonumo akimirkos nevertos rizikuoti mylimojo jausmais. Šeštadienį ir sekmadienį jūsų harmonija bus išardyta ir jūs pradėsite svarstyti, ar šis žmogus tikrai jums skirtas, tačiau neskubėkite daryti išvadų – kiekvienas nusipelno antrojo šanso.

  Šaulys

  (lapkričio 23 – gruodžio 21 d.) Pirmadienį ir antradienį draugystė gali pavirsti kažkuo daugiau, tačiau jeigu ši perspektyva jus baugina, palaukite, kol ateis tokiam žingsniui tinkamesnis momentas. Vieniši Šauliai turės puikių galimybių sutikti potencialius partnerius su menu ir muzika susijusiuose renginiuose, o jau turintys partnerį tokias vietas turėtų rinktis pasimatymams. Šauliams, kurie savaitgaliui planuoja pasimatymą, būtina pasitelkti į pagalbą kūrybingumą – šeštadienis ir sekmadienis su įprastiniais pietumis ir filmu tikriausiai nesužavės jūsų mylimojo.

  Ožiaragis

  (gruodžio 22 – sausio 20 d.) Pirmadienį ir antradienį pasistenkite būti kaip įmanoma labiau realistiškai žiūrėti į meilės reikalus – tokio dalyko kaip „tobula pora“ nėra, tačiau yra žmonių, su kuriais galite būti laiminga – tiesiog norint juos surasti jums gali tekti paderinti savo lūkesčius. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį jūsų planai pildysis kuo sklandžiausiai, o jūsų pasimatymas praeis dar puikiau nei pati tikėjotės, tačiau ribotas biudžetas šį šeštadienį arba sekmadienį gali sukliudyti jums pasirodyti prieš ypatingą žmogų. Tačiau tame nieko bloga – jūs bent jau greitai suprasite, ką jis vertina santykiuose (tikėkimės, kad tai meilė, o ne pinigai).

  Vandenis

  (sausio 21 – vasario 18 d.) Rimtas ryšys su nauju pažįstamuoju suteiks vienišiems Vandeniams vilties meilės reikaluose, tačiau įsipareigojusius partneriui privers suabejoti, ar šalia jų jiems skirtas žmogus. Tačiau pasistenkite nedaryti nieko skuboto, kol geriau nepažinsite šio žmogaus. Jeigu turite nuolatinį partnerį, mylimojo pripažinimas trečiadienį, ketvirtadienį arba penktadienį gali priversti jus suabejoti jūsų santykių tvirtumu ir jums gali prireikti pabūti vienumoje, kad susitvarkytumėte su daugybe savo emocijų. Šeštadienį ir sekmadienį daugeliui aplinkinių būsite labai patraukli, tačiau nebūsite nusiteikusi apsiriboti viena pažintimi, taigi pajuskite malonumą būdama žmogumi, kuris gali rinktis su kuo eiti į pasimatymą!

  Žuvys

  (vasario 19 – kovo 20 d.) Bučiniai ir intymūs pokalbiai pirmadienį ir antradienį nėra pati geriausia mintis, ypač jeigu jūsų mylimasis yra drovus. Jūs nenorite, kad aplinkiniai žinotų visas jūsų asmeninio gyvenimo smulkmenas, taigi ir pati laikykite liežuvį už dantų. Trečiadienį, ketvirtadienį arba penktadienį bendradarbis arba draugas gali supiršti jus su tinkamu žmogumi, tačiau nesijauskite privalanti sutikti eiti į aklą pasimatymą – romantiški tinklai yra geras dalykas teoriškai, tačiau jeigu mintis apie pasimatymą su nepažįstamu žmogumi jus baugina, tiesiog atsisakykite. Šeštadienį arba sekmadienį jums gali tekti ištiesti pagalbos ranką, tačiau pasistenkite netapti panaši į mamą – jam tereikia pagalbos, o ne globos.

 • www.DELFI.lt
  Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
  Įvertink šį straipsnį
  Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  (0 žmonių įvertino)
  0

  Top naujienos

  Pateikė siūlymą – įvesti mokestį nerenovuotų namų gyventojams (382)

  Daugiabučių namų modernizavimą galėtų paskatinti naujas mokestis, svarsto aplinkos viceministras...

  Gyvai / Europos taurė: „Monaco“ su pasimėgavimu į miltus mala „Rytą“ (326)

  Vilniaus „Ryto“ (2/1) krepšininkai trečiadienio vakarą Europos taurės Top-16 etapo B grupės...

  Tomas Vaitelė

  Kuo toliau – tuo liūdniau: kodėl „Grammius” šiemet susiglemžė depresuota paauglė (4)

  Nuo 1985 metų muzika darėsi vis liūdnesnė. Tokias išvadas pateikė Kalifornijos universitete...

  Atostogos privačiose salose prieinamos ne tik pasaulio įžymybėms: tai sau leidžia ir lietuviai (6)

  Johnny Deppas privačią salą turi Bahamose , Leonardas DiCaprio – Belize, o Ricky Martinas –...

  Ginekologė papasakojo, ką tenka pamatyti kabinete: tokiais momentais išties nusvyra rankos (77)

  Gydytoja akušerė ginekologė Viktorija Ežerskienė sako, kad savo praktikoje turėjo keletą...

  Užkalnis. Melagių ir apgavikų šaliai – tokia ir valdžia (317)

  Žmonės gauna valdžią tokią, kokios nusipelnė, pasakyta šimtą tūkstančių kartų. Niekada tai...

  Egipto viešbutyje su administracija barėsi 3 dienas – suviliota nuotraukų šeima gavo kitą realybę (8)

  Keliavome su šeima į Egiptą. Iš viešbučio, deja, parsivežėme ne pačius geriausius įspūdžius.

  Naujosios Europos Centrinio Banko vadovės siekis – sužavėti vokiečius (1)

  Nuo tos dienos, kai prieš tris mėnesius Christina Lagarde persikraustė į Frankfurtą, kaip Europos...

  Moteris pateikė priežastį, kodėl nusprendė neturėti vaikų: tai patiks ne visiems (123)

  Tikiuosi, kad žmonės, kurie kankinasi dėl plastiko pertekliaus ir priklausomybės nuo iškastinio...