aA
2008 m. gegužės 25 - birželio 1 d.

 • Avinas
 • Jautis
 • Dvyniai
 • Vėžys
 • Liūtas
 • Mergelė
 • Svarstyklės
 • Skorpionas
 • Šaulys
 • Ožiaragis
 • Vandenis
 • Žuvys

  Avinas

  (kovo 21 – balandžio 20 d.) Puikios pirmadienio energijos užteks neilgam, taigi savaitės pradžioje pasirūpinkite savo meilės reikalais – neatidėliokite ir veikite dabar. Be to, dabar kažkas labai norėtų ir yra pasiruošęs Kupidono vaidmeniui. Antradienis ir trečiadienis nebus pačios lengviausios dienos, bet jos praeis maloniau, jei tik padėsite kitiems ir išliksite pozityvūs. Nuo ketvirtadienio visą savaitgalį tereikės šiek tiek drąsos ir sulauksite žymaus pagerėjimo. Ar galite atsiverti, pasidalinti tuo, kas jūsų širdyje? Jei ne dabar, tai kada? Sekmadienis – itin geras laikas pagalvoti apie tai, ko tikrai norite, tiek esamu momentu, tiek savo meilės kelyje.

  Jautis

  (balandžio 21 – gegužės 20 d.) Jei savaitės pradžioje pajusite, kad gyvenimas ir meilės reikalai klostosi ne taip paprastai, kaip norėtumėte, netylėkite. Draugai ir yra tam, kad padėtų jums sudėlioti meilės dėlionę, pasiūlytų naujų planų (kuo keistesnių, tuo geriau) ir suteiktų jums pasitikėjimo. Paskambinkite jiems. Nuo ketvirtadienio pasirūpinsite tvirtu pagrindu – pats laikas naujiems meilės pamatams. Jei norite šio to įdomiau, tik truputį luktelkite: tiek šeštadienio vakarą, tiek sekmadienį mėgausitės aistringa energija. Derinkite tai su savo planais.

  Dvyniai

  (gegužės 21 – birželio 21 d.) Pirmadienį meilės srityje pravers jūsų sugebėjimas pažvelgti į situaciją iš visų pusių. Pasitelkite savo intelektą ir pažvelkite, kokia netikėta perspektyva jums atsiveria. Šis tas apie romantišką bendravimą antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį: nestovėkite vietoje – kūrybiškas komplimentas, keista idėja, kiti nestandartiniai sprendimai tikrai atsipirks. O tuomet įsiklausykite: kažkas penktadienį turės tikrai gerą meilės pasiūlymą arba informaciją. Ar esate pasirengę tai išgirsti?

  Vėžys

  (birželio 22 – liepos 22 d.) Savaitės pradžioje atsipalaiduokite! Išsitieskite. Mėgaukitės netikėta idėja. Suteikite kam nors galimybę. Jei dabar užsimanysite patyrinėti ką nors naujo atvira širdimi ir protu, veikiausiai surasite kažką nuostabaus. Nors jūsų greitas mąstymas pravers kitose gyvenimo srityse, nuo ketvirtadienio meilėje vis dėlto reikės sulėtinti tempą. Būkite atidūs, ypač prieš sakydami ar darydami kažką. Šeštadienio vakarą ir sekmadienį daugybę kartų išgirsite „taip“. Ko norėtumėte paklausti?

  Liūtas

  (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.) Savaitės pradžioje meilė nebus labai paprasta. Jei stengiatės ko nors pasiekti, verčiau sustokite ir vietoje to įsiklausykite. Dabar negalite žinoti per daug: išklausykite kitus, kaip jie jaučiasi. Tai, ką suprasite, tikrai pravers ketvirtadienį. Tuomet ir per kitas kelias dienas bus gausybė progų širdies reikalų pokyčiams ir gražesnei ateičiai. Ar galite puikias idėjas paversti dar puikesne realybe? Tik sekmadienį prislopinkite savo ego – kažkas turės dar geresnę mintį.

  Mergelė

  (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.) Ar tikrai klausotės savaitės pradžioje? Tiek savęs, tiek kitų? Santykiai yra lyg dvipusio eismo kelias, ypač dabar, ir jei esate vieniši, sulauksite signalų. Nuo ketvirtadienio laukia energijos perteklius – galbūt nervingos, galbūt pakilios, bet tikrai neįprastos. Būkite aktyvūs: geram pasimatymui reikia šio to daugiau, ne tik sėdėjimo dviese ir kalbėjimo. Vėliau, šeštadienį, palankus metas gilesniems pasvarstymams ir atviriems pokalbiams.

  Svarstyklės

  (rugsėjo 23 – spalio 23 d.) Pirmadienį meilėje nesistenkite per daug – vietoje to išmėginkite kažką naujo. Tai bus dar įspūdingiau. Maždaug antradienį ir trečiadienį per didelis naujovių ieškojimas kaip tik apsunkins meilės reikalus. Būkite paprasti, malonūs ir nesitikėkite per daug. Jei turite kažką pasakyti, nauja energija ketvirtadienį neleis jums būti droviems, taigi išsakykite tai, kas jūsų galvoje ir širdyje, visą savaitgalį. Šeštadienio vakarą ir sekmadienį tai padaryti jums padės neatremiamas jūsų magnetizmas.

  Skorpionas

  (spalio 24- lapkričio 22 d.) Šį pirmadienį raskite būdą išreikšti save širdies reikaluose – būdą, kuriam nereikės rimtų priesaikų, dėl kurių vėliau galite gailėtis. Dabar reikalai kiek komplikuoti, bet komplikuoti gerąja prasme, ypač antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį. Galite net įsižnybti sau – negi tai vyksta iš tikrųjų? Išreikškite savo nuostabą: dalytis jausmais dar smagiau! Bet regis, su kažkuo penktadienį ar savaitgalį nesutarsite, ir tas kažkas galite būti jūs pats. Per šias keblokas dienas pasistenkite surasti pusiausvyrą.

  Šaulys

  (lapkričio 23 – gruodžio 21 d.) Neatidėliokite. Pirmadienį paspartinkite savo meilės reikalus! Nesvarbu, ar esate vieniši, ar turite porą, žmonės dabar nori jus išklausyti, ir jei skirsite akimirką sukurti gundantį laišką ar pakvietimą, jiems tai tikrai patiks (jūs taip pat patiksite!). Antradienį ir trečiadienį bus geriausia atsipalaiduoti ir leisti įvykiams tekėti sava vaga. Tiesiog būkite savimi: jūs labai nuostabūs, net jei esate ne pačios geriausios formos. Ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį tempas paspartės; dabar geras laikas malonumams ir meilei. Sekmadienį būkite pasirengę pokalbiui.

  Ožiaragis

  (gruodžio 22 – sausio 20 d.) Pirmadienį būsite taip susitelkę ties savo meilės ateitimi, kad galite praleisti kažką dabartyje. Atminkite: viskas yra hipotetiška, išskyrus šią akimirką. Savaitės viduryje išleiskite savo konservatyviąją pusę trumpų atostogų. Analizavimus ir rimtį palikite darbui – meilė yra linksmybės, jausmai ir atvirumas, ypač dabar. Pajuskite kosminę energiją – ji skirta jums! Nuo penktadienio visą savaitgalį reikės skirti laiko viską apgalvoti. Bet nepasilaikykite savo minčių sau, ypač sekmadienį, kuris turėtų būti šiltas ir nuostabus, kaip sako žvaigždės.

  Vandenis

  (sausio 21 – vasario 18 d.) Jei pirmadienį tik dirbsite ir neskirsite laiko malonumams, galite prarasti itin romantiškas akimirkas. Nauja idėja jūsų meilės gyvenimui gali suteikti visiškai naujų spalvų. Bet kas gi jus motyvuoja antradienį ir trečiadienį? Lengva pamiršti tai, kas jums dabar išties svarbu, taigi saugokitės. Meilės reikaluose laikykitės aukso vidurio. Nuo ketvirtadienio visą savaitgalį tiesiog spindėsite. Puikiame pasimatyme (arba mylimojo paieškose) jūsų protas bus žvalus, o magnetizmas – neatremiamas.

  Žuvys

  (vasario 19 – kovo 20 d.) Pirmadienis gali būti ne pati lengviausia diena. Pasistenkite susidoroti su stresu darbe (taip pat po darbo) ir pasitikėkite visata. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį viskas atrodys daug šviesiau ir maloniau. Jei ieškote meilės, tai sėkmingos dienos. Jei turite antrąją pusę – jai tikrai pasisekė. Bet ketvirtadienį arba penktadienį neignoruokite nieko, kas jums atrodo nesąmonė. Įsižiūrėkite iš arčiau. Šeštadienį ir sekmadienį galite sužinoti atsakymus, kurių ilgai ieškojote. Galbūt dėl to, kad paklausite ypatingai?

 • www.DELFI.lt
  Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
  |Populiariausi straipsniai ir video
  Įvertink šį straipsnį
  Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  (0 žmonių įvertino)
  0

  Top naujienos

  Sutrikimas, gyvenimą paverčiantis tikru pragaru: į tokią situaciją gali patekti kiekvienas (12)

  Visi ko nors bijome. Vienos baimės – natūralios, įspėjančios apie gresiantį pavojų ir...

  Paskelbė naujausią informaciją apie nuo koronaviruso gydomo JK premjero Boriso Johnsono būklę (100)

  Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono , dėl koronaviruso atsidūrusio...

  Ekonomistas išanalizavo, kaip karantino laikosi Baltijos šalys: Lietuva išsiskiria (309)

  Ekonomistas išanalizavęs „Google“ paviešintus gyventojų mobilumo duomenis padarė išvadą,...

  Šiluma skubės trauktis (9)

  Trečiadienį per pietrytinius Lietuvos regionus praslinks nedidelis aukšto slėgio sūkurys, jo...

  25-erių metų NHL klubo puolėjas – komos būsenos (14)

  Elitinėje JAV ledo ritulio lygoje NHL rungtyniaujančios Edmontono „Oilers“ komandos puolėjo...

  Pažiūrėkite į savo majonezo indelio etiketę: mokslų daktarė paaiškino, kas ten parašyta (83)

  Majonezas yra vienas populiariausių padažų visame pasaulyje. Toks, kokį mes šiandien žinome,...

  Prezidento Gitano Nausėdos tėčiui atlikta širdies operacija (300)

  Prezidento Gitano Nausėdos tėvui Antanui Nausėdai Kauno klinikose antradienį buvo atlikta...

  Apsisprendimo metas: kaip geležinius karantino gniaužtus atlaisvina kitos šalys (115)

  Panašu, kad griežtos karantino sąlygos Lietuvoje bus dar sugriežtintos Velykų savaitgalį ir pats...

  Paskelbė naujus užsikrėtusių koronavirusu maršrutus: lankėsi parduotuvėje, vairavo ir tarpmiestinį autobusą (9)

  Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ( NVSC ) paskelbė ir atnaujino užsikrėtusiųjų...

  |Maža didelių žinių kaina