Avinas. Savaitė prasidės pritrenkiamai – žvaigždės nušvies jūsų kelią, ir jūs atrodysite nuostabiai. Nusiveskite savo partnerį į koncertą ir sugalvokite, kokius švelnius žodelyčius šnibždėsite jam į ausį…
Pora
© Shutterstock nuotr.

Trečiadienį ir ketvirtadienį – įprasti rutininiai dalykai, ir jei tai jums skamba nuobodžiai, vadinasi, pats metas sugalvoti naujų. Įžiebkite vaizduotę ir tai, kas sena, paverskite nauju. Nebūkite pernelyg jautrios penktadienį ar šeštadienį ir būkite labai švelnios su aplinkiniais (ypač svarbiais jums) sekmadienį.

Jautis

Pažabokite savo kritiškąjį balselį savaitės pradžioje – geriau klausykitės širdies balso. Jei kažkam padarysite ką nors gero, jūsų meilės karma nuostabiai jums atlygins… Trečiadienį ir ketvirtadienį tęskite ta pačia nesavanaudiškumo dvasia; taip pat jums gali pasitaikyti galimybė imtis iniciatyvos meilės reikaluose. Sumąstykite iš kojų verčiantį planą ir pakvieskite gundantį asmenį prisijungti – tik nedarykite to penktadienį ar šeštadienį, kai jūsų energija gali nuslūgti. Sekmadienį grįš jūsų iniciatyvioji gyslelė – priverskite ją veikti jūsų meilės reikalų naudai!

Dvyniai

Aptvarkykite savo meilės gyvenimą pirmadienį bei antradienį ir planuokite romantišką laiką vėliau šią savaitę. Jūsų analitiniai gabumai – jėga, su kuria reikia skaitytis, todėl analizuokite ir užsirašykite pastebėjimus ateičiai. Turinčios porą gali tikėtis nedidelio iššūkio trečiadienį ar ketvirtadienį. Instinktyviai norėsite atsitraukti ir palikti viską likimo valiai, bet tik veiksmas padės susidoroti su šia kebekne. Vienišės taip pat turėtų pritaikyti šią strategiją. Penktadienį ir šeštadienį – padidintos emocijos, o ar jos geros, ar blogos, priklauso tik nuo jūsų. Sekmadienį nepamirškite savęs palepinti.

Vėžys

Įsitikinkite, kad pirmadienį ir antradienį mąstote aiškiai, ir žinokite, kad tai, kas aišku jums, gali būti labai painu jūsų brangiausiajam, todėl nedvejokite dar kartą maloniai ir tvirtai paaiškinti, ką turite galvoje. Trečiadienis ir ketvirtadienis – puikios dienos meilei – energija liete liejasi per kraštus, ir negalima apsirikti, ką turite galvoje. Savaitės pabaigoje visa tai nuslūgs, bet ne blogąja prasme – dienos šviesą išvys svarbūs jausmai, intuicija ir pastabumas bus ypač geri. Savaitgalį ištyrinėkite naujas gelmes.

Liūtas

Grėsmingasis liūto riaumojimas savaitės pradžioje virs kačiuko miaukimu, ir jausitės puikiai. Tokioje sąlyginėje tyloje galėsite apsvarstyti meilės reikalus, kuriuos neseniai buvote nustūmusi į šalį. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali pasitaikyti gera sąjunga, ar su senu favoritu, ar su nauju, ir atrodys, kad visi likę žmonės gyvena pasaulyje tik tam, kad tenkintų jūsų norus. Tarp penktadienio ir sekmadienio galite susidurti su situacija, kuri reikalaus iš jūsų peržengti save ir pažvelgti giliau: tiesiog padarykite tai.

Mergelė

Jei pirmadienį ir antradienį jūsų gyvenime nusimato daug veiklos, pamėginkite jos atsikratyti. Jūsų garsusis taktiškumas čia jums pasitarnaus, nes jums juk reikia taupyti savo energiją nuostabiausioms šio mėnesio dienoms – trečiadieniui ir ketvirtadieniui. Nesvarbu, ar esate vieniša, ar ne, flirtuosite kaip pašėlusi ir būsite karštesnė už pačią saulę. Eikite į žmones, jei turite tam ūpo, arba susitelkite ties vienu žmogumi – bet kokiu atveju jūs būsite įvykių ašis. Savaitgalį saugokitės, kad jūsų aistra neužgožtų racionalumo.

Svarstyklės

Pirmadienis ir antradienis – dešimties balų su pliusu vertos dienos, nesvarbu, ar imatės mokytojos, ar mokinės vaidmens. Viskas puikiai sustos į savo vietas, taigi įsitikinkite, kad meilės gyvenime įvyks viskas, ko norėjote, ir būkite tiksli, nesvarbu, ar kam nors kažką sakote, ar tiesiog kažko trokštate. Trečiadienį ar ketvirtadienį meilės gyvenime gali pasipainioti nedidelė kliūtis, bet nėra to, ko negalėtų pataisyti trumpas sunkus darbas (kurio jūs nesibijote). Savaitgalį neatremiamai seksualia jus darys ne tai, ką dėvite ar kaip atrodote, o tai, kas dedasi jūsų galvoje…

Skorpionas

Jūsų idealizmas meilės srityje gali pasisukti klaidinga linkme savaitės pradžioje, nes aplinkiniai reikalaus apsistoti nuobodžioje realybėje. Bet nebūkite per daug kritiška: visada yra daugiau nei vienas požiūris į meilę (ir kartais priešingybės taip puikiai viena kitą papildo). Trečiadienį ir ketvirtadienį grįš gebėjimas žiūrėti į pasaulį taip, kaip norite jūs – išsakykite savo norus (žodžiais ar kitaip) suinteresuotiesiems. Penktadienį ar šeštadienį šiek tiek vienatvės tikrai nepakenks, užtat sekmadienį galėsite mėgautis draugija.

Šaulys

Jei manote pasinaudoti savo gera meilės karma, atidėkite šią mintį kelioms dienoms. Miela paslauga kam nors dabar atneš dar malonesnių rezultatų savaitės pabaigoje. Trečiadienį ir ketvirtadienį susitelkite ties apgaulinga meilės prigimtimi; nedarykite jokių agresyvių judesių, kol situacija tokia susipainiojusi. Savaitės pabaigoje nereikės būti agresyviai – jūsų brangusis arba visa krūva potencialiųjų bus pakerėti jūsų žavesio. Nuostabaus savaitgalio!

Ožiaragis

Jei pirmadienį ar antradienį ketinate atidengti kiekvieną meilės situacijos aspektą, pasistenkite būti realistiškesnė. Negalėsite visko tvirtai nustatyti, ir geriau padaryti žingsnį nei laukti visą amžinybę. Trečiadienį ar ketvirtadienį visą jūsų laiką ir mintis užims finansiniai reikalai – raskite pusiausvyrą susitikdamos su mylimuoju ar brangiais draugais. Jei meilei skirsite pagrindinę poziciją, ji atsivers jums. Penktadienį ir šeštadienį gali varginti neryžtingumas, bet žvaigždės visa tai išspręs, ir sekmadienis bus kupinas visokeriopos sėkmės.

Vandenis

Jūsų ryžtingumas suveiks visose gyvenimo srityse, taigi savaitės pradžioje pritaikykite jį meilės srityje. Kurkite malonius planus, ypač dalykams, kurie ateis dar negreit. Trečiadienį ar ketvirtadienį sužlugdyti pasimatymą gali darbas, bet jūsų lankstumo dėka atsarginis planas gali būti dar smagesnis (pagalvokite apie vėlaus vakaro pasimatymą). Savaitgalį būsite galinga ir įtakinga – panaudokite tai savo meilės reikalų naudai.

Žuvys

Jūsų garsusis lojalumas savaitės pradžioje gali patirti išbandymų, kai meilės reikaluose įsivyraus nedidelė sumaištis. Laikykitės prie žemės ir laukite, kol dulkės nusės: kai taip atsitiks, pamatysite daiktus tokius, kokie jie yra. Jūsų ekscentriškumas sužavės kažką panašų į jus trečiadienį ar ketvirtadienį, todėl neslėpkite keistosios savo asmenybės pusės. Tie, kas mėgsta normalumą, vis tiek neskirti jums. Jausmai pasieks naują lygmenį penktadienį ar šeštadienį: nuspręskite, ar norite daugybės žmonių auditorijos, ar privatumo. Sekmadienį viskas suksis apie vertybes – kokios yra jūsiškės, kai kalbama apie meilę?

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Sandra Vilimaitė. Muša, reiškia – myli (254)

Po praeitos mano apžvalgos „Moteriškumas – blogas įprotis, kurio reikia atsikratyti“ kilo...

Gražulio vaikelio susilaukusi palangiškė: jis atsiprašė visos Lietuvos, tik ne manęs ir dukrelės (390)

Skandalingojo politiko Petro Gražulio vaikelio susilaukusi palangiškė Birutė Navickaitė neslepia,...

Vakarą praleidau ligoninės priimamajame: prakaito, alkoholio, šlapimo kvapai ir ilgas laukimas (314)

Niekas nenorėtų ten patekti. Nei kaip pacientas, nei kaip lydintysis. Bet kartais ne pačioje...

Mokesčių inspekcija paskaičiavo: jei 12 eurų mokate už kepsnį – turėtų atnešti du kilogramus mėsos (438)

Palangos verslininkų noras per vasarą užsidirbti visiems metams padarė meškos paslaugą visos...

Nakvynė pajūryje už 5 eurus: poilsiautojai iškenčia vos 2-3 dienas (149)

„Šalta, žmonių nėra, vasara – š*****“, – piktai rėžia namelius poilsiautojams...

Lietuvą palikdama Eurika Masytė sunkiai tramdė ašaras: ir šiandien dar jaučiuosi nepritapusi (132)

Minint valstybines šventes vis dar skamba legendinė daina „Laisvė“ ir turbūt nėra žmogaus...

Gentvilas: žemi liberalų reitingai – sunkiausio partijos laikotarpio atspindys (58)

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas sako, kad rekordiškai žemi jo vadovaujamos...

Atsakymas Užkalniui: Vilnius – nuostabus miestas (26)

Esu vilnietis, gyvenu čia jau apie dešimt metų, dirbu, kuriu šeimą ir didžiuojuosi savo miestu.

Bendrauti su Adomaičiu vengęs Brazys nesitiki stebuklų iš sugrįžtančių rinktinės veteranų (23)

Pirmąjį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerių štabe pabaigęs Mindaugas Brazys poilsio...

Sinoptikas: šįvakar oras nebus toks blogas, kaip gali pasirodyti dieną (3)

Nors šeštadienis bus apniukęs ir lietingas, vakare nuo 21 valandos lietaus debesys turėtų gerokai...