Pora
© Shutterstock nuotr.

AVINAS

Moterys

Šią savaitę jums teks nusileisti savo vyriškiui, net jei paprastai to nedarote. Tačiau aplinkybės susiklostys taip, kad jums bus paprasčiau paklusti, nei laikytis savo nuomonės. Jei jūs kol kas laisva, atkreipkite dėmesį į žmogų, kuris aktyviai palaiko jūsų idėjas darbe.

Vyrai

Šiuo periodu galite patekti į nemalonią padėtį, jei užsispirsite ir spausite moterį, su kuria jus jau sieja santykiai arba kuri jums tiesiog patinka. Bendraudami siekite kompromiso. Tuomet jūsų santykiai su šia dama bus labai harmoningi.

JAUTIS

Moterys

Turite progą susipažinti su žmogumi, kuris atitiks jūsų lūkesčius apie idealius santykius. Yra tikimybė, kad rasite dėmesingą ir atsakingą vyriškį, kuris praktiškai iš karto į jus žiūrės labai rimtai. Be to, tai aktualu ir toms, kurios kol kas laisvos, ir toms, kurios jau turi nuolatinį partnerį.

Vyrai

Šią savaitę galite pakeisti savo asmeninį gyvenimą, pradėję susitikinėti su moterimi, kuri labiau atlieps jūsų vidinę būseną, nei jūsų nuolatinė dama. Arba, jei esate kol kas laisvi, užmegsite ilgalaikius santykius.

DVYNIAI

Moterys

Galite atitolti nuo savo vyriškio dėl to, kad jis iš jūsų reikalaus daugiau, nei jūs galite jam duoti. Laisvoms damoms siūlytina rimtai žvelgti į žmogų, kuris sieks jūsų dėmesio. Nespręskite pagal išvaizdą.

Vyrai

Šią savaitę pasistenkite neversti savo damos atsiprašyti jūsų dėl to, ko ji nepadarė. Ji, žinoma, atsiprašys, tačiau santykiams tai pakenks. O jei esate kol kas laisvi, atkreipkite dėmesį į savo sapnus. Jums gali prisisapnuoti moteris, kurią po kiek laiko sutiksite realiame gyvenime ir su kuria būsite iš tikro laimingas.

VĖŽYS

Moterys

Galite sutikti žmogų, su kuriuo jus jau kažkada siejo santykiai, ir jei jūs kol kas laisva, šis susitikimas taps proga pradėti viską iš naujo. O jei esate ištekėjusi, gali kilti konfliktas su sutuoktiniu dėl to, kad nuspręsite kažką pakeisti savo išvaizdoje ar gyvenime.

Vyrai

Šią savaitę, jei kol kas esate laisvi, atkreipkite dėmesį į likimo ženklus, tai padės jums nepraeiti pro savo gyvenimo moterį, net jei esate su ja pažįstamas jau daugelį metų. Jei esate vedęs, būkite pasiruošęs tam, kad jūsų sutuoktinė neįvertins arba nesupras kažkokio jūsų veiksmo.

LIŪTAS

Moterys

Šią savaitę jūsų laukia aktyvus flirtas su žmogumi, kuris jums laba patinka, ir su kuriuo norėtųsi ilgalaikių santykių. Yra tikimybė, kad jūsų pastangos nenueis veltui ir pasieksite atsako. Jei jau esate ištekėjusi, jūsų, ko gera, laukia rami savaitė.

Vyrai

Atsiras šansas užkariauti damą, kuri anksčiau buvo nepasiekiama. Galbūt jus išgelbės kažkoks ekstravagantiškas poelgis. Tačiau jei esate vedę, viskas bus gerai, jei tik neišliesite ant sutuoktinės susierzinimo, parsinešto iš darbo.

MERGELĖ

Moterys

Šią savaitę galit susipykti su savo vyriškiu dėl kažkokio neapibrėžtumo. Gali būti, kad mylimasis suteiks jums pagrindo suabejoti priimto sprendimo teisingumu. O jei esate kol kas laisva, jus gali sužavėti žmogus, kuris veiks labai aktyviai ir ryžtingai.

Vyrai

Šią savaitę galite sugadinti santykius su savo dama, nei neigiamai atsiliepsite apie jos trūkumus ar poelgius. Būkite kantresnis, nesistenkite perdaryti savo moters. Dabar tam netinkamas laikas. Jei kol kas esate laisvas, venkite įsimylėti savaitės pabaigoje – vargu, ar sugebėsite išlaikyti savo mylimąją šalia.

SVARSTYKLĖS

Moterys

Šią savaitę jūsų laukia išgyvenimai ir jaudinimaisi dėl santykių su žmogumi, su kuriuo neseniai susipažinote ar pradėjote susitikinėti. Neverta abejoti jo jausmais, net jei jis kažkuriuo momentu pamiršo paskambinti. Jis taip pat turi reikalų. O jei jūs jau ištekėjusi, jūsų laukia bendravimas su vyro giminaičiais.

Vyrai

Jūsų dėmesį šią savaitę gali užvaldyti moteris, kuri elgsis ne taip, kaip iš jos tikitės, arba ne taip, kaip priimta. Tai gali įvykti vietoje, kurioje bus daug žmonių. Jei esate vedę, jus vėl ims kankinti pavydas. Išsiaiškinkite, ar jis pagrįstas.

SKORPIONAS

Moterys

Šią savaitę jums norėsis dominuoti ar kažką įrodyti savo vyriškiui. Ir gali būti, kad tai taps naujo kivirčo priežastimi. O štai jei kol kas esate laisva, atkreipkite dėmesį į tą, kuris trečiadienį arba ketvirtadienį sugebės jus kažkuo nustebinti.

Vyrai

Jūsų santykiai su dama šią savaitę taps „progreso varikliu“. Dėl jos arba iš pagarbos jai imsite kažką keisti savo gyvenime, ir tai atneš jums sėkmę. O jei jūs kol kas laisvi, jūsų laukia susitikimas su įdomia moterimi. Nepraeikite pro šalį.

ŠAULYS

Moterys

Šią savaitę jums teks stebėti, kaip dėl jūsų palankumo kovoja du vyriškiai. Ir nebūtinai „sirgsite“ už kažkurį vieną jų. Jums tiesiog bus smalsu, kaip toli jie gali nueiti. Tai aktualu ir laisvoms, ir ištekėjusioms.

Vyrai

Galite susipažinti su dama, kuri darys viską, kad tik būtų su jumis. Štai tik jei ji nepalies jūsų širdies, jos poelgiai liks be atsako ir dargi pasijuoksite iš jos su savo draugais. Būkite gailestingi svetimiems jausmams.

OŽIARAGIS

Moterys

Šią savaitę jūs galite padaryti pasirinkimą ir priartinti prie savęs žmogų, su kuriuo esate pasiruošusi kurti santykius. Yra tikimybė, kad priimto sprendimo pagrindu taps šio vyro poelgis. O jei esate ištekėjusi, jūsų su vyru laukia didžiulė laimė.

Vyrai

Jums teks derinti darbą ir asmeninį gyvenimą. Esti tikimybė kelionės, kuri suardys jūsų asmeninius planus, ir jums teks paaiškinti savo damai, kodėl negalite pasiimti jos kartu. O jei kol kas esate laisvi, galimas romanas su kolege.

VANDENIS

Moterys

Šią savaitę jūsų atkakliai sieks kažkoks vyriškis. Nevenkite jo, jis gali pasirodyti jums likimo skirtasis. O jei jau esate ištekėjusi, jūsų su sutuoktiniu savaitės pabaigoje gali laukti santykių atvėsimas. Tačiau nesijaudinkite, taip nutiks tik dėlto, kad kiekvienas jūsų galvos apie savo dalykinius reikalus.

Vyrai

Galite patekti į situaciją, kuri pasirodys jums smagi, tačiau kuri galiausiai taps permainų asmeniniame gyvenime priežastimi. Jei jau esate vedę, neleiskite darbo problemoms ir savo nuotaikai atsispindėti santykiuose su žmona.

ŽUVYS

Moterys

Šią savaitę jums atsivers šansas pakeisti savo asmeninį gyvenimą, jei tik neišsigąsite rimtų problemų. Permainos tik bręsta, nenubaidykite jų. Jei jau sulaukėte savo meilės, šią savaitę galimi jos išbandymai. Tačiau nuo jų ji tik sustiprės.

Vyrai

Jūsų laukia svarbus pokalbis, po kurio jūsų asmeniniame gyvenime daug kas pasikeis. Tai aktualu ir vedusiems, ir laisviems. Maža to, permainos gali būti ir teigiamos, ir neigiamos. Tai priklausys nuo jūsų pačių.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Vasara traukiasi: trankysis perkūnija, Jonines merks lietus (10)

Dar pavasarį Lietuvą sušildžiusi saulė tik retkarčiais pasislėpdavo už debesų, tačiau...

Specialistai įspėja – perkant panaudotus daiktus tyko nemenki pavojai

Ne paslaptis, kad vaikų atsiradimas gerokai patuština šeimos kišenę. Vienas iš būdų, kaip...

Matelis ragina Urbšį trauktis iš Seimo: dėl jo iškelto mero interesų teko net muštis (92)

Seimo Mišrios grupės vadovas Bronislavas Matelis mano, kad apie pasirengimą prisiimti atsakomybę...

Lietuvis kaip turistas: smarkiai populiarėja vienadienės kelionės (7)

Šių metų pirmą ketvirtį į keliones vyko 272,8 tūkst. šalies gyventojų. Tai - 8,7 proc....

Protestuodami prieš „Brexit“ aplink Europą mina dviračiais: susižavėjo Vilniaus takais (17)

Britas Alexander Colling ir jo žmona italė Chiara užsibrėžė sau tikslą: per pusmetį jie,...

Aplinkosaugininkų reidas: pareigūnai sulaukė principingo žvejo klausimo (13)

GRYNAS.lt žurnalistų komanda kartu su Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Trakų rajono...

Savo bute Sankt Peterburge rastas negyvas aktorius Jurijus Arojanas (9)

Eidamas 68-uosius metus mirė gruzinų aktorius Jurijus Arojanas. Žinią apie nuosavame bute Sankt...

Grybauskaitės interviu tapo Kremliaus ruporų taikiniu: ar Lietuva laukia invazijos? (691)

Prezidentė įsakė ruoštis Rusijos invazijai. Lietuva laukia Rusijos puolimo. Tokiomis antraštėmis...

Vengrija perrašė Konstituciją: už pagalbą pabėgėliams grės kalėjimas (4)

Vengrija pritarė konstitucijos pataisai, kuriai įsigaliojus pabėgėliams bus sunkiau gauti...

Iš kelionės po Italiją sugrįžę Sofio ir Dominykas Niūniavos itin gailisi vieno dalyko (23)

Vos tik iš kelionės po svajingąją Italiją sugrįžę Sofio ir Dominykas Niūniavos visą savo...