112
Kitas

Jautis

Jau savaitės pradžioje Saulė pereis iš Jaučio į Dvynių ženklą. Tai tinkamos dienos dalykinėms ir asmeninėms pažintims, darbo pokalbiams, deryboms.

Savaitės vidurys Mėnulio pilnaties Skorpiono ženkle įtakoje, pasižymės jautriais astrologiniais ritmais. Jie palankūs kūrybai, tačiau ragins būti atidesniems keliuose. Venerai su Uranu susijungus Jaučio ženkle, galimos permainos darbuose.

Ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, daugiau dėmesio skirkite tarpusavio santykiams, stiprinkite draugystės ir meilės ryšius.

O penktadienis į Dvynių ženklą įžengus Venerai, jums, – dalykiniams kontaktams, ieškantiems svarbių žinių, siekiantiems profesinio ir asmeninio tobulėjimo.

Šeštadienis šaunus išvykoms, bei kelionėms. O sekmadienis į Dvynių ženklą atkeliavus ir Jupiteriui, – ypatingas laikas asmeninėms pažintims, draugystei ir meilei.

Sėkmės jums šią savaitę!

Avinas

Savaitė, kurios dienos bus ypač svarbios jūsų ateičiai. Jos džiugins ne tik pavasarinėmis nuotaikomis, bet ir skatins atkreipti dėmesį į naujai susipažintų žmonių išsakomas mintis ir idėjas. Jūsų ženkle esant artimoms Marso ir Kylančio Mazgo pozicijoms, darbuose aiškiau matysite tolesnes perspektyvas, norėsis kurti svarbius ateičiai, konkrečius planus.

Jau pirmosios savaitės dienos pasižymės permainingumu. Saulei pradėjus kelionę Dvynių ženklu, jos , – norintiems užmegzti naujus dalykinius kontaktus, ieškantiems naujų darbų, planuojantiems darbo pokalbius.

Savaitės vidurys pasižymės aštresniais Mėnulio pilnaties ritmais Skorpiono ženkle. Būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje, gali iškilti į paviršių buvę neišspręsti tarpusavio santykių klausimai. Esant artimai Urano ir Veneros pozicijai, galimi pokyčiai darbuose, būkite atidūs investuodami, nerizikuokite finansais. Šį laiką panaudokite asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Penktadienį Venerai įžengus į Dvynių ženklą, gyvenimas gali pradžiuginti dar tebeieškančius savojo žmogaus netikėta nauja pažintimi.

Šeštadienį norėsis pakeisti aplinką, pabuvoti ten, kur dar nebuvote. Tad šį savaitgalį planuokite išvykas ir keliones, juolab, kad sekmadienį Jupiteriui įžengus į Dvynių ženklą, laikas šaunus ir naujoms pažintims, draugystės pradžiai.

112
Kitas

Jautis