aA
Mūsų gimtoji planeta baigia apskrieti dar vieną ratą aplink Saulę. Dar vieni metai nueina amžinybėn – o Naujieji ateina iš nežinomybės. Kokie bus ateinantys Katino metai, prasidedantys vasario 3-iąją dieną, daugeliu atvejų priklausys nuo to, kaip mes atsisveikinsime su praeinančiais metais, kuriuos valdė Tigras.
Tigras ir triušis
© AFP/Scanpix

Geriausia atsisveikinti be didelio šurmulio, ramiai ir susikaupus: tik esant tokioje būsenoje galima užbaigti visus reikalus ir, žinoma, pradėti naujus. Taip užsitarnausite abiejų totemų: Katino ir Tigro palankumą. Tai ypač svarbu, nes po 12 metų jie vėl ateis į valdžią – tegul ir truputį pasikeitę.

Žiurkėms siūloma susirinkti visas uodegas. Tai liečia tiek verslo reikalus – finansinius, mokslo, darbo, tiek ir tarpusavio santykius. Paskutinysis - svarbiausias. Nuo gruodžio vidurio iki vasario pradžios neužmegzkite naujų pažinčių ir pasistenkite su niekuo iš jūsų aplinkos nesipykti. Elkitės ramiai, esant reikalui, likite nuošalyje, kad tiesiog galėtumėte išvengti provokacijų ir ignoruokite bet kokį puolimą.

Jaučiams būtina atiduoti visas susikaupusias skolas – taip elkitės tiek su finansais, tiek ir su aukštesnėmis materijomis. Kreditus, nuomos mokėjimo uždelsimus, alimentus ir pan. reikia išsimokėti iki paskutinio cento ir, suprantama, nesukaupti naujos skolų naštos, kol prasidės Katino metai. Neužmirškite duoti atkirčio priešams, tačiau ir artimuosius palepinkite dėmesiu. Jeigu iki šiol nesuradote laiko aplankyti ir padėkoti žmonėms, kuriems reikėtų – būtinai tai padarykite.

Vargu ar kas galėtų pasirūpinti mumis labiau, negu mes patys. Todėl Tigrai, kuo greičiau pradžiuginkite tą, kurį turite laimę kasdien pamatyti veidrodyje! Padarykite pagaliau tai, apie ką seniai svajojote, įsigykite tai, ko seniai norėjote, pabuvokite ten, kur traukia širdis... Jūs ne tik pažinsite save, pamatysite daug įdomaus – tai jums padovanos energijos užtaisą ne tik ateinantiems, bet ir visiems būsimiems 12-ai metų.

Katėms (triušiams) geriausia skirti kuo daugiau dėmesio dvasiniams reikalams – į savo metus geriausia įžengti su švaria siela. Pasistenkite atkurti sugriuvusius santykius arba nors paprašykite atleidimo tų žmonių, kuriuos norėdami ar nenorėdami įskaudinote, o ir pačiam sau atleiskite tyčines ar netyčines kaltes. Būtų labai naudinga nuvykti į šventas jums vietas – visai nebūtina į religinius centrus, juk kai kuriems iš mūsų švenčiausia vieta yra mūsų gimtosios vietos.

Drakonams bus naudinga parodyti savo vidinę esybę – jūs kosminiai riteriai, visų savo artimųjų angelai sargai. Bendrai tariant, pabūkite motina Terese. Nuoširdžiai suvokite, kad padėti artimiesiems reikia nesiekiant jokios naudos sau. Tai reiškia, nelaukiant jokio piniginio atlygio, nesitikint dėkingumo, kaip esame įpratę. Tegul didžiausia dovana jums tampa mintis, kad padėdami tiems, kuriuos mylite, arba tiems, kuriems reikia jūsų pagalbos, visuose reikaluose, jūs taip pat padedate ir pačiam sau. Štai tokia filosofija...

Gyvatėms reikėtų skirti daugiausia jėgų ir dėmesio namams. Sekdami šūkiu "Viskas namams“ reikėtų namuose atlikti kruopščią "reviziją“ užkrautuose balkonuose, peržiūrėti perpildytas spintas ir antresoles, o taip pat atlikti generalinį savo namų valymą, kurį per vieną dieną atlikti tikrai neįmanoma. Pamažu atlaisvinkite savo būstą nuo sudėvėtų ir nereikalingų daiktų, sugrąžinkite gyvenimą pusiau užmirštiems, tačiau kokybiškiems ir tinkamiems pasitarnauti daiktams arba įsigykite interjerą atnaujinančių detalių.

Arkliams tinkamas toks patarimas: susikaupkite širdies reikaluose – tegul jie ir toliau džiugina, o ne skaudina jus. Stiprinkite visus savo santykių plyšelius ir prisipažinkite meilėje. Tiems, kurie dar neapsisprendę dėl santykių tvirtumo ir nėra tikri, ar jau laikas sukurti šeimą, mes patariame su aiškia potekste: dabar galite kurti materialinius planus –  jūs galite tapti dar laimingesniais, jeigu jėgas paskirsite įpėdinio "įsigijimui“.

Ožkoms pats metas susirūpinti savo savijauta ir sveikata. Kad ateinančiais Katino metais būtumėte sveikos, planuokite savo laiką, rūpindamosi savimi: pasitikrinkite sveikatą, pasikonsultuokite su gydytojais ir pasirinkite atitinkamą fizinį krūvį ir dietą. Gerai, jeigu jums pasitaikys galimybė nors dešimtį dienų praleisti sanatorijoje, t.y. ramioje, sveikatą stiprinančioje aplinkoje.

Beždžionės pasielgs labai teisingai, jeigu Tigro metų pabaigą paskirs santykių su partneriu gerinimui – tai apima visus santykius plačiąja prasme. Jūsų dėmesio siekia tiek sutuoktinis, tiek ir jūsų verslas – kurkite su partneriais bendrus ilgalaikius planus, leiskite jiems suprasti, kad dar planuojate ilgus metus būti kartu su jais ir, suprantama, pagrįskite tai svariais argumentais – tai gali būti naujos idėjos jūsų ryšių stiprinimui, kurie šiuo momentu yra jums svarbūs.

Gaidžiams – jums reikėtų pasirūpinti visais reikalingais dokumentais visam turimam kilnojamam ir nekilnojamam turtui, kad visi dokumentai atitiktų naujausius juridinius įstatymus. Faktiškai jums reikia atlikti visų dokumentų, susijusių su jūsų turtu, patikrinimą. Tai padės ateinančiais metais jaustis laisviau, jeigu prireiktų pirkti ar parduoti turtą ar atlikti kitokius veiksmus su turtu.

Jeigu nurodytu laikotarpiu Šunys pradės ko nors mokytis arba susiruoš į trumpalaikę kelionę į tolimas šalis, tai Katino metais prieš juos atsivers netikėtos perspektyvos. Šis patarimas ypač aktualus tiems, kurie svajoja pakeisti kurią nors savo gyvenimo sritį, tačiau ir likusiems tai nepakenks.

Kiaulėms pats laikas sutelkti jėgas, kad pasirodytumėte save geriausiame amplua savo viršininkams, o taip pat padaryti viską ką galite, kad viršenybės prielankumas nesukeltų pavydo bendradarbiams. Faktiškai teks pabuvoti tarp kūjo ir priekalo, tačiau kas nerizikuoja, tas ir nelaimi. Būtent šiuo principu ir reikia vadovautis ateinančiais metais, tuomet jie padovanos jums naujas finansines ir kūrybines galimybes.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Apklausė gyventojus: atsakymas, ar susitikti su Putinu, abiem kandidatams nepatiktų (207)

Ar turėtų Lietuvos vadovai susitikti su Rusijos prezidentu? Toks klausimas buvo gyvai...

Schema veikia jau kurį laiką: už skatikus išvilioti automobiliai pradingsta šrotuose arba išnyra skelbimuose (34)

Sukčiai bus sugalvoję dar vieną būdą, kaip iš gyventojų išvilioti pinigus ir turtą. Lietuvoje...

Turintys ką slėpti milijonieriai kadaise droždavo į Ženevą, dabar jos spindesys slopsta (5)

Ženevoje, netoli prabangių parduotuvių gatvės Rue du Rhone, šešių aukštų pastatas, kuriame...

Nėra energijos ir sunku atsikelti: žolininkas Lasinskas įvardijo 3 vaistažoles, kurios išspręs ne vieną problemą papasakojo, kaip iš kiaulpienės pasigaminti makaronus (6)

Yra trys vaistažolės , kurios gali padėti išlikti ne tik sveikiems, bet ir turėti daug...

Niekada nedirbusi ir su tėvais gyvenanti 30-metė Lina įpykdė lietuvius: pasakiau garsiai, ką galvoja kiekviena moteris (153)

Laidos „ Yra, kaip yra “ herojė savo pasisakymais apie pinigus ir vyrus kaip reikiant įkaitino...

Trumpo retorika keičiasi: daugiau niekada negrasinkite JAV! papildyta (20)

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį įspėjo Iraną, kad jis bus sunaikintas, jei tarp...

Savivaldybėse jau galima balsuoti EP ir Prezidento rinkimų antrajame ture (18)

Pirmadienį prasideda išankstinis balsavimas Europos Parlamento (EP) ir Prezidento rinkimų antrajame...

Svarbiausios klaidos, kurias padarome per pirmas 10 min. darbe

Visa mūsų darbo diena, produktyvumas ir bendravimas su aplinkiniais labai priklauso nuo to, kokios...

Mokslininkai ledynuose aptiko pavojingų medžiagų: grėsmė tyko jau artimiausioje ateityje (5)

Stebėti skilinėjančius ir tirpstančius ledynus yra tas pats, kas klausyti, kaip tiksi bomba virš...

Dviejų pratęsimų trilerį išgyvenę „Raptors“ namuose įveikė Milvokio klubą (2)

Itin svarbią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Toronto „Raptors“ krepšininkai. Kanados...