aA
Dabar pats rudens įkarštis: kažkam tai atradimų ir išsipildymo laikas, kitiems – ramybės ir stabilios gyvenimo tėkmės. Kokius siurprizus pateiks gyvenimas kiekvienam Zodiako ženklui?
© Fotolia nuotr.

Avinas

Šis ženklas daug energijos ir jėgų įdės į savo namus. Santykiuose su partneriais norėsis grožio, dėmesio, meilės, tačiau nepakaks įkvėpimo iš priešingos lyties pusės. Gali pasisekti papildomo uždarbio sferoje – jis tiesiog plauks į Avinų rankas.

Jautis

Šio ženklo atstovai imsis nuosavo verslo iššūkio. Jaučiams reikėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą, neperkrauti savęs. Jų antrosios pusės demonstruos didesnį reiklumą. Nevertėtų labai stipriai pasikliauti laime ir sėkme. Geriau viską imti į savo rankas ir nerizikuoti.

Dvyniai

Dvyniams norėsis bendravimo, tačiau labiausia pačioje artimiausioje aplinkoje, su šeimos nariais. Šio ženklo atstovams stigs romantikos, jausmų naujumo, dėmesio. Dvynių aplinkoje gali atsirasti pavyduolių, kurie skleidžia paskalas. Pasikliauti nemokamais dalykais nevertėtų – tik darbas ir tikslingi veiksmai.

Vėžys

Šis ženklas nori nuolat tobulėti. Namuose atsiras poreikis kažkokioms naujovėms, kūrybai. Santykiuose su vaikais ir romantiniuose santykiuose galimi paskubomis priimti sprendimai ir kategoriškumas. Vėžiams apie save gali priminti senos opos ar seniai turimos skolos. Su partneriais gali kilti nesusipratimų ar net nutrūkti santykiai.

Liūtas

Šio ženklo atstovai pajus norą kurti, net jeigu tam turi nepakankamai jėgų. Bendraujant su aplinkiniais jiems norėtis dalinti autoritetingus patarimus. O savo namuose, priešingai, kils noras veikti, net jeigu namiškiai tokio entuziazmo protrūkio nesupras. Neverta reaguoti į konkurentus, jie vistiek pasirodys esą silpnesni.

Mergelė

Mergelė žinos, kaip gražiai ir teisingai įtikinti. Artimieji, o ir visi aplinkiniai, įsiklausys į šio ženklo atstovų žodžius. Reikalai eis sava eiga, o kartais tai vyks netgi greičiau, nei buvo sumanyta. Galima tikėtis papildomų pajamų iš, atrodytų, įprasto dalyko. Šeimoje viešpatauja visiškas stabilumas.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovams kils noras puoštis, pirkti kažką sau. Svarstyklių žodžiuose bus daug išminties, kuri gali paskatinti artimuosius veikti. Daug emocijų pareikalaus darbas. Svarstyklės tiek pasiners į reikalus, kad šeimai laiko katastrofiškai trūks.

Skorpionas

Šio ženklo atstovai jaučiasi žodžio žmonėmis. Kyla priklausomybė nuo kitų, dėl ko atsiranda noras su niekuo nekontaktuoti. Geriausias visų problemų sprendimo būdas Skorpiono akimis bus pabėgimas į šiltą ir gražią vietą, kur daug žalumos.

Šaulys

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės seniai paskirstė visas savo užduotis – čia padėjo kruopštūs ir ilgi apmąstymai. Šauliai nenorės, kad kažkas pažeistų jų patvirtintas taisykles. Šį rudenį šio ženklo atstovai veikiau filosofai patys sau.

Ožiaragis

Ožiaragiai pajaus vidinį protestą prieš viską. Stabilumo partneryste grįstuose santykiuose tikėtis neverta – juos apsups daugybė beveidžių žmonių, kurie keis vieni kitus. Užtat darbe šio ženklo atstovai pajaus tikrą įkvėpimą.

Vandenis

Šiam ženklui pavydi ir jis tai jaučia, todėl Vandenis emociškai stipriai nusikamuoja. Norint atsiriboti nuo pavydžių žmonių, galima paprasčiausiai trumpam kažkur išvažiuoti, dar geriau – rasti savyje jėgų būti aukščiau viso to. Profesinėje veikloje iškils šiokių tokių sunkumų.

Žuvys

Žuvys emociškai susirūpinusios dėl naujų ryšių ir santykių. O jeigu asmeniniame gyvenime viskas stabilu, daug jėgų pareikalaus atžalos. Vis dėlto, visi pokyčiai veda į gera. Jeigu po šiuo ženklu gimusieji pasiryš kažkur išvažiuoti, jiems tai bus labai į naudą. Žuvims gali kilti noras kurti. Darbe seniai viskas sureguliuota, nors pajamų iš pagrindinės veiklos joms kažkodėl nepakaks.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Žymiam fotografui teko teisintis dėl žodžių apie asocialus: „niekas nepasikeis, kol jiems bus leidžiama daugintis“ (153)

„Niekas nepasikeis, kol tiems asocialams leidžiama daugintis. Jeigu galėčiau pakeisti, tai...

Švedai šiurpsta: rado schemą, kaip šiukšlėm pripažintos mašinos Lietuvoje grįžta į kelius (139)

Skandinavijos šalyse į automobilius, importuotus iš Lietuvos, žiūrima ypač įtariai, ir ne be...

Streiką pradėjo didžiausia Lietuvos mokykla: situacijos įkaitais tapo vaikai (123)

Antradienį neterminuotą streiką pradėjusios didžiausios Lietuvos mokyklos streiko komitetas...

Visame pasaulyje sutriko „Facebook“ ir „Instagram“ veikla (109)

Visame pasaulyje sutriko socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ veikla. Svetainės su...

Kad pavakarieniautų, vienu ypu perka 200 kiaušinių: mūsų gaili, lyg būtume nukankinti tėvai (15)

„Kai turi vieną vaiką, supranti, koks sunkus tavo gyvenimas. Viską sureikšmini, stengiesi, kad...

Dainininkės Romos Mačiulytės skriaudikas kalės ilgiau: skundas atsisuko prieš nuteistąjį (1)

Žinomos dainininkės Romos Mačiulytės skriaudikas Valerijus Simovičius užlipo ant grėblio....

Skvernelio reitingo paslaptis: surastas priešas ir galandami nauji ginklai (292)

Spalis Lietuvos Vyriausybei buvo tikrai karštas, bet ne dėl to, kad šiemet mūsų šalyje...

Kalėdinių eglių karštinė prasideda: Alytus visus žada nustebinti eglės aukščiu (17)

Gruo­džio 1 die­ną Ro­tu­šės aikš­tė­je bus įžieb­ta Aly­taus mies­to...

44-erių gražuolė pasidalijo puikios išvaizdos paslaptimis: 12-os minučių triukas daro stebuklus (7)

Švytinti oda, pavydėtina figūra ir nė vienos raukšlelės - taip apibūdinama 44-erių Abigail...

Stilistės verdiktas: kokių batų privalu turėti kiekvienai moteriai (6)

Kokius batus avėti prie sijono? O prie suknelės? Koks turėtų būti kulno ilgis, jei kelnės –...