aA
Sveikata, poilsis, sportas, mityba, dietos – netgi šiuos dalykus iš dalies gali nulemti jūsų horoskopo ženklas.
© Shutterstock nuotr.

Tai tvirtina astrologė Violeta Liaugminienė (nuotr.), specialiai „Sveikai šeimai“ sudariusi 12 zodiako ženklų charakteristikas. Jau kitame numeryje ieškokite pirmųjų zodiako ženklų sveikatos apibūdinimo, o šiandien pateikiame bendrų maitinimosi tendencijų horoskopą.

Astrologai mano, jog mūsų sveikata yra nulemiama šių faktorių: ženklo energetikos, kurią valdo ženklo stichijos, atsparumo psichiniams–emociniams krūviams, išsikelto tikslo arba tikėjimo faktoriaus bei mitybos. Kiekvienas ženklas yra atsakingas už tam tikrą mūsų organizmo dalį, o planetos – už organus bei biocheminius procesus.

Zodiako ženklų požiūris į maistą nulemtas juos valdančių stichijų. Ugnies ir Oro ženklai (t.y. Avinas, Dvyniai, Liūtas, Svarstyklės, Šaulys ir Vandenis) yra laikomi vyriškais ženklais, Žemės ir Vandens (t.y. Jautis, Vėžys, Mergelė, Skorpionas, Ožiaragis ir Žuvys) – moteriškais.

Vyriškiems ženklams būdinga dinamiškesnė medžiagų apykaita, pagreitėjęs metabolizmas. Maistas yra virškinamas aktyviai: jau po valandos ar dviejų atsiranda poreikis pasistiprinti. Moteriškų ženklų virškinimo procesai lėtesni. Už stalo šie ženklai sėda tik tada, kai aiškiai girdisi urzgiančio pilvo garsai.

Vyriškiems ženklams rekomenduojama suskaidyti paros racioną į 5-6 dalis, valgyti nedidelėmis porcijomis. Patys sočiausi jums turėtų būti pietūs. Ryte, vakare (ypač prieš miegą) apkrauti skrandžio sunkiu maistu nevertėtų. Moteriškų ženklų pietūs neturėtų būti gausūs, tačiau galima gerokai numarinti alkį per pusryčius ir vakarienę. Tiesa, vakarieniauti reikėtų ne vėliau nei prieš keturias valandas iki miego.

Vyriškų ženklų atstovams labai pravartu susidaryti dienos valgymo grafiką ir jo griežtai laikytis, stengiantis kontroliuoti norą užkandžiauti. Moteriškiems ženklams galima sėstis už stalo bet kada, kai jaučiamas alkis.

Avinams, Vėžiams, Svarstyklėms ir Ožiaragiams reikėtų ypatingai atsargiai elgtis su dietomis, maisto ribojimu. Jums reikėtų vengti ypatingai griežtų ir ilgalaikių dietų, nes galite įgyti ne tik skrandžio sutrikimus, bet ir nervinį stresą, kas gali jus paskatinti „atsiimti“ už prarastas kalorijas su kaupu. Taip pat jums nevertėtų laikytis monodietų (kuomet kelias dienas valgomas vienas produktas).

Jaučiai, Liūtai, Skorpionai ir Vandeniai nepasieks trokštamo rezultato, laikydamiesi dietų tik 2-3 dienas. Jums labiau tinka ilgalaikės (bent jau mėnesio trukmės), tačiau nealinančios, subalansuotos dietos. Ir prisiminkite: bent mažiausias savęs „palepinimas“ nubrauks visas jūsų pastangas ir pasiaukojimą.

Dvyniai, Mergelės, Šauliai ir Žuvys dažniausiai yra linkę priaugti nepageidaujamų kilogramų emocinio ir nervinio nestabilumo periodais. Tokioje būsenoje jokios dietos rezultato neduos. Labiau atkreipkite dėmesį į visus jums žinomus nusiraminimo būdus, o ne į dietas.

Protingiausia būtų palaukti, kol pasibaigs jūsų gyvenimo tamsioji atkarpa, ir tuomet rūpintis dieta. Jos trukmę jums aiškiai nurodys pats organizmas. Monodietos jums tinka labiau nei kitiems ženklams.

Iškrovos dienoms labiausiai tinka šeštadienis. Ją valdo Saturnas – apribojimų ir disciplinos planeta. Šią dieną bus lengviau pakęsti alkio jausmą, be to, žmogaus organizmas būtent šią dieną išskiria daugiausiai šlakų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Seimo narė Šakalienė sulaukė rimtų grasinimų: frakcija kreipiasi į prokuratūrą (304)

Kilus vaikų paėmimo skandalams socialiniuose tinkluose pradėjo virti diskusijos, kurių metu ne...

Paini vaiko istorija: berniuko patėvio ir darželio auklėtojų liudijimai skiriasi kardinaliai (75)

Viešumoje pasirodžius informacijai apie Kaune iš šeimos paimto ir į ją sugrąžinto vaiko...

Gabrielius Landsbergis apie dabartinę valdžios situaciją: tai yra sprogstamasis mišinys (518)

Ką darys tuščiomis kišenėmis likusi socialdemokratų darbo partija ir ar jie ketina kelti savo...

Maldeikienė: kainas tvarkysime sovietiniais metodais? Nesuveiks (39)

Jau daugelį metų skurdas pasaulyje naikinamas gerinant švietimo sistemą, tačiau Lietuva ketina...

Su tanklaiviu susidūrusi norvegų fregata nuskendo (309)

Norvegų fregata , kuri praėjusią savaitę Vakarų Norvegijos fjorde susidūrė su Maltos...

Hematologas papasakojo, kodėl žmonės suserga vėžiu ir kokie pirmieji šios ligos simptomai

Kasmet Lietuvoje diagnozuojama apie 15 000 onkologinių susirgimų , 10 proc. iš jų išgirsta...

Palaikantys draudimą šunims loti išliejo širdį: gyvenimas tapo kančia, tokia kaimynystė kaip koncentracijos stovykla (106)

Seimo nario Petro Čimbaro siūlomos Triukšmo valdymo įstatymo pataisos išties sukėlė daug...

Perspėjimas vykstantiems į Lenkiją: beveik mėnesiui bus atnaujinta sienų kontrolė (98)

Šengeno erdvei priklausanti Lenkija nuo lapkričio 22 d. laikinai atnaujins pasienio tikrinimus...

Brakonierių gaujos bando įbauginti: prireikia net policijos (3)

Gal kam ir atrodo keista, tačiau 2018 m. Lietuvoje, gamtosaugos sferoje, susijusioje su nelegalia...