aA
Bus nesunku pelnyti metų globėjos Kiaulės palankumą. Visiems reikia atsiminti, kad Kiaulė, kaip ir praeinančių metų globėjas Šuo, mėgsta sąžiningus, savimi pasitikinčius žmones, darančius gerus darbus ir nesavanaudiškai teikiančius pagalbą.
2019
2019
© Shutterstock

Šernas (Kiaulė)

Šio ženklo atstovai jausis gana komfortiškai. Jie gali drąsiai planuoti svarbių klausimų sprendimą, sudarinėti sandorius, siekti užsibrėžto tikslo, nebijodami klaidų ir nesėkmių. Metų globėja padės įveikti bet kokius sunkumus, tik Šernams patartina klausyti sąžinės, neapgaudinėti žmonių, priešingu atveju sėkmė nuo jų nusisuks.

Žiurkė

Žiurkės turėtų būti atsargios visais karjeros klausimais. Kiaulė nepakęs nesąžiningo žaidimo, todėl kiekvienas žingsnis turi būti kruopščiai patikrintas. Nesitikėkite, kad viskas savaime susiklostys, net jei atrodys, kad nereikia kištis. Pavyduoliai, pikto linkintys žmonės gali sujaukti planus.

Jautis

Sėkmė lydės aktyviai gyvenančius šio Zodiako ženklo atstovus. Aktyvi, smalsi 2019 m. šeimininkė nepakenčia tinginių, taigi Jaučiams nepatartina sėdėti vienoje vietoje. Įvairiapusis vystymasis, naujos žinios garantuoja sėkmę, o stiprindami imunitetą išvengsite ligų.

Tigras

Atsakingiems Tigrams 2019-ieji žada daug malonių įvykių. Kuo daugiau jie stengsis, tuo daugiau pasieks. Šio Zodiako ženklo atstovams bus atviros visos durys, bet teks pasirinkti vieną dalyką. Plėtra numatyta kryptimi atneš sėkmę.

Triušis (Katinas)

Triušiams ateinančiai metais reikės pasistengti, kad pelnytų Kiaulės prielankumą. Jiems patartina išmokti pasitikėti artimais žmonėmis ir nebijoti naujų pažinčių. Kovojant su baimėmis ir nepasitikėjimu savimi, pavyks įveikti sunkumus ir pasiekti visko, apie ką Triušiai svajoja.

Drakonas

Drakonams sėkmė šypsosis, jeigu jie liausis švaistę energiją nereikšmingiems reikalams ir užsiims kažkuo, kas iš tiesų svarbu. Jiems teks pasistengti, juk ugninga prigimtis reikalaus judėjimo, aktyvumo. Deja, skubėjimą teks pamiršti. Atkaklus tikslo siekimas ir kova su neigiamomis charakterio savybėmis padarys 2019-uosius lemtingais metais, atnešiančiais malonių staigmenų.

Gyvatė

Metų šeimininkė nejaučia simpatijos šio Zodiako ženklo atstovams, todėl Gyvatėms patartina ruoštis sunkumams kelyje į sėkmę. Gyvatės gali papirkti kiaulę, demonstruodamos žinių troškimą, taigi vertėtų siekti gilesnio išsilavinimo, vystymosi ne tik profesinėje srityje. Naujos žinios atvers daug perspektyvų ir atneš sėkmę.

Arklys

Po šiuo Zodiako ženklu gimusiems žmonėms žinoma, ką reiškia dirbti ir veržtis pirmyn. Arkliams reikėtų veikti viena kryptimi, kad ištobulėtų ir sulauktų svaiginančios sėkmės. Kiaulė deramai įvertins atkaklumą ir nuoširdų darbą.

Ožka (Avis)

Metų šeimininkė palankiai vertina Ožkas, todėl joms ateinantys metai bus sėkmingi. Ožkos ženklo žmonės gali tikėtis palaikymo, tik reikėtų atsikratyti tingumo, pasyvumo. Kruopštus darbas ir noras sulaukti pelnyto atlygio padės pasiekti užsibrėžtų tikslų ir išpildyti seną svajonę. 2019 m. sąžiningų, tvarkingų Ožkų laukia daug malonių staigmenų.

Beždžionė

Smalsios, aktyvios Beždžionės irgi gali tikėtis Kiaulės prielankumo, tik ši nepakęs lengvabūdiško elgesio. Beždžionėms patartina prisiminti, kad neapgalvoti veiksmai ir žodžiai gali turėti netikėtų padarinių, taigi reikia apgalvoti kiekvieną žingsnį ir netarti sėkmę atbaidančių žodžių. Taip pat nepatartina žadėti to, ko Beždžionės nepajėgs ištesėti.

Gaidys

Gaidžiams dėl ūmaus būdo 2019 m. gresia daug nemalonumų. Jiems vertėtų mokytis valdyti emocijas, antraip galimos įvairios ligos, nukentės darbingumas. Labai naudingas bus fizinis krūvis – eikite į sporto klubą, lankykite plaukimą, tai padės pašalinti emocinę įtampą ir atsipalaiduoti po sunkios dienos.

Šuo

Šunys gali tikėtis visiško Kiaulių palaikymo. Sąžiningi ir atsidavę šio Zodiako ženklo atstovai sulauks globos ir galės ramiai užsiimti mėgstama veikla, nesibaimindami nuopolių ir pavyduolių. Šuns ženklo žmonėms patartina nepasitikėti nepažįstamais žmonėmis ir nevadinti draugais visų, kurie parodo jiems prielankumą. Daugelis iš naujų pažįstamų gali būti apsukrūs manipuliatoriai, todėl reikia būti pastačius ausis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(1 žmogus įvertino)
4.0000

Top naujienos

D+Vladimiras Laučius

Kuolys: užjaučiu valdžioje esančius konservatorius ir liberalus (5)

Pirmasis po nepriklausomybės atkūrimo kultūros ir švietimo ministras, kultūros istorikas Darius...

Į Lietuvą žengusių verslų apžvalga: milijonai investicijų ir tūkstančiai naujų darbo vietų (3)

Praėję metai buvo rekordiniai naujų užsienio investicijų Lietuvoje prasme. Patvirtinti 49...

Lietuvoje pradeda galioti naujos COVID-19 valdymo priemonės: kas tiksliai keičiasi

Dėl omikron atmainos plitimo pirmadienį Lietuvoje pradeda galioti naujos COVID-19 valdymo priemonės.

Įsismarkavusi infliacija kelia problemų Baltijos šalims: vėsinti situaciją itin sunku

Naujausios euro zonos narės nesigaili prisijungusios prie valiutos bloko, tačiau susiduria su vienu...

D+ Valerijus Morozovas, šeimos gydytojas

Kava ar arbata: gydytojas Morozovas apžvelgė, kuris gėrimas turi daugiau naudos

Šuo ar katė? Android'as ar Mac'as ? Skiepas ar persirgimas? Daukanto aikštė ar Gedimino...

Kvapą gniaužiantis reginys kosmose: prie Saulės priartėjęs NASA zondas įamžino paslaptingus žybsnius

Naujajame vaizdo įraše, kurį padarė į Saulės vainiką įskridęs NASA zondas „Parker Solar...

D+Martynas Antanaitis

Teisininkas atsako: ką verta numatyti sutartyje, parduodant mišką įmonei išsikirsti?

Nenukirsto miško pardavimas įmonėms, kurios medžius pačios išsikerta ir medieną išsiveža,...

14-metė norėjo „greičiau užaugti“: po pirmo karto automobilyje pasijuto atstumta, todėl kreipėsi į policiją (60)

Su Klaipėdos rajone gyvenančiu vaikinu feisbuke susipažinusi keturiolikmetė jau per antrąjį...

Užgriuvus galingam ciklonui vėl siautės vėjas: gali laužyti šakas, versti medžius (1)

Pirmadienio dieną orus lems aktyvus ir vėjuotas ciklonas. Diena bus debesuota su pragiedruliais,...