Anot astrologų, žvaigždžių padėtis, susiklosčiusi gimimo metu, daro įtaką žmogaus charakteriui. Ji nulemia ne tik gerąsias, bet ir blogąsias žmogaus savybes.
© Shutterstock

Kiekvieno asmens charakteris yra unikalus, bet ryškiausius bruožus atspindi jo Zodiako ženklas. Jei susipažinote su nauju žmogumi, astrologai pataria atkreipti dėmesį į jo Zodiako ženklą – jis gali atskleisti, ko ateityje galima tikėtis iš šio žmogaus.

Avinas

Avino ženklo vyrai, užkariavę moterį, greitai praranda susidomėjimą. Gavę vieną grobį, jie jau dairosi kito. Šio ženklo vyrai yra pasirengę flirtuoti su svetimomis moterimis, nejausdami turimų įsipareigojimų. Kad taip neatsitiktų, moteris Avinams turi likti amžina paslaptimi.

Jautis

Šio ženklo vyrai į romantiškus santykius žvelgia labai pasyviai, jų inercija gali pasirodyti visiškai neįveikiama. Susitikinėdamas su potencialia išrinktąja, jis stengiasi kiek įmanoma labiau sumažinti savo išlaidas. Kartais gali net pasirodyti, kad jis ieško tokios moters, kuri padėtų jam sutaupyti. Jei nenorite tapti jam antra motina, neprisiimkite dalies jo įsipareigojimų. Atsikratykite minties, jog „geriau aš tai padarysiu pati“. Tuomet Jautis jaus postūmį imtis veiksmų.

Dvyniai

Dvynių atveju astrologai pastebi dvi ydas. Pirma, jie mėgsta plepėti. Pertraukti plepantį Dvynį būna nelengva. Antra, jie yra gana dideli tinginiai. Dėl jų tinginystės kenčia jų partnerės.

Vėžys

Jie bijo ir įsižeidžia net dėl menkiausios kritikos. Jei Vėžys įsižeidė, gali prireikti kelių dienų, kol jo patirta nuoskauda praeis. Taigi dėl tokių emocijų jis gali elgtis kaip vaikas. Tačiau jei jums pavyks rasti būdą, kaip prie jo prieiti, sveikiname – jūs įveikėte atkaklųjį Vėžį!

Liūtas

Santykiuose su moterimis šio ženklo vyrai greitai gali aptingti ir tapti neveiklūs, ypač jei jo partnerė yra nuoširdi ir geraširdė. Jis tikrina savo partnerės jausmų nuoširdumą, demonstruodamas abejingumą.

Mergelė

Mergelės ženklo vyrai būna labai užsispyrę ir darbštūs. Kartais jie būna taip atsidavę darbui, jog aplinkui nieko nemato ir nepastebi. Dažnai tai daro neigiamą įtaką santykiams su partnere. Tačiau galime jus paguosti – tai tęsiasi ne amžinai: juk projektai anksčiau ar vėliau baigiasi. Tačiau būkite pasiruošusios tam, kad šio ženklo vyras periodiškai paskęs darbuose.

Svarstyklės

Kilus konfliktui, Svarstyklių ženklo vyrai dažnai nesiima jokių veiksmų. Taigi jei norite susitaikyti, būkite pasirengusios tam, kad jums teks žengti pirmąjį žingsnį.

Skorpionas

Skorpionai labai smulkmeniškai vertina kiekvieną menkniekį. Įsivėlusios su juo į konfliktą, greitai pasigailėsite: kol Skorpionas neišanalizuos menkiausios jūsų nesutarimų detalės, jis nenurims. Tačiau nuleidęs garą, Skorpionas bus tarsi šilkinis!

Šaulys

Šauliai yra neįsivaizduojami perfekcionistai. Atrodo, negi tai trūkumas? Tačiau Šauliai lygiai tokio paties požiūrio tikisi ir iš savo partnerės. Jei esate pasirengusi tobulėti iki begalybės, jūsų sąjunga bus tvirta.

Ožiaragis

Ožiaragiai laiko save užkietėjusiais realistais, tačiau aplinkiniams jie atrodo kaip paprasčiausi pesimistai. Jie gyvena nuolat tikėdamiesi blogiausio, visuomet kruopščiai planuoja savo gyvenimą ir kontroliuoja kiekvieną žingsnį. Tačiau su amžiumi tai praeina. Ožiaragiai virsta guviais senoliais, kurie pradeda gyventi šia diena ir mėgaujasi bendravimu su savo antrąja puse čia ir dabar.

Vandenis

Vandenių vyrų meilės laivas dažnai sudūžta atsitrenkęs į buities uolas. Po kurio laiko jie supranta, kad jų partnerė šeimą suvokia ne kaip kopimą į Everesto viršukalnę ar žygį per Altajaus taigą. Vienintelis dalykas, kuris pririša Vandenį prie šeimos, yra vaikai.

Žuvys

Pagrindinis Žuvų trūkumas – jų svajingumas. Jie taip atsiduoda savo svajonėms, kad pradeda nebeskirti, kur baigiasi svajonės ir prasideda gyvenimas. Žuvų partnerės turi nuolat joms priminti, kaip yra iš tikrųjų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kremliaus logika: baugina JAV bombonešiais Lietuvoje, bet pasienyje griaudi rusų bombos (155)

Kodėl NATO sąmoningai kursto įtampą pasienyje su Rusija ? Kodėl Lietuvoje JAV ir...

Šio diktatoriaus tironija sunkiai protu suvokiama: po masinės egzekucijos prancūzams trūko kantrybė prabangiose vilose – kraupūs radiniai (14)

Centrinė Afrikos Respublika ( CAR ), nepaisant neapsakomai gausių gamtinių išteklių, išlieka...

Rimvydas Valatka. Paskutiniai neribotos valstiečių arogancijos metai? (155)

Ko neatimsi iš Karbauskio, tai arogancijos ir fantazijos. Priešingai nei dauguma jo į Seimą...

Baigėsi festivalis „Karklė“: didžiausi gerbėjai jau laukia kitų metų Papildytos nuotraukų galerijos

Tris dienas trukusiame festivalyje „ Karklė Live Music Beatch 2018“ nuskambėjo paskutinis šių...

Azovo jūroje – naujas karštasis taškas: turime būti pasiruošę (481)

Vieną vasaros rytą keturi Ukrainos pakrančių apsaugos pareigūnai greitaeigiu patruliavimo...

„Žalgiris“ – tikras fenomenas: kodėl žaliai baltas kraujas taip masina Eurolygos turčius? lyderis – pagal du rodiklius (115)

Jau tapo įprasta, kad kasmet į kovą prieš galingiausias Europos krepšinio armijas stojantis Kauno...

Amerikietiško stiliaus jaunos vilnietės butas: įrengė be didelio biudžeto (16)

Butas suprojektuotas jaunai moteriai. Norėta modernaus biudžetinio interjero su industriniais...

Vitrinų spindesy labdara netiko (8)

Prie didžiausio Panevėžyje prekybos centro nebematyti čia penketą metų stūksojusio labdaros...

Draugas papasakojo apie Grafininos parodytas kaukes: jei ji gyva ir stebi šią situaciją – jai tai brangiai kainuos (118)

Paskelbus be žinios dingusios Sandros Grafininos paiešką, suimtas jos vyras Nigelas Westas. Šią...

Kelyje po Europą: džiaugsmas piniginei, laisvėje gyvenančios beždžionės ir laimingi žmonės (26)

Įspūdžius apie mūsų kelionę reikia skaityti vienu įkvėpimu. Tai – kaip greitas veiksmo...