aA
Artėjantys 2015 m. vargu ar bus tokie pat problemiški kaip 2014 m. Dauguma neigiamų procesų išnyks arba bent jau pasitrauks į antrą planą, tai yra, mes arba atsikratysime didžiausių nemalonumų, arba išmoksime nekreipti į problemas dėmesio. Ir nors politikoje bei ekonomikoje ir ne tokiame globaliame lygmenyje išliks kai kurie ginčytini klausimai, jie nesutrukdys mums judėti pirmyn ir siekti išsikeltų tikslų, skelbia passion.ru.
© Shutterstock nuotr.

Tiesa, daugumai mūsų teks atsisakyti anksčiau susidarytų planų ir veikti prisitaikius prie naujos realybės – tai gali suteikti nestabilumo jausmą. Tačiau iš naujo teks priprasti prie laisvės, o ne prie eilinių apribojimų. Nors neapsieisime ir be jų. Bet draudimai iš esmės bus susiję su kitų valstybių poveikiu. Galbūt bus priimti nauji įstatymai, ribojantys svetimų subkultūrų įsibrovimą.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Horoskopas savaitei (gruodžio 8-14 d.)

Laukiam euro: kokia piniginė padeda pritraukti pinigus?

Neatmetama ir socialinių sukrėtimų galimybė, jie gali būti ir teigiami, ir neigiami. Didelė tikimybė, kad kai kurie iš jų bus susiję su transportu, religija ir išsilavinimu, atsiras gana griežta ideologinė sistema. Ir tuo pat metu visa tai mums suteiks optimistinį požiūrį į ateitį, nurodys naujas galimybes, paskatins protinį ir asmenybės tobulėjimą.

Ateinantys metai mums atneš ir staigią naujų technologijų plėtrą. Ypač tai bus pastebima pirmąjį pusmetį. Gali atsirasti visiškai fantastiniai projektai, kurie gaus ne tik valstybinį pritarimą, bet ir rimtą finansavimą. Buitiniame lygmenyje galima laukti naujų prietaisų, kurie gerokai palengvins sibaritų, arba paprasčiau tariant – tinginių gyvenimą.

Tikimasi ir sėkmingo ekonomikos atsikūrimo. Neatmetama galimybė, kad sumažės infliacija, ir, atitinkamai, kainos. Be to, pasaulio rinkoje gali atsirasti nauja viešpataujanti valiuta, kuri visiškai kitaip sudėlios prioritetus, o kas nutiks su senaisiais rinkos lyderiais, tai yra, su doleriu ir euru, kol kas neaišku. Vargu ar jie iškart užleis savo pozicijas, bet jiems teks susispausti.

Mūsų laukia ir naujas posūkis sveikatos apsaugos sistemoje. Sveikas gyvenimo būdas, kuris tampa vis aktualesnis, nebebus vien asmeninis kiekvieno reikalas. Gali atsirasti naujų medicinos specialistų, aprėpiančių tas sritis, kurioms anksčiau nebuvo skiriama pakankamai dėmesio. Egzistuoja tikimybė, kad vyriausybiniu lygmeniu bus išleisti bendrovių ir įmonių savininkams adresuoti įsakai dėl darbuotojų sveikatinimo.

Daug kas bus padaryta gamtosaugos ir gamtos išsaugojimo labui. Didelė tikimybė, kad ekologinės katastrofos grėsmė privers žmoniją skubiai ieškoti alternatyvos standartinėms ir įprastoms kuro rūšims bei masiškai pereiti prie kitų energijos šaltinių. Tikimasi ir aktyvaus didžiųjų miestų apželdinimo. Greičiausiai, skubos tvarka vadovybė ir piliečiai imsis atkurti tai, kas buvo naikinama visą pastarąjį dešimtmetį.

Ateinantys 2015–ieji bus mėlynosios medinės Avies metai. Avis labai mėgsta komfortą ir lengvus pinigus. Atitinkamai, ir visų mūsų gyvenimas taps gerokai lengvesnis. Karjeros aukštumos nereikalaus neįmanomos emocinės įtampos, o galimi finansiniai sunkumai vargu ar taps rimta problema, nes dauguma iš mūsų gana greitai ras papildomų pajamų šaltinių.

Be to, metų globėjos dėka gali atsirasti tikras grožio ir meno kultas. Yra vilties, kad atsiras naujos kryptys dailėje, literatūroje, architektūroje arba bent jau bus pakloti jų pamatai, o moterų ir vyrų grožio idealu taps 100 proc. natūrali asmenybė.

Norime priminti, kad „grynais“ ženklo atstovais laikomi žmonės, gimę nuo 1 iki 18 mėnesio dienos, o likusius veikia pirmesnis arba paskesnis ženklas – ir asmenybės charakteristiką, ir prognozę. Į tai reikėtų atsižvelgti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ramanausko-Vanago brolis Albinas: kai mane paleido, iškart supratau, kodėl (96)

Ilgi metai miškuose, tamsiuose, šaltuose ir ankštuose bunkeriuose, sveiku protu nesuvokiami...

Pagrindinių mokesčių trūkumas siunčia rimtą signalą apie Lietuvos ekonomiką (92)

Finansų ministerija skelbia, kad per devynis šių metų mėnesius valstybės ir savivaldybių...

Bankų krizėje įklimpusi Graikija – vis dar be gelbėjimosi plano (17)

Jei manėte, kad Graikijos nesėkmės jau praeityje, manykite iš naujo.

Putinas pribloškė cinišku pareiškimu: buvusios sovietinės respublikos apgailestauja dėl SSRS subyrėjimo (56)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pareiškė, jog daugelio buvusių...

Pilvo riebalai – pavojus sveikatai: 7 būdai, kaip jų atsikratyti (8)

Esama net keleto priežasčių, kodėl pilvo srityje kaupiasi riebalai. Visų pirma, verta paminėti...

Nuošalioje Vilniaus vietoje tiekia autentišką armėnišką maistą: stulbina kainomis ir porcijų dydžiu (205)

Jeigu nebūčiau vykusi automobiliu pro šalį, apie Valakampių paplūdimyje kepamus armėniškus...

Ekspertai grindis rinktis siūlo atsižvelgiant į savo gyvenimo būdą pasitikrinkite, kokios geriausiai tinka jums

Įsirengiant ar remontuojant namus, grindų danga tampa vienu iš svarbiausių tiek investiciniu, tiek...

Erika Vitulskienė pirmą kartą pozavo su maudymosi kostiumėliu: jei bijai savęs – bijai viso pasaulio (117)

Dar neprasidėjęs televizijos projektas „Dydžio (r)evoliucija“ sulaukia begalės lietuvių...

Barista: geros kavos namie pasigaminti nepavyks

Pirmą kartą juodos kavos puodelį geriančiam žmogui ji greičiausiai nepatiktų, LRT RADIJO...

D. Britanijos mokslininkas: deginame ne šiukšles, o išteklius (1)

Didžiosios Britanijos iždas neseniai pranešė apie planus apmokestinti atliekų deginimą . Toks...