Kiekvieno Zodiako ženklo atstovai pasižymi savo ypatingu charakteriu ir savybėmis. Tačiau visiems mums patinka girdėti malonius žodžius. Vis dėlto yra frazės, kurių konkrečių Zodiako ženklų atstovams geriau nesakyti. Štai kokios jos:

Avinas: „Aš nuspręsiu, ką mes darysime toliau“

Jei pasakysite Avinui, kad perskambinsite vėliau, kitą kartą jis jus pasitiks su žaibais, griaustiniais ir viesulais. O jei skambutis susijęs su Avinui itin svarbiu klausimu, jūs dar labiau apsunkinsite situaciją, nes Avino ženklo atstovai nepasižymi nei atlaidumu, nei kantrybe. Dar Avinas nemaloniai nustebs, išgirdęs, pavyzdžiui, „Žinai, su tavimi nuobodu“ arba „Aš nuspręsiu, ką mudu veiksime“.

Jautis: „Pažvelk į mane“

Labiausiai pasaulyje šio ženklo atstovai nekenčia pagyrūnų – ypač tų, kurie giriasi be jokio pagrindo. O jei Jautis dar gaus pastabą, kad yra pernelyg priekabus, jam kraujas užvirs gyslose. Šio ženklo atstovai tiesiog nepakenčia, kai abejojama jų objektyvumu. Taip pat jokiu būdu nevertėtų kritikuoti Jaučių pagaminto maisto.

Dvyniai: „Gal gali pagaliau nutilti“

Šio ženklo atstovai garsėja iškalba, tiesumu ir negebėjimu patylėti. Dažniausiai jie plepa siekdami atitrūkti nuo niūrių minčių – jiems tiesiog reikia išsikalbėti. Ir jeigu pamėginsite juos nutraukti, sakydami: „Nutilk tu, pagaliau, kiek galima“, jie mirtinai įsižeis.

Vėžys: „Palauk sekundę, leisk man kai ką pasakyti“

Šio ženklo atstovus erzina įkyrūs žmonės, ypač tie, kurie linkę pertraukinėti ir nukreipti visų dėmesį į save. Nors Vėžiai nėra garbėtroškos, jie nepakenčia tokių triukų, nes mano, kad tai nesąžininga jų atžvilgiu. O dar jie itin punktualūs, ir mėgsta, kad viskas vyktų kaip suplanuota, todėl jiems nepatiks jūsų pasiūlymas susitikti kiek anksčiau, nei tarėtės – jau geriau vėluokite.

Liūtas: „Žinai, tau būtų buvę geriau apsirengti kitaip...“

Šio ženklo atstovai labai geros nuomonės apie save ir savo stiliaus pojūtį. Todėl juos nuliūdins net ir menkiausia užuomina į tai, kad kažkuri aprangos detalė jiems galbūt nelabai tinka, net jei savo nuomonę išsakysite iš pačių geriausių paskatų. Todėl jei negalite ar nenorite pagirti jų išvaizdos, bent jau nesakykite nieko – išvengsite konflikto.

Mergelė: „O man vis vien, ką tu galvoji šiuo klausimu“

Mergelės itin vertina pagarbų ir mandagų elgesį su žmonėmis, todėl jos negali pakęsti frazių, kuriomis, jų manymu, išreiškiama nepagarba: „Ai, galvok, ką nori“, arba, tarkim, „Man vis vien, ką tu galvoji šiuo klausimu“.

Šio ženklo atstovai labai organizuoti, todėl negali pakęsti gramatinių klaidų sakiniuose.

Svarstyklės: „Išsirink gi pagaliau ką nors“

Šio ženklo atstovai – užkietėję melomanai, dievinantys ritmingą, garsią muziką, jos besiklausantys automobilyje, darbe, namuose, visur, kur tik gali. Būtent todėl prašymas šiek tiek pritildyti muziką juos gali labai suerzinti – net jei paprašysite labai mandagiai. Dar jie negali pakęsti frazių: „Išsirink gi pagaliau ką nors“ ir „Nustok pliurpti telefonu“, nes jie nemėgsta būti raginami ir kai bandoma paveikti jų sprendimą.

Skorpionas: „Turiu tau pasiūlymą, kurio negalėsi atsisakyti“

Šio ženklo atstovai neigiamai reaguoja į ultimatumus – galima sakyti, jie jaučia alergiją ultimatumams. Be to, jie nori būti nepakeičiami ir meilėje, ir draugystėje, ir įsižeidžia pajutę, kad taip toli gražu nėra. Jei pasakysite Skorpionui, kad negalite eiti su juo į kiną, nes jau pažadėjote praleisti dieną su kitu žmogumi ar kitais žmonėmis, jis ant jūsų ilgai pyks ir nebendraus.

Šaulys: „Mano gyvenimas toks sudėtingas“

Šio ženklo atstovai negali pakęsti žmonių, kurie nuolat skundžiasi savo gyvenimu ir dejuoja, ir tų, kurie įsitikinę, kad visas pasaulis prieš juos susimokęs. Juos siutina pesimizmas be priežasties ir skambios frazės, kaip antai: „Ak, šis gyvenimas beprasmis“, nes Šauliai nekenčia fatalistų, kurie nė piršto nepajudina, kad kažką savo gyvenime pakeistų.

Ožiaragis: „Nepaskolintum man dvidešimtinės?“

Nors šio ženklo atstovai išsiskiria gerumu ir dosnumu, jei nemėgsta skolinti pinigų – labiausiai dėl to, kad jų protą kankina mintys, jog skolininkas vėliau negalės ar nenorės grąžinti skolos, ir santykiai bus pasmerkti visiems laikams.

Dar juos erzina frazės, kai abejojama jų poelgiais („Na, kodėl tu visada taip elgiesi?”), nes skamba taip, lyg jūs juos smerkiate. Taip pat jiems nepatinka perdėta pompastika, kaip antai: „Kol tavęs nepažinojau, mano gyvenimas neturėjo prasmės“.

Vandenis: „Žinai, tai kvailas sumanymas“

Šio ženklo atstovai nors ir nelabai paiso svetimos nuomonės bei pritarimo, tačiau nepakenčia, kai jų idėjos sumalamos į miltus. Ypač šios frazės skausmingos, jei jas ištaria artimas žmogus.
Dar Vandenio nervai vibruoja lyg įtempta styga nuo žodžių „Palik, po to sutvarkysim“, nes šio ženklo atstovai nepakenčia purvo ir netvarkos.

Žuvys: „Girdėjai, ką apie tave kalba?“

Žuvų ženklo atstovai negali pakęsti gandų ir nuogirdų, ypač neigiamų, ir nuolat siekia užsitarnauti aplinkinių pagarbą. Vien užsiminus apie tai, kad apie juos blogai kalbama, galima sukelti baisų jų pyktį. O dar jie užsiplieskia, iš artimų žmonių išgirdę, pavyzdžiui: „Tu niekada šito neišmoksi.“ Taip sakydami, jūs visų pirma suabejojate jų intelektu, be to, verčiate Žuvis suabejoti, ar jos iš tiesų yra mylimos ir vertinamos. Būtent todėl po tokių kalbų Žuvys kelias dienas liūdės kamputyje ir nebendraus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt