aA
Su Naujaisiais metais! Ne, ne, mes neklystame – vasario 9-ąją šią šventę mini kinai. Šį trečiadienį jie pradeda skaičiuoti 4702-uosius metus. Prasideda gaidžio metai, kuriems būdingas nuoširdumas ir praktiškumas. Puikūs metai tiems, kurie susiję su mados pasauliu.
Kinas su gaidžio kauke
© Reuters/Scanpix
Gaidžiai – kinų zodiako perfekcionistai, o ypač kalbant apie išvaizdą. Tačiau neleiskite, kad išorė jus apgautų! Dailūs drabužiai ir išpuoselėtas kūnas gali slėpti pačią nuoširdžiausią ir rūpestingiausią sielą. Gaidys yra tiesmukiškas ir to paties tikisi iš aplinkinių. Šio ženklo atstovai pastebi viską, kas dedasi aplinkui, todėl tarp jų daug teisės, medicinos, įvairių mokslo šakų atstovų. Tad ko tikėtis iš ateinančių metų?

Gaidžiui būdingos savybės darys įtaką visų mūsų gyvenimams. Pavyzdžiui, išeidami iš namų ilgiau nei paprastai užtruksime prie veidrodžio... Tačiau svarbiausia – galime tikėtis atradimų medicinos ir mokslo srityse. Kad geriau suprastumėte, kaip jus paveiks gaidžio metai, perskaitykite, ką jūsų ženklui šiais metais žada kinų horoskopas.

Žiurkė

Žiurkė gali susidurti su finansiniais sunkumais. Norėdami, kad jūsų verslas klestėtų, turėsite iš peties paplušėti. Tačiau atsargiai – nepersidirbkite, nes galite susigadinti sveikatą. Verčiau daugiau dėmesio skirkite poilsiui, meditacijai, pamąstymams. Brangi žiurke, pagraužkite knygų – jos gali atnešti didelės naudos. Ar žinote, kad skaitymas naudingai sielai, kaip sportas - kūnui? Žinoma, svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. Knygos padeda įgyti kilnumo ir išminties.

Jautis

Tikintis santuokos reikalingumu jautis dairysis partnerio arba norės įtvirtinti esamus santykius. Karštai reaguosite į visas dviprasmiškas situacijas. Nekontroliuojamas temperamentas gali pridaryti žalos, ypač vedybiniams ir šeimos santykiams. Nepamirškite vieno filosofo minties, kad problemos slypi ne daiktuose, o mūsų požiūryje į juos. Jei pasistengsite būti lankstesnis, tolerantiškesnis ir linksmesnis, džiaugsitės vidine ramybe ir išvengsite aukšto kraujo spaudimo!

Tigras

Tigrai bus pasiruošę šuoliui, bet aplink tvyros taika ir harmonija. Nukreipkite energiją naudinga veikla – užsirašykite į kultūros būrelį, dalyvaukite diskusijose ir seminaruose. Gali būti, kad šiais metais aplankysite nematytas šalis, civilizacijas, susipažinsite su naujais žmonėmis. Kelionės skatins jūsų mąstymą ir padės įgyti išminties.

Triušis

Triušiai jausis sėdintys savo rogėse. Kartu su Naujausiais metais į jų širdis pasibels fizinės ir dvasinės pilnatvės pojūtis. Svarbiausia - iš adatos nepriskaldyti vežimo. Pabandykite nepastebėti aplinkinių klaidų ir išsaugokite vidinę ramybę. Žvaigždės skatina triušius šiais metais kuo daugiau skaityti. Įgysite daugiau išminties. Kaip sakė Dekartas – “gerų knygų skaitymas yra tarsi pokalbis su protingiausiais praėjusių epochų žmonėmis”. Nepamirškite ir meditacijos.

Drakonas

Drakonus šiais metais lydės sėkmė. Ypač seksis ten, kur reikia kūrybiškumo. Tačiau drakonai pergale nepasitenkins ir ieškos giliau. Norėdami nugalėti nuobodulį, stengsitės įgyti daugiau išminties. Geros knygos atneš daug naudos. Rekomenduojama atidžiai perskaityti Konfucijaus ir Paskalio kūrinius.

Gyvatė

Gyvatės šiais metais beveik neturės problemų. Jos bus itin žavios ir gali pasinerti į meilės nuotykius. Gyvačių išmintis ir ramybė skatins žmones jomis žavėtis ir jas gerbti. Jums gali pakenkti nebent vėjavaikiškumas. Norėsite rizikuoti. Jums nepaprastai seksis, tačiau viską darykite su saiku. Jei beatodairiškai pasikliausite sėkme ir nerūpestingai rizikuosite, galite atsidurti komplikuotoje ar neaiškioje situacijoje ir patirti didelę gėdą. Nuo to nukentės jūsų vidinė ramybė.

Arklys

Arklį šiais metais bandys pašauti Amūras. Nepajėgsite numalšinti troškimo pasinerti į meilės nuotykius. Jūsų artimiesiems bus labai sunku jus kontroliuoti, kad neprisivirtumėte košės. “Meile, meile, tavo glėbyje mes atsisveikiname su protu!“ – rašė La Fontenas. Atrodys, kad šie žodžiai skiriami specialiai jums. Vienintelis patarimas – prieš pasinerdamas į meilės nuotykį, pasverkite visus už ir prieš. Išmintis pataria nesielgti kaip tam šuniui, medžiojančiam savo šešėlį.

Ožka

Žaviajai ožkai šiemet šypsosis sėkmė. Jai seksis daugelyje veiklos sričių. Kas liečia Amūro reikalus, jums seksis geriausiai iš visų zodiako ženklų! Ar tai suteiks ožkoms laimės? Iš dalies – taip, tačiau joms vis tiek kils klausimų, į kuriuos reiks rasti atsakymus. Šiais metais sprendimų reikėtų ieškoti savo viduje. Jūsų laimė priklausys tik nuo jūsų. Jei norite būti laimingi, turite įgyti išminties. “Jaunas žmogus turi mokytis filosofuoti; senas žmogus – nepavargti filosofuoti. Stiprinti dvasią niekada ne per anksti ir ne per vėlai,” – sakė Epikūras.

Beždžionė

Beždžionė į gyvenimą veikiau žiūri kaip į komediją, o ne tragediją. Tai ją ir gelbėja nuo pesimizmo ir nieko neveikimo. Šiais metais reikalai klostysis puikiai. Būsite linkusi elgtis lengvabūdiškai, todėl pasistenkite išlaikyti balansą. Paskaitykite garsių filosofų veikalų; jums patiks Paskalis, mokantis į filosofiją pažvelgti su jumoru. Jei seksite šiais patarimais, metai bus prasmingi. Tačiau atsargiai! Neužrieskite nosies ir nepradėkite manyti, kad esate protingesnė už kitus. „Didelė kvailystė trokšti būti protingiausiam,“ – sakė La Rochefoucauld.

Gaidys

Gaidys šiais metais gali tikėtis pokyčių šeimoje ar vedybiniame gyvenime. Neslėpkite galvos smėlyje. Verčiau griebkite jautį už ragų ir iškilusias problemas spręskite atvirai ir ryžtingai. Problemos neišsispręs, jei apsimesite, kad jų nėra. Tai vis drąsos klausimas. “Mums nepavyksta ne dėl to, kad per sunku, o todėl, kad nenorime pripažinti, jog tai sunku,” – rašė Seneka. Nors sprendimo gali tekti paieškoti, aplinkybes sušvelnins optimistinis, filosofinis požiūris.

Šuo

Šunų laukia stabilūs ir ramūs metai. Gyvenimo džiaugsmą rasite ieškodamas gyvenimo tiesų ir padėdamas aplinkiniams. Būsite smalsūs ir žingeidūs. Puiku, jei susidursite su tiesomis, kuriomis norėsite tikėti. Jei rasite savo nišą, šie metai bus turtingi ir vertingi.

Kiaulė

Šiais metais kiaulių gyvenimuose gali įvykti sentimentalių pokyčių. Pasitelkite vaizduotę - išspauskite naudos iš susiklosčiusių aplinkybių. Niekas neabejoja, kad didžiausi meilės priešai – rutina ir monotonija. Pagalvokite, kaip paįvairinti meilės gyvenimą. Gyvenate šia diena; nešvaistykite laiko, galvodami apie praeitį ar fantazuodami apie ateitį! Kiaulei reikia mokytis tolerancijos. Ji padės pakurstyti gęstantį sentimentų laužą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Nuodų katilu virtusi Alytaus įmonė tikrinta ne kartą ir ne du: leidimą veikti gavo net po krūvos pažeidimų (222)

Alytaus padangų perdirbimo įmonėje UAB „ Ekologistika “ kilęs gaisras primena tikrą...

Astrave gyventojų padvigubės: nauji daugiabučiai laukia branduolinės energetikos specialistų iš Rusijos specialiai DELFI iš Astravo (213)

Astravas nuo panašaus dydžio miestelio Lietuvoje skiriasi tik tuo, kad jo viduryje stovi Lenino...

Politikai pavargo nuo Pranckiečio dramos Seime: yra paprastas scenarijus, kuris remiasi pragmatiškais skaičiavimais (235)

„Deja, ponas Pranckietis pasirinko kitą kelią – žaidimą procedūromis, kas veda į niekur arba...

Ant rekordinės vertės sutarties parašą raitęs Sabonis lieka „Pacers“ klube (96)

Nuo 2017-ųjų „Pacers“ ekipos garbę ginantis Domantas Sabonis pasirašė naują ketverių...

Gydytoja įvardijo paracetamolio ir ibuprofeno vartojimo klaidas: dėl nežinojimo gresia skaudžios pasekmės (26)

Tikriausiai ne kartą temperatūrai mažinti ar skausmui pašalinti esate vartoję paracetamolį ar...

Norvegijos krona rekordiškai nukrito euro atžvilgiu (76)

Norvegijos krona pasiekė rekordiškai žemą lygį euro atžvilgiu ir viršijo ankstesnį rekordą,...

Kas dešimtas lietuvis per metus praranda po 50 eurų: ar jūs irgi savo pinigus išmetate tiesiog į balą? (16)

Manote, jog 10 euro centų užstatas už pakuotę nėra daug? DELFI atliko eksperimentą, kurio metu...

Socialiniai tinklai ūžia: ar tikrai mokslininkai neklydo paskelbdami Bellą Hadid gražiausia pasaulio moterimi? apklausa (96)

Spalio 17 dieną Bella Hadid ir Beyonce tiesiog ramiai gyveno savo gyvenimus, kol mokslininkai...

Katkus: Karbauskis ir „valstiečių“ partija dabar jau pasiekė dugną ir įgijo daugiau priešų (433)

„Kiekviena Lietuvos valdžia pralaimi kitus rinkimus. Tad ši valdžia pralaimės kitus rinkimus, ir...

Ką geriau sodinti rudenį ir ką pavasarį – profesionalo patarimai kaip neapsigauti perkant sodinuką (3)

Profesionalus sodininkas Gediminas Cijūnaitis, gediminosodai.lt savininkas, dalinasi patarimais, kaip...