aA
Drakonas ne visiems Zodiako ženklams bus vienodai palankus ir geras. Pažiūrėkime, kaip pelnyti jo meilę ir išvengti drakoniško pykčio.
Drakonas
© Shutterstock nuotr.

Žiurkė

1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

Drakono metai šiam ženklui bus patys sėkmingiausi, svarbiausia – pasinaudoti kiekviena proga. Laikas prisiminti visus atidėtus planus ir projektus. Drakono metais geriausias partneris žiurkei – drakonas.

Žiurkės metais gimusios moterys gali pasitelkti visą gamtos suteiktą žavesį ir intuiciją, kad pagerintų asmeninį gyvenimą. Svarbiausia – neatsisakyti užsibrėžtų tikslų. Įgyvendinti sumanymus padės sveikas realizmas.

Žiurkės metais gimę vyrai gali plėtoti bet kokį sumanymą. Net jei tikslas atrodo nepasiekiamas, įveiksite visus sunkumus.

Jautis

1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997

Geležinė jaučio logika puikiai derės su drakono išmintimi, todėl trumpas užduotis lydės didžiulė sėkmė. Jaučiams patartina laikytis vidinės disciplinos, nepasiduoti audringoms drakono emocijoms.

Šiais metais jaučio moterų laukia sėkminga karjera. Be baimės imkitės vadovauti, drakono dvasia suteiks jums sparnų.

Jaučio vyrams nepatartina demonstruoti aplinkiniams net menkiausios silpnybės – priešai akimirksniu tuo pasinaudos. Jums padės stipri drakono valia.

Tigras

1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998

Drakono ir tigro santykiai sudėtingi, todėl reikia atidžiai stebėti savo jausmus. Neleiskite sau emocijų protrūkių, išlikite santūrūs. Tigras laimi, jei demonstruoja drąsą, kilnumą ir ryžtingumą.

Tigro ženklo moterims reikėtų įveikti vidinį sąmyšį. Jūs pasižymite logika, ji padės įveikti gyvenimo sunkumus.

Tigro ženklo vyrų sėkmės paslaptis – įgimtas optimizmas. Būtent jis leis pajusti polėkį ir leis tapti šeimininku ateinančiais metais.

Katinas (Triušis)

1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999

Katinui drakono metai reikš ribinį persilaužimą. Kad ir ką katinas darytų, kokius variantus pasirinktų, jam viskas seksis. Tiesa, sutrukdyti galite patys sau. Didžiausias kliūtis – polinkis į suktybes. Būkite sąžiningi, tuomet žvaigždės nuties priešais jus raudoną kilimą.

Katino metais gimusioms moterims nepatartina žavėtis romantika – dabar ne laikas flirtui, koketavimui. Nors katinas vaikšto pats sau vienas, drakono metais geriau saugiai įsitaisyti po šeimyniniu stogu.

Katino metais gimusiems vyrams patartina neprarasti realistiškumo – tuomet drakono metais galėsite pradėti ir užbaigti nemažai reikalų.

Drakonas

1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000

Drakonai, šie metai – jūsų. Privalu pervertinti asmenines vertybes ir užduotis gyvenime. Būkite labai atsargūs bendraudami su žmonėmis, neleiskite įsiplieksti aistroms, kad nesugadintumėte jums svarbų santykių ir apskritai sau nepakenktumėte. Kad ir kaip drakonas saugotų savo numylėtinius, daugiausiai pasieks skatinantys savyje drakono savybes – kilnumą, taurius sumanymus.

Permainos prasidės antrą pusmetį. Pajusite vidinę ir išorinę harmoniją, galėsite plėtoti bet kokius partneriškus santykius.
Žaviosios drakono metais gimusios moterys, šiais metais turite ištekėti už tvirtai ant kojų stovinčio žmogaus.

Drakono vyrai, pažadinkite savyje slypintį genialumą ir – pirmyn.

Gyvatė

1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001

Drakono metai – sėkmingas laikas gyvatėms. Su jūsų įgimtu nuovokumu ir drakono energija kalnus galima nuversti.

Mielos gyvatės, svarbiausia – nepasiduoti prastai nuotaikai, nugalėti jums būdingą dramatizmą, tada sėkmė bus jūsų pusėje. Metai žada finansinę sėkmę, vertėtų tuo pasinaudoti.

Gyvatėms moterims teks sukaupti jėgas ir valią, nepasiduoti emocijoms, kad pasiektų užsibrėžtų tikslų.

Gyvatės metais gimusiems vyrams patartina be baimės imti į rankas valdžią, tik vengti intrigų.

Arklys

1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002

Romantiškai nusiteikusį arklį drakonas tikrai palaikys, tad jūsų laukia geri metai. Daug kam prireiks jūsų įgimto optimizmo, nuovokumo ir kūrybingumo. Nesėdėkite vienoje vietoje, ateinantys metai labai palankūs kelionėms.

Arklio metais gimusios moterys atvers savyje naujus kūrybinius talentus.

Arklio metais gimę vyrai taps vyriškesni, aktyvesni, ryžtingesni. Jų šeimose gali atsirasti vaikų arba anūkų.

Ožka

1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003

Sugebančios generuoti sumanymus, imlios naujovėms ir tuo pačiu prisirišusios prie tradicijų ožkos šiais metais turi šansų šimtu procentų save realizuoti. Jūs turite gebėjimą pasirinkti teisingą judėjimo kryptį, kitais metais būtent jums teks vesti žmones.

Ožkos metais gimusioms moterims ateinantys metais bus susiję su šeimos ryšių stiprinimu. Galite atrasti naują vaidmenį – namų šeimininkės, mamos, senelės.

Ožkos metais gimusiems vyrams seksis kilti karjeros laiptais, laukia profesinis patobulėjimas.

Beždžionė

1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004

Gudri, sukta beždžione drakonui ne visada prie širdies, tačiau jis vertina jūsų energingumą. O jei dar išmoksite užjausit žmones, rodyti dėmesį ir rūpintis, šiais metais galite tikėtis nemažai palaikymo.

Moterims beždžionėms kils noras pakeisti įvaizdį, pažįstamų ratą, o gal net darbą. Permainoms joms bus į naudą.

Vyrams beždžionėms patartina daugiau sportuoti, laikytis dietos, daugiau vaikščioti. Bus naudos tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Gaidys

1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Drakono žavesys apsuka gaidžiui galvą, jam patinka tai, kas žėri. O kadangi aistringai žavitės metų globėjų, ir jis nebus jums abejingas. Pamirškite kvailą patarlę, kad višta – ne paukštis. Stiprūs drakono sparnai padės jums pakilti į dangų. Gaidžiui būdingas ambicingumas, pasitikėjimas savimi šiais metais tikrai nepakenks, priešingai – padės pasiekti aukštumų.

Gaidžio metais gimusios moterys sulauks palaikymo iš stipriosios lyties, galbūt atsiras galingas, geras užtarėjas.

Gaidžio metais gimusiems vyrams vertėtų atkreipti dėmesį į konkurentus, jūsų šansai pasiekti pergalę šiemet labai dideli.

Šuo

1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994

Šuns laukia nelengvas gyvenimas drakono metais. Tai vienintelis ženklas, negerbiantis drakono taip, kaip derėtų. Metų šeimininkas šito neatleidžia. Patarimas šunims – būkite tylesni, įsiklausykite į aplinkinius, o ne siekite, kad aplinkiniai klausytų jūsų. Priešingu atveju rizikuojate prarasti tai, ką pernai uždirbote. Saugokitės vagių, manipuliatorių, nepervertinkite jėgų, kovodami su neteisybe.

Šuns metais gimusios moterys daugiau laimės, jei nesielgs griežtai, apgalvos kiekvieną žodį ir per daug nedemonstruos emocijų.

Šuns metais gimusių vyrų laukia sunkumai bendraujant su viršininku. Būkite kuo dėmesingesni ir korektiškesni. Drakono metais geriau neimkite paskolos.

Kiaulė

1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995

Drakono metais kiaulėms geriau pasitelkti tas savybes, kurios sutampa su metų šeimininko – ryžtingumą, drąsą, patikimumą, atkaklumą. Tai padės pasiekti tikslų, sulaukti sėkmės.
Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems. Jų jausmų ir poreikių nepaisymas gali virsti didelėmis finansinėmis ir emocinėmis netektimis. Patartina stiprinti sveikatą.

Kiaulės moterims patartina daugiau klausyti intuicijos, jokiu būdu nenumoti ranka į savo mistišką patirtį. Nugyventi šiuo metus be traumų ir materialinių nuostolių padės malda, meditacija, joga.

Kiaulės vyrams patartina kliautis savo jėgomis. Netinkamas metas darbui komandoje – uždarumas darbe ir versle šiais metais tik į naudą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Didžiųjų miestų merams palikus Liberalų sąjūdį Gentvilas žada keisti partijos pavadinimą ir lyderį (199)

Vilniaus, Klaipėdos ir ne tik šių miestų merai liberalai į rinkimus eis be partijos paramos. Kad...

Mama gavo rekomendaciją per streiką vaiko nevesti į darželį: klausimas, ar dar nereikės ir susimokėti (137)

Pirmadienį Lietuvoje prasidėjo neterminuotas švietimo darbuotojų streikas. Prie jo kasdien...

Orai: plikledis primins apie artėjančią žiemą (1)

Artėjantis savaitgalis bus žiemiškai vėsus, tačiau termometro stulpelis į minuso pusę persiris...

Nepažinta pagrindinės Vilniaus gatvės pusė: Florencijos renesanso rūmai ir kiti didingi pastatai, išdygę vietoj kopūstų lysvių (24)

Pasivaikščiojimo po Gedimino prospektą metu praeiname pro Lietuvos banko, Lietuvos pašto, prekybos...

Slaugytojas tarsi iš siaubo filmo įtariamas sąmoningai numarinęs virtinę pacientų kai nebeturėjo, ko vogti, ieškojo naujų aukų (18)

Ne vienerius metus slaugos namuose Vokietijoje dirbęs lenkų tautybės slaugytojas pražudė...

Į Kauną grįžęs Pangosas atskleidė, ko išmoko iš Šaro ir perspėjo savo naujuosius komandos draugus (13)

Buvęs Kauno „Žalgirio“ vedlys Kevinas Pangosas ketvirtadienio vakarą su „Barcelona“ ekipa...

Tritaškėmis bombomis varžovų kovingumą užgesinę „dizaineriai“ išplėšė pergalę Stambule „Budočnost“ rekordas (8)

Milano „AX Armani Olimpia“ (5-2) su dviem lietuviais ketvirtadienį įveikė vieną iš Eurolygos...

Baisias ligas ir įvairias vėžio formas sukelia tik vienas įprotis (98)

Lietuvoje rūko apie 30 proc. vyrų, tai yra labai daug palyginus su Skandinavijos šalimis arba JAV,...

Trileris Zagrebe baigėsi kroatų triumfu – ispanus įveikė per teisėjo pridėtą laiką (1)

UEFA Tautų lygos pagrindinis mačas ketvirtadienį vyko Zagrebe, kur pasaulio vicečempionai...

Stiliaus tragedija: į karališkosios šeimos puotą atvyko su permatoma suknele ir be liemenėlės (38)

Praėjusią naktį vykusios princo Charleso 70-ojo gimtadienio iškilmės neabejotinai tapo vienu...