aA
Zodiako ženklas apsprendžia tolimesnį žmogaus likimą. Jūsų gimimo data daug ką pasako apie charakterį, karminę užduotį, romantinį suderinamumą ir netgi nurodo jūsų talentus, elgesio ypatumus ir savo gyvenimo valdymo svertus.
Kaip Zodiako ženklai griauna savo gyvenimą
© Shutterstock

Tik visi mes galime sugriauti savo laimę praktiškai per vieną akimirką, rašo esotericblog.ru.

Šis horoskopas atvers akis kiekvienam astrologinio rato atstovui į galimas klaidas, kurios gali atnešti nusivylimą ir visiškai sugriauti jo gyvenimą.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai griauna savo gyvenimą perdėtu polinkiu įsimylėti ir vaikišku naivumu. Jie pasiruošę padėti kiekvienam: pasidalinti sielvartu, išgyvenimais, tapti nosine svetimoms ašaroms ir pasiimti visą negatyvą. Jie dažnai skiria dėmesį destruktyvioms asmenybėms, kurios jais naudojasi ir iškrauna jų energiją.

Avinas galvoja, kad tokie žmonės jam reikalingi, bet iš tiesų – tokiems žmonėms reikalingas Avinas. Galiausiai šio ženklo atstovai išbarsto savo energiją ir sužlunga dėl savanaudiškų visuomenės ar aplinkos tikslų.

Jautis

Po šiuo Zodiako ženklu gimęs žmogus yra savikontrolės tvirtovė. Jis nepratęs rizikuoti, jam būtinas ramybės ir saugumo uostas. Įprotis viską pasverti, remiantis praėjusių metų patirtimi, žinoma, nėra trūkumas, tačiau tai taip pat nėra beribė laimė.

Tipiški šio Zodiako ženklo atstovai yra pasirengę atsisakyti paties geriausio, griebtis bet kokių prieinamų variantų. Sėkmingas Jautis – tai žmogus, kuris sugebėjo pažiūrėti savo baimei į akis ir susitaikyti su ja.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta meluoti patys sau. Tipiniai šio Zodiako ženklo atstovai net kankinami neprisipažins, kad jų gyvenimas gali būti geresnis. Juos paralyžiuoja negebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, ir įsitikinimas, kad einamasis gyvenimo momentas – klestėjimo apogėjus ir gerovės Olimpas.

Galiausiais Dvyniai su jų nemenkais gebėjimais ir įgimtomis galimybėmis trypia vienoje vietoje, šūkaliodami patys sau, kad geriau būti negalėjo.

Vėžys

Vėžys savo likimą griauna tuo, kad net nebando suprasti, ko iš gyvenimo tikisi. Šio ženklo atstovai pasiruošę save išdalinti, nesitikėdami nieko atgal. Ateina metas ir jie pradeda nesuprasti, kodėl viskas rieda žemyn.

O juk dėl visko kaltas jų negebėjimas susikoncentruoti į savo pačių poreikius ir troškimus. Jeigu nori laimingos ateities, Vėžys privalo išmokti gyventi dėl savęs.

Liūtas

Gracingieji Liūtai vienu dalyku visiškai neabejoja: emocijos – silpnųjų reikalas. Jie taip giliai savyje užkasa tikruosius jausmus, kad praranda gyvenimo skonį. Emocinis šaltumas sugriauna Liūtus iš vidaus.

Jiems tampa sunku bendrauti su žmonėmis, priimti jų emocingumą ir tuo pačiu atsakyti. Šio ženklo atstovai turi išmokti reikšti savo jausmus ir neslėpti savo emocijų po neįveikiama siena.

Mergelė

Po Mergelės ženklu gimę žmonės yra tikrų tikriausi idealistai. Tokie žmonės siekia idealiai susitvarkyti savo gyvenimą, tačiau pernelyg vėlai supranta, kad tobulybei ribų nėra. Mergelės gyvena su asmeninių reikalavimų sąrašu, kurio niekas patenkinti nesugeba.

Jiems sunku susitaikyti su mintimi, kad pasaulis surėdytas kitaip, ir gyvenimo dėsniai neatitinka prasimanytų principų. Kol Mergelė nepriims savęs ir savo likimo, ji taip ir blaškysis iliuzijų pasaulyje, vis labiau toldama nuo savosios paskirties.

Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės griauna savo gyvenimą negebėjimu matyti tikrosios žmonių pusės. Jiems paprasčiau tikėti idealu ir pasiduoti svajonėms, kad visi aplinkui gyvena sąžiningai ir vedami gerų ketinimų.

Dažnai šio Zodiako ženklo atstovai eina klaidingu maršrutu, laikosi įsikibę netinkamų asmenybių, kurios galiausiai juos nuvilia.

Skorpionas

Skorpionai yra pratę pasitikėti tik savimi, todėl neprisileidžia žmonių labai arti. Šiuolaikiniame pasaulyje tokia savybė yra naudinga, tačiau tik tol, kol netampa gyvenimo prasme.

Šio Zodiako ženklo atstovai įsitikinę, kad viską kontroliuoja. Taip pat ir savo emocijas. Tokiu būdu Skorpionai atima iš savęs dvasinį artumą ir ryškius įspūdžius, be kurių neįmanomas visavertis laimingas gyvenimas.

Šaulys

Šaulys yra pats stipriausias Zodiako ženklas, kuris dažnai pamiršta, kad bet kuriam žmogui kartais reikia pabūti silpnu. Užsiversdami ant savęs atsakomybės naštą, po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės mano, kad sugebės su viskuo susitvarkyti patys, tačiau galiausiai nusistekena. Šauliai turi išmokti pripažinti, kad kartais ir jiems reikalinga pagalba.

Ožiaragis

Ožiaragiai griauna savo gyvenimą per daug dėmesio skirdami aplinkinių nuomonei. Jie bijo netilpti į griežtus visuomenės rėmus, dėl ko patys iš savęs atima galimybę mėgautis laimingu gyvenimu. Šio Zodiako ženklo atstovams vertėtų atsikratyti primetamų nuostatų ir stereotipų. Būtina visiškai pasikliauti savo širdies šauksmu.

Vandenis

Vandenis yra linkęs naudotis kitais žmonėmis, kad patenkintų savus poreikius ir užpildytų dvasinę tuštumą. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės dažnai tampa karminių atpildų vergais. Vandeniams trūksta savarankiškumo, kad jie galėtų susikurti laimingą gyvenimą ir juo mėgautis.

Žuvys

Po Žuvų ženklu gimusiems žmonėms žvaigždės padovanojo jausmingumą ir pažeidžiamumą. Dažnai pačios to neįtardamos, Žuvys prisiriša prie žmonių, kurie jų neverti.

Tačiau jos nusivilia ir kenčia, tačiau galiausiai vėl daro tą pačią klaidą – lipa ant to paties grėblio. Pagrindinė po šiuo Zodiako ženklu gimusių žmonių klaida yra nemokėjimas vertinti savęs ir mylėti save.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(1 žmogus įvertino)
5.0000

Top naujienos

Nedarbas kasdien didėja: kur buvo daugiausia galimybių įsidarbinti, dabar didžiausia tikimybė būti atleistam (121)

Įvestas karantinas neabejotinai vienaip ar kitaip paveikė Lietuvos verslą – vieni prarado...

Verslininkai: pinigų ir greitų sprendimų reikia dabar, po to bus vėlu (17)

Įpusėjo ketvirta savaitė karantine, šalies verslas susiduria su ypatingais iššūkiais, o...

Nustebino kainos degalinėje: kodėl kortelių naudotojams už kurą reikia mokėti brangiau? (61)

„Delfi“ sulaukė skaitytojo laiško, kuriame jis išdėstė savo pastebėjimus apie kuro kainas...

Po grįžimo iš Londono laukė akibrokštas: tyrimo duomenys dingo, o kaip elgtis toliau niekas nepaaiškino (96)

Turbūt neginčijamai šiandien aktualiausia tema – testai dėl koronaviruso. Algoritmai...

Pranešė, kur lankėsi užsikrėtę koronavirusu: ėjo į darbus, apsipirkinėjo parduotuvėse, lankėsi vaistinėse (33)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras atliko epidemiologinį tyrimą ir išnagrinėjo, kur...

Parduodamas žinomas viešbučio kompleksas: kainą sumažino trečdaliu (80)

Vieniems šis kol kas dar neilgas sunkmetis yra pabaiga, o kitiems – galimybė. Ypač tiems, kurie...

Įspėja apie „dezinfekciją iš vidaus“: pasekmes gydytojai sprendžia priėmimo skyriuje (36)

Pasaulyje siaučiant koronavirusui , žmonės jo išvengti bando ir pačiais keisčiausiais būdais....

Užkalnis. Gyvenimo jums niekas nekompensuos (241)

„Man pradingo kelionė, pinigus sumokėjau, kas man dabar viską kompensuos per tą karantiną?“,...

Anytos vengiau kaip velnias kryžiaus – tik kai ji mirė sužinojau visą tiesą (5)

Man – ne dvidešimt. Ir ne trisdešimt, o mano anyta jau senokai iškeliavusi anapilin.

Paviešintos išvados dėl Klaipėdos universitetinės ligoninės: ar miesto valdžia ir prokurorai gavo tą patį? (175)

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vieną dieną prabilo apie galimai gresiančią...

|Maža didelių žinių kaina