aA
Zodiako ženklas apsprendžia tolimesnį žmogaus likimą. Jūsų gimimo data daug ką pasako apie charakterį, karminę užduotį, romantinį suderinamumą ir netgi nurodo jūsų talentus, elgesio ypatumus ir savo gyvenimo valdymo svertus.
© Shutterstock

Tik visi mes galime sugriauti savo laimę praktiškai per vieną akimirką, rašo esotericblog.ru.

Šis horoskopas atvers akis kiekvienam astrologinio rato atstovui į galimas klaidas, kurios gali atnešti nusivylimą ir visiškai sugriauti jo gyvenimą.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai griauna savo gyvenimą perdėtu polinkiu įsimylėti ir vaikišku naivumu. Jie pasiruošę padėti kiekvienam: pasidalinti sielvartu, išgyvenimais, tapti nosine svetimoms ašaroms ir pasiimti visą negatyvą. Jie dažnai skiria dėmesį destruktyvioms asmenybėms, kurios jais naudojasi ir iškrauna jų energiją.

Avinas galvoja, kad tokie žmonės jam reikalingi, bet iš tiesų – tokiems žmonėms reikalingas Avinas. Galiausiai šio ženklo atstovai išbarsto savo energiją ir sužlunga dėl savanaudiškų visuomenės ar aplinkos tikslų.

Jautis

Po šiuo Zodiako ženklu gimęs žmogus yra savikontrolės tvirtovė. Jis nepratęs rizikuoti, jam būtinas ramybės ir saugumo uostas. Įprotis viską pasverti, remiantis praėjusių metų patirtimi, žinoma, nėra trūkumas, tačiau tai taip pat nėra beribė laimė.

Tipiški šio Zodiako ženklo atstovai yra pasirengę atsisakyti paties geriausio, griebtis bet kokių prieinamų variantų. Sėkmingas Jautis – tai žmogus, kuris sugebėjo pažiūrėti savo baimei į akis ir susitaikyti su ja.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta meluoti patys sau. Tipiniai šio Zodiako ženklo atstovai net kankinami neprisipažins, kad jų gyvenimas gali būti geresnis. Juos paralyžiuoja negebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, ir įsitikinimas, kad einamasis gyvenimo momentas – klestėjimo apogėjus ir gerovės Olimpas.

Galiausiais Dvyniai su jų nemenkais gebėjimais ir įgimtomis galimybėmis trypia vienoje vietoje, šūkaliodami patys sau, kad geriau būti negalėjo.

Vėžys

Vėžys savo likimą griauna tuo, kad net nebando suprasti, ko iš gyvenimo tikisi. Šio ženklo atstovai pasiruošę save išdalinti, nesitikėdami nieko atgal. Ateina metas ir jie pradeda nesuprasti, kodėl viskas rieda žemyn.

O juk dėl visko kaltas jų negebėjimas susikoncentruoti į savo pačių poreikius ir troškimus. Jeigu nori laimingos ateities, Vėžys privalo išmokti gyventi dėl savęs.

Liūtas

Gracingieji Liūtai vienu dalyku visiškai neabejoja: emocijos – silpnųjų reikalas. Jie taip giliai savyje užkasa tikruosius jausmus, kad praranda gyvenimo skonį. Emocinis šaltumas sugriauna Liūtus iš vidaus.

Jiems tampa sunku bendrauti su žmonėmis, priimti jų emocingumą ir tuo pačiu atsakyti. Šio ženklo atstovai turi išmokti reikšti savo jausmus ir neslėpti savo emocijų po neįveikiama siena.

Mergelė

Po Mergelės ženklu gimę žmonės yra tikrų tikriausi idealistai. Tokie žmonės siekia idealiai susitvarkyti savo gyvenimą, tačiau pernelyg vėlai supranta, kad tobulybei ribų nėra. Mergelės gyvena su asmeninių reikalavimų sąrašu, kurio niekas patenkinti nesugeba.

Jiems sunku susitaikyti su mintimi, kad pasaulis surėdytas kitaip, ir gyvenimo dėsniai neatitinka prasimanytų principų. Kol Mergelė nepriims savęs ir savo likimo, ji taip ir blaškysis iliuzijų pasaulyje, vis labiau toldama nuo savosios paskirties.

Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės griauna savo gyvenimą negebėjimu matyti tikrosios žmonių pusės. Jiems paprasčiau tikėti idealu ir pasiduoti svajonėms, kad visi aplinkui gyvena sąžiningai ir vedami gerų ketinimų.

Dažnai šio Zodiako ženklo atstovai eina klaidingu maršrutu, laikosi įsikibę netinkamų asmenybių, kurios galiausiai juos nuvilia.

Skorpionas

Skorpionai yra pratę pasitikėti tik savimi, todėl neprisileidžia žmonių labai arti. Šiuolaikiniame pasaulyje tokia savybė yra naudinga, tačiau tik tol, kol netampa gyvenimo prasme.

Šio Zodiako ženklo atstovai įsitikinę, kad viską kontroliuoja. Taip pat ir savo emocijas. Tokiu būdu Skorpionai atima iš savęs dvasinį artumą ir ryškius įspūdžius, be kurių neįmanomas visavertis laimingas gyvenimas.

Šaulys

Šaulys yra pats stipriausias Zodiako ženklas, kuris dažnai pamiršta, kad bet kuriam žmogui kartais reikia pabūti silpnu. Užsiversdami ant savęs atsakomybės naštą, po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės mano, kad sugebės su viskuo susitvarkyti patys, tačiau galiausiai nusistekena. Šauliai turi išmokti pripažinti, kad kartais ir jiems reikalinga pagalba.

Ožiaragis

Ožiaragiai griauna savo gyvenimą per daug dėmesio skirdami aplinkinių nuomonei. Jie bijo netilpti į griežtus visuomenės rėmus, dėl ko patys iš savęs atima galimybę mėgautis laimingu gyvenimu. Šio Zodiako ženklo atstovams vertėtų atsikratyti primetamų nuostatų ir stereotipų. Būtina visiškai pasikliauti savo širdies šauksmu.

Vandenis

Vandenis yra linkęs naudotis kitais žmonėmis, kad patenkintų savus poreikius ir užpildytų dvasinę tuštumą. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės dažnai tampa karminių atpildų vergais. Vandeniams trūksta savarankiškumo, kad jie galėtų susikurti laimingą gyvenimą ir juo mėgautis.

Žuvys

Po Žuvų ženklu gimusiems žmonėms žvaigždės padovanojo jausmingumą ir pažeidžiamumą. Dažnai pačios to neįtardamos, Žuvys prisiriša prie žmonių, kurie jų neverti.

Tačiau jos nusivilia ir kenčia, tačiau galiausiai vėl daro tą pačią klaidą – lipa ant to paties grėblio. Pagrindinė po šiuo Zodiako ženklu gimusių žmonių klaida yra nemokėjimas vertinti savęs ir mylėti save.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Mažas ir visų pamirštas regionas, kurio vertė Kremliui – neįkainojama: mes bijome kalbėti (569)

Kad išvengtų sankcijų, Kremlius suka aplinkkeliais: naudojantis šalia Juodosios jūros esančiu...

Neįgali moteris šaukiasi pagalbos: eglutei 150 tūkst. eurų randa, o neįgalus žmogus neįdomus (10)

„Man ranka nekyla „palaikinti“ šiemetinės Panevėžio kalėdinės eglės. Jos puošybai...

Po Naujųjų laukiama chaoso: ne visi supranta mokestinius pasikeitimus, kamuojasi net buhalteriai (2)

Buhalteriai iki šiol nesupranta visų nuo Naujųjų įsigaliosiančių mokestinių pakeitimų,...

Peršalus neskubėkite gerti vaistų: įvardijo 5 žoleles, galinčias efektyviai pagydyti receptai (12)

Vos pajutę pirmuosius peršalimo simptomus – perštinčią gerklę, kimimą, nemalonų kosulį...

Šaltis jau greit sukaustys Lietuvą: ruoškitės – bus ir sniego pusnių (148)

Sekmadienio naktį maloniai paspaus šaltukas ir kai kur truputį pasnigs. Rimtesnio sniego sulauksime...

Nepilnametės išžaginimas mokyklos personalo nesukrėtė: visos jos čia tokios (250)

Stūmė, spyrė kojomis, kando. Prievartautojas atsitraukė, tačiau grįžo ir su visa jėga...

Mažo Šveicarijos miestelio triumfas ir tragedija: geriausiais laikais „Ferrari“ ir „Porshe“ net nebuvo prabanga (30)

Sparčiai tiksint laikrodžiui ir artėjant „Brexit“ valandai, Europos miestai varžosi...

Dermatologė Jurgita Stoškienė: jei egzistuotų jaunystės eliksyras, jį sudarytų keturi dalykai (6)

Kas nenorėtų išlikti amžinai jaunas? Toks troškimas žmoniją, ypač moteriškąją jos pusę,...

Šalies rekordą pagerinusi Lietuvos rinktinė plauks pasaulio čempionato finale (26)

Kinijoje vykstančio pasaulio plaukimo čempionato trumpajame (25 m) baseine vyrų kombinuotos...

Kalėdų stalas. Šventinė atgaiva, kurią verta išbandyti: pieno kisielius su aguonomis (6)

Nuo seno laikomasi papročio, kad ant Kūčių stalo turi nugulti 12 patiekalų. Artėjant šventėms,...