aA
Ezoterikai teigia, kad vardas turi įtakos žmogaus likimui. Pasitelkus vardų numerologiją, galima sužinoti, kokią energetiką skleidžia jūsų vardas. Gali būti, kad sužinoję savo vardo energiją, daugelis jūsų gyvenimo įvykių jums taps aiškesni, rašo esotericblog.ru.
Numerologija
© Shutterstock

Kad sužinotumėte savo vardo energetiką, jums pakaks suskaičiuoti savo tikrojo (nesutrumpinto) vardo raides. Numerologai mano, kad būtent nuo raidžių skaičiaus priklauso žmogaus likimas ir charakteris.

Vardai iš dviejų raidžių (lietuviškų vardų iš dviejų raidžių nebūna – DELFI past.). Vardų numerologijoje tokie vardai laikomi per mažai apsaugotais. Žmonės turintys tokius trumpus vardus, gyvenime būna labai pažeidžiami. Jiems tenka daug išbandymų, todėl jiems patariama sustiprinti savo energetiką.

Vardai iš trijų raidžių (Ada, Alė, Ona ir kt.). Tokie vardai žmogui suteikia prieštaringą natūrą. Tokius vardus turintiems žmonėms būna sunku gyvenime rasti savo pašaukimą. Jie būna labai nepastovūs ir lengvabūdiški. Iš pradžių juos žavi vieni dalykai, o vėliau juos patraukia visai kas kita.

Vardai iš keturių raidžių (Inga, Adas, Rasa, Aida, Ilja, Ieva ir kt.). Tokie vardai savo šeimininkus apdovanoja atvirumu ir išsilaisvinimu. Tokius vardus turintys žmonės nemoka saugoti paslapčių ir dažnai elgiasi iššaukiančiai. Nepaisant to, asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje jie vertina stabilumą.

Vardai iš penkių raidžių (Jonas, Dalia, Miglė, Ignas, Gustė, Morta ir kt.). Anot numerologijos, tokie žmonės būna lyderiai. Jie yra organizuoti, randa bendrą kalbą su aplinkiniais ir visada visose srityse stengiasi būti pirmi. Nepaisant to, jie dažnai padaro nelogiškų ir spontaniškų sprendimų.

Vardai iš šešių raidžių (Petras, Jurgis, Darius, Marius, Marija, Sofija, Donata, Fausta ir kt.). Žmonės, turintys vardus iš šešių raidžių, būna harmoningi. Jie būna patenkinti tuo, ką turi, bet vis tiek siekia daugiau. Nemažą reikšmę savo gyvenime jie skiria meilei.

Vardai iš septynių raidžių (Neringa, Jadvyga, Barbora, Sigitas, Džiugas, Vakaris ir kt.). Žmonės, turintys tokius vardus, būna labai talentingi. Tačiau jie retai realizuoja savo talentus, nes jiems nebūdingas stiprus charakteris. Jie taip pat būna linkę viskuo abejoti, nors išoriškai atrodo labai susikaupę ir pasitikintys savimi.

Vardai iš aštuonių raidžių (Modestas, Vytautas, Žydrūnas, Julijona, Raimonda ir kt.). Tokius vardus turintys žmonės siekia laisvės ir nepriklausomybės. Tai reformatoriai ir revoliucionieriai. Tačiau jų gyvenimo kelias dėl nepaprasto charakterio dažnai būna nelengvas. Tokių vardų savininkams būna sunku rasti bendrą kalbą su tais žmonėmis, kurie jiems yra nemalonūs.

Vardai iš devynių raidžių (Gintautas, Kristupas, Romualdas, Augustina, Margarita, Kornelija ir kt.). Šios grupės vardų savininkai pasižymi labai gera intuicija. Tačiau ne visi ją išnaudoja. Šie žmonės būna paslaptingi ir neprognozuojami. Dažnai jie svajoja apie geresnį gyvenimą, tačiau tam, kad pasiektų savo tikslą, neskiria ypatingų pastangų.

Vardai iš dešimties raidžių (Valentinas, Žygimantas, Pranciškus, Anastasija, Aleksandra ir kt.). Žmonių, turinčių vardus iš 10 raidžių, gyvenimas būna labai keistas. Pirmoje gyvenimo pusėje juos lydi nepaaiškinami įvykiai. Dažnai, būdami jauni, jie netenka artimų žmonių ar tampa nelaimingų atsitikimų aukomis. Tačiau kad ir kokios būtų aplinkybės, jiems pavyksta iš vandens išlipti sausiems. Antroje gyvenimo pusėje jie pasiekia karjeros aukštumų ir mėgaujasi šeimine laime.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

(Ne)Grįžtu. Į Airiją emigravusi Inga: kai žiūriu lietuviškas žinias apie Karbauskį – man baisu dėl Lietuvos (207)

Nuosavas namas, atostogos egzotiškuose kraštuose, daugiau nei dešimtmetį puoselėjamas savas...

Žinomi bičiuliai ir kolegos gedi netikėtai mirusio Eimunto Nekrošiaus: liko nepapasakotos istorijos ir neįgyvendinti planai (62)

Antradienį, lapkričio 20 dieną žinomas teatro režisierius Eimuntas Nekrošius iškeliavo...

Panevėžys meta iššūkį sostinei: tikisi, kad Kalėdų eglė pranoks Vilniaus (109)

Prieš kelerius metus Panevėžys neturėjo, kur dėti akių iš gėdos, kai artėjant Kalėdoms...

Opozicija surinko parašus po interpeliacija švietimo ministrei Petrauskienei (187)

Opoziciniai konservatoriai antradienį pranešė surinkę reikalingus parlamentarų parašus po...

Ligoninių neuždarinės – jos užsidarys pačios: kur dėti ligonius ir gydytojus? išeitinės siektų šimtus tūkstančių (321)

Molėtų ligoninės direktorius Vaidotas Grigas neabejoja valdžios pažadais, kad jie neuždarys nė...

Dar vienoje mokykloje pripurkšta dujų, trims mergaitėms prireikė medikų pagalbos (8)

Antradienį, 12.45 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Marijampolėje, „Ryto“...

Kaip pigių skrydžių bendrovės gauna pelną parduodamos nebrangius bilietus (26)

Finansų ekspertai teigia, kad pigūs lėktuvo bilietai ne visuomet yra tokie pigūs, sako LRT...

Klimatologas: blogiausiam klimato kaitos scenarijui išsipildžius pasikeis ir Lietuvos pajūris (4)

Klimato kaita gali būti laikoma viena iš priežasčių, dėl kurios kilo vienas iš daugiausiai...

Naujausias tyrimas: kada organizmas sudegina daugiausiai kalorijų net nieko nedarant (6)

Organizmo vidinis laikrodis diktuoja biologinį paros ritmą. Jis „pasako“ organizmui, kada šis...

Siaubas dangoraižyje: liftas krito net 84 aukštus (27)

Lapkričio 16 dieną Čikagos dangoraižyje liftas žemyn krito net 84 aukštus. Lifte įkalinti buvo...